Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
1. dub 2009

caute,,,Asit co tak rozvinutu vetu pouzit? 😀 😀 😀 ,,ako bolo v praci? Qetik aspon si si uzila chvilku pre seba 😉 ,,,a pozdrav sassi-ja som jej pisala no neozvala sa mi 😖 ,,,Anik ako ti je? a co ostatne? Tasha zanedbavas nas 😀 ,,,dnes mam draheho v sluzbe tak si uzivam s detmi sama 😅 ,,,,

asitka
1. dub 2009

keby som bola v práci...tak ma teraz polka hlavy nebolí....som si bola dat zub trhat... a fčul od bolesti..neviem, čia som 😔

alika54
1. dub 2009

aaaauuuuuuuuu,,,,chudatko 😒 ,,,nech je ti cim-skor dobre,,,,

asitka
1. dub 2009

dakujem...už aspon ako tak hubou hýbem...mi na dva krát umrtvovala dasná...lebo po prvej som ešte cítila...a nešlo mi ho vytiahnut....no čo ti budem...auuuuuuuuuuu 🙄

tasha8
1. dub 2009

alikaa 😀 vsak som pisala dneskaj 😀 ale len blbosti tak si prehliadla 😀
maly dneska vonku celkom dost spal tak je teraz otravka joj 😠 🙂 a som zvedava ako a kedy zaspi, teraz ako dlhsie vidno tak cim neskor spat a rano cim skor vstat, fiskuson jeden...esteze aspon vie spat, v kociari... a dneska spravil s pomocou prvy nesmely krocik 🙂 tesiiiimmmm
alik a Ty ako? asit joj ☹ mas aspon dietu 😀 😀

asitka
1. dub 2009

😀 tash...ved to

alika54
1. dub 2009

tasha asi som fakt si nevsimla 😅 ,,,a gratulujem ku prvemu krociku 😉 ,,,ja som zo sprchy vyliezla,krpci su zalezeny v posteli no sa kazdu chvilu hadaju 🙄 ,,,a stihla som aj periny ciste obliect 😉 ,,,teraz kuknem panelak a idem si lahnut a nieco precitat,,,,

alika54
1. dub 2009

jaj,,,uz viem si o mame pisala 😅

tasha8
1. dub 2009

ali v pohooo 🙂 🙂 som sa musela postazovat 😀 MM by ma nepocuval, i tak ma na svokru svoj nazor 😕
no a chrbat ma boli joj 😠

alika54
1. dub 2009

tak veru,,,a tu sa da najlepsie vykecat a postazovat 😉 ,,,babule dobru noc prajem 🙂

anickaajanko
2. dub 2009

😵 no ahojte
tak a skoncila som v nemocnici
podozrenie na zlcnik, oblicky alebo crevnu chripku
celu noc mi bolo hrozne zle, dostala som strasne krce, zvracala som zelenu vodu
tak sme sli na pohotovost

bol tam doktor arab a nerozumel mi co je to kojit
hucal tam po mne ze mam maleho odstavit a ze idem lezat tak som si pytala papiere ze idem domov
tak mu to potom sestra vysvetlila ze nemam maleho nauceneho na flasu, ze odmietam si ho odstavit atd

tak potom pochopil poslali manzela domov pre maleho dali nas na VIP izbu nadstandardnu a bol pri mne aj Janko aj Branko
nakojila som ho a tak som dostala infuzie
bola som tam az do vecera
Janko bol cez obed s Brankom doma mlieko som si odsala lebo tam boli aj analgetika od bolesti a poobede mi ho zas doniesol nakojit
a vecer prisli po mna
tak zazitok
ale tak zle mi nebolo teraz som doma mam teploty a hnacky tak aj dnes mame po plavni

Qeti dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🤐 velmi pekne

takze aj dnes mame po plavani
porazi ma

anickaajanko
2. dub 2009

vidite ze som grogy este sa aj opakujem 😎

qetinka
2. dub 2009

ahojte 😉 ja by som bola taka rada keby mi to ide takto kazdy den ako po masle 😀 😀 😀
obaja mi uz spia a mam nohy vylozene 😀 😀 😀
vcera som oliverka uspavala hodinu do toho nicolas kazdu chvilku reval....no na nervy...a v noci to tiez nebola ziadna slava..ktore ste kojili baby....CO ROBIT KED NICOLAS SI ROBI Z CICI DUDEL??? 😲 mne to ani jeden nerobil a on si diudlka a dudka a chce na ciciku spat....cumel nepomaha reve ako slon ked mu dam dudu nech si tu dudka... 🙄 on by len na ciciku visel ☹ ☹ ☹
a ja na to nemam cas..mam x inych povinnosti a privelmi ziveho oliverka na starosti...
poradte ak viete ako na to...ale asi nijak ze??poradte..dik
anicka bailk uz frci do zvolena... 😉 mas to gratis 😉 😉 😉 nech mu padne na uzitok..
dnes chcem ist s oboma doobeda von takze teraz ked spia idem sa skulturnit... 😀 😀 😀 nenamalovana nai smeti nejdem vysypat 😀 😀 😀
ASITKA...zub ...teda krater po nom nech ta uz neboli... 🙂
Tasha aj mna chrbat boli ...muza spracuvavam na novu postel...a kvalitny madrac...nemate niekto skusenosti s dormeom?
pekny den vsetkym...pa.

