Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
10. bře 2009

pocuj ved ozaj to neprehanaj... to v lete ked sa stretneme tak ja z vas budem najvacsia 😢 ☹ 😠 🙄

asitka
10. bře 2009

micuš...vidíš...vidíš...a že neprítazlivý 😀 😀 😀 a ako si mu rýchlo podlahla 😀

tasha8
10. bře 2009

no ale dievcata no toto 😕 😀
Ti verim asitka, u nas v robote koncentracia chlapov: veela..koncentracia peknych chlapov: maaaaalo 😠 přišerné chovaní

alika54
10. bře 2009

mno ja aspon s tym nemam problem,,,muzsky kolega-nula 🙂

asitka
10. bře 2009

kvietok....neboj...nenrchám ta v tom samúúúú.....odo dnes sa prežieram.... 😀 😀

tash...presne tak....a tí, čo by aj za čosi stáli...tam nechodia....

asitka
10. bře 2009

no vieš...ja v stavebnej firme...s 1600 zamestnancami 😀 šak len v budove nás je kol dvestovky tipujem...ale chlapa poriadneho...niet...och..hrozné

alika54
10. bře 2009

a ja ze sa mi oplati k vam do firmy nastupit 😀

tasha8
10. bře 2009

ale ba, ideme na tazké redukcie, do leta aby sme boli ako samice 😀 a 😀 potom sa odhlasime z tejto temy a prihlasime do temy "AKo pribrat" 😀 a nahodou, ja uz od polsest nezeru, no teda, ehm, snazim sa...
asit taki zase zhavia kaviarenske stoly 😀

asitka
10. bře 2009

šak už koli mne...oplatí... 😀

alika54
10. bře 2009

mno to jo 😀 ,,,tasha ze ako pribrat? to mozme rovno scifi-temu zalozit 😀 😀 😀

asitka
10. bře 2009

tash...podme aj my 😀

jáááj dievčatá...veru šla by si sadnút niekam...taký babinec...dobre sa vykvákat....zišlo by sa...

alika54
10. bře 2009

veru aj ja chcem ist 🙂 ,,,,baby mi ideme v sobotu na ples a ja som si este nebola nic kupit na oblecko-dobre co? ved do soboty casu dost 😅

tasha8
10. bře 2009

😀 tak tak...
a baby nemali ste po porode zvysenu chut na sladke? sice uz mam nejaky cas po, ale sladkeho by som vedela zozrat kvanta a predtym som tolko nezvykla...normalne sa teraz musim brutal krotit, joj 😲
no to veru...bodlo by, som nebola na takej dobrej kave uz davnooo 😒

asitka
10. bře 2009

tash...ja mám tiež...ale ja bola na sledké zatazená...aj ked tehotná bola....

ali pozičiam ti šaty??? tie červené...čo mám na sebe v pase???? to je taký korzet...a sukna k tomu....

alika54
10. bře 2009

ja som zas musela aj sladke a aj slane,,napr.ranajky-rozok s dzemikom a rozok so salamkou 😀 ,,,Asit bodli by mi veru 😉 chcem si tiez korzet kuknut,,,

asitka
10. bře 2009

počkaj...ak nájdem foto...kde som v nich celá...tak ti pošlem...len sa nelakaj...ten korzet sa dá zošnurovat... 😀

asitka
10. bře 2009

tuším som to vymazala....iba ak ich sfotím na vešiaku...ale dla mna..tebe budú velké...neviem, či to nie je 48čka..mala som ich bratovi na svadbe...len raz

tasha8
10. bře 2009

tak ja odkedy som s MM take kombinacie zerem ze dovi 😅 sladko-slane ranajky, ako v style jogurt a za tym chleba vo vajci 😀 teda ja sa snazim take nejest, ale on na mna kukne ze jogurt s rozkom je malo na ranajky 😀

asitka
10. bře 2009

tash....mi hovor....ja mám práve chut...na chleba s malom a horčicou...a to som predchvílou dožierala ten turecký med zo včera 😀

qetinka
10. bře 2009

odbocim od temy.... jedavaju vase decka rozok s maslom a kecupom?
dominika teraz na tom frčiiii.... to ma zo školky tuto kombinaciu

qetinka
10. bře 2009

ze odbocim..a vy o jedle 😀

qetinka
10. bře 2009

tereckymed???? kokso!

asitka
10. bře 2009

kvetinka.....ja takéééééééééééééé luuuuubim

qetinka
10. bře 2009

asitka dobre nemala som to ani nepamatam ja som mala na veceru kuysle uhorky...ja budem asi tehotna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')

alika54
10. bře 2009

ok Asit pekne mi ich sfot,,,48-mne velka? ee veru ne,,,, 😝 ,,,som zo sprchy vysla a moj drahy si v obyvke papa romadur,,,no smrad tu mame fuuuuuuuuj,,,,budem musiet vyvetra 😀

tasha8
10. bře 2009

moj este nie 🙂 ale chlebik mu chuti aj sam..
mnam, turecky med, strasne lubim, mnam mnam chutky mam

qetinka
10. bře 2009

ja som dnes mala uzasny ananas 😉 taky bol skvely... no ale aby som nebola len za zdravu stravu tak aj puding s tym bielym na vrchu... 😀 domaci nie kupovany....

qetinka
10. bře 2009

susedia buchaju ty co robia to jadro...ja budem asi vrazdit ked mi zobudia oliverka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja chcem doooommmm!
jak mne lezu na nervy

tasha8
10. bře 2009

joj tolko chutok, idem ja radsej kade lahsie 😎 spalovat kalorie s drahym 😀 😀
dobru noc zelam 😉

alika54
10. bře 2009

je osem hodin,,,fakt tolerantny susedia-hlavne ze vedia ze mas male deti 🙄 ,,,