Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
5. únor 2009

queti, držím palčeky, tebe aj Oliverkovi, nech to nema nič važne a fakt "len" tie zubky

anickaajanko
5. únor 2009

sassi bola som na lovela stranke
a hlasovala som
jedna maminka sa mi tam fakt pacila
tak som jej poslala plny pocet hlasov

pekny den vsetkym 😉

alika54
5. únor 2009

cauky,,,dnes mi volali zo skoly ze je Simonkovi zle tak som utekela po neho. Bolelo ho brusko,teraz mu je lepsie no uvidim ako k veceru a poputujeme na pohotovost. Pre istotu 😒 ,,,bo by som sa bala ci to nieje nieco zle,,,kurna z jednych bacilov sa vyliecime a zas neaka pliaga sa na neho chyta 😠 ,,,a k tomu ma boli hlava-happy den to je 😖

anickaajanko
5. únor 2009

moj zlaty radsej chodte ☹

alika54
5. únor 2009

no tak prisli mi chlapi z pohotovosti,,a vraj nech sa maminka neboji nieje to nic vazne ,,asi mu len nieco uskodilo,,no ale kurna sa neboj-ked denne pocuvam pripady ze len to a to bolo dietatu a skoncilo to katastrofalne ☹ ,,tak som trosku zastresovala ,,no co sa tyka deti a chorob sa mooooc bojim 😔

anickaajanko
5. únor 2009

to mi hovor, ja som citala dnes Mama a ja a syn papal popcorn a mala rocna alebo tak nejak dobehla k nemu a vzalu mu par a hodila si do pusinky a zacal sa dusit supkou z toho, bola tam fotka toho dietatka na pristrojoch robili tracheotomiu ci co

hroza

nech sa Simonko drzka a rychlo sa mu polepsi

sassi
5. únor 2009

alika ☹
no prajeme skor uzdravenie

ja tiež mam hysaky s detských chorob
teda odkedy som bola v nemocnici a boli tam za ten čas asi 6 detí so slepákom
proste nič zriedkave
tak hlavne sa bojim, ked bolí bruško a hlava
ale vlastne hocičo ....

qetinka
6. únor 2009

ahojte,sasssi pekna fotka hlasovala som...ja som tiez ze si dam..ale vsak ja nemam poraidnu fotos s olim kde sme mi dvaja..vsade je aj niekdo..ale ja som minimal.na fotkach lebo ja stale fotim...ale tak..nevadi..
dnes je pekne..vonku je 10 st.svieti oskar 🙂 😉
bola som vonku s krpcom a ešte pojdeme..ked sa vybuška...tak teploty mame len zo zubov...nic sa nedeje..CHVALABOHU... v noci zle sapva a to mu davam panadol alebo nurofen...aj tak ho bolia... ☹
kocik objednany..pride o par dni 😵 😵 😵 😵 tešim sa...
http://www.philandteds.com/sport_index.htm

qetinka
6. únor 2009

ale zelena farba.,, tak uz sme hore..
alika ako je malemu?
idem reveme....pekny zvysok dna..pa 🙂

sassi
6. únor 2009

kočík je super, nech dobre služi
mne Alex akurát narobil roboty
už spava bez plienky a dnes sa pýtal cikať a nedala som mu nazad už slipky
a on sa mi do postielky pokakal 😕 našťastie nie riedko
tak som mala roboty, nevedela čo skor, či syna sprchovať, či postielkzu vyzliekať

a ked som mu dohovárala, ešte sa spýtal "ešte lá-lá?" a potom začal spievať
akože ja nič - ja muzikant 😀

anickaajanko
6. únor 2009

qetinka je super ten kocik
fakt je nadherny ja milujem zelenu
velmi pekne vyzera
no neviem ci nejdeme rychlo pracovat na druhom aj ja chcem taky
kolko stal?

