Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
3. srp 2008

saši...aspoň vieš, že už tam nemáš ísť 😀 a ani my 😀 a idem hajať...dobrú noc 😉

sasenka
4. srp 2008

no to teda už nepojdeme, to radšej do tej Ostravy, časovo to je rovnako. Len pfreto sme sa tam trepali, že to každy strašne vychvaloval, ale to asi porovnávali s Bojnicami 😖 Ešte chcem isť aj do Viedne, lenže to až ked aj Alex z toho niečo bude mať, tak o 2 roky. Je to tam pri Schonbrunne, takže to by sme tam aj prespali niekde, a pokukali všetko.

dorotaw
4. srp 2008

Cauko,presne ako vravis Saska,kazdy zoo porovnava z Bojnicami.Aj mi sme chceli ist do Zlina ale si ma odradila,ze sa tam zle chodi z kocarom,same kopce,a ziane zvierata! ☹ Veru radsej pojdem do Ostravy!Aj moja svagrina to tam velice vychvalila(Zlin),ale never vsetkemu co pocujes!! 😀

dorotaw
4. srp 2008

Neboli ste v Bratislave v ZOO,ako to tam vyzera?

asitka
4. srp 2008

bola som v bratislavskej...celkom fajn...aj keď náš malý bol ešte malý...a jeho hlavne zaujímal dinopark...a potom bol už unavený na ďaľšie chodenie...ale mne sa aspoň z toho kúska, čo sme boli...páčilo...a ten dinopark bol fakt pekný...taký zaujímavý...

titkovamiriam
4. srp 2008

caute baby-zoo vyzera suprovo sice je trosku v kopcoch ale da sa tam prezit fajn pol den.dinopark je pre deti zazitok aj biele levy ci male opice a hlavne to krasne ihrisko 😀

sasenka
4. srp 2008

v Blave som nebola, ale niekedy pojdeme, to je pre nas dosť daleko, maly v aute nechce byť, už aj 100 km cesty je "zážitok" ☹ Chodíme vždy tak, aby aspon jednu cest prespal, ale som uuž povedala, že ak mieni takto vykrikovať, ja radšej nikam nejdem. No ved narok bude starší, aspon aj z toho niečo bude mať.
Inak v tom Zlíne to je celodenka, keby že mame väčšie deti, by sa aj dalo, ale Alex škriekal v kočíku, bolo mu dlho sedieť, heni bola už unavená, nechcela chodiť a je to tam dosť velký okruh, neda sa len tak otočiť a isť von skor.
V Ostrave tie zvieratká lepšie vidno, aj ked v Zline su "navolno" ale boli dosť apatické, povyvalované v tieni, takže levovi sme videli len ucho a aj ostatné boli zalezené.

asitka
4. srp 2008

ináč...mne sa aj bojnická páči...vždy ideme ten menší okruh...a pohoda....fakt...chodíme tam každý rok...

dorotaw
5. srp 2008

Caute,tak co dnes robkate?Ja som odbehla od sporaka,varim detom polievku zeleninovu a bryndzove halusky. 🙂 .

titkovamiriam
5. srp 2008

ja pracujem,pocasie na figu-uz sa tesim domov,nieco navarim a dufam ze pojdem aj do zahradky ked poprska 😀

sasenka
5. srp 2008

u mna bola rano kamoška a teraz maly spinká, tak som chvilku žehlila, v piatok zasa odchádzame na 3 dni na Liptov, tak nech mame požehlené veci, a poobede pojdeme asi zasa von, ak nebude liať 😀

alika54
5. srp 2008

ahojte baby,,,ste tu niektora? 🙂

sasenka
5. srp 2008

ahojte, sme došli zvonku, dobre počko bolo, tak čo budem sedieť doma 😉 Len Alex bol už unavený, inak by som ešte aj bola von.

