Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
21. kvě 2009

aj od nas 😀

qetinka
21. kvě 2009

anicka ty kojenim priberas? ja zatial nie..ale ani nechudnem ☹ akurat je nicolas pri mne a nahlas sa smeje... 😵 😵 😵 oliver ešte spi..

anickaajanko
21. kvě 2009

2 kila ale som myslela ze budem chudnut svinstvo

pridali sme foto z dneska 😀 kukuk

asitka
21. kvě 2009

😀

qetinka
21. kvě 2009

BABY Ahojte..čo je dobre na bolest uši?? mne straaaasne bolia usi..tan blby zapal mi prešiel do uši 😠 😠 😠
a mna teda nikdy uši neboleli...hmm?co si mam dat?rano si pojdem nakoniec asi pre antibiotika k dr..mna porazi 😠

anickaajanko
21. kvě 2009

asitka je ti smiesno ze som pribrala no pekne

qetinka
22. kvě 2009

baby videli ste toto?ja by som tie svine zahlusila..ako toto moze niekdo urobit?ja to nechapem.... ☹ dala by som im dozivotie,,nie 7 rok.basy..

cukrik580
22. kvě 2009

kveti...teply olej na vatu...musi to tak malinko puknut...mne to trosku zabralo...teda na jedno usino ano, na druhe ee.......

cukrik580
22. kvě 2009

ty kokso kveti...ani si to sem nemala davat...vrrrrrrrrrrrrrrrr...jake nervy...rozkopala by som ju...niekto sa snazi jak kon do pi.i a hentaka kur.a zaštana hento spraviiiiiiiiiiiiiiiiii.........idem radsej prec....

anickaajanko
22. kvě 2009

boze az som sa rozplakala
narodena v septembri ako moj Branko
teraz mohla mat uz 8 mesiacikov

nie zavriet
videla som basu zensku na slovenku v zivote
telke postele pekne kurzy rucnych prac
sprchy atd
to by bola odmena
nemusela by robit ale by sa o nu starali

o chlebe a vode do temnej jamy a tyrat aj ju
suku hnusnu

juj ale som sa rozcertila

qetinka
22. kvě 2009

prepacte 😕 😔 🤐 nechcela som vas rozjedovat..i ked si myslim ze toto rozčuli asi kazdeho..normalneho cloveka.. 🤐 🤐 🤐 uz som ticho...
ale tak aj toto sa deje vo svete..co vo svete..tu na SK...JE TO VIAC NEZ SMUTNE....mna uz asi nic neprekvapi..ludia su zlí...je mi do placu z toho... ☹ ☹
no a na mna cas nezvysil...uz pomaly hlas nemam... 🙄























no prehodme list...bola som s domi u dr...tak kasel sa jej vratil..no a je to zrejme astmat.povodu...tak nam dala ešte dalsie lieky...a v po kontrola..stav sa jej zhorsil po vcerajsku..bola v cirkuse a kočka moja zlata sa vozila na konikovi...ten kasel ako sa mi pomaly dusila večer doma...otras nieco... 😖 ☹ ☹

qetinka
22. kvě 2009

5ty riadok ma byt na konci 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukrik580
22. kvě 2009

kasli na to anicka...nic tym neziskame...a este by som ju priviazala...nech sa ani poskriabat nemoze...spina prasiva...kde maju rodicou?ti su tiez jeb.uty??????

asitka
22. kvě 2009

anička...ja fakt nerozumiem...prečo sa hneď urážaš...a domýšlaš....proste sa mi nechcelo písať...ani som nečítala príspevky...len aby ste vedeli, že som tu bola...som hodila vyškereného smajlíka...to, že si ty pribrala...som si prečítala fakt až teraz, keď si mi napísala..čo si napísala...!!!

ináč ahojte...dnes sme mali gulašku v práci...aj som rada, že sme skor skončili...fajne sa zatiahlo...a pršííííí...ale už sa fakt zišlo....lebo bolo tak dusno až och....

ináč tie deti by som už z basy nepustila...a nech im tam urobia presne to isté...čo oni urobili tomu malému stvoreniu nevinnému...bezbrannému...a všetkým, ktorí ubližujú deťom...presne to isté...nech im v base robia... 😠

alikaaaa...micuš ta ty de si??? 😀

kvietok...ako detičky??? 😉

cukrík....ako ovu??? ešte stále mi to nikto nevysvetlil 😀 😀 😀

qetinka
22. kvě 2009

🙂 hojte 😀 😀 periem ,idem varit,pradlo skladat a td...kokso tolko roboty 😝 😝
zajtra idem na melir 😅 😵 tešim tešim..

