Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
30. říj 2008

v podstate parik mas tak to je jedno ne? ale ja by som veru pohlavie tiez chcela vediet 😉 a mozno ani ne,,,musi to byt vzruso potom v porodnej sale co sa vlastne narodi 😵

qetinka
30. říj 2008

alika hej ešte uška...v pondelok ideme na ko k ušnej...snad to bude ok..

asitka
30. říj 2008

ja by som asi pri treťom ani nebola zvedavá..neviem.... 😀

qetinka
30. říj 2008

🙂 ty si asitka pripad... 🙂 autoškola... 😀 to treba...aj ja som potom študovala.... 😀 a na 1x...inac čo sa týka autoškoly ja som mala takeho inštruktora...ja som ho po 3tej jazde vymenila....potom čo skoro z auta spravil cabrio..vlastnou hlavou... 😀

qetinka
30. říj 2008

ved ani ja nie som zvedava...len trochu 🙂 tiez som povedala sama sebe ze to nechcem vediet..ved je mi to jedno..ja mam len strasneho ciťaka na babu....

asitka
30. říj 2008

maminy to väčšinou cítia... 😀 .....qetinka...ja už doštudovaná...a bude hanba...ak nespravím testy...šak dve štátnice v pohode....a aby som nejakú cestnú premávku nezvládla?? 😀 😀 no by ma hanba o zem hodila 😀 aj dvakrát 😀

qetinka
30. říj 2008

ale spraviš..lavou zadnou.... 😉

qetinka
30. říj 2008

a kedy uz vies???
a inac nechces kupit auto???predavame..aj dve
😀

asitka
30. říj 2008

vďaka 😀 ináč 28marca sa narodil môj muž 😀

alika54
30. říj 2008

asit hadam sa len neobavas ze nespravis,,,na 55-bodov to bude 😀

qetinka
30. říj 2008

a jedno moje oblubene... 😒 ☹ ja nechcem ale muz si zmyslel ze budeme mat ine... 😢 a ja som si uz zvykla...je fajn...velmi pohodlne a skvele sa šoferuje...zas aby som si na ine zvykala...inac zacala som jazdit na dodavke...hned po autoškole..ine akurat doma nebolo...no co...chlapi pozerali ze dodavku šoferuje zenska... 😀 😀 😀 bolo dost komickych situacii..ako čumakovali... 🙂

qetinka
30. říj 2008

asitka hej 🙂 no domi je 12teho a muz 30teho marca... 🙂

asitka
30. říj 2008

qetinka...teraz hovoríš,,,???? aké??? ale manžel mi zajtra ide po ford focus....

my ináč máme všetko od mojich menín....potom každý mesiac čosi....ja 25.11 meniny...potom idú vianoce...potom ja v januári narodeniny...a emka meniny...vo februári Matej aj manžel meniny...marec...manžel narodeniny...apríl...emka narodeniny...máj...matej narodeniny...a zas až do 11 mesiaca pokoj 😀 😀 ináč ja som minule videla babenu na dodávke...tiež som kukala jak kukučka....

qetinka
30. říj 2008

a nechceš radšej vw sharan alebo audi A6?...alebo ine???musim ist oliver je hore...pekny večer... 🙂

asitka
30. říj 2008

jáj moja...no škoda, že si ešte tak pred týždňom o tom nepovedala...v pondelok sme zálohu platili a zajtra ideme poň,,,, 😕

sassi
30. říj 2008

asitka zvládneš, nič to nie je, pre holky ako sme my 😉 ja mam od 18-ky, ale šoférovala som až neskor.
Ja som mala prve auto Alfa Romeo čierne, krásne, ale prišla Heni a bolo nam primalé, tak mame Opel Vectra, už ma 5 rokov, ale zatial chodí dobre...
Možno jked nebudem MD, tak vymeníme, ale teraz mame ine priority... Mažel tiež sníva o mini-vane ... ja neviem, či by som to šoférovala ... sice, už som šoferovala všeličo 😵
Otec ma väčšie auto, ked ideme na dovolenku, berieme jeho, takže na bežne vozenie nam aj stačí