dorotaw
5. srp 2008

Cauko ja som teraz prisla z vonku 🙂 .Chalani sa riadne vysantili a idem im uvarit kakauko a spat.Este sa vratim. 🙂

sasenka
5. srp 2008

a kde ste boli? My sme od 16:00 behali po meste a potom asi 3 hodiny boli na dvore za knižnicou, u zmrzlinára, aj s Erikou

alika54
5. srp 2008

ahoj sasi,,,ako travite pekne dni???

sasenka
5. srp 2008

no ako, vonku... V piatok ideme preč, musím nas pobaliť asi vo štvrtok. Ale mame aj poobede náuky na ten krst, ten bude 17.8.

alika54
5. srp 2008

mate na liptove chalupu?

sasenka
5. srp 2008

nie do hotela ideme na víkend
www.avena.sk
už sme tam boli v júni a teraz ideme aj s kamošmi, čo sa nam tak páčilo

asitka
5. srp 2008

sasenka...ak nepôjdem do Ba cez víkend pozrieť si čerstvo narodené krsniatko...teda ak sa dovtedy narodí...tak tiež idem na Liptov... 😀

dorotaw
6. srp 2008

Cauko Saska,boli sme na piesku pred domom 🙂 .Chalani sa tam poriadne vyblznili 🙂 .Zajtra ideme malovat kuchynu a obyvacku a davat novu podlahu,lebo stara plavacka je dost znicena.Uz aby som to mala za sebou 😒

sasenka
6. srp 2008

Asitka a kam ideš? My do Lipt. Jána - relaxhotel Avena***
Borbarka, to asi sa von nedostaneš? 😒 škoda, my sa asi nestretneme 😢
Včera doniesla dcéra zmrzlinára maličkého psíka, tak sa naháňali s nám, a Alex vo vytržení vykrikoval havo-havo aaf-af (akože hav-hav) no komédia 😀 😀 😀

dorotaw
6. srp 2008

Dnes ani vonku nejdem,lebo mam migrenu a uz som obimala 3x zachodovu misu,co mi je tak zle ☹ .A dostala som po 13 tyzdnoch menzes,a mam strasne silne. 😒

sasenka
6. srp 2008

po 13 týždnoch??? nerobila si si už testy??? To ja by som už mala minutých najmenej 10 😀 No ale ty sice asi nemaš milovaného domka, či ano?

asitka
6. srp 2008

sasenka..ja liptáčka..idem k našim do ružomberka...do jána som rada chodievala na chatu...škoda, že sa predala 😀

dorotaw
7. srp 2008

Saska,testy som si nakupila a nie jeden.Asi 15 kusov a kazdy od inej firmi,ale ukazovalo mi to ze tehotna nie som. 🙂 Bola som aj na ultrazvuku aj som si dala este pre istotu robit test,ale chvala bohu to bolo negativne.A v pondelok mi robili krvne testy a negativne. 🙂 Ale uz som dostala.Dr.mi musi predpisat inu antikoncepciu aby sa mi menzes upravil 🙂 .Dnes malujeme 😲 ,som cela happy 😒 😠 .

sasenka
7. srp 2008

ale bdeš mať krásne... my murujeme, aby sme v hambe neostali, bový vchod, teraz sme to mali ta sprosto že na schody a do predsiene boli 2 dvere a 2 klúče. Kedže je vedla vchod do firmy, muselo sa to zamykať, respektíve na gulu, takže sa každy vyzúval až v byte 😠 (vrátane mna 😀 😝 )

Dorotaw ved by to hadam tragedia nebola... možno by bolo aj dievčatko 😉 🙂 😵

dorotaw
7. srp 2008

Urcite nie,ale pri Matkovom porode som skoro zomrela,tak sa toho obavam ☹

sasenka
7. srp 2008

☹ ☹ ☹ no to sa ti nedivím, že sa bojíš. Ja som mala oba porody v poho, bez komplikácií a aj tak to bol zaberák 😖

dorotaw
9. srp 2008

Ahojte mamicky,pocasie sa nam pokazilo 🙄 ,ale co uz .Mame vymalovane a som rada. 😅 .Co mate nove?Sasenka isla na dovolenku,dufam ze si to tam uziju 🙂 .Zatial sa majte,prajem pekny den 🙂 🙂