Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

tasha8
22. dub 2009

jeeejda, som si nevsimla 😠 aj ja sa pridavam, prajem malej vsetko naj naj naj!!!!
mate/budete mat zabavu ako sa patri, co? tak nech sa vydari 🙂 😉

alika54
23. dub 2009

Dobre ranko,,,EMMUSKE PRAJEM NADHERNE NARODENINKY-CMUUUUUUUUK 🙂 🙂 🙂 veela LASKY,ZDRAVICKA,STASTICKA 😉 😉 😉 ,,,,pekny den vsetkym,,,,

anickaajanko
23. dub 2009

ahojte aj my s Brankom sa pripajame a Emmuške želáme všetko to po čom jej srdiečko najviac túži

dúfam že ste super oslavili, čakáme info a foto

my sme boli vcera v polsku, nikdy viac

qetinka
23. dub 2009

ahojte a anicka preco nikdy viac?

anickaajanko
23. dub 2009

trh nikdy viac
po obchod mozno ale s kocikom po trhu s malym dietatom nikdy
hrozne ludi prach fuj

baby tie baby cvoky alebo nity ci ako sa to vola ked sa mi odtrhla ta jedna cast
da sa to kupit nahradne?

cukrik580
23. dub 2009

ahoj anicka...urco sa to da kupit...

asitka
23. dub 2009

ahojte dievčatá....tash, anička...aliiiiii....dakujeme velmi pekne za gratulácie...oslávili sme....torta bola peknučká....a tešíme na dalšie 😀

jak sa nenormálne ochladilo...normálne som nechápala.... 😒

anička...dá sa to kúpit...

cukrik580
23. dub 2009

ahoj asit...zajtra by sa malo zevraj zase oteplit...

asitka
23. dub 2009

cukrik...kiež by...až ma ruky lámu z toho prechodu počasia.... 😠

aliiii...de sa flákaš???

ichthyska
23. dub 2009

ahojte zdravim vsetky xxl snazilky tehulky .....mam jednu otazocku kedze moja vaha a postava nie je momentalne najidealnejsia povedala by som ze je asimetricka, teda asi meter vysoka asi siroka 😉 , rucicka na vahe prekrocila hrozne cislo 90, prosim vsetky dievcence s podobnym osudom a ucasti v klube nespravodlivo ritnatych o radu....kolko ste mali kg pred otehotnenim.....nevyskytli sa dake problemy pocas tehu? hrozne sa bojim ze budem mat zdravotne problemy...minuly rok som drzala 90dnovu aj som nieco zhodila ale akonahle som prestala kila boli spat..... 🙂

ichthyska
23. dub 2009

halllo 😉

alika54
23. dub 2009

cavesky,,,,juj zima je aj u nas,,,Asit svokrusu si uz vyprevadila? 😀 😀 😀 ,,,a co foto??? sikovno nieco prihod 😉 ,,,ahoj ichthyska,,,ja som pred prvym babom mala 63kg a pred druhym 80 🙄 ,,,ale problemy neake extra neboli,,,, Anik urcite baby-cvoky kupis a naklepnes nove 😉 ,,Qetik ako deturence? Tasha a co ty??? mi sme mali rodicko v pondelok a moje dieta ma cely tyzden zaracha 😖 ,,,juj no vytaca ma a to ma len osem,,,no som na neho nakricala a od ocka dostal akoze facku,,,som sa potom smiala ze ci to pohladenie facka bola 😅 ,,,boze a co bude ked bude mat neakych 15 😨 🙄 😠

cukrik580
23. dub 2009

ichthyska to aj ja mam taky problem podobny ako ty...aj s a snazime a zatial nisth...rozmyslam, ci to nemoze byt tou vahou alebo co...ach jo...

ichthyska
23. dub 2009

cukrik to ma mrzi......kolko sa uz snazite? kolko mas kg- vek 😀 ak to nie je tajne? no ja mam este aj vysoky tlak a beriem lieky co nie je moc dobre pre tehulkovanie....inak maly na fotkach je zlaty aj my mame teraz v rodine krasne babatko svagrinine