Ja om pri malom nevedela vopred pohlavie a porod bol hrozne krásny preto... ja totiž presvedčená, že to bude Sabínka ... no hej, sabínka s pindurikom 😀 😀 😀

alika54
30. říj 2008

ok kocky sladke snicky prajem 😉

asitka
30. říj 2008

jaj dievčatá.....vrelá vďaka za podporu 😀 ste hrooozne zlaté... 😀

men to bolo pri prvom jedno...a pohlavie som nevedela...ale tušila som, že to bude chlapček.....a pri Emke...som vedela, že to bude dievčatko...aj som si to fakt priala...aj keď keby to bol chlapček...by sa nič nestalo...ale až kým sa nenarodila...tak som neverila, že budem mať princeznú maličkú 😀

sassi
30. říj 2008

mne povedala veštica, že budem mať 2 dievčatká... asi preto som mala fixnú ideu ... inak všetko ostatné jej vyšlo 😉

asitka
30. říj 2008

cica...ale šak ešte môžeš mať...ona ti nepovedala počet detí...iba pohlavie 😀

sassi
30. říj 2008

no povedala do 30-ky 2 dcerky 😉 a už mam skoro 33

asitka
30. říj 2008

ale čo táraš...šak máš čosi po 20tke 😀 😀 😀

samantha22
30. říj 2008

Ahoooojte!
Len tak vas pozdravim (by sa ja patrilo, ani neviem, kedy som sa tu ukázala na posledy 😠 )
Ale zato hlásim, ze sme s drobcom v poriadku.. zatial kazdu chvilu cakm, kedy zakope 😉
A ked aj mozno daco citim, zvalujem to na creva 😀
Uz sme tuho zacali robit na diplomke... Ale okrem nej mame este kopu iných starosti spojených s VS (pripominam, kto som 😅, ze chodim na VS a cakam babo )
No, a malemu drobcovi len pripominam, ze musi byt dobry, aby sme to zvladli a potom mu to vsetko vratima vynahradim zase JA...
Vsetkych vas pozdravujem, haldu príspevkov, co ste tu napísali... Ani vsetko neidem citat (daco som citala priebezne-na rýchlovku)... Len dufam, ze ste vsetci zdravi aj s rodinkami a mate sa dobre....
Na mna nejak dolieha nadcha, kychám ako somár, tak snad ma to obíde 😠 😠 😠
Nemam cas byt chora 😒 😀 😒 a vlastne kvoli drobcovi ani nechcem....
DRZTE sa nam...
PAPA

samantha22
30. říj 2008

A preco mi píše, že som v 19 týž, ked na gyn mi povedali, ze v 17. som teraz 😒 😖 😠 😒 😖 😠 ????
A este na mne ani mnohi nic nevidia ☹
V buchtickach sa to nejak asi straca 😒
Ale ja uz chcem nosit tehu veci-kým sa do nich vojdem 😅 😅 😅

sassi
31. říj 2008

asitka ja som ročník ´76 😀 a maš pravdu už ma čosi (viac) po dvadsiatke 😀 😀 😀 Narok oslávim po 15x osemnástku 😅
Samantha mne nebolo pri 1. dieťati nič vidno do 6. mesiaca a ked sa začalo šepkať, že som vraj tehotná, to som už pomaly odchádzala na materskú .. ja som vtedy učila kurzy a žiakov som jaksi neinformovala o svojom stave, tak som len sledovala tie pohlady a usmevy ... som učila v jednom podniku a aj samoplatcov - dospelákov.
A pri malom som bola tehu v zime a po porode sa ma spýtala veduca v potravinách kam skoro dennne chodím, že aku dietu som držala, že som tak pekne schudla, a ja že "no ja som porodila 😀 " Vobec si nevšimla že som tehu, asi myslela, že som sa prežrala na vianoce 😀 😀 😀
Ale dobre maš, kym to moc nevidno a všetko zapneš 😉

sassi
31. říj 2008

samantha a to ti povedal na sone?
lebo rozdiel +/- 2 týždne na sone je normálny, mne v 30tt povedali, že plod už je velký ako v 33tt. Aj mi podla som povedal termín porodu 21.2. a podla MS som mala 11.3. A maly sa narodil 26.2. takže nejako medzitým, ale v papieroch ma uvedené narodený v 38.tt . Ale bol donosený, však mal 54cm a 3500g, aj nechty mal, mihalnice, pladovka už mala zákal - dobre že šiel von.

