Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

tasha8
11. bře 2009

to hej, ten uspavaci proces je narocny, u nas to bolo tak hlavne zo zaciatku..
tak dobru nocku 🙂

asitka
11. bře 2009

dobrúúúúúúúúúúúú 😀

alika54
12. bře 2009

dobre ranko a pekny pracovny den 😉 ,,u nas zacalo snezit 😠

anickaajanko
12. bře 2009

dobre ranko, my uz mame skoro navarene kedze ideme plavat a ocino pride skor aby nebol hladny

maly je nejaky mrzuty
ja som sa rozculila uz od rana

neviem ci poznate mimiaukcie ale drazim tam
a predala som potah do autozapalovaca za 3 eura co stal 500 sk
zenska mi napisala ze v pondelok rano uhradi tak ked som sla na postu cez obed v pondelok tak som jej ho poslala
normalne doporucuene
napisala mi ze jej to doslo, rozthane znicene atd
tak ja nato ze nech to teda vrati spat

tak a teraz nemam ani prachy, ani potah a ona mi este dala negativne hodnotenie
takze este mam aj meno pokazene na MMB

ja som poskodena ona ma aj peniaze aj potah a este mi da negativne?
uz mi to tam svieti cervenym
tak ma to zarmutilo ze az
😖

tasha8
12. bře 2009

joj anicka ☹
no a nemoze Ti to vratit spat, ako ten potah? ked uz aspon prachy nie...i ked, ktovie ci to vobec bolo poskodene a ako, mozno len mala vec a ona to takto nafukla, ktovie?
ale to je sila ze Ti dala negativny feedback, to by som jej teda vytmavila...ja radsej kupujem/predavam cez babybazar..

anickaajanko
12. bře 2009

ved prave
ze ma oboje este ma obvinila ze som to zle nafotila ze ona cakala novy tovar co tam napisane nebolo a za 3 eura
nemam ani peniaze, nevratila mi ten potah a este aj to hodnotenie

tak ma rozculila ze az
a to je na aukciach uplne nova
ja som mala uz 14 100 a teraz mam kvoli nej len 99 %

napisala som adminovi ze mi dala neopravnene negativne hodnotenie
to sa totiz dava ked to predavajuci nechce riesit
tak isto to mohla ona znicit ked to odbalovala alebo tomu vobec nic nieje kedze to odmietla poslat spat

anickaajanko
12. bře 2009

teraz mi volal manzel z prace

ze potrebuje potvrdenie zo socialky za rok 2008 o mojej PN a materskej

neviete na co to?
a kde si to mam ist pytat

😉

tasha8
12. bře 2009

ach jo ☹ co uz s takymi ludmi
hm, to neviem, skus si zavolat na socialku a snad Ti poradia, neviem inak 😒

asitka
12. bře 2009

anička...na sociálnu poistovnu....tam ti to dajú .....a nepotrebuje to k ročnému zúčtovaniu dane????nepozabudli ste sa..,???

ináč ahojte...

alika54
12. bře 2009

ahojte,,,Anik aj ja si myslim ze koli daniam pripadne ak si moze na teba danovy bonus uplatnit kedze si na materskej,,,a co sa tyka toho mmbazaru,,,by som tej kupujucej dala tak isto negativne hodnotenie 🙄 ,,, Asit ako uzivas volno? 🙂

asitka
12. bře 2009

ahoj moja...ale dá sa....už mi je aj lepšie...len lenivá som jak divá svina :O)) ty čo robíš doma??? a kde sú foto šiat a topánočiek??? hááá :::???? 😀

anik...aj je to koli daniam...tak rýchlo vybav...lebo možte príst o peknú kopku penazí

alika54
12. bře 2009

no som vas musela prist skontrolovat ne? 😀 neviem ci nepojdem so Simonom ku dr,,,rano mal trosku pripuchnute vrchne viecko na oku-ale neviem z coho lebo ho aj Vikina neakou umelou kravinou tresla do oka alebo ci to neaky zapal nezacina 🙄 ,,, saty az po plese jo?

alika54
12. bře 2009

alebo ak nebudem leniva aj dnes aj s botickami odfotim 😉

asitka
12. bře 2009

no dobre..nejak to vydržím...

radšej chod s ním..budeš mat aspon ty klud na duši....čo ak náhodou... 😕

alika54
12. bře 2009

ved to,,,kurna,,,furt sa mu musi cosi vysomarit 🙄

asitka
12. bře 2009

neboj moja...v dochodku budeme s láskou na to spomínat :O))) 😀

alika54
12. bře 2009

😀 ved to,,,,

anickaajanko
12. bře 2009

alika ides na ples????

