Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
27. dub 2009

pridali sme foto trojkolky
kuk 😉

cukrik580
27. dub 2009

idem kuk

cukrik580
27. dub 2009

aky je tam fesacisko 😉 😉

ichthyska
27. dub 2009

cukrik veri mze vam to vyjde .....s tym bytom 🙂

cukrik580
27. dub 2009

snad hekj, uvidime, ale aj tak by som najradsej daco svoje... 😉 😉

anickaajanko
27. dub 2009

cukrik detto
potom ako sa nasi spravaju
mat tak maly domcek
ach

cukrik580
27. dub 2009

no tak v tvojom pripade anicka, to by som asi nevydrzala...v takomto pripade si hovorim, ze esteze nemam surodencov, ale inak ee 😅 😅

asitka
27. dub 2009

ta dievčatá...my ideme kupovat dom 😀 😀 😀 jaj a záááhrada...na tú sa najviac teším 😀 😀 😀

aliiiii...čo mna...ale moj muž už chytá záchvaty zlosti...ja som ešte v pohode...neni to moja matka...ale on chudáčisko...až mi je ho lúto 😖 nooo...ale len do stredy je tu...tak vydržíme...ked aj s nožíkom v oku 😀

pekný večer vám dievčatá....a dobrú nocku...a drobcom pokojné sníčky...

kvietková ako moja??? anička??? cukríková??? žmurk na vás dievčatá 😉

alika54
27. dub 2009

to este je u vas??? 😖 😖 😖 ,,,jaj a kde bude ten dom???

cukrik580
27. dub 2009

ahoj asit...a to co tak zhurta, aky dom, kedy, kde, za kokko???sak daj infoskyyyyyyyyyyyy

qetinka
28. dub 2009

ahojte
asitka? 😕 😲 🙂 skvele..aj ja si prosim...a chcem a chcem a chcem 😀 😀 😀
v ziline alebo okoli? cez realitku? hod link..pokukam 😉
ja snivam o domceku a zahrade...kde byn sa decka hrali...no a zatial nic..aspon tu nic vhodne...a ked hej tak priserne draheeee...alebo priatelna cena a dom v stave 🙄 🙄 biednom...a stary moc nechceme...no si tak...ale raz...snad...
oliver zacal nenormalne ziarlit..doteraz som mala doma "prechadzku ruzovym sadom..." teraz je to ina kava 😒 😢
ked on je ešte tak maly a narokuje si namna ako doteraz...a to sa neda... keby vidite co stvara ked som s nicolasom..ze prebalit a kojit...
a ten tiez... 😖 nenaje sa poriadne.,.,ani neviem preco..nechce? sa mu tahat? mlieko mam ...vcera som bola na tom uz tak ze som odsavacku vytiahla...a z flase som mu dala... ale nekonal sa zazrak..aj UM MAM V skrini..keby nieco...
nevie zaspat...nenormalne ho rusí hluk... ale mne sa neda mat domacnost v tichu ked ma ist spat... a spi..pri mojom druhom tornade je to nemozne,,
je to narocne...
asit nožik v oku... 😀 😀 😀 😝
pekny den dievcata idem rychlo co to urobit su ticho a spia..dokedy??? 😕

cukrik580
28. dub 2009

makovy odvar kveti, makovy odvar 😀 😀 😀

qetinka
28. dub 2009

😀 dik zaradu..

cukrik580
28. dub 2009

😉 😉

anickaajanko
28. dub 2009

No to Vam je fakt sila
mam mojich rodicov rada
ale fakt im asi siblo z braceka a lasky k nemu

cakali sme manzela s malym z roboty akurat sme stali pri okne
a moja mama normalne bezala len aby sa s nim nestretla
vcera kosil kolo bazena a ona si viazala snurky ked sa mala na neho pozriet a odzdravit

tak ja neviem fakt im siblo
janko to uz dnes nevydrzal povedal mi ze sa citi ako u ciganov a ze chce prec
ja neviem co mam robit

