Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

dorotaw
10. srp 2008

Caute,dnes sme boli v ZOO v Ostrave a musim povedat,ze som bola prekvapena ako tam je krasne 🙂 .Kazdemu odporucam 🙂

dorotaw
12. srp 2008

Cavte baby,tak ako sa mate?Kde ste vsetky?Bola som z matkom u alergologicky a zistila mu ze ma prieduskovu astmu.Na vela veci je alergicky.Tak ze nic moc.

sasenka
12. srp 2008

ahojte
my sme došli v nedelu poobede, sice nam pršalo, ale aj tak bolo supersky.
Dnes ide Heni s našimi na dovolenku, tak som 2 dni strávila vybalovaním, praním, žehlením a zasa balením 😕

Dorotaw, to to nič moc, budete si musieť dávať asi pozor, na alergény.

dorotaw
12. srp 2008

A kde isli vasi na dovolenku?

alika54
12. srp 2008

cao baby,,,konecne si uzivam dovolenku 🙂 ,,,aj ked sme zacali dost na prt lebo mi mala vikina zas problem so zapalom mocovych ciet,,uz som z toho zufala a tak davam na nu pozor aby bola teplo oblecena 😒 ,,,no je jej lepsie tak som rada a zajtra vypadnem s detmi aspon na par dni k vode 😀 ,,,

sasenka
12. srp 2008

naši išli do Tuniska, brali aj heni, aj min. rok bola s nimi

dorotaw
15. srp 2008

Caute babky,som len na skok,manzel sa zblaznil,okrem malovania,davame aj novu podlahu plavacku a novy nabytok,a vyzera to tu,ako keby tu spadla bomba.idem mu pomoct,kym chalani spia.

sasenka
15. srp 2008

aj u nas podobne, našťastie len na chodbe. Včera ma vyhnal na cele poobedie von, už som nevedela kade mam kočíkovať a navyše sama, lebo som nikoho nestretla... chcela som ti Barbarka volať, ale mobil vybitý 😖 😖 😖 Dnes sa robí kartón, takže som zasa na vyhnanstve, ale u našich v byte, ked suu preč, malý mi zaspinkal, chvalabohu.

sasenka
17. srp 2008

hááloooo, je tu ešte niekto???
U nas vlastne po starom. Prerábame trocha bytík, dcerka aj starkí su na dovke, tak využívame čas.
Malému asi idú očne zubky, lebo je dosť nekludný a stále s ami pýta na ruky, a ja nevláduem už z neho, ma 14,5 kg. Bolia ma ruky aj chrbát ... no čo s ním?

Dnes sme boli na krstinách, celkom dobre, som si oddýchla, lebo malý bol u svokry na celý deň. V TESCO sme mu kúpili auto na ovládanie, od 2 rokov, take suprove, beha to a svieti, zlaté to je, a hlavne odolné. lebo mal už také ine a to hned rozobral:(

dorotaw
19. srp 2008

Caute mamicky,co mate nove?Uz sa prazdniny koncia,Jakubko sa nevie dockat kedy otvoria skolku,a ja tiez 😀 .

asitka
19. srp 2008

hojte kočky...nič sa mi dnes nechce...ale, že super nič...som bola s deťmi na prechádzke...a po Vlčincoch sa túlal nejaký vlčiak...nevenovala som pri prechádzke tomu nejakú pozornosť....len som si všimla, že deti sú navešané po preliezkach...až potom som zistila, že to kôli tomu psovi...no a ako sme šli ku nášmu vchodu...sa to psisko rozbehlo na môjho Maťka....no krvy by ste sa vo mne nedorezali...a Maťko mal tuším smrť v očiach..ešte, že sused stál vonka a pofajčieval....a odohnal ho...lebo ináč neviem.....tak som volala na mestskú políciu...či s tým vedia čosi spraviť...našťastie sa ujo správal ústretovo...tak dúfam, že toho hava odchytia...

titkovamiriam
19. srp 2008

caute ja som v praci no uz sa tesim domov pod sprchu a na prechadzku s malim a kamoskou-pojdeme do cukrarne na kavicku 😀

dorotaw
19. srp 2008

Kubko mi dostal vysoke horucky,tak som nestastna ☹ .A on tiez,lebo nemoze ist von na piesok.

alika54
19. srp 2008

ahojte baby,,,asitka u nas je to so psami podobne,,,niekedy mam pocit ze ich je viac ako deti,,,najviac sa bojim ked pobehuju bez majitelov vlciaky dobermany a podobne plemena,,,nikdy nevies ako zareaguju na deti,,,a tie moje trdla by najradsej hladkali kazdeho hafana 🙂 ,,,dorotaw nezavidim,,kubko si asi chce predlzit prazdnimy 🙂

sasenka
19. srp 2008

Barbarka 😢 😢 😢 No nech sa z toho rýchlo dostane

Psa sme my včdy mali velkého, ale cudziehio psa sa velmi bojím, hlavne ked to vidím bez košíka, aj u nas behajú, sice aj nie velké, ale čo vieš čo možeš čakať???

dorotaw
20. srp 2008

Caute baby,no Kubkovi je lepsie uz nema take vysoke horucky,len 37,5.Nechce mi vobec papat.
Ja som minule volala mesku policiu,lebo po sidisku behali dvaja psi a deti vrieskali,ze sa ich boja.

