Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

martao
14. bře 2009

anickaajanko,

aj ja som asi najhoršia kuchárka, hlavne čo sa týka pečenia koláčov. Jedine zvládam vytiahnuť z mrazáku listkove cesto a spraviť štrúdlu. Ostatné pokusy končia v koši.

Von pojdeme dnes aj my.

qetinka
14. bře 2009

vsetky ste vonku.... 🙂
babovku nie pre seba..deckam a manzelovi 🙂
a uz je napecenaaaa 🙂 🙂 🙂
vonku je fakt nadherne 😵 😵 😵 😵 😵

asitka
14. bře 2009

nooo...ja idem obed dovarit...prádlo vyvesit.....potom podlahy zotriem...šla by som von...s malou...ale stále teplotuje...tak sa bojím...zato malý už bicykluje a vykrikuje popred panelák 😀 😀 😀

alika54
14. bře 2009

cauko babule,,,tak som sa obliekala a ci som si neroztrhla nilonky? 🙄 mi drahy siel druhe kupit a to som este ani nechty nemala nalepene 😠 ,,kurna,,,vsetkym vam prajem pekny vecer 😉 paaaaaaaa 🙂

tasha8
14. bře 2009

ahojte babule,
no vcera som sa necakane vybrala do BA za sestrou ze ideme partit, ma troska naladilo vinko doma tak reku idem si z kopyta vyhodit 😀 no mala som ja doma ostat, zabava nic moc, asi som uz stara na taketo znicujuce akcie 😀 a to nehovoriac o tom mesuge co mam teraz v hlave 😖 😖 ale uz som sa troska prespala tak je to lepsie...s malym sme boli vonku, krasne pocko, so susedmi kvakali, maly si dobre pospal, este aj teraz je na terase a spinka, joj, to bude noc... 😲
ali uz tesis, pripravy na ples v plnom prude...
queti ako?
asit, cukrik ako?

qetinka
14. bře 2009

caute caute...alika sa nam uz zabava 🙂 😉 😅
asitka ktore zuby jej idu teraz?
emka si to odteplotuje ...no nam ide posledny ocny... apotom cakam e len na posledne stolicky...
oliho zase sem tam prezenie....rano bol taky doliapany 😝 😲 az na chrbte..rovno z postele do sprchy...
teplotu ma zvysenu...a sople...
vonku sme boli v bojniciach...,olivera sme uspali v kociku..ale sal len pol hodinu...ale ja som si to kočky moje vychutnala... 😵 😵 😵 sedela som na lavicke a vychutnavala slniecko...jednym ockom sledovala malu ako sa hrala a druhym muza ako uspaval olivera...a ten skvely pocit štastia 😵 😵 😵 milujem tieto okamihy 😵 😵 😵
poznate to ze???

anickaajanko
15. bře 2009

ahojte

no aj ja som tak dopadla

cez MMB som mala malemu objednana pumu supravicku

dodanie 2 tyzdne
natiahlo sa na 3
potom na 1 mesiac a dnes som si nasla mail ze je vypredana ze si mam vybrat iny tovar

tak to teda nie chcem peniaze spat cakam co odpise

ja som chcela tu nie iny tovar

pekne zacala nedela

pekny den vsetky m

qetinka
15. bře 2009

ahojte 🙂 peknu nedelu prajeme...hodila som nejake fofo zo vcera z bojnic... 😎 anicka moja nekaz si den ..ja viem ze to vie cloveka vytocit...ako mna tento tyzden...ja som mala nadherne kusky objednane... pre vsetky deti..aj pre nikolasa...a tesila som ...a teraz vlastne uz nemam cas nieco nove zhanat....a bohvuie kedyt ho budem mat 😒
ale tak... rizika online nakupu...
asitka ako mala?uz lepsie??? nam oliverko zleeee spal... teraz je na balkone v kociku a spokojne buvka uz vyse hodiny...a pojde zase potom okolo druhej pol 3tej...musi ešte 2 x spavat..potom je chuda moje nervozne a nevyspate... a okrem toho nadcha a te zub neštastny... 😒
alika ako???? nozky bolia?vytancovane???? 🙂dufam ze si potom budem moct pozriet fotku aka si bola peknucka 😉
cukrik a tasha a erika ...pekny den vam prajem...
ja uz za par hodin idem do špitala 🙂 ☹tešim aj bojim...normalne ze???zajtra rano na 8 mu do programu... 😎 😅 😵sa tešim na maleho...

