Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
4. pro 2008

anicka, ja len že keby si 2-3 dni nemohla kojiť, tak to možeš aj takto urobiť 😉 nemusíš hned prestať kojiť uplne 😉 v najhoršom prípade.
maš nejaké mliečko zamrazene?
Ja som mala, kym som kojila, ale potom už nebolo čo mraziť, no ved som aj kratučko kojila ☹

nokula
4. pro 2008

ahojte, som tu nova, odporučila ma sem emjee a ako vidim, tak sa sem aj ja hodim 🙂 🙂 🙂 som veľkosti XL, potom ako som začala užívať antikoncepciu som pribrala 20 kg, a teraz sa s priateľom snažíme o babo, síce ešte len dva mesiace, ale na mna to už kuštik pôsobi depresívne ☹

anickaajanko
4. pro 2008

nokula srdecne ta vitam
my sme prve otehotneli ani neviem ako zial v 7 tyzdni som potratila
a druhe sa nam nedarilo uz som bola z toho hotova
a teraz mame Branka nadherne babo ktory ma prave dnes 3 mesiaciky

anickaajanko
4. pro 2008

kočky kuknite môj album
pridala som nové fotky
😉

qetinka
4. pro 2008

anicka 😵 strasne je chutny 😵 nokula vitaj...a nech neposobi na teba depresivne snazenie sa 🙂 to ta potom nebude bavit...mi sme sa o oliverka snazili rok....a myslim si ze keby nezmenim zivotny styl,tak sa to nepodari tak skoro.../SLA som do roboty...zrazu všetko inac....ako som bola zvyknuta...a ani nevieme ako a podarilo sa... 🙂 moc sa na to nezameriavaj.... 😉 viem co hovorim..ja som bola tiez vzdy z toho nestastna ked dosla mrcha 😖
na alergolog.konecne uspech..od noveho roku zaciname pomaly vysadzovat lieky co ma a uvidime ako zareaguje....tešim tešim 😵 ved pchat dieta kazdy den a rok liekmi... 😒 no ked bolo treba....
😒 mne sa chce tak spat..a oliver ma dnes uplne naburany rezim....nespi mi a potom musim ist pre domi....kafčo som si zaliala....snad zabere...idem dnes robit tiramisu.ešte som to nerobila...ale mam doma origos macsarpone....a treba ho minut..len nemam do nej amareto...a zas kupoivat celu flasu koli jednej tiramise.. 😒

alika54
4. pro 2008

ahojte,,,Anik len sa liec,,ale to vazne nie su antibiotika ktore mozes pri kojeni? ja som mala zapal prsnika a veru riadne silny mala som aj antibiotika a aj som kojila 😕 ,,,tak neviem,,no uz len sa skoro vyliec a maly je nadherny,,,dnes som si pobehala po meste s umyslom podokupovat neake darceky no kupila som velke prt,,,akurat segre nohavice-bola so mnou tak si vyskusala,,,no som sklamana s vyberu v nasich obchodoch,,,chvala bohu za internet bo polovicu veci som objednala prave cez net,,, 😉 ASIT kde si!!!!!!! chval sa!!! 😀

alika54
4. pro 2008

qeti,,tiramisu milujem,,,, 😉

qetinka
4. pro 2008

No vsak len to mascarpone s cukrom vymiešane 😉 dominika oblizovala metličky z mixera 😉 oliverka si puštame medzi sebou..prejde sam pekne aj tri 4 kroky a straaaašne sa na tom smeje 😵

asitka
4. pro 2008

no ahojte dievčatá.....tak ma dnes vyhodili z jazdy...: 😀 už ma zlosť prešla...takže si to pôjdem zopakovať....testy na plný počet bodov...cvičisko priam ukážkovo....a na takej chujovine ma vyhodil...že som si aj porevala.... 😝

nooo....tak....a čo máte nové....??

nokula vitaj.....

anickaajanko
4. pro 2008

asitkato ma mrzi

alika54
4. pro 2008

Asit,,,preco???????????????? si mala malo kratku suknu co? 😝 nestoja ti za slzy,,,urobis opat 😉

qetinka
4. pro 2008

asit ☹

asitka
4. pro 2008

aaale....vyhýbala som sa autu...a jedným kolesom som prešla po plnej...a už bolo..... 😝 nooo...som to už rozchodila...vyspala...si to zpakujem...ale bolo mi to ľúto...aj skrz toho, že mi to zas zaberie a zoberie kopec času...chvalabohu...už len opakovačka jazdy ma čaká...testy už nemusím 😀 a dakujem dievčatá.... 😉

qetinka
4. pro 2008

asi sa poliš zle vyspal...co???to tak byva...
tiramusu je skvela... 😅 mnam....uz som koštovala 😀 ale uz nebudem 🙂 vela hodin 😉 a inac konecne mam nohy vylozene....dnes ma bolia nohy....alika..apropo nakupy ...ja som totalne znechutena z toho co maju..teda aspon podla mna sa v prievidzi neda nakupovat...des.... 😖 ked uz ideme do bystrice alebo ziliny...alebo ba...alebo potom rakusko...mna tu šlak triafa zo sameho činskeho obchodu 😠 a tiez som rada ze som vela veci zariadila cez net 🙂 teraz som objednavala hipp kase pre maleho a aj bebu ...maju v akcii...