ja som dala tej ich krepej uctovnicke zuctovanie aj s mojej roboty
a ta tava daco asi stratili lebo mi povedala ze vsetko mame na poriadku a dnes mi vola toto

tak neviem
dneska nieje pracovny ale zajtra hned pojdem

anickaajanko
12. bře 2009

alika ano na MMB som jej dala lebo na MMA mi uz neslo kedze ona dala prva
ty uz mozem len reagovat na jej hodnotenie ale jej to uz nevysvieti cervenym ani nic kedze dala prva ☹

asitka
12. bře 2009

toš anik...si ty dopadla...a vieš čo je na tom najhoršie...dobre si chcela..aj tak si za onú ostala... 🙄 mna ti vedia takéto oné...tak nasrat...to sa už ani ludskou hlúpostou nazvat nedá...to sú bezcharakterní primitívi....lebo normálny človek takéto nevyvedie.... 😠












¨

qetinka
12. bře 2009

ahojte 🙂 deti mam na polhodinku prec z domu a bozske ticho 😎 🙂 ale nie nie je to tak zle...ideme mat navstevu na 16tu tak idem chystat nieco na stol... a oliverka mizobral muz ze idu pre domi do skolky...
anesteziologicke mam vybavene... zajtra poradna a ine veci okolo toho....
dnes chvilku svietilo slnko a normalne aj hrialo 😵 😵 😵 hned som mala taku lepsiu naladu...vtaky štebotali slnko...no uzasne ...ja sa tak tesim na jar... 🙂
ze nie som sama.. 😉
anicka...mna ludska hlupost a primitivizmus vytaca nenormalne...a nema konca kraja..tak ako ten chlapik na MMB...JA krava trpezliva cakam a cakam a dufam ze pride tovar a h...o z toho ...som zvedava kedy mi posle spat eurace...ak to nebude do 4 dni tak mu zdvyhnem mandle 😠 😠 😠
idem si pustit oblubene cd-čko a robit chlebiky... 😅
zajtre ešte musim vybavit oliverkovu dr...maly ma nadchu sa mu teraz pustila..nech mi da na rp-pamykon kvapky do nosa..nejlepsie mu zaberaju..nech je do tyzdna fit..ked prideme s mimi domov.... a dufam ze to budu len sople...ale ide mu posledny očny zubok..tak hadam je to len z toho..

alika54
12. bře 2009

Anik ano 😉 ,,,,som bola pre krpcov v skole a Simon sa obliekal na chodbe samozrejme kopa rodicov okolo a trapil sa so zipsom,,,potom ked mu to neslo krici na mna-mami mne ta bunda nejde zapnut,lebo ten zips stoji ako moj pipik rano 😲 😲 😲 ,,,,no som skoro odpadla 😅 ,,,co uz chlap 😝 ,,,inac varim spagetky tak len som vam to tu odbehla napisat 😉 ,,,som si sama cistila sifon ale uz zlozit nechcel ist tak ako mal-potvora,,,mangelik bude rad 😅 😅 😅

asitka
12. bře 2009

micuš...a čo...bud rada...horšie by bolo...keby mu nestál vobec 😀 😀 musíš to brat z tej pozitívnej stránky :O))

alika54
12. bře 2009

Asit ty vzdy udries spravne klinec po hlavicke 🙂 🙂 🙂

asitka
12. bře 2009

😀 micuš...hej..ked ty dilemu máš 😉 ta musím usmernit 😉 😉 😉

alika54
12. bře 2009

o.k. mami 😉 😉 😀

asitka
12. bře 2009

bože...jak mi 😀 😀 😀 šak počkaj...varechou dostaneš 😀 😀

alika54
12. bře 2009

sak to z lasky 😀 😀 😀

asitka
12. bře 2009

šak hej 😀 ti aj verím 😀 😀 bola s malým u tej dr..?

alika54
12. bře 2009

ne nebola,,,,mal to asi len z toho ako ho ta kozenka svihla tou formickou,,,viecko uz vobec nemal pripuchnute,,,co porabas??? mne sa taaaaaaaaak nic nechce,,,a mala by som zehlit 😝 ,,,som kukala mamma mia a teraz Viki kuka hriesny tanec 🙂 ,,,