Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
29. dub 2009

inac AHOJ 😉

asitka
29. dub 2009

jaj...som aj zabudla....dám aj fotku do albumu...len to musím pozmenšovat....v tepličke....to je dva km..či tak nejak to vychádza od žiliny....175 m2 obytnej plochy....400 m2 záhrada...je nový...už postavený....hore 3 velké izby 2 kúpelne, wcko...dole kúpelna, wcko, velká obyvačka, kuchyna, špajza, šatník pri chodbe...noo...a kupujeme holodom...takže si podlahy...kúpelne dorobíme podla svojho...tak...a ináč ahoj moja... 😀 ako nicolasko???

alika54
29. dub 2009

no caf,,,,sa kde flakas hm????

qetinka
29. dub 2009

🙂
teplicka nad vahom?
pekne sa tešim s tebou... 🙂 😉
nicolasko....rastie...idem zajtra ohladom krstin pobehat...

asitka
29. dub 2009

mica...z práce domov...svokra je tu stále...ale zajtra beriem dovolenku...nech už zmizne...lebo už sme z mužom z nervami v prdeli....a už príde Mirka...spravila už štátnice...tak sa teším...by ste neverili...jak sa na ňu teším... 😉 a pritom je to pre nás cudzie dievča...tedaa...teraz už nie cudzia..no hádam vieš...o čom hovorím....a tak..čo ty??? ako deti??? zdraví ste?

asitka
29. dub 2009

kvietok...dakujem, si zlatá...idete mat v kostolíku??? a zdraví ste??

alika54
29. dub 2009

jujuj,,,sak viem ze na nervy to je,,,,no uz ju vysackuj a bude pokoj 😅 😅 😅 ,,,,u nas vsetko po starom,,,,som zvedava na foto,,,budes blizsie kusok k nam 😀

asitka
29. dub 2009

už som ho dala...možeš kuk 😀

alika54
29. dub 2009

idem ,,,,

qetinka
29. dub 2009

hej v kostole..pozeram modre z neba...a revem ☹

alika54
29. dub 2009

vyzera to suprisne,,,,potom aj vnutro nam nafot,,,jooo???? a ako ste k tomu prisli???

asitka
29. dub 2009

vieš..ja to radšej nepozerám...bývajú to vačšinou dost citové záležitosti.... 😒

asitka
29. dub 2009

kvietok...tie domy stavala firma v ktorej robím.....ta tak 😉

qetinka
29. dub 2009

no ved asi aj ja prestanem...
ten domcek je uzasny
,...a je dobre ze je holodom...urobite si podla svojej predstavy...
dlho ste planovali kupit domek?

asitka
29. dub 2009

dievčatá...všetkým sladké sny...idem hajat...mám vás rada...a v lete dúfam, že platí...že bude stretko 😉 a ozaj...Saška ak číta....tak že ahoooooj.....nooo...tak sladké sníčky...a ked budeme zariadení...tak prííídete šecky 😉 tak... 😉

asitka
29. dub 2009

😀 kvietok...ja som velmi chcela...a nejak som nainfikovala aj manžela....lebo aj tak musíme do vačšieho...lebo máme dvojizbák....a toto tak prišlo akurát vhod....nooo...dobre...zajtra popíšem..idem...lebo už po mne svokra zazerá...ahoooojte... 😀

aliiiii....kvietok...hoojte moje. 😀

qetinka
29. dub 2009

prideme.. 😀 nas je vela..ja beriem aj deti... 😀 😅
asitka..muz bol pred troma tt v teplicke...a obdivoval tieto domy...som mu ho akurat ukazala..

aj tebe bru noc...
a tiez ta mame radi...ze?!baby.. 😀

alika54
29. dub 2009

bru nocku 🙂 😉 ,,,Qetik a na kedy chcete krstinky?

