Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
8. kvě 2009

asit gratulujem

no manzel ma dojal sa rano zobudim a on prec
vcera prisiel o pol10tej vecer ze dlho robili
a hned do mna spustil ze co som rozpravala jeho mame
ta krava si povymyslala sprostoti
tak sme sa pohadali

bola som u kadernicky on zatial u nich ale maleho dal svokre a on pokladal dlazbu
a ona ho nakrmila paradajkovou omackou

tava sprosta ja mam alergiu na paradajky
maly mi plakal do 22,30 potom vycerpanim zaspal

asitka
8. kvě 2009

anicka...nejak som len nepochopila....ty mas alergiu na paradajky a papal ich maly,,,....nejak suvislost mi unikla...len sa prosim nenahnevaj...ja sa fakt len pytam, lebo som tomu nejak nerozumela... 😅

aliii...moja...ty sa de flakas??? haaa???

kvietkova....ako

anickaajanko
8. kvě 2009

ci to nemohol podedit

aj tak nejde o to, on este by nemal jest paradajkovu omacku a este z toho jej lacneho Lidlackeho pretlaku

dnesok bol ....este ked tu bola ta kamoska bola tu od 2hej do 5tej potom sla na to stretko z VS
juj aj ja by som sla

ale jedno to je dost daleko a od maleho
a ani manzel nieje doma
a nejdem riskovat zase ho davat do svokrovcov§

qetinka
8. kvě 2009

ahojte
asitka dobra si šikulka a po BA si veselo šoferujes..klobuk dole 😉 ja by som si blavu netrufla..len keby musim 😎 😀
anicka oliver sa mi po rajcinach vyhadzuje plne ta chapem..tie licka co ma take..ma alergicky ekzem ...a to bol kojeny a davala som si bacha na zavadzanie stravy...skratka..vyhybame sa alergenom...coko ešte nemava ani orechy a ine ...
ale s istotou viem ze ovocne caje mu nerobia dobre po nich sa mu licka zhoršia ☹ a to caje kupujem hipp,nie lacne...
domi ma asi anginu..je na tom biedne...ju kazda choroba vycerpava..asi viac ako ine deti..ona je taka chudunka a ked ešte schudne ☹ 😒 ale tak to su detii..na to si musim zvyknut..ale nezvyknem..ja nemam rada ked su decka chore..teda kdo to ma rad ze? ale mna to psychicky nenormalne vyčerpava...
chalani su ok..nicolas chce len na rukach ...
.

qetinka
9. kvě 2009

🙂 pekny den vsetkym baby 🙂 😅

anickaajanko
9. kvě 2009

aj od nas 😉

cukrik580
9. kvě 2009

ahojte babenky...som tu dlho nebola...ovu este stale nikde...

anickaajanko
9. kvě 2009

pridala som foto

co moje uzasne dietatko dnes dokazalo

kuk 😀

asitka
10. kvě 2009

kvietková...dakujeeeem 😀

a alika sa nám tuším stratila 😀

pekný den dievčatá

alika54
10. kvě 2009

cavesky,,Asit vsak tu som 😀 ,,,ako bolo v blave??? ja kaslem a som nachladnuta 😠 opat 😠 🙄 ,,,slahne ma 😝 ,,,periem uz tretiu pracku-po vikende 😝 ,,,no koncim bo nemam kde vesat 😲 😀 ,,,a ako ste vikendovali??? Qetik ako Dominika??? uz je lepsie? Anicka drobec je zlaty 😉 kukla som foto,,,, dnes som dostala od deticiek krasne kyticky,,,,same od seba mi natrhali lucne kvietky a prisli mi gratulovat-boli rozkosny 😀 😀 😀 teda Simon zorganizoval 😉

qetinka
10. kvě 2009

ahojte 🙂
domi uz nema teplotu len ten kasel 😝
ani si to nejako neplanujem..casovo..ale mam toho vela zajtra..chcem ju ist dat popocuvat dr..no a zajtra mam aj alergologiu s oliverkom....
no a to vsetko mam sama obehat...medzi papanim maleho..ale kedze on papa ako chce a kedy chce tak sa mi to neda ani nacasovat 😖 no bude to zaujimave.. 😖 😝
anicka ako doma?uz dobre alebo lepsie? a hladas ten podnajom alebo ako ste na tom? chcete ostat vo zvolene?

