Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
13. kvě 2009

ahojte,,,,Anik maly je riadny plavec 😉 ,,,,teraz som si konecne sadla a to mi este pracka perie 😝 ,,,bola som s detmi na ihrisku,potom sprcha,vecera,upratat ten bordel po celom byte 😝 😝 😝 ,,,,a to sme bez ocka-siel na pansku jazdu z roboty a pride az zajtra 🙄 😅 ,,,co nove u vas????

qetinka
13. kvě 2009

ahojte
dominka je este chora ale atb sme nedostali 😅 😵 ja som taka rada... 🙂
chalani sa drzia..len si prsli zo dna na den na iny rezim...upllne opacny 😒 😖
dnes sme sa hodninu a pool chystali von.,..neuveritelne...nicolas place..len na rukach je ticho...je to fuška..
anicka ja by som chcela chodit s nicolaskom na plavanie...kolko stoji kurz?prosim ta napis a zacala si od pol roka?
alika kdo je dominika?18rocna...hm?umelec?
no najlepsie su rucne robene darceky...ja si ich velmi cenim 😉 tazko radit ale isto nieco doma robene...od teba..alebo vas.. 😉 🙂
dnes som opravila nike capacky nicolaskovi..po oliverovi..boli dost znicene a takou farbou na bielu kozu som ich popretierala a su ako nove.. 😅 ušetrila som 😀

alika54
13. kvě 2009

Qeti sikulka 😉 ,,,ja som na rucne prace lava 😝 ,,,Dominika je segra a ked sa jej spytam co chce na 18-nastku tak mi teraz napisala ze Daniela Landu 😀 ,,,asi jej dam peniazky no na pamiatku nieco musi byt a ja neviem co 😖

asitka
13. kvě 2009

nooo...tak dnes má maťko 6 rôčkov....mali v školke besiedku...taký boli rozkošní....aj Maťulko...som si zas posmoklila...ale bolo to krásne....drobčke môj malý....

nooo...a vám krásny večer prajeme... 😀

alika54
13. kvě 2009

jej,,,,tak Matkovi vsetko naj.... a vela pusiniek 🙂 🙂 🙂

anickaajanko
13. kvě 2009

Qeti
40 eur na Sliaci
80eur v ZV
tak chodim na Sliac aj ked je to dalej
kurz ma 8 lekcii
utorky a stvrtky 14,45-15,15 hod je tam instruktorka ale v bazene sa sami mozeme hrat este aj polhodinu
chodime od ukonceneho 5 mesiaca skor u nas neberu

neporadili ste mi ci ist na dalsi ci nie

?

alika54
13. kvě 2009

Anik,,,a maly je spokojny tam??? lebo ak ani ne a aj korunky su problem tak by som dala pauzu,,,

qetinka
13. kvě 2009

aky rozdiel 😲 zistim co u nas...?..
no ja ako pise alika...ale ak sa mu tam paci...a mas nejaku rezervu isto chod.. 🙂
asitka pripajame sa V S E T K O N A J S A M L E P S I E 😅 😅 🙂 cmuk na licko 🙂 a pekny vecer

anickaajanko
13. kvě 2009

ASITKA aj od nas

ono je to tak ze on kym je so mnou vo vode tak sa strasne tesi
ale ako nahle je tam instruktorka tej sa boji

peniaze ani nie

40 eur pre moje zlatko najdem

asitka
13. kvě 2009

dievčatá ďakujemeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 ja ho tak straaašne ľúbim...aj emmušku....nooo... 😀aj manžela aby sa nepovedalo 😀 😀 😀

ináč u nás ten kurz stojí cez 3 tisícky ešte v sk....a má desať hodín...ja by som chodila s emmuškou...len je to v takom časovom intervale, že nemám šancu.. 😖 u nás tiež berú od ukončneného 5teho mesiaca.... 😉

anickaajanko
14. kvě 2009

no tak vybrala som aj prachy ze teda ideme dalej plavat

lenze on tak plakal a celych 30 minut
stipal vrestal stonal to uz bolo neunosne

aj tie maminy mi vraveli ze keby ich tak plakalo tak by to uz vzdali
ze to je tyranie
tak sme to vzdali

od dalsieho kurzu dvihaju aj cenu ze im zvysili najom
na 50 eur

alika54
14. kvě 2009

ahojte,,,Anicka ved ked bude starsi si mozno vodicku tak zalubi ze bude plakat ked pojde z vodicky von 😀 ,,,ako ste sa mali??? u nas sa ochladilo a je skaredo 😝 ,,,zajtra musim vcas vstavat mame skolenie 😅 sa mi uz teraz nechce 🙄 ,,, Asit co tvoje citove rozpolozenie? 😀

qetinka
14. kvě 2009

cafte..aj u nas je zimaaaa a prši...
aky ste mali den?
ja narocny...

