Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
10. pro 2008

jaj, nech už je 26.12. večer a mam po všetkých darčekoch a navštevách ... vtedy MNE začnu vianoce 😀 😀 😀 Osobne sa viac teším na Silvestra, to je väčšia sranda 😀
Ja našim a svokrovcom ešte nič nemám, ak odratam nejaku kozmetiku pre mamu, ale mame aspon vymyslene, len čakam na "almužnu" = matersku 😖

alika54
10. pro 2008

jeeeeej,,,tak to mas vlastne polovicu vianoc uz za sebov 🙂 ,,,diiiiik,,,,uvidime co sa mudre dozvieme,,,no predpokladam za asi nic moc,,,

asitka
10. pro 2008

kua sassi...ved z materskej nič nekúpiš...muž pomimo zarobil 20000 tak máme na darčeky v pohode...ešte aj ostane...ale pri želaniach môjho syna....neviem, neviem...ešte, že Emka nemá rozum na to, aby vymýšlala...čo chce 😀

ali...no skoro...hlavne, že viem, čo im chcem...len tí svokrovci ma serúúú...a to muž ešte prišiel s tým, že kúpme im novú kuchynskú linku...ma skoro vykotilo 😲

ale aj tak sa na vianoce teším...už len pre tie detské očká...rozžiarené... 😉

alika54
10. pro 2008

vianoce bez deti si neviem predstavit 😉 ,,,ked sa deti tak tesia,,,

asitka
10. pro 2008

ved to...a náš Maťko ešte stále verí na ježiška...a to je také rozkošnééééé 😀 ináč ty sa máš???

alika54
10. pro 2008

mne simon prisiel zo skoly s tym ze vie ze jezisko darceky nenosi,,,ale tesi sa moooc a v podstate caka na darceky od jeziska 😀

sassi
10. pro 2008

ved to mam tiež rada, ked sa NAŠE deti tešia pod NAŠIM stromom, ale navšteva u svokrovcov, to ma už až tak neteší 😖
A vianoce bez detí sme mali iba jedny, aj to sme zdrhli na dovku do Egypta 😀

sassi
10. pro 2008

ani Heni už neverí na Ježiška, ale zdanie a tajnosti udržujem nadalej 😉

alika54
10. pro 2008

sassi a bolo to fajn? ja si neviem predstavit dovolenku bez deti,,,a este k tomu na vianoce

asitka
10. pro 2008

no ja sa snažím ho udržiavať, že mikuláš a ježiško funguje stále.....

alika54
10. pro 2008

Siminovi to povedali deti v skole,,,

sassi
10. pro 2008

no to bola svadobna cesta ... s Heni v brušku - 11.-12.tt
a bolo supeeer
ja by som si aj dovku bez detí vedala predstaviť, ale ked budu odrastení, takí puboši, čo by sa s rodkačmi aj tak nudili 😀 to ich radšej pošleme na nejaku cestu kolo sveta samých 😉
teraz by som ich doma nenechala ani za nič 😉

alika54
10. pro 2008

jaaaaaaaj,,,sassi tak to joooo,,,to muselo byt super 😉 ,,,

sassi
10. pro 2008

ešte keby som nebola celu dovku prevracala, tak by bolo, ale s Heni v bruchu som šnorchlovala a vozila sa na ťave ... asi preto je taka "akčná" 😀

alika54
10. pro 2008

no musi byt akcna ked ma tak akcnu maminu 🙂 😀

sassi
10. pro 2008

bejvávalo
teraz už len vysedávam za PC 😀 😀 😀 😵

alika54
10. pro 2008

zvladat dve deti je niekedy fajn adrenalin ne??? 😀

sassi
10. pro 2008

no veru je
ale maly je pohoďááák
to len Heni moooc akčná ... to ma isto z toho egypta 😀

alika54
10. pro 2008

bru nocku vsetkym 🙂

sassi
10. pro 2008

aj tebe
ja dokuka, Modre sz neba a idem tiež spinkať
pááá

asitka
10. pro 2008

dobrú noc...idem lahnúť aj ja tuším...