ale je fakt super

qetinka
6. únor 2009

anicka teraz "len"15 tis.aj nejake drobne... 🤐 dost ale ked to treba... a potom ho vyuzijem ako solo kocik a ešte hadam aj dobre predam.... 😉
druhe mimi...anicka a kolko si predstavujes ideal.rozdiel medzi surodencami???ja som dnes v meste stretla dvoch znamych a cudovali sa ze som tehu.....ze co tak skoro...a tak..no tie reci okolo... 😕 😨

sassi
6. únor 2009

queti, niektorí ludia su netaktní ... aby si sa zodpovedala , že si zasa tehotná
teda aj v našej situácii mne by sa ročný rozdiel zdal malo
ale zasa je to každeho vec ...

qetinka
6. únor 2009

sassi aj mne je to malo...ale tak co uz ? nahoda?mi sme chceli tretie mimi ale neskor...no ale ked sa podarilo tak sa podarilo...potom by to asi neslo.... a ja by som na UPT nesla ..len preto ze sa mi to teraz nehodi byt tehotna...toto veru nie...a zase vsetko ma svoje plusy aj minusy...narocne to bude... ale potom budem len rada...si myslim 🙂

sassi
6. únor 2009

queti, no ved vieme... písala si ...
ja si tiež nedam kecať do tokho, kedy dieťa a či dalšie
ked nemáš, každy s ado teba stará, prečo nemáš, kedy budeš mať
ked máš ... tak zasa prečo teraz a načo druhé ... tretie...
mne tiež povedali pri Alexkovi, že načo nam to ešte bolo 🙄

najskor reči, ked druhe a potom načo druhe ...

qetinka
6. únor 2009

..... 😖 sassi ja mam nazor nech sa radsej stara kazdy do seba... ale to su ludia..ich nenormalne baví ked sa vrtaju v druhych...a rozmazavaju...ale zas nemam len negat.skusenosti strela som sa aj s ludmi ktorí sa uprimne tešili....s nami... nebolo ich vela.,ale aj tak...
a zase mi sme spokojny ,tešime sa...
neviem ci som to sem pisala..v tyzdni sme boli v lekarni a magistra..teda dve tam boli ze..."toto je vasa dievka?" a ja ze hej a ze kolko ma reku 5 r...muz mal olivera na rukach a ze aj toto je vase? a ja ze hej..a potom prsilo na rad moje brusko... 😨 🙂 a ze teda tri deti...v dnesnej dobe... a jedna ze ..a to podotykam sa vobec nepozname...jednoducho cudzi ludia.." VY MATE RADI SEX!!" no uznaj...mi sem sa na tom bavili...co ine...ale musime posobit ojedinele,..ludia nechcu deti...ked tak jedno dve su uz vela a o troch..divaju sa na nas ako na...hmmm 🤐 a pritom normalna rodina...moj nazor...

qetinka
6. únor 2009

normalna rodinka myslim normalna..nie socialne slaba... jednoducho normalna...

sassi
6. únor 2009

no maš pravdu
ja sa teším z každeho babätka
ved babo - to je vždy dobrá správa
radšej nech členovia rodiny pribudaju, ako ubudaju 🙄

qetinka
6. únor 2009

pozri sassi kazdy ma tolko deti kolko chce mat..kolko moze mat ..kolko zvladne vychovat..ja mam nazor ze tri a dost..roboty vela do konca zivota 😀 vychovat ,a zabezpecit...

sassi
6. únor 2009

no ja mam tiež nazor že 3
a moj manžel že 2
neviem, kto zvíťazí 😀

qetinka
6. únor 2009

idem sa sprchnut..a muza zobudit...zaspal s olim ked ho uspaval 🙂 slecna ešte cumakuje na telku..zajtra tu mame karneval na lade.. 🙂 domi sa velmi tesi...