ichthyska
23. dub 2009

😉

ichthyska
23. dub 2009

qetinka
24. dub 2009

ahojte..vsetky 🙂
alika !"male deti male starosti...velke deti velke starosti.." asi to tak bude mne to kazdy v okoli hovori...a tak si poviem vzdy..ze ked su chalani ešte v plienkach sa mam dobre...potom to bude :"o inom.."
ichthyska vitaj...no moj nazor ak chces pocut...citat.. 😀 😀 kolko mas BMI? ono si sa pytyala kdo ake tazkosti mal pocas tehu to je velmi idividualne..aj silna mamina v "očakavani" ma preeklamsiu aj chuda mamina ju ma takisto...ale ked mas nejake to kiilo navyse vsetci dr.sa zhodnu ze je to preto... 😒 ako aj u mna.,..
ja som mala pred prvym73...pred druhym 83 a pred tretim tehu 86...vela...az moc ked si planujes tehotenstvo radsej sa pred tym snaz nieoc schudnut ale rozumne..90 dnovka je absolutna kravina podla mna...sama vidis jojo efekt... aspon nejake to kilo dole...budes spokojna ze si ked sa nahodou vyskytnu tazkosti urobila maximum pre to aby to taknebolo...
ak sa uz teraz liecis na vysoky TK a beries therapiu tak chudnutie je podla mna podstatne..lebo tk sa ti bude zvysovat..a podla toho ti budu liecbu upravovat... ja som mala tk vysoky vzdy okolo 34tt mi vyskocil tak ze som musela lieky brat a snazila snazili sme sa vydrzat co najdlhsie aby nemusel byt porod skor ako termin..
mojm nazor.. 🙂 😉
kazdopadne ti drzim palce...
idem sa dat rychlo "dokopy" chalani spia a dnes idem do mesta snimi..aj ma mest.urad..pre presule..dve tisicky mesto dava pri naordeni mimina 😀 😅 🙂
potesi..pojdem si topanky kupit 😎 😀 😀
domi aj oliver maju nadchu ... snad to skonci len pri nadche a nie horsie..
pekny den vsetkym babulky
ešte na postu musim ist..bebu som predala...synik sa rozhodol ze nebude pit mlieko zo dna na den a ja 4 velke balenie beby v skrini.. 😲 predala som ju velmi lacno aj ma to mrzi ist tak pod cenu...ale aspon mi v skrini nebude zavadziat...

qetinka
24. dub 2009

asitka moja foto 🙂 🙂 😉 kde mas? 😅

qetinka
24. dub 2009

baby aku toaletnu vodu alebo parfem pouzivate?
dochadza mi moja vona a chcem inu hodte typy co mate ... dik.

cukrik580
24. dub 2009

no ja mam len 22, teda az o mesiac a o kg sa radsej nevyjadrujem 😅 😅 , tk zatial v norme...ale mame vysoky v rodine, tak cakam, kedy aj ja...sesternica ma 50 kg a +á rokov a mala 190/110 tak velku noc stravila v nemocke 😠 😠 babka brala lieky a ked mala 51, zomrela na infarkt, vsetci jej synovia, teda aj moj otec, od kedy si pamatam, tak na tabletkach... 😕 😕

cukrik580
24. dub 2009

mne sa paci tyrkisova adidaska, tu mam a mamine som kupila oranzovu a strasne sa mi paci ta ruzova kylie minoq, ci jak sa to pise... 😅

cukrik580
24. dub 2009

uz mam hotove nechtiky...ked este trosku uschnu, pohladam fotacik a nafotim... 😉

cukrik580
24. dub 2009

hotojo...kuk album...ale je to fotene cez tel., nenasla som fotak 😅

alika54
24. dub 2009

cao,,,Qetik s tym vekom u deti je to asi pravda 😖 ,,,a co sa tyka voni ja striadam momentalne,,,divine-to je z tych lacnejsich-oriflame,,,a potom mam Omnia-christaline (asi sa to tak pise 😅 )a Rose Essentielle obe su z BVLGARI,,,no tie su uz dost mastne 😕 ,,,inac pekny den,,,ja rychlo upratujem a prania mam na dve rite 😝 ,,,

alika54
24. dub 2009

cukrik krasnucke mas nechtiky no pri mojej robote nemozne 😅 ,,,

cukrik580
24. dub 2009

ani pri mojej, ale ked som doma, tak som si spravila radost 😅 😅

cukrik580
24. dub 2009

ali a co ty robis??

alika54
24. dub 2009

ja sa staram o starych ludi,,,,takze tam dlhe nechty nemozem mat 😒 ,,ale ked niekam idem tak milujem francuzsku manikuru,,,aj na nohy si ju idem dat 😉