Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

zuziq26
11. říj 2006

ivus, ja sa necitim zle, len mam vycitky☹ aj kvoli tomu ako vyzeram, aj sa bojim, ci to babetku neublizi... a mam strach aj z toho, ze budem vyzerat ako tank 🙂 tak neviem ci mam este pockat a trosku na sebe popracovat... alebo to pustit z hlavy a skusat splodit mimi?

ivusenka
11. říj 2006

Zuzi, to je těžké někomu radit. Pokud by mě samotnou třeba netlačil věk, tak bych zkusila něco zhubnout, ale stejně by to bylo jen pár kil a to by mimču zase tolik nepomohlo. Myslím, že hodně holek psalo, že silné maminy jsou docela v pohodě a nemají problémy o nic větší než ty hubené. Taky záleží na tom, jak se na to dívá tvůj muž

hanulik
11. říj 2006

Ahoj holky, určitě je pro mimi lepší zhubnout. I pár kilo. Měla jsem jednu "výbornou" doktorku. Nejdřív mi řekla, že bych měla zhubnout. I jen pár kilo, že se tím ohromě sníží riziko veškerých onemocnění do budoucna. Na závěr své řeči mi ale řekla, že i když se budu hodně snažit, hubená nikdy nebudu. Kvůli dědičnosti. Takže mi vlastně řekla, že veškerá snaha je marná. A jak už tady holky psaly, i hubené mají problémy a kolikrát i horší. Prostě si říkám, že jsem jinak zdravá, takže to bude dobrý. Jinak gratuluji Msunny a dudus. 🙂 Vítejte.

happykaty
12. říj 2006

Dobré ránko!
Já si myslím, že důležitě pro miminko je, aby mamina byla psychicky v pohodě. Takže pokud vás váha hodně trápí, asi byste měli nejdřív pár kilo zhubnout, abyste se cítili dobře a pokud jste smíření sami se sebou, tak hurá do snažílkování 😉
Mě řekl doktor na klinice také, že bych měla zhubnout, ale proto, abych se já cítila dobře, jinak že on tam od toho není a je pro něj důležité pouze otěhotnění 😀

ivusenka
12. říj 2006

Ahoj Katy, krásné čtvrteční ráno a celý den 😉

zuziq26
12. říj 2006

ahojte. no ja som sa pytala na vas nazor preto, lebo mam vycitky svedomia z mojej vahy 🙂 a neviem si ani predstavit, ako to bude v tehotenstve a co na to povie doktor...

takze si davam este 5-6 mesiacov na chudnutie a potom zacneme skusat

a vam ako sa dari?

ivusenka
12. říj 2006

Mě se dnes daří fajn, už se moc těším a zároveň bojím nastávajícího víkendu, kdy mám dostat MS, tak držte palečky 😉

1kaculka
12. říj 2006

Ahoj holky 🙂

Ivuš: budu na tebe usilovně myslet, aby mrška nedorazila 😉

Holky dneska mi přišel na mejl ten podvodnej mejl jakoby ze spořitelny, hahaha, jenže na mě si nepřijdou, páč já jsem u nich nikdy účet neměla. Jenom varuju a dejte si na to pozor. Hajzli, takhle klamat lidi a přitom se jim v klídku nabouraj na účet.

ivusenka
12. říj 2006

Kačulko, už o tom podvodném mejlu vědí, píše se o něm na hlavní stránce Seznamu,kolegyni také přišel, přitom také není klientkou ČS. To internetový bankovnictví je nejhorší věc, co může být - pohodlná, ale hrozně nebezpečná. Kačulko, díky moc, že na mě budeš myslet

1kaculka
12. říj 2006

Už jsem na to taky koukala, že se o tom ví. To je fakt sprosťárna, hlavně by mě zajímalo, kde vzali mojí mejlovou adresu 😠 .

Já mám dneska MS 8 den a zatim to nevypadá, že by chtěla už vypadnout, takhle dlouhý jsem to v životě neměla 😠 , to je děs.

Zatím pááááá, musim makat 😠 😀

hanulik
12. říj 2006

Ahoj holky. Zuzi, já jsem taky XXL. Když po mě chtěl doktor váhu do těhu průkazky, zrudla jsem jako rajče. Samozřejmě si toho všilml a řekl mi, že je důležitá výchozí váha, aby se vědělo, jak přibírám a tvoří se plodová voda. Že on tady rozhodně není od toho, aby mě za mojí váhu nějak peskoval. Takže hlavu hrdě vzhůru. Záleží to na doktorovi. Mě po tom teda hned bylo líp. 😉 Ivuš, já myslím, že Ti tady všechny držíme palce. 🙂

ivusenka
12. říj 2006

Kačulko, tak takhle dlouhou Ms jsem taky nezažila, vůbec ti nezávidím, tak snad tě ta mrcha brzy opustí a pěkně to tam vyčistí pro malý zázrak 😉

zuziq26
12. říj 2006

dievcatka, ja vam tak zavidim, vy to beriete vsetko tak v pohode a ja mam zo svoje postavy depresie. hani: mozem ti napisat do IP?

hanulik
12. říj 2006

Určitě Zuzi.

iza
12. říj 2006

ahoj holky, jak se mate? nejake novinky? nejaka nova miminka? Dneska me opet prepadla blba nalada....mam pocit ze delam neco spatne a proto ne a ne otehotnet. Taky to mivate?

