Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

ka.te1
autor
26. zář 2006

Mimochodem, která z nás je ještě snažilka a která už těhulka?? Já plánuju začít se snažením až na jaře 2007, tak doufám, že to pak půjde jako po másle 😉

raadulka
26. zář 2006

Ahoj, tak já se přidávám - splňuji všechny podmínky - jsem XXL a zatím jen snažilka ☹

majka07
26. zář 2006

Ahojky všem, taky se přidávám, já už těhulka 😉

majka07
26. zář 2006

raadulka a jak dlouho se nažíte?

raadulka
26. zář 2006

teď je to šestý měsíc, nyní čekám na MS a moc, moc, moc bych si přála, aby už nepřišla 😉

ivusenka
26. zář 2006

ahoj holky 😉 Moc ráda se přidávám k Vám, jsem od června snažilka a vaše podmínky XXL splňuju na 100% 😀

majka07
26. zář 2006

Moc bych Vám to přála aby to už vyšlo 😉
ahojky ivuš 😉

ivusenka
26. zář 2006

Ahoj Majko, moc dobrý nápad založit tuhle podkategorii snažilek, někdy se bojím, že právě moje XXL nám bude bránit otěhotnění ? nemáte také takový strach ?

raadulka
26. zář 2006

uvidíme a necháme se překvapit, pokud budu, bude to úplně úžasné a když ne, tak mi to vynahradí manželova náruč 😀

ka.te1
autor
26. zář 2006

Teeda holky, vás se tady vyrojilo 😉 a to sem si odskočila jenom na chvilku.
Jinak já ještě beru prášky, ale jen co doberu poslední platíčko, což bude cca v lednu, tak jdeme na to 😉

raadulka
26. zář 2006

ka.te1
přeji příjemné snažení 😀 😀

ka.te1
autor
26. zář 2006

ivusek: Dost často se to říká, ale jak vidíš, tak je mezi námi dost těhotných, takže....snad to nebude tak horký.
Já spíš přemýšlím, že vzhledem k mému silnému bříšku, nevím, kam to mimčo poroste ☹

ivusenka
26. zář 2006

Ka.te, přeju aby to snažení po novém roce bylo úspěšné 😉

majka07
26. zář 2006

Ivi neměj strach, taky jsem měla a vidíš červenec nic a srpen 1 a bum 😀

majka07
26. zář 2006

ka.te1 četla jsem, že od května hups 😉 tak ať to vyjde dle Vašich představ 😉

ivusenka
26. zář 2006

Ka.te taky se bojím spíše větších zdravotních komplikací. O té obezitě a otěhotnění jsem četla, že to může bránit jen ovulaci, ale u mě snad probíhá 😲

zuzu13
26. zář 2006

ahojte, pridávam sa k vám ako tehuľka... trošku väčšia...
ivusenka: neboj sa že ti XXL bude brániť v tehu. Ja som pribrala za posledný rok 12 kg stala sa zo mňa XL a konečne sa nám podarilo otehotnieť. Takže som otehotnela keď som mala82 kg. 😀

ka.te1
autor
26. zář 2006

Tak já vás holky prozatím opouštím, jdu snídat....já vím, poněkud pozdě, ale....to se nám pracujícím na směny stává 😉
A to mě jen tak mimochodem přivádí na téma....nevíte jak je to v těhotenství když sloužím denní 12tky a noční 12tky? Nevíte o tom některá něco?
Tak zatím papa

raadulka
26. zář 2006

ka.te - myslím si, že miminko si místečko v bříšku najde a u nás se bude mít dobře

ivusenka
26. zář 2006

Holky, také Vás musím opustit, práce volá, ale slibuju, že sem budu moc ráda chodit 😵

ka.te1
autor
26. zář 2006

raadulka: Jenom aby se proboxovalo mezi těma mýma "pneumatikama" co na břiše mám 😝

ka.te1
autor
26. zář 2006

Já taky letím a doufám, že to tady rozjedeme stejně jako Beremese.cz Nevěsty XL a XXL 😉

danka1
26. zář 2006

Ahojte 🙂 Pre mna je tiez tato kategoria vhodna 😀 ale bojim sa ze za 3 mesiace sa budem gulat 😒

zuzu13
26. zář 2006

No a čo že sa budeš gúľať, hlavne nech je všetko OK 😀

majka07
26. zář 2006

Taky budu muset jít za chvilku pracinkovat ale fakt se nechce 😀

raadulka
26. zář 2006

Bohužel volá mě práce, tak Vás musím zatím opustit, ale zase sem mrknu 😉

danka1
26. zář 2006

No veď jasné 🙂 len dúfam, že to potom pekne zhodím, tiež som mala 81kg ked som otehotnela, teraz mám asi o 2kg viac, tak by som chcela po porode zhodit este viac nez len nazad na 81kg 🙂

katrin
26. zář 2006

ahojte baby, pridávam sa k vám.. 🙂 nakoľko čakám dvojičky, moje brucho je trošku väčšie ako to pri jednom bábatku. Chcem vám len povedať, že mám na predaj tehu gate, nakoľko sa už do nich nezmestím.. Ak by ste niektorá chceli, napíšte mi IP 😉 (inak, pred tehu som nosila veľkosť 42/44) 😝

danka1
26. zář 2006

Ja tiež pomaly zacnem kupovat, ale obavam sa ze by mi Tvoje boli male 🙂 ja skor tu 44, ako 42 🙂

katrin
26. zář 2006

danka, nechcem sa vnucovať, ale tie, čo sú mne malé, sú 46-ky 😀 😀, teraz mám na sebe 48-ky 😎 veď kuki do môjho albumu 😉