asitka
15. bře 2009

kvietková moja....držím ti palce....budem zajtra na teba mysliet....a nech manžel napíše ako sa máte....aké je malý....velký 😀...či ste v poriadku..... Emmuška ešte furt teplotuje...soplí neskutočne...tak taháme sople...kvapkáme...do nosa...od kašla....a sirupy s čípkami striedam...zajtra ráno zbehneme k dr...a to sme mali íst v utorok na neurologiu...takto to musím preložit....a to som dúfala...že bude posledná.... 🙄 no nevadí...hlavne, nech sa mi vylieči...

aliiiiii....mica...de si??? otlaky sú???? nohy bolia??? hlava tiež??? 😀 ale ti doprajem čooo??? 😀 😀 😀 ako bolo???? a fotky daj do albumu 😀 😀

počasie je na prd...idem ja čosi požehlit...a tak... 😀

alika54
15. bře 2009

caute babule,,,,tak sa hlasim,,,prisli sme rano o siestej a spala som do kopy asi dve a pol hodky 😝 ,,,bolo suprisne nad ranom som uz bosa tancovala tak ma nohy priserne bolely 😠 ,,,normalne som myslela ze zo spodu budem mat pluzgiere,,som prvy krat vysoke boty mala,,,zajtra hodim foto bo mangel je v sluzbe a ja to do pc neviem dat 😅 ,,,som sa koli vam fotila 😀 ,,hlava neboli 😉 ,,,Qeti tak uz si nam v nemocke? Anik aspon vies cez koho uz nemas objednavat 🙄 ,,,Asit jakoz??? strudel si mi odlozila?

asitka
15. bře 2009

štrúúúúúdel sa ešte len robít ide...takže ti ostane...tak je super...že bolo super..... 😀

alika54
15. bře 2009

jaaaaaaaaj,,,tak bude cerstvy 😀 ,,,co si porabala?

qetinka
15. bře 2009

asitka aj mne odloz... 🙂 🙂 🙂 radsej pridem ku teba ako do nomocnice 😀 😀 😀
za hodinu odchadzame 🤐

alika54
15. bře 2009

ved Qetik na tej novej foto ani nevyzera ako tehu,,,,

qetinka
15. bře 2009

som happy,malu nieco obchadza len narieka ze ju brucho boli 😖 🙄 😠 😠 😠

qetinka
15. bře 2009

alika len ako XXXXXXXXLLLLLL,ze? 😀 😝

asitka
15. bře 2009

veru...nevyzerá...šak zajtra už nebude 😀

odložím dievčatá... 😀

qetinka
15. bře 2009

hej zajtra mi bude len nejaka "handra"visiet na bruchu...taka 😝 😝 😝

alika54
15. bře 2009

ale no,,,,drobca budes mat uz pri sebe,,to bude super,,,kedy zajtra nastupujes?

qetinka
15. bře 2009

alika idem o hodinu...na prijem....a zajtra na 6tu na salu a tam tie procedury 😝 😝 😝 a na 8mu ....rezeme 😀 😀 😀 😕

alika54
15. bře 2009

jaaaaaaj,,,,,bozenku,,,uz nech to je vsak? takze o par hodin je drobec na svete,,,sila 😉

qetinka
15. bře 2009

sa smejem..ale tak no klasika priprava pred operaciou..klyzma... zavedenie permanentneho katetra.... zaznam... napichnutie zily...atd...

qetinka
15. bře 2009

alika hej uz vcera bolo neskoro 🙂 😎

qetinka
15. bře 2009

idem ešte do sprchy a odmalovat sa...uz nebudem pekna 😀 😀 😀 🤐

asitka
15. bře 2009

kvietková...poznám :O) 😀 držkaj sa.. 😀

alika54
15. bře 2009

co je permanentny kateter? 😕

qetinka
15. bře 2009

cievka zavedena do mocoveho mechura....

asitka
15. bře 2009

to ked budeš cikat...tak nebudeš...ale pojde ti to do takého vrecúška....:O))) čo budeš mat zavesený vedla postele :O))

alika54
15. bře 2009

jaaaaaaj,,,,aaauuu 😖

alika54
15. bře 2009

no kazdopadne budeme s tebou vsetko prezivat 😉