Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
22. únor 2009

hej... 😀 😀 ale to sa mi fakt stalo 😀 😀 no chápeš...??? jáj dievčatá....ja mám no nepoviem... 😀 😀 mi budete závidiet a doma sa prejedat...len aby ste ma dobehli 😀 😀

asitka
22. únor 2009

ináč erika...máš krásneho blondáčika 😉

alika54
22. únor 2009

juj ako ste sa tu rozbehli,,,Erika ahoj 😉 ,,,mno Qeti mna tam nenajdes-nevojdem do fotaka 😀 😀 😝 ,,,strasneeee,,,som zas pribrala vsetko co som schudla 😠 ,,, Vika uz spi Simon este vymysla a ja som vyliezla z vane a pohoda,este cakam kym dalsia pracka doperie a vyvesim to,,,

erika107
22. únor 2009

asitka: neverim ze mas viac ako ja 🙂 ... dakujem za pochvali maleho 🙂

asitka
22. únor 2009

alika...aj ja čakám...na vyvesenie 😀 😀

alika54
22. únor 2009

😀 tak povesame spolu 😉 ,,,Erika zlaty je chrustik maly 🙂

alika54
22. únor 2009

Anik kdeze si????

erika107
22. únor 2009

no ja idem sa hodit pod sprchu a do hajan dnes som neaka unavena tak zajtra dobehnem kuknut co noveho ste popisali 🙂 papa a dakujem zato ze mozem svami popisat 🙂

asitka
22. únor 2009

ozaj...to stretko v lete....platí...hej???

alika54
22. únor 2009

Asit a co za nova operka sa to u vas objavila? zatial len na skusku?

alika54
22. únor 2009

jasan ze platiiiiiiiiii 😀 😀 😀 ,,len kde?

asitka
22. únor 2009

no dúfam, že už bude do emmuškinho ročka...lebo ma vykotí...ak nie.... 😝

erika...dobrú...a smelo...tu sú ti tak fajn baby.... 😀 😀

asitka
22. únor 2009

ja neviem...aj kvietková čosi písala.... 😀 aj sašenu zavoláme...aj ked tu už nie je...ale šak mail na¨nu máme.... 😀

alika54
22. únor 2009

jasan,,,ona nas tu isto kuka 😉 ,,,len nam nepise ☹ ,,,,vsak sa dohodneme 🙂

asitka
22. únor 2009

ináč to je škoda....že už nepíše... 😖

alika54
22. únor 2009

jasan ze skoda,,,kazdej jednej z vas by bola skoda keby ste sa tiez stratili,,,,,

asitka
22. únor 2009

moja...mna sa ty tak lahko nezbaviš... 😀 😀

alika54
22. únor 2009

😀 😀 😀 ved preto

asitka
22. únor 2009

nooo...som rada, že si s tym zmierenáááá 😀

qetinka
22. únor 2009

uz som tuuu 😎 sprcha mi bodla ... nohy vylozene..
stretko hej...a n a polceste pre vsetkych...alebo zeby nie?vam ponukam /isto poznate.../skvele bojnice 🙂 🙂 🙂 🙂 😵
sassi...pa,pa...citas ze? aj ta nutka pisat?ci nie? ☹
anicka kde si? napis ako plavanie...
ja idem volat zajtra do xoany...mala chce ist na tanecny..tak to skusime... sa tesi...a ja tiez...

alika54
22. únor 2009

😀 😀 😀 ,,,to soooom,,,

asitka
22. únor 2009

bojnice sú fajn....zoberieme aj deti....aj hrad padne....či zámok to vy máte... 😀

saška číta...a verím, že napíše...šak ked číta tie moje nezmyslí...verím, že jej nedá 😀 😀 😀 aspon do ip by mohla....potom ktosi informujte....tajne... 😀 😀 hej...???

qetinka
22. únor 2009

fajn..bojnice 🙂 🙂 🙂 🙂 som dalsia za... pridajte sa..alik anicka...nooo,je tu fajn...teda ja bojnice zboznujem... 😅

asitka
22. únor 2009

kvietková...aj ja...my tam chodíme každý boží rok...aj dva krát za leto.... 😀

aj alika je za...ešte sa musí zmierit...že ju vyzdvihnem...a poveziem...nech sa psychicku pripravuje už fčul 😀 😀

qetinka
22. únor 2009

😀 😀 😀 to prezije..ze alik?
dva x do roka..no mozno sme sa aj uz videli 🙂 😉 ja som slubila deckam ze pojdeme do zoo...oli uz stoho bude mat zazitok... male prespi a domi ta je ostrielana..kazdy rok tam je....

pozerame jenym ockom laru...na mare...zase mame plnu obyvacku nabojnic 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asitka
22. únor 2009

ja som laru zatrhla...lebo by sme mali aj my... 😀 možno veru aj hej....teda, že sme sa videli...tiež zoo už poznám...som tam jak doma...niekedy mám strach...že ma už odtial nepustia...že tam patrím 😀 😀 😀

qetinka
22. únor 2009

idem of,polovicka mi ide siju premasirovat...boli a boli...sa tešim na novu postel 🙂 s novym madracom...
pekny vecer 🙂 🙂 🙂 pa.

asitka
22. únor 2009

dobrú dievčatá..idem aj ja....ešte nie spař...ale prchám

alika54
22. únor 2009

no,,,tak zoo moze byt,,,tiez sme tam kazdy rok 🙂 ,,,ale Asit ked s detmi ako nas naladujes do auta hm???? sedacky musia byt ne???

alika54
22. únor 2009

aj mne uz pracka doprala 🙂 ,,paaaaaaa a uspesny pondelok 😉