anickaajanko
22. kvě 2009

kto sa uraza este ze to

branik je este hore

mna z neho porazi

alika54
22. kvě 2009

ahojte,,,,som bola na stretku s Martincankami z konika 🙂 tak by sme sa supom mali neako dat dokopy aj my 😀 😀 😀 ,,,vsetci mi uz domka spinkaju-teda chlapi moji,,Vikina je u nasich,,,,idem kuknut ci nieco v telke a do hajan,,,a pekny vikend prajem,,,, 😉

anickaajanko
23. kvě 2009

boli sme na to MDD v BB
bolo fajn
aj s jednou babou z konika
takze uz aj ja mam prve stretko za sebou

bolo fajn

kuk foto

qetinka
23. kvě 2009

ahojte
anicka ten plysovy maco je teda kus 😀 😀 😀
fakt velky 🙂
zajtra mame krstiny... 😅
idem ešte veci nachystat...

anickaajanko
23. kvě 2009

no zajtrajsi obed mam z casti hotovy
robila som zemiakovy salat s majonezou
slubila som MM

zajtra uz len rybu, jemu rezne, malemu polievocku
to nas tam odfotili pri macovi a hned nam aj foto dali

bola tam Dara Rolins, Miska Cobejova, Csanaky a Podhradska mame radi ich piesne

juj tak ma mrzi ze som sa nedostala na to stretnutie septembroviek
tolko babatiek

anickaajanko
23. kvě 2009

http://www.europasc.sk/sk/prehlad-podujati/medz...

akcia na MDD
balonova show, cirkus, darceky....

alika54
24. kvě 2009

hojte,,,ako po vikendiku??? AAAsiiiit no kdeze sa flakas hm????? Qeti ako dopadol krst??? Anik na MDD ides tiez do BB,,,teda este tam ma byt ta akcia ci uz to kde si bola bolo akoze MDD????

anickaajanko
24. kvě 2009

to bolo ako ze MDD pri muzeu SNP
ale 31 je este v europe
tak istotne idem uz len kvoli tomu ze slubuju cirkus

alika54
24. kvě 2009

aj ja uz pozeram ponuky ze kam vyrazime s detmi,,,, 🙂

anickaajanko
24. kvě 2009

Alik z akeho mesta vlastne si

no my v sobotu pojdeme na kone su v Kovacovej
a v nedelu ide vlacik zo ZV
+ na zamku je akcia MDD
a poobede este do tej Europy

alika54
25. kvě 2009

bre ranko,,,,Anik uz som dala do pasu,,,,som z Martina,,,, a pekny den vsetkym prajem 😉

anickaajanko
25. kvě 2009

bre ranko...................babenky nezanedbavate to tu nejako?

ha?

my sme mali hroznu noc, bol hore kazdu 1,5 hodinku, ma skoro porazilo
bolí ma celý clovek
teraz spi a ja to neviem zaspat za denného svetla fnuk

idem mu daco uvarit a ideme von

papa

qetinka
25. kvě 2009

ahojte 🙂 krst ..dobre...v pohode...nicolasko bol dobry..moooc dobry,ziaden problem...a na krste sa nahlas smial...nam od odjatia az slzy tiekli 😵 😵 😵 😵 fakt nahlas...uzasny bol...laska nasa.. 🙂
mala som obavu ako to zvladne oliver kedze nam doobeda nespal ale dalo sa tiez bol zlatucky a domi je uz samostatna takze ok..co ma nas.....o bolo ze sme mali v reštike objednany slavnostny stol..po telefone 2x a raz osobne som tam bola..nic nemali pripravene 😠 😠 sme tam prisli mna skoro šlahlo kokso tak zajednane a hovno hotove som mala sto chuti sa otočit na pate...ale tak ostali bez tringeltu 😀 😀 😀 😀 😀 uznajte..uvidia nas vo dverach a zacnu spajat stoly 😀 😀 😲
idem chalalnou uspat teda nicolas uz spi ešte olivera...
pekny den vsetkym..som stale chora a uz ma to nebavi...pretoze 12 dni som ako skapaty pes..a musim fungovat na 100%..ale tak keby si idem pre atb mam to za sebou..lenze nechcem nicolasa nadajat svinstvom..tak to je takto..idem kd budem mat cas pohladat nieco na dovolendu pre nas...

asitka
25. kvě 2009

ahojte.....

ali tu som.... 😒

pekný deň vám prajem.... 😅