Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
6. lis 2008

wow 60 kil
stacilo by mi
aj ja chcem

alika54
6. lis 2008

to sa mi ale qetinka podarilo az po strednem,,,no na krasne telo som zbalila chlapa, ostala tehotna a som zas v prdeli 😀 😀 😀 , s tymi kilami myslim 😀

anickaajanko
6. lis 2008

aspon ze ten chlap ti ostal
ked ta 60ka nie 😉

qetinka
6. lis 2008

🙂

alika54
6. lis 2008

ved to 😉

alex77
6. lis 2008

sassi hej tak to sme menovkyne

ja som z toho svad salonu mala svoje krasne saticky na svadbu

a kedy ste asi zacali nosit tehu vecicky teda hlavne o nohavice mi ide

alika54
6. lis 2008

alex ked budes potrebovat zacni nosit hoci aj zajtra 😉 ,,,

anickaajanko
6. lis 2008

ja som kvoli zvracaniu schudla 10 kg
tak ja som do 4 mesiaca az 5 nepotrebovala tehu

alex77
6. lis 2008

asi je to u kazdeho individualne. no zatial mi stacia tie velkosti co som mala predtym ako som zhodila par kileciek 😀

sassi
6. lis 2008

ja pri dcerke od 6. mes, a pri malom asi o mesiac skor, ale mne brucho nešlo dopredu, take brušisko ako často vidno v albumoch som nemala vobec... asi ma šťastie, že aspon to ma obišlo 😀 a kvoli žlčníku som prevracala posledny trimester, schudla pri každom 10 kg, a po 2. porode šiel žlčník von 😖
a robila som v škole, tam sa rifle nehodia 😉

alika54
6. lis 2008

ja som pri synovi nemala tiez skoro ziadne brusko,,vsetko v bokoch 🙂 ,,,zato pri vikine som mala ukazkove tehulkove brusko a tesila som sa z neho 🙂

alex77
6. lis 2008

no som zvedava ako to bude nakoniec so mnou. ale uz sa na to neskutocne tesim. 😀 a aj manzel - ten snad este viac 😀

sassi
6. lis 2008

to asi to dtuhe už ide viac dopredu 😉 a rýchlejšie, skor

anickaajanko
6. lis 2008

len nech je babo zdrave
tehu je krasne

alex77
6. lis 2008

veru len nech to ide v poho a je zdrave

sassi
6. lis 2008

tak to ti prajem aj ja, hlavne zdrave babatko

alika54
6. lis 2008

pridavam sa,,,nieje nic lepsie ako zdrave babo 🙂 ,,,alex a budeme to tehulkovanie prezivat s tebov 😉

sassi
6. lis 2008

no len aby sme sa neinšpirovali 😝 😀 😀 😀 s tym tehulkovaním

alika54
6. lis 2008

a preco ne sassi? ved do tretice vsetko dobre 😀 😀 😀

alex77
6. lis 2008

ja som teda vdacna zatial za toto jedno ved sme manzelia uz 2 roky. hlavne ze to vyslo. a dakujem ze to tu so mnou zdielate aj ked ste si to prezili 🙂

sassi
6. lis 2008

alika len ako to mojmu milovanemu vysvetlím... nejako to nechce pochopiť 😀 😀 😀 ked ja by som potom chcela aj 4., 5. , 6.... Ja keby žijem pred 100 rokmi, ja mam poriadnu armádu detí 😀 😀 😀

alex77
6. lis 2008

sassi si populacny zachranca nasej republiky 😀 😀 😀

sassi
6. lis 2008

no ano, s hormonalnym telieskom v bruchu... hihi 😀 😀 😀

alika54
6. lis 2008

sassi,,,este pred pol rokom moj drahy o tretom ani pocut,,,teraz ako je prec prisiel nato ze ako nam krpci rychlo vyrastli a chcel by este benjaminka 😉 ,,,mi len na to ideme opacne,,,vies ako sa hovori ,,postav dom,zasad strom a splod syna,,,mi sme najprv splodili syna,zasadili strom a ked bude ten dom tak treba to napravit a do noveho noveho nove babo priniest 😉

sassi
6. lis 2008

ali, veru, do noveho treba babo
aj my tak prerobili a splodili syna 😀 😀 😀 sice dlhšie plodili, ako prerabali, ale aspon že mame 🙂

alex77
6. lis 2008

no ja dufam ze stihneme ten dom tiez kym sa male narodi 🙂 potom uz len ten strom rychlo daky zasadit a ci to bude syn to sa uvidi

alika54
6. lis 2008

🙂 😉 ,,,

alex77
6. lis 2008

no dobre zienky ja bezim zatvaraju sa mi ocka male uz chce asi tiez buvat tak bezkam do postele. bru noc 🙂

alika54
6. lis 2008

dobru noc vsetkym,,,,

sassi
6. lis 2008

brúúú noc A KRASNE SNIČKY 😉