asitka
31. říj 2008

sassi...šak ja som 78čka....a furt mám len čosi po 20tke 😀 šak sa pridaj ku mne....sa nebudeme predsa tváriť jak staré rakety... 😀

samantha...vitaj...a hlavne veľa zdravíčka prajem, tebe aj drobcovi...a úspešné ukončenie vš...čož malinkému v brušku asi na klude nepridá...poznáme tie stresy 😠 a bud rada, že sa ešte do všetkého zmestíš....ja som tak nadávala...že gate nemôžem zapnúť...že som si jakési na gumu musela kúpiť...som si jak prasiatko krížené s veľrybou pripadala 😀 ale to vám bol dobrý prúser...lebo ja som musela ležať...no dva týždne som nevyliezla z domu...alebo len tak smeti vysypať v teplákoch....a zrazu...trebalo kamsi ísť...a aj obliekam gate a ani za boha zapnúť...no a čo teraz obliecť...no aj do plaču mi bolo 😕 😀

sassi
31. říj 2008

no me sa tak bruško zrazu prevalilo pri Henke cez Velku noc, som bola 4 dni doma v teplákách a potom už bolo brucho vonku 😀 Ale už som vtedy mala doma ušité tehu gate.
ja som na konci tehu chudla, takže som vlastne stále zapla gate, čo na bruchu narástlo, na zadku schudlo ... ale mi nohavice nesedeli, jedine by som si bola musela obliecť predok an zadok 😀 😀 😀

samantha22
31. říj 2008

Ahojte, tak ani ja uz uplne nezapnem rifle a nohavice, ktore som nosila... Gombik nezapnem uz asi 4 týždne, ale dozipsujem kolko sa da a potom dopnem opaskom 😅
Inac, asi ma adminka z mojasvadba.sk zrusi- tento nick... Nevedela som, ze je proti pravidlam, mat 1 nick namojasvadba.sk a druhy na konikovi...A kedze vela ludi z okolia (riadne neprajneho) este nevie, ze som tehu... nepotrebujem to nejak roztrubovat...
Takze potom to nejak doriesim a prihlasim sa zasa...
DAKUJEM za vsetky pekne a povzbudzujuce slova... mam vas rada.... FAKT 🙂
A fakt vidno, ze baby XL a XXL su ovela vacsie pohodacky, lebo sa nemusia stresovat ziadnym gramom navyse 😀
Ako take poniektore (ne)chudulky... Najhorsie je asi to, ze nedokazu prijat sami seba 😲
Drzte sa a pekný den!
Idem pracovat na diplomke 😝

qetinka
31. říj 2008

ahojte 🙂 😝 takto som prišla domov... 😒 od rana beham s malým po dr...vyhadzal sa a nevedela som či je to z atb alebo 6ta choroba...??lebo sa vysypal presne po tých vysokych teplotach...ani dr.nevie ono je to asi fakt ťazko rozlisit....ešte nas poslala na usne,kde sme mali ist v pondelok...ked uz nie su atb...ze v akom stave ma uška...tam veeeela ludi...cakala som tam 40 min.na to ze beru deti do roka prednostne tak dost....dost dlho ma to tam bol jedine dieta... oliverko nervozny..uz mal toho dost..tak som sa snim patricne ponatahovala.... 😖 a vsade pešo lebo som auto nemala doma....ach jaj....ale tak idem ho ulozit spat...a mozno pri nom aj ostanem 😉 inac tak to vyzera ze teda uz na druhe atb je alergicky...na pnc...to ked som ja brala a kojila som ho sa celučky vysypal a teraz tiez...sa nam okruh vhodnych atb zužuje... 😒 samantha to sme takmer rovnaky tt...ja pohyby citim...aj napriek tej slanine 😀 a mne sa pri oliverkovi tiez stalo ze sa ma pytali koho dietatko kočikujem 😀 a ja ze svoje...tie reakcie stali zato... 😅 apropo...baby XXL:..u nas plati...."aj velka riť vie očarit" 😀 🙂 😉