asitka
10. kvě 2009

kvietková moja...no máš toho hooodne....držím palce...aby si to zvládla... 😀

ali...a na teba čo vyliezlo??? kde si nachladla??? ako ste dopadli na reumatologii????

aj ja som dnes dostala kvietky... 😀 a můj syn mi povedal...že vždy si prial mat takú super maminku ako som ja... 😀 😀 ako keby ich vystriedal 15 pomimo mna 😀 😀 no zlatuo bolo.... 😀 😀

nooo....cukrík...ako ovu??? aj tak stále neviem...o čom to je 😀 a to fakt myslím vážne 😉

alika54
11. kvě 2009

bre ranko,,,,bola som u dr,,,tak mam chytene priedusky,,,no do prace idem 😝 ,,,dnes sla Viki nadsene do skolky bo niesla detom cukriky 😀 -najradsej by tam bezala uz o siestej rano 😀 ,,,Qetik tak mas toho dost,,,Asit neviem kde som to chytila 😝 ,,,to asi od tych mojich zdravych klientov 😅 😝 ,,,tak pekny pondelok a Asit-nech uz je piatocek vsak??? 😀 😀 😀

cukrik580
11. kvě 2009

ahoj asit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ovu stale nikde....jej skoda...nevie o co prichadza 😀 😀 😀 😀 😀

baby ja umieram...je mi zle...kaslem, soplem a co ja viem co este...je mi na ho.no a vecer sa to zhorsuje a ja mam nocnu...slahne ma...a to som bola tyzden po pn v robote...

qetinka
11. kvě 2009

ahojte
☹ domi ma priedušky chytene...dr.som ukecala ze atb zatial nie....mala ich otrasne znasa..hnackuje..at.d...
v stredu na kontrolu ci ich dame alebo nebude treba...
je to sila...vnoci jej bolo 😝 🙄 a strasne ...
alika tak sa rychlo vyliec...nech si fit.. 🙂
ja som dostala vcera od malej krasny obrazok namalovany 😉 a kvety.,..akoze od deti 😀 😀 😅
krstiny prekladame na poslednu majovu nedelu...

cukrik580
11. kvě 2009

kveti mne je asi podobne...ako tvojej malej...ale ked to ma male dieta znasat, nezavidim...odovzdaj jej odkaz, ze drzim s nou 😉 😉

qetinka
11. kvě 2009

no cukrik...dik ty sa tiez rychlo zotav...dr.mi hovorila ze teraz je strasne vela takychto ochoreni.. 😖

anickaajanko
11. kvě 2009

mna moji chlapi prekvapili
nechali ma spat az do 11tej

a potom sme sli na obed do najdrahsej restiky u nas

vraj pre maminku
😅

liecte sa choroby

asitka
11. kvě 2009

jeeej...tu je to jak lazaret 😀 sa rýchlo vyzdravte chorobky...lebo začnem zachvílu kýchat aj ja 😀 😀

ali už keby bol piatok...tak je neskoro 😀 😀 😀

alika54
11. kvě 2009

Asit neskoro naco???? 😀 😀 😀

asitka
11. kvě 2009

micuš...na všetko 😀 😀 😀 onou....škoda, že už nie je prelžený víkend.... 😀 by som brala aj každý týždeň 😀

qetinka
11. kvě 2009

ja som dnes 🙄 😔 unavenaaa..pekny vecer kočky 😉

qetinka
12. kvě 2009

ahojte kde ste? 😕
anicka ten bazenik si vyuzila? je peknucky...ale oliverkovi asi uz dost maly a nicolas v lete bude ešte malinky...ale je fakt peknucky...
ako sa mas? ten podnajom hladate...? ci uz nie alebo uz mate?? som zvedava ze?napis do ip kde nechces tu... 😉 alika cukrik? choroby ako??dominika je 🙄 zajtra na kontrolu no som mooc zvedava co povie...snad sa nam atb vyhnu..pobede mam v plane zdrhnut... 😀 aspon na hodinu von -.lebo mi zašibe 😲 😀 😀