alika54
14. kvě 2009

Qetik a kedy ho ty nemas narocny??? teraz to nemyslim v zlom,,,ja by som to nezvladla-mas toho moooc,,,ako chlapci? a Dominike je uz lepsie???

qetinka
14. kvě 2009

🙂 alika domi bola dnes u svokry..s oliverkom su vkuse v sebe...škriepia sa o hracky atd...
no neda sa mi rozdelit sa ...dominike je dlho chce so mnou kreslit alebo sa inak hrat...oliver ma chce tiez celu,,,,a nicolasko ani nehovorim...a vsetcia naraz... 😲 🙄 🙄
chalanov uspavam naraz..niekedy to trvaaa dlho aj hodinu..oliver zial nevie sam zaspat.../to mame v rodine...dominika sama tiez nevie zaspat..doteraz ju uspavame... 😔 /no a nicolas ma obdobie plakania..len papat a nosit sa na rukach...nevie byt sam v lehatku ci v autosedacke....alebo v posteli...
konecne zaspia..teda oli a s nicolaskom sa vacsinou dalej trapime...
a strasne ma vytoci ked ich konecne uspim a po polhodinke ich zobudi niekto alebo nieco...myslim susedia alebo dominika... 😠 😠
dominike je uz lepsie..ale ešte nie je fit...

alika54
14. kvě 2009

ja som ich tiez mala tak naucenych ze bezo mna nezaspali,,,,museli sme ich uspavat-Vikina do dvoch rokoch inak nezaspala len na cecku 😀 😖

qetinka
14. kvě 2009

alika tak naucenych...no diskutabilne..co mam robit ked nevbie a nechce sam spat...? ja totiz to neviem nechat dieta vyplakat..vsak sa nauci...ako mi vela ludi radi...ja to neiem..mne srdce trhalo ked sme to skusali s olim..uz davno...kokso...nieco hrozne..no tak zaspava v mojej alebo muzovej pritomnosti..no co..ved hadam do 18tky to nebude... 😀 😀 😀

cukrik580
14. kvě 2009

ahojte baby poslusne hlasim, ovu nikde a som staaale chora...ale davam si sirup paxeladine a zjavne zabera...papa

qetinka
14. kvě 2009

i kde je pravda je toho dost...

qetinka
14. kvě 2009

no ze sa aj cukrik ukazes...vitaj...a rychlo sa vyliec... 🙂 🙂

alika54
14. kvě 2009

juj Qetik vsak tak som to aj myslela,,,mne tiez vraveli ze som si zle naucila-no ja som nedokazala zavriet dieta do izby a nechat ho vyrevat kym nezaspi 😒 ,,,a vsak ked si chalani frajerky najdu vymenia nas 😀 ,,,cukrik liec sa 😉

alika54
14. kvě 2009

😵 😨 🤐 😕 😅 😝 😀 😝 😲 ,,,tak tychto smajl$ov $vam $posiela Vikina$$$$

qetinka
14. kvě 2009

🙂 to aj domi sa motka okolo pc.. 🙂
pozdrav vikinku od domi 😉

alika54
15. kvě 2009

caute,,,Qetik pozdravim diiiiiik,,,,ukazem jej ju v albe 😉 ,,,,utekam mame stretko z roboty len som vas chcela pozdravit a tu dnes nikdo nebol 😲 😀 ,,,pekny den vsetkym 🙂 🙂

cukrik580
16. kvě 2009

ahojte baby...tak aspon takto vas zdravim...idem este robit vajickovy salat aby som mohla dlllllho spinkat...to zas bude den...papa

qetinka
16. kvě 2009

ahojte kde ste?? 😕
pekny vikend...vsetkym 😎
dnes ideme do kupelov do solnej jaskyne 😉 malej to len prospeje...tešim sa ...ideme bez oliverka...len s dvoma..bude klud 😀 😀
dnes je v zoo v bojniciach znakovanie..babetiek tam bude strasne vela...aj by som sla...ale domi nevladze toklo ešte chodit..vcera bola poriadne prvy x vonku a po 2 hodinach bola uplne 😝 a večer bez hlasu 😒
dnes zase kusok vonku ...nech moze ist v pondelok do skolky...ak sa bude dat...

qetinka
16. kvě 2009

cukrik ti co??? cas 03.20..nemozes spat? 😕

anickaajanko
16. kvě 2009

ahojte

aj od nas pekny víkend

stracam inspiracie na varenie
boze kedy tomu uz pridem na chut

asitka
16. kvě 2009

čaute babizne...jakož???? 😀 😀

sme dnes maťkovi párty robili...mal tu kamarátov...no verte mi...nabudúce si radšej oslavu obejdám kdesi 😀 😀 😀

qetinka
16. kvě 2009

asitka caf 🙂
no ja mam zas perny den...teda hlavne vecer...nicolas mava koliky..co ten sa naplace ☹ neskutocne...ešte nespi..na rukach ho nosim a je uz dost tazky i ked sa to nezda... 😒