Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
11. lis 2008

ali tu....akoto, že nefunguje??? akú si kúpila??? a kde robíš opatrovateľku?

alika54
11. lis 2008

no normalne to nechce ist,,,musim zavolat kamarata nech mi to pride zapojit inac to nezvladnem 😠 😠 😠 ,,,a robim vo vrutkach pre mestsky urad,,,

alika54
11. lis 2008

a teraz kukam je to hama ac-100,,,ta vebka

asitka
11. lis 2008

my máme cannyon....