asitka
12. kvě 2009

kvietková...ešte ti nie??? mne už komplet...a to ani 3 detičky nemám 😀 😀

ináč pekný dnik

siska86
12. kvě 2009

ahojte baby,pridavam sa medzi vas,ak dovolite🙂) 😉

anickaajanko
12. kvě 2009

siska samozrejme vitaj medzi nami

nie to je novy, my sme dostali dva, aj take krasne auticko tiez je to na vodu alebo na lopticky aj bolo pri tom 30 ks

mali sme stretnutie z VS na chate cez vikend a blizko nas tak boli baby pokukat branka tak mame novych hraciek

Qeti nijak sa to neriesi
ocovi dnes zacala chemoterapia zacal revat
boze tak chcem odist a tak neviem

viete moj oco je tazka povaha
keby som odisla do podnajmu alebo do bytu uz by som domov nemohla prist
nechcel by ma vidiet

asitka
12. kvě 2009

siska,,,,,vitaaaaaj 😀 smelo a hlavne často 😀 sa sem votri...ja to tiež tak robím 😀 😀 😀

qetinka
12. kvě 2009

anicka moja,,,ani tak ani tak.. 😖
stretko si si vychutnala?ja by som veru tiez sla.. 🙂 😉
asitka moja ešte nie 😀 😀 😀
siska vitaj..mozes vstupit 😀 😀 😀 ak splnas parametre 😀 😀 😀
dufam ze sa tu budes dobre citit 🙂

alika54
12. kvě 2009

siska ahooj,,,,inac cafte vsetky,,,sme dnes mali besiedku u Viki v skolke na den matiek,,,krpci boli rozkosny 🙂 🙂 🙂 ,,,stale ma boli hrdlo a drhnem 😝 ,,,a ako ostatne choroby??? Anicka tazke to mas-no nenechaj sa citovo vydierat-fakt-drzim palce 😉 ,,,Asit ako??? Qeti a chlapci este nic nenachytali od Dominiky??? ta nasa Dominika bude mat uz 18 a trapim sa co jej kupit-chcem nieco na pamiatku no ona je narocny konzument 😀 -to nemyslim teraz financne ale ma svojsky styl-ako vsetci umelci-aj ona je ina 😀 😀 😀 -ta by mi dala keby to tu citala 😅 ,,,,radte cosi!!!!!!!!!!!!!!

anickaajanko
13. kvě 2009

ahojte

pridali sme foto z plavania pod vodou KUK

akurat sa mame do zajtra rozhodnut ci ideme na dalsi kurz
stoji to dost prachov ucet mam vymeteny a zacal plakat velmi to je proti
ale zase je s rovesnikmi je to zdrave niekam vypadneme to je za

co by ste radila

Qeti je to dilema ale riadna boze co by som dala za dom len pre nas Asit zaaaaaaaaaaaavidim ti

boze vcera bol na plavani chlapcek rocny po 3 tyzdnoch
tak ze mali uraz
tak ona na balkone vesala pradlo a on z choditkom sa rozbehol za nou a prepadol sa cez dvere za nou na balkon
tak vyrazene 2 predne zuby odtrhnute aj jasienko nad tvaricka obita nostek
ze mu to budu operovat ked bude mat 7 rokov ale ze mu mozno uz nenarastu zubky

ach hrozne

pekny den vsetkym

Qeti my sme neboli na stretku bolo to v BB na Sachtickach na chate ozran party
len baby sa stavili u nas doma ale aj to my bodlo spolu sme kocikovali a tak
dnes o jedenastej idem s malym do skoly VS veduca diplomovky nam volala chce ho vidiet tak sa chystame
strasne mila zena
tiez ma rakovinu ale zenskych zalaezitosti

papa 🙂