z jeho mamou by som nevydrzala
a z jeho vyplaty ked zaplatime byt tak neviem ako vydame
je po snazilkovani
2 deti v dnesnej dobe

ale dnes ma velmi pochvalil za obed
varila som podla MMB
kuknite
neverila by som ze to bude take super perfektny recept
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7332

fakt skvele

tak dalsi preplakany den
branko stale soplikuje neznasa vysavac dnes sme ani plavat nesli
snad sa mu polepsi lebo nabuduce sa na plavani foti
z toho bicyklika je nadseny vozime sa vo vnutri ked von nemozeme

qetinka
28. dub 2009

anicka ty byvas so svojou rodinkou u rodicou?
neplac...ja viem ze sa to povie...ale nestoji ti to hadam za to aby ta mali videl uplakanu....
skusala si sa snimi rozu mne porozpravat,? ci neda sa snimi ani to?
ja som mala dnes otras den..nicolas poriadne zaspal az o pol 4tej...ešte spi...dovtedy plac ...nenormalne ziarlenie mojho druheho synika...no zabava ako ušita... 😠
dedko prisiel domi a oliho zobrat von tak mam oddych...ako je to dobre...

alika54
28. dub 2009

ahojte,,,Anik nezufaj,,viem ze je to tazke mam svoje za sebov aj ked nie s rodicmi-no uplne ta chapem,,,obrat vsetku svoju pozornost len na manzela a drobceka a ignoruj aj ty ich,,,zite si svojim zivotom 😉 ,,,neboj im to doklapne-no mozno pre nich uz neskoro,,,,Qetik juj mas toho moooc s detickami,,,Asit daj svokre riady umyvat a ty sa tu ukaz joooooooo??????????? 😅 😅 😅 ,,,

anickaajanko
29. dub 2009

ahojte
pekny den vsetkym
to je prave smutne ze su to moji rodicia

svokrovci nam davali 4 izbovy byt ktory prenajimaju
ale moji rodicia spustili plac ze ma potrebuju, ze brat odisiel, otec ma rakovinu a ja im chcem zobrat jedinnu radost vnuka
a teraz toto
tyzden ho nevideli a to je chory

vchod mame spolocny ale nevídame sa
zrazili sme sa na schodoch a mama nas normalne obisla a to som mala maleho vo vajicku ani sa na neho nepozrela
niesla som veci spadli mi noviny tak pockala kym si vsetko aj maleho polozim na zem zdvihnem noviny pozbieram zase vsetko a az tak zisla dole schodmi a ako keby sme tam neboli

v sobotu bol jarmok v Nemciach boli sme s ocom dohodnuty ze ja a Brankom ideme s nim prejst sa s kocikom
o pol8mej z domu zobudila som sa o pol7mej na hluk auta z garaze
volala som mu ze preco sa na nas vykaslal tak mi zrusil ani nezdvihol

tak ja neviem

Branko ma tie sopliky take hrozne
ale uz chvalabohu zistil ze po odsavani sa mu ulavi tak uz sa pekne drzi
moj zlaty

cukrik580
29. dub 2009

anicka vobec ti teda nezavidim, ja by som na tvojom mieste asi cim skor odisla??kolko drahy zaraba?ak sa smiem spytat?a mate dake splatky alebo tak?spoluziacka je na materskej a chodi externe ne vysoku a jej manzel zaraba okolo 16 000 a byt platia 8400 a splacaju pracku a maju aj auto, tak aj to daco pyta..a vyziju...malinka ma 7 mesiacov a jeden tyzden a ma sa k svetu...to su v podnajme

cukrik580
29. dub 2009

ahoj baby...ja uz som asi fakt strateny pripad, som 13DC a zatial nemam //anilen na ovulacnom teste...........vaaaaaaaaaaaaaa...ani naznak, nic, biela obloha... 😀 😀 😀 😀 😀 asi si pustim plyn 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tomuto uz sa ani zufalstvo neda povedat... 😀 😀 😀 😀 😝 😀 😝