alika54
11. pro 2008

dobre ranko,,,asit nemozes spavat 😀 ,,,ideme na tu krv a Simon uz vyjednava 😝 ,,,pekny den prajem,,

qetinka
11. pro 2008

ahojte 🙂 oliver akurat vstal tak prvy spanok mame za sebou...idem upratovat linku,to sa mi moc neche ale musim...potom ozaj nebudem mat kedy a dnes musim aj orechy nacistit...snad vecer uz nieco napeciem...a nezjem 😀 darceky..mam tak 2/3 nakupene..zajtra chcem ist sama do mesta bez deti..zacinaju u nas trhy...snad to dotiahnem...a rada by som uz mala aj
s
tromcek postaveny...oliverko sa tu realizoval 🙂 ...len neviem kde ho dam a ako ho ppriadne zabezpecit aby ho nestiahol na seba...a nac stale sa zooberam tym ze kupime zivy...

sassi
11. pro 2008

my sme min. rok kupili z toho dovodu manší, a mame ho na nabytku, mabytok ma 1,05 m a tym padom je stromček po strop a dolu do vchodu dam velký 🙂

qetinka
11. pro 2008

sassi ked mne sa pacia velke stromceky 🙂 😒 svokrovci mavali vzdy taky malinky a mne sa to nerata....ale fakt mam obavu ako to dame...si myslim ze jednoducho priviazat nebude stacit...a oliver je iny ako bola domi...on je šinter....a vsade sa dostane...uz sa mi minule aj na policky stveral...a to samostatne ešte ani nechodi..dnes dominku berie svagrina-krstna na nejaky vianocny koncert..tak to asi vyuzijeme a pojdeme na velky nakup na vikend..aspon nam nebude pilit uši ze chce toto a ešte hento...,zacinam byt nejaka asi chora či čo..boli ma hrdlo a celkovo som nemozna..uz som si zacala davat aj homeo pre istotu...ja som taka ze ked mna to chyti tak ma to vacsinou polozi... 😖

asitka
11. pro 2008

jáááj...my máme veľký...som zvedavá...ako ho emmka doriadi...už nám lozí...tak gule traste sa 😀 😀 😀

ali...veru nemôžem....som zaspala len kol pol tretej....ma skoro šlak trafil...čo som sa toľko navrtela...ako ste dopadli???

kvietok...aj ja som chorá...mám takú nádchu, až strach...a začínam sa rozkašliavať parádne...som zvedavá, kde skončím 😕

alika54
11. pro 2008

caute kocky,,,,tak Asit celkom sme tie odberi prezili,,pichla ho tiekli mu studene poty po cele no ako na potvoru krvicky bolo malo tak musela znovu 😝 Simon sa zacal natahovat vraj sa pogrca je mu zle-chlap 🙂 ,ale zvladol to v poho,,,v pondelok budem volat koli vysledkom a potom uvidime no budeme musiet este na sono a kardiologiu 😒 ,,,ale aspon budeme vediet na com sme,,,inac oproti detskej reumatologii je detska onkologia a prave tam viezli chlapceka na lehatku ☹ ,,, Vikina chcela piect medovniceky a ja som prisla nato ze neviem najst moj zosit s receptami-mame doma asi bermutsky trojuholniiiik 😕 ,,,este ze mam kamosku a ta mi recept dala no vsetky moje supr recepty su fuc 😖 ,,,cholerky liecte sa-mna sa kasel este drzi a viki je tiez opat neaka soplava 😠

sassi
11. pro 2008

my sme prišli z koncertu, prišla aj kamoška, dosť ma to prekvapilo a potešilo 🙂 a bola aj moja mama a Juraj s malým, ale maly bol mrzutý a museli isť preč, Heni nevidel ☹
Ale koncert s avydaril, detičky sa ukázali, to je zlaté
boli aj rozne hud. nastroje a na konci ten zbor spievali 4 pesničky 🙂

asitka
11. pro 2008

ali....tak super...že to malý zvládol....kiež by bolo všetko v poriadku... 😕 budem držať palce...aj na nohách... 😀 a ja plánujem piecť vanilkové rožky, ale až tesne pred sviatkami...medovníčky ja veru neviem, príde k Vikinke na školenie 😀

saška....hlavne, že si ju videla ty....ja by som isto revala 😀 taká by som bola dojatááááááá 😅 a dobrú noc dievčence...zas ponocujem. 😀 spánok nie a nie prísť

qetinka
12. pro 2008

ahojte kočky...vanilkove rozky chcem aj ja dnes robit..idem akurat spracovat cesto..pokym oli spi,...zacina byt asi chory,.,ma nadchu a zachripnuty je..snad sa to neprevali v nieco ....zajtra ma nas oli narodeniny.. 😵 len nech je zdravy..lebo to potoim bude o nicom.. 😖 pekny den vsetkym 🙂