titkovamiriam
20. srp 2008

caute - super ze kubkovi je lepsie,u nas sa niak prestali psy tulat.je pravda ze ich odchytavali lebo v nasich lesoch je kazdy rok besnota tak si majitelia davaju pozor.inak raz sme s kamaratlou volali k zranenemu psovi pomoc-to boli galeje-majitel predajne so psacimi potrebami nam dal cislo na veterinara,ten odmietol prist-jedine ak psa donesieme,/boli sme len tak vonku s kocikmi na prechadzke/,tak sme volali ochranarov,ti s tym nic nemaju,ani utulok,az nakoniec na obecnom urade nam dali cislo na regionalneho veterinara a ten povedal ze pride ale operuje,prisiel za hodinu a pol-psovi sme dali zatial vodu a na ten zubozeny pohlad veru nikdy nezabudnem,asi ho narazilo auto.ked prisiel ten pan tak ho nalozil a veru neviem ci mu dokazal niak este pomoct-az neskor sme sa dozvedeli ze ten pes sa tulal uz dva dni a nik to nikam nenahlasil 😒 .

dorotaw
20. srp 2008

Ahoj Saska,tak co uz mate prerobene?Ja zajtra idem ku zubarovy aj z detmi,ale vobec si to neviem predstavit,ako to tam vydrzia.A ci skor nezuteka zubar ako moje deti 😀 .

sasenka
20. srp 2008

a ku komu chodíš, nech si tam zriadi detský kútik. Ja som s Heni chodila aj ku gynekologovi na poradnu, ked som ju nemala kam dať 😀 aspon je poučená a sestriča sa s nou skamarátila tak, že ked som prišla bez nej, vždy sa na nu pýtala 😉
Ja som dnes pracovala, varila, zavárala uhorky, prezliekala periny, poobede stíhala návštevu u kolegyne z práce, doma aj tak nemožem byť, takže som bola preč, u mamy v byte a potom vonku.
Po ceste domov mi na kočíku odpdalo koleso, našťastie už blízko domu 😲 Tak sme to ešte opravovali, a na večeru som robila vajíčkovu pomazánku, lebo sme dostali veľa domácich vajec . Mam dosť....

asitka
20. srp 2008

sasenka...ako robíš vajíčkovú pomazánku??? lebo ja tiež robievam jednu vajíčkovú...a ešte mi aj suseda na ňu chodí, čo je taká mňam...ale poraď iný recept...

a hava asi odchytili...lebo dnes sme ho už nestretli...a dúfam, ani nestretneme...na jednej strane mi ho je ľúto...lebo ho isto nejakí zodpovední majitelia vyhodili z domu .....na druhej strane som sa fakt bála o malého...

sasenka
20. srp 2008

No ja len takú rychlovku, 4 vajíčka natvrdo, trocha strúhaného syra (alebo syrokrém), lyžička horčice, a Perlu , a okorením, osolím. Kedysi som dávala aj najemnunko cibulku, ale po žlčníku mi je zo surovej cibuje ťažko, tak manžel si dava len navrch 😉
Daj ten tvoj 🙂

asitka
20. srp 2008

ja 4 vajíčka na tvrdo,malú cibuľku, bez nej som to nerobila zataiaľ, 2 syrokrémy a paprikovú pomazánku,dostať ju kúpiť v konzerve... alebo kečup, čo máš...zmiešaš a je.,...

dorotaw
20. srp 2008

Cauko,ja chodim ku Dr.Sojkovi,on ma ordinaciu pri zavode.Som s nim spokojna,ale inak patrim ku Dr.Jakubcikovi,ale to je doktor o nicom.Kedysi som bola na pohotovosti a mal sluzbu on a ked som si sadla do kresla tak mi povedal"Nadvihnite si zadok je mi zima na nohu" a supol si ju pod moj zadok. 😝 .Ta vajickova pomazanka mi narobila chute.Zajtra ju vyskusam 🙂

asitka
20. srp 2008

dorotaw....a to si ako ten dr.mohol dovoliť???? no ja by taký krik spustila, až och....

sasenka
21. srp 2008

to je tda hulvát 😲 ja by mu bola schopná aj vylepiť 😀

titkovamiriam
21. srp 2008

ja robim vajickovu:6 na tvrdo uvarenych vajec,cibulku zmiesam s maslom a jednym bambinom pridam zltky,sol,korenie,trosku horcice a miesam na pastu a potom primiesam nadsobno posekane bielky,pazitku a petrzlenovu vnat. 😀

ten doktor je debil 😠

dorotaw
21. srp 2008

Caute baby,tak zubara sme zvladli v pohode,chalani otvarali usta este v na chobe,ked cakali na mna 😀 .Muzicek mi uz zajtra cestuje na mesiac do roboty.Idem vyskusat tu pomazanku,uz sa mi zbiehaju slinky 😵 .

sasenka
21. srp 2008

tak mu urob na rozlúčku pomazánku, aj na cestu... zasa budeš dlho sama ☹ ☹ ☹ No a čo prerábka, stihli ste?
Lebo my v plnom prúde a do utorka neverím, že to bude...no ale rysuje sa to 🙂

dorotaw
22. srp 2008

Cauko,pomazanocka bola vyborna,aj muzickovi chutila. 🙂 Uz isiel do roboty,chalani plakali ☹ .Ale uz su v pohode.Musim Kubkovi kupit papucky do skolky.Uz mame vsetko prerobene.Stihli sme to 🙂 .

titkovamiriam
22. srp 2008

ahojte a pekne dobre ranko u nas slnecne.Ja som vcera robila pomazanku z bryndze 😀 .do skoly deckam mam uz nastastie vsetko kupene uz len pockam co si vymyslia nove,no myslim ze tym velkym uz tolko nevymyslaju su radi ked su vobec v skole 😀 a ked su akotak zvladnutelny.