sassi
6. únor 2009

tak peknu zabavu 😉

qetinka
6. únor 2009

😀 😀 😀 vsak sa uvidi 🤐 🙂

asitka
7. únor 2009

čaute dievčatá...ja som úplne v prdeli.....opatrovateľka mi poslala večer sms, že viac nepríde....a ja som zúfala...čo včul....už ani neviem, či mám plakať...či sa smiať....no je mi hrozne....pritom som sa jej ešte vo štvrtok pýtala...ako sa má...ako to zvláda....všetko bolo super...a teraz toto...no poraziť ma ide.

qetinka
7. únor 2009

ahojte 🙂 asitka to neni bohvieco... 😖 ☹ kolko mas casu na to aby si zohnala niekoho?ale zase to musi byt niekto spolahlivy..atd..no nezavidim ti...ale to sa nejako vyriesi...drzim palce...

asitka
7. únor 2009

kvietková...v pondelok už zas do práce musím...aj manžel...no čo ti budem....cez víkend kohosi zohnať....musím muža donútiť si zobrať dovolenku....a čosi riešiť..lebo ma porazí....ešte keby to aspoň ona napísala tú sms...ale cez druhú ženskú....nemala ani odvahu zo svojho mobilu....a večer ked ma videla na ulici....sa tvárila, že ma nevidí a obišla blok...len aby sa mi vyhla....a pritom...som mala dojem, že neni problém...ešte aj ona to stále tvrdila...aké máme úžasné dieťa...krásny byt...ako sa u nás super cíti....no vieš čo...tak ti ma to nasralo...že až...

qetinka
7. únor 2009

kokso toto neznasam ,ked sa niekto tvari ze je spokojny vsetko ok...a potom sa takto zachova ...a tvarit sa ze ta nevidi.. 😠 😠 😠 😠 ja by som sla za nou domou a narovinu by som sa jej spytala ,ze PRECO?! NECH sa vyjadrý-í?? 🙂 alebo zase mozno je lepsie kaslat na nu s takymi necharakternými ludmi sa jednoducho neda........
nemate niekde v okolí sukromnu opatrovatelku..taku u nas su dve tetušky co maju akoze skolku...v trojizb.byte.. maju tak 5 deti na starosti..aj taketo malinke...a beru okolo 3 tis...?

asitka
7. únor 2009

no...tak mať tu také...tak skáčem 3,50 do výšky....teraz čo zháňam...tak nechcú ísť pod 65 na hodinu....čož ma výjde nejakých 10500 tak za cca 20 dní....

vieš...tiež som rozmýšlala...že pôjdem za ňou...ale načo??? počúvať zas výhovorky....fakt mi to prišlo trápne...a bezcharakterné...preboha ved sme dospelí ľudia a nie deti....ved ja tiež nie som nejaký odlud...ak to nezvládala....bola to už pani v rokoch....ale to mohla povedať....s dodatkom,,,,že hľadajte niekoho iného..ved pochopím....a snažím sa nájsť niekoho.....neviem, či si neuvedomila...že toto nie je jednodňová záležitosť niekoho zohnať....mňa serie ten prístup....a to jednanie....to ma vytáča priam do nepríčetna....

qetinka
7. únor 2009

😲 tak to je dost...dost vela..u nas sukromna skolka stoji 8tis. jasle nemame...
no asitka drzim palce nech sa to dobre a rychlo vyriesi..,,je to problem ze toto sa ozaj neda za jeden den vybavit....nonsens.....
keby byvas tu niekde..ti pomozem na nejaky ten tyzden pokym by sa mi dalo...aby si stihla niekoho zohnat..
ono aj pre emku to je na h...o zase si musi zvykat na niekoho ineho...
a dedkovci?ste daleko od nich alebo ešte pracuju?

asitka
7. únor 2009

vieš...moji rodičia robia...akurát sú v PD....a svokra nemá záujem...a aj manžel sa vyjadril...že on matke emmu nezverí....lebo ona je hrozná...emmka ide mať 10 mesiacov...lozí....začína chodiť...a svokra povie, že ona ju nevie chytiť...a tým pádom ani na ruky zobrať...o tom, že prebaliť ju, či nakrmiť...ani nesnívame....takže tam sa nedá nič riešiť....