qetinka
29. dub 2009

zatial je termin na 16TEHO... snad bude vsetkym vyhovovat... rodinka velka...no dost nas je..
idem busat muz chce ist na net..pa

alika54
29. dub 2009

setky sa mame radi ne??? 😀 😀 😀 bru noc 😉

anickaajanko
30. dub 2009

aj ja vas mam rada
aspon komu pozalovat sa je

pisem ako madar

nasich to stale drzi
este ze nemame spolocnu kuchynu alebo kupelnu takto ich aspon nemusim vidiet ako zazeraju

v tom byte byvaju podnajomnici ale maju v zmluve ze na poziadanie musia odist
my sme sa kvazi toho bytu vzdali mal tam ist svagor so zenou ale nechcu sa zobrat
tak ja teraz neviem neviem co robit

cukrik 13000
to je vsetko
moja materska 4700
600 pridavky
cely nas prijem

manzel robi na stavbe takze tak

asitka
30. dub 2009

ahojte dievčatá...ako sa dnes máme???? 😉

asitka
1. kvě 2009

tuším tu sama straším už dva dni 😀 😀

kvietok...idem dnes do bojníc...tak ti zamávam, ked půjdem okolo 😀 😀

ostatným prajem pekný, slniečkový deň.... 😀

qetinka
1. kvě 2009

ahojte asitka kedy...? dnes 😲 🙂 idete na strasidla?
pocuj daj cislo..zavolam ti ked tam aj mi budeme... 🙂 😉 ak chces 😕 🤐 😅

anickaajanko
1. kvě 2009

ahojte tak vy si idete takto uzivat
moj manzel je u svokrovcov na stavbe my sami doma, maly stale soplavy, chcela som s nim trochu von do trojkolky ale hned sme sa aj museli vratit, neskutocny vietor
riadne z prachu robilo vir
nakojila som ho a teraz zaspinkal

takze Bojnice, vy sa mate aj ja by som sla
na strasidlach sme boli vlani ale nepacilo sa mi to
my sa chystame v juni na rozpravkovy zamok s malym
uz sme raz boli a to sa nam moc pacilo
uz sa tesim teraz

nic sa mi nechce
a to mam prania, vysavat, varit
nuz idem

asitka
1. kvě 2009

kvietok...dám ti do ip...len až teraz čítam, že si chcela tč... 😀 ale pre budúcnost aspon budeme mat 😀 a možno sme okolo seba aj šli...a ani nevedeli 😀 😀 😀 na strašidlách sme neboli...aj tak tam bolo vela ludí...sme tam prišli kol jedenástej...a včul sme domov došli...som večeru nachystala...nakrmila všetkých...a idem ešte popratat neporiadok... 😀 😀 😀

pekný večer dievčatá...

qetinka
1. kvě 2009

no asitka diiiik 😀 mi sme boli okolo zamku a tade sme sa motkali okolo 15tej...zhruba...ak si videla nahodou nas kocik zeleny...tak som ho tlacila ja 😀 😀 😀 🙂
vies co ja nechapem? kazdy rok a rok co rok co si ja pamatam...vzdy tam caka na listky tolko ludi ako dneska...urobili to maximalne blbo...ze sa nedaju listky kupit v predpredaji....sme sli ze kupime malej a muzovi...na zajtra..a nič 😕 😠

qetinka
1. kvě 2009

ozaj hodila som foto..dominiku domalovanu 😅 🙂 teraz vecer som jej to davala dole...kokso vsak to neslo 😕 😀

asitka
1. kvě 2009

malý je nádherný.... 😀 všetky máš rozkošné..ináč tie pomalované dievčatká som tam videla viacero...len som nevidela, kde ich malovali...videla som len uja...čo maloval portrety... 😉 náš malý, že aj mna ujo namaluje??? a ja mu...ale to musíš tak hodinu v kuse bez pohnutia sediet...tak on...že tak to radšej nieeeeeeeeeee 😉 a ináč....ten simpson, čo tam chodil...tak sa s ním chceli deti fotit...a on odmietal...to som nejak nepochopila.... 😒

qetinka
1. kvě 2009

😲 tak to naco sa tam premava ked sa nechce dat fotit?dežo jeden 😀 😀
no dominika sa bala shreka 🙂 😀
a ten ujo neviem aky...x farbicka sa vola?
tak ten tam je cele leto kezdy rok...nam pred 5timi rokmi maloval dominiku spiacuv kociku...