qetinka
29. dub 2009

ahojte
cukrik a mas pravidelny 28dnovy cyklus?ak nie 13 DC nemusis mat ovu...sa to pohybuje ..mozes mat posunutu..aj na 16-18DC...a aj neskor...nezufaj si... 😉
anicka..ja by som asi sla prec... nejake priatelne riesenie najst...
takto sa moc neda byvat... ved to je uzasny psycho tlak... 😠
ti to ani Vam to ako malemu a manzelovi nic dobre neprinesie..
a svokrin 4izbak uz nie je k dispozicii?
netvrdim ze sa mas hned odstahovat...skus to snimi ešte poriesit..casom...ale ako riešenie je to..ked lepsie nebude,..
asitka ???domcek???aky bude..daj info...alebo podrobne popis... 😅
nicolasko vcera pobede konecne poriadne zaspal a potiahol 3 a pol hod...potom bol vesely a v pohode...oddychnuty...on cez den len tak driemka...a to mu nestaci..
oliverko je velmi mrzuty stale ma nadchu...a vkuse sa hrabe v puske...nech su tie posledne stolicky uz vonku 😖

cukrik580
29. dub 2009

no ja mavam vacsinou 27-30, ale naposledy 33...ale to som bola prechladnuta a tak, tak to z toho, ale myslela som, ze aspon daky naznacik malinky

alika54
29. dub 2009

cao,,,Asit ma uz serkas,,,sa kde zasivas? 😀 😀 😀 sak to uz vyzen ne?????? xybas tu 😅 ,,,Anik juj moja zlata,,,mas to tazke by som ich nakopla-ako to mozu 😠 ,,,pevne nervy a najlepsie by bolo keby ste sli k svokrovcom do toho stvorizbaku ak je este volny,,,normalne tomu nechapem-vsak ste v poho vychadzali spolu ne??? no drzim palce,,,Qetik aspon jeden z chlapcov je spokojny co? a ako to vsetko zvlada Dominika? Cukrik ja sa veru vobec v tych testikoch nevyznam,,,ani neviem o com pises 😅 😅 😅

cukrik580
29. dub 2009

o ovulacnom 😀 😀 😀 😀

qetinka
29. dub 2009

no caute
alika dosla ti IP? uz si zacala?
no dnes som bola na kontrole po 600nedeli...vsetko ok..prvy x som bola vybavena za 10 minut so vsetkym...normalne muz nechapal ked so prisla do auta..cakal ma s chalanmi..ze to uz? to si sa aj vyzliekla 😲 😀 😀 😀
som sa pobavila... zhanam topanky...vybrala som si jedny peknucke reiker botky no ale nemaju moje cislo a nikde inde ich nemozem zohnat..len cez net..z ciech no a ja som nikdy topanky cez net nebrala...zajtra chcem ist do mesta nieco pozriet..do prčic oliver je uz hore...idem cafte

asitka si uz stahuje 😀 😀 😀 alebo bali veci do bananovych krabic..alebo do dnes mala svokrušu tak ani len nezapla pc.. 😕 🤐 🤐

alika54
29. dub 2009

Qetik jo dosla mi,,,,aj som to zacala studovat no kurna sa neako v tych kaloriach neviem vyznat,,,,a ty si ten dotaznik nevyplnala???

qetinka
29. dub 2009

alika nie..ja som zaregistrovana uz dlhoooo,najmenej dva roky...vtedy to nebolo..o com je dotaznik?

alika54
29. dub 2009

no napisala som im vahu,vysku,kolko krat denne jem a podobne veci,,,a on mi zavolal a navrhol neake napoje 😕

asitka
29. dub 2009

no čaute dievčatá...nejak vela a rýchlo píšete..ja nestíhaaaam....

anička...prečítala som si v skratke...čo ta trápi...je mi to lúto...je to na prd...ale bude lepšie..

ali...ako sa ti moja darí???

kvietková...ako drobci??? ako malinký????

a vobec dievčatá.....cmuk vám...aj cukríkovej....aj všetkým.... 😀

qetinka
29. dub 2009

asitka..hod info..nebud taka strucna co domcek?