zuziq26
13. říj 2006

Hanulik neviem ci si tu ale poslala som ti IP

iza, preco by si mala nieco robit zle? to nie je pravda, ved to nezalezi len od teba. Inak, ja mavam ine "starosti": casto rozmysalam o tom, ze my s priatelom vlastne 4 roky nepouzivame ziadnu ochranu - okrem prerusovania - a zatial sa nam nepritrafilo otehotniet. I ked svojim sposobom si davame pozor, predsa len ma uz napadlo, ci je vsetko v poriadku, ked to za 4 roky "neuslo"... tak je to so mnou. A ty sa, iza nemas preco stresovat

iza
13. říj 2006

zuzi:dik moc...clovek ma hold nekdy takove "spatne dny". A ty se tim taky netrap- ona je to vlastne docela veda otehotnet, kdyz na to ma clovek tak hrozne malo casu 😉 .....ale stejne...porad me vrta hlavou, jestli treba neni nekde chyba...znas to ...cloveku to neda a obzvlast pote co tady procitam diskuze, jak na to jdou holky vedecky a ja vlastne pedelam nic....nechce se mi merit bazalni teplotu a pozorovat hlen apodob.....nejak mi to prijde proti priride a hlavne jsem si jista, za bych se tim jeste vic vystresovala. Napriklad minuly mesic,jsem neustale cekala na ovu az jsem ji promeskala 😀 nejak mi zadny z tech priznaku neprisel dostacujici...proste tady z tech nekterych diskuzi blbnu a proto jsem vdecna za toto tema...uf to jsem se rozkecala
😕

iza
13. říj 2006

kate : tak sem koukala na tu tabulku a pokud by to tento mesic klaplo tak by to mel byt kluk...jo a to mi vychazi i v te tabulce co ma v albicku majka07....ufff tak a je to tady opet si neco planuju haha...a jeste ke vsemu jsem deeeesne nastydla 😖 ...to teda nevim jak to eroticno zvladnu s nudli u nosu 😀

happykaty
13. říj 2006

Ahojky holky! Nevíte někdo něco o Majce? Už se tu strašně dlouho neukázala a neodpověděla mi ani na mejlíka, doufám, že s ní nic není 😲

iza
13. říj 2006

happy: ja ji tu nikde nevidela...smejdila jsem td po jinych diskuzich,jestli tam neconepsala,ale nikde nic......treba ma jen hodne prace...

zuziq26
13. říj 2006

iza: podla mna je to takto najlepsie - snazit sa bez toho, aby clovek nieco pocital v hlave. ja by som si nedokazala robit statistiky z bazalnej teploty a pocitat plodne dni - proste to skusajme s radostou a v pohode. podla mna je to najschodnejsia cesta. hm?

ivusenka
13. říj 2006

Katty, Majku jsem myslím včera nebo dnes ráno viděla na "Snažilkách nad věcí II "

majka07
13. říj 2006

Ahooooooooooooooojjjjj,

Katy jsem v pořádku, už jsem odepsala aj na e-mail, já na netu vůbec nebyla, viroza co mě skolila jsem furt ležela v posteli a léčila se, jen su zaskočila a mrkla jen na snažilky a pak na BRMS a vůbec jsem neměla na nic náladu a hlavně je už to lepší, ne úplně, ale o hodně, dneska jsme byli všichni na UZ aj Manžílek a bylo to super, viděli jsme prvně jak bije srdíčko a taky jsme dostali první fotečku, bylo to prostě super 😵 😵 😵

iza
13. říj 2006

ahoj majko...hlavne ze jsi ty i mimi v poradku!!!! 🙂

majka07
13. říj 2006

ahoj izi 😉 díky 😉

alisek
14. říj 2006

Ahoj holčiny,
chodím se mrknout na vaše alba a jen se kochám. Plánujeme mimi příští rok a jelykož patřím do klubu XXL tak hubnu kvůli plánovanému miminku. Tak jsem přišla mezi vás abych měla vaše zkušenosti z první ruky 🙂 Všem přeju hodně zdaru, krásna a hlavně zdravá miminka.

hanulik
15. říj 2006

Ahoj holky, tak zítra jdu na ultrazvuk a už se toho děsím. Snad bude všechno dobrý. Jako srdíčko a tak. Teď jedeme k mojí mamce, tak se mějte moc moc moc krásně.

libi
15. říj 2006

Ahoj těhulky-snažilky. To jsou skvělé stránky!!! Jsem těhulka a mimi čekáme 4.2.2007, doma už máme jednu holčičku. Cítím se tady jako doma, jsem totiž taky xxl 🙂 Nemáte některá tip na obchod s těh. oblečením?

ivusenka
16. říj 2006

Ahoj snažilky a těhulky. Tak už to vypadalo nadějně, cyklu byl o 2 dny delší, ale dnes ráno MS začala, zatím není hodně, ale na těhu to nevypadá ☹ , tak se budeme snažit dál.

1kaculka
16. říj 2006

Ahojkyyyy holky, krásné pondělní ráno.

Icuš: neboj, příště to určitě vyjde 😉 . Já mám zas problém a jsem z toho docela rozhozená. Písnu Ti do IP, třeba mi poradíš, ju.