anickaajanko
2. dub 2009

qeti to nie len daj pekne c.u. do ip mas dost svojich vydavkov
fuj ale mi je nanic
aspon ze branko zaspal

qetinka
2. dub 2009

jeminacku anicka...kokso 😲 😕 rychlo sa uzdrav...a nech ti je uz dobre..ale fajn si dopadla s tou izbou...dobry pristup... 😉 ocenujem...a dr.nech sa nauci zakladne veci 🤐 🤐 🤐 nerozumiet slovu kojit 😕 🙂

qetinka
2. dub 2009

nicolas je hore..no vela som toho nestila idem nech mi oliverka nezobudi..

anickaajanko
2. dub 2009

no a uz je hore
riadny spáč 😒

asitka
2. dub 2009

čaute dievčatá...my máme ovčie kiahne...mna asi drbne...z čohosi sa vyhrabeme....a zas niečo nabehne....vrrrrrrrrrr...už len čakám, kedy to u emmky prepukne.... 🙄 😠 ☹

alika54
2. dub 2009

ahojte,,,juj ale sa to tu sype,,,Anicka uz sa aspon lepsie citis? bozenku chudatko-by ma slahlo esteze sa to s tou izbou poriesilo 😒 ,,,Qeti ja som Viku mala to iste-len na cicku zavesena-takze aj take deti su 😅 ,,,no ja som nemusela kolo drobca druheho behat tak som to skor zvladala,,,,Asit ked ide -tak ide,,,no aspon ak to Emmusa chyti teraz budes mat neskor pokoj,,,mne Viki chytila kiahne a mala snad len tri-styri mesiace 😕 ,,,

alika54
2. dub 2009

a Asit ako zubok?????

qetinka
3. dub 2009

bre ranko..a pekny den vsetkym baby 🙂 !vonku uzasne svieti slniecko...idem sa vychystat nech to nieje take dramaticke ako vcera... 😀 vychystat dve male deti a seba... 😝 😝 😝

asitka
3. dub 2009

ali...po zube kráááter...ešte pobolieva....no uvidíme...ako s emmkou bude...tiež by som bola rada, keby sme si to odbili naraz...ja už chcem kluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud....

qetinka
3. dub 2009

kiahne 😠 ☹ 😲 asitka teraz citam no ked sa s....e tak to nema konca.... no uvidis behom dvoch tt ci emka chyti...domi nedostala..a to mala jej naj kamoska zo skolky co vsetko stale robia spolu...a tak zase budes mat za tym...ja som ich mala v 15tich 😝 😝 kamoska mi volala ze ich tiez maju a ma tri deti a kazde to dostalo ale nie naraz..ale vyzdy po dvoch t sa kazde jedno vysypalo..tak mala o zabavu postarane...6 tyz... 😲 😖 som ta nepotesila co? 😕
bude dobre neboj 😉

asitka
3. dub 2009

kvietková veru nie... 😕 no nejak to prežijeme....matej to chytil v školke....a to bol dva týždne doma....akurát v inkubačnej dobe...takže tipujem, že emmča tiež dostane...iba sa čudujem, že ešte nie...lebo fakt...dva týždne boli spolu doma.... 🙄

qetinka
3. dub 2009

zaspal oliver zobudil sa nicolas...kolotoc-....mozno nedostane asitka 🙂 pekny den..idem off

anickaajanko
3. dub 2009

qetinka balicek prisiel
dakujem ti krasne 😉 najma Branko 😅

qetinka
3. dub 2009

🙂 nemas za co 😉 🙂
ideme zase von...len chcem stihnut ešte povysavat ja som nervozna ked mam bordel na podlahe...a ten je tu stale pri tych mojich tornadach 😀 😀
😀

martao
3. dub 2009

asitka,
Ovčie kiahne to je sila. Keď ich dostali decká tiež ma skoro d...lo. Decká ich mali minulé prázdniny. Aby toho nebolo málo bola som tehotná a končila mi maródka, tak som zasa nemohla ísť von. Máš to tiež kruté, práve začalo byť pekne. Emmka ich dostane tak za 3 týždne po malom ako sa vyhádzal. Kamoška mi radila, dať lyžičku rumu- rýchlo sa vysipú a máš pokoj. Nám to zabralo. Nákazlivý prestane byť ako sa začnú tvoriť chrastičky. Hlavne nech si ich neroškriabe- ostanú jazvičky.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

qetinka
3. dub 2009

no jazvicky to ostanu..aj mne ostali.... 😒
domi si tu pri mne kresli a muz isiel do tesca na nakup...cez den nebolo kedy...boli sme vonku s detmi...vybehali sa az az....
ja dumam co budem varit cez vikend..nechce sa mi nic,...ale nikto to za mna neurobi...

qetinka
3. dub 2009

anicka tak teda ta fotka posledna nema chybu! 🙂 🙂 😉 😅