qetinka
4. pro 2008

asitka 😲 co mu haraši???jednym kolesom po plnej..kokso...a??? to moze byt diskutabilne koniec koncov,nie???

qetinka
4. pro 2008

pochopim keby nepustis chodcov na prechode...to policajti miluju...a vyhadzuju za to len taky fukot..alebo keby nezastanes na stopke a t.d...ale toto?

sassi
4. pro 2008

asitka ☹ škoda, no čo už, nič nenarobíš 😒

Aj u nas je samy čínak, normalny obchod sa neuživí 😒
Sice je tu OUTLET, ked dostať aj značkove, ale zasa prišerne proti netu predražené ...
A aj v ZA na najlepčích miestach su činaky, po celej hlavnej obchodnej ulici 😠 😠 😠
Takže tiež nakupujem len na nete, alebo ked už, prevezieme sa do tej Ostravy do AVIONU

alika54
4. pro 2008

Asit,,,tak supr ze si sa z toho vyspinkala,,,kedy ti daju dalsiu jazdu? inac fajn ze nemusis aj testy robit,,, Qeti,,,este ze net mame co??? A este som akosi nezacala pracovat na tom kalendari a to uz je december 😕 ,,,,juj len aby som to stihla 😲 😠

qetinka
4. pro 2008

sassi ja to chapem ze vela ludi jednoducho nakupuje v cinskom lebo na normalne kvalitne nema...ale ked su v meste..pockaj spocitam to..priblizne 8 obchodov...v centre...na kazdom kute...tak to je dost..

sassi
4. pro 2008

Queti no ja neviem, ale v CaA nakupim lacnejšie ako v činaku... oni su už len zdanlivo lacne 😉

qetinka
4. pro 2008

domi ma zajtra v skolke mikulasa 🙂 sa teši podchvilkou mi to pripomenie 🙂 ja spominam na casy ked som bola dieta...ako som si čizmicky čistila.. 🙂 zajtra domi tiez vyfasuje handricku a nech sa posnazi 😀 😅 to bude rano radosti 🙂

qetinka
4. pro 2008

sassi..ved hej ja stebou suhlasim...su zdanlivo lacnejsi....ja ked som si zhanala bundu na zimu ..v cinsko m otras...a cena 600 a viac...a nakoniec som kupila peknu dobre usitu a normalne vnej vypadam,...za 250...inac moja najlacnejsia bunda 😀 normalne oliver ma bundu x krat drahsiu nez ja 😀 ide o to..ze napriklad pozerala som pancusky ,..ja mam pre malho take tie chlpate....ako su tie ponozky..viete ake myslim z CaA.. stlali okolo 100,-.SU SKVELE..NEPUSTAJU TIE "CHLPKY" a nasla somtake v cinskom za asi 70,.a chytim do ruky a same chlpy 😖 😠

sassi
4. pro 2008

naši mali mikulaša už dnes
tak ma tu dožrali, že už su obaja v posteli, Alex ticho, Heňa reve 😒

qetinka
4. pro 2008

☹ to pozname...

qetinka
5. pro 2008

breee ranko 🙂 a pekny den 🙂 😉

sassi
5. pro 2008

dobré ráno, si si dnes privstala
sice aj ja som v tom čase už boal hore, len nie na PC

Včera Heni ešte od tatina dostala po zadku, lebo tam jačala v posteli a maly nemohol zaspať ...
no ved čím staršia tym sprostejšia 😒

qetinka
5. pro 2008

ahoj sassi,no ked je oliver hore od pol 6tej.. naranajkuje sa..podla toho o kolkej pil mlieko naposledy a ideme do obyvky aby sme nezobudili zvyšok rodiny..tu ho necham behat a ja si vylozim nohy na stol 😀 dam kafčo a zapnem pc....akonahle nasatrtujem pc oli je pri mne a usilovne sa snazi tukat do klavesnice 😢 ale aspon nevykrikuje na cely dom.on je nenormalne hlučny...a co urobila Henka ked schytala??

barbaraknm
5. pro 2008

krasne ranko,u nas bol vcera mikulas a chalani zjedli co dostali.Dufam ze budu mat nejaky cas pauzu v sladkostiach 😀 ,aj ked tomu neverim. 😒.Chystam sa snimi ku Dr. Mato strasne kasle a lieky mu vobec nezaberaju. ☹

sassi
5. pro 2008

každy večer Heni sa začne blázniť s malým a on potom taky rozhadzane nevie zaspať
už jej to vysvetlujeme po dobrom asi pol roka
ale už pomaly poharik preteká
minule som ich takto vyhadzala do postelí tiež o pol osmej (inak ona chodí o osmej) ale nechala som ju čítať - tak jej to tak nevadilo
ale včera ma dožrala, tak som zakazala aj knižku, za trest
začala tam jačať ako nepríčetná a mužovi rupli nervy 😒

Barborka a to už včera chodil? K nam až dnes v noci príde 😉

qetinka
5. pro 2008

no to mama podobne..domi sa zacne s oliverom jašit...nie pekne sa hrat..ale cim vacsi bordel tym lepšie... potom ich len pacifikujeme...a ked su uplne ako zdivych vajec ide kazdy do inej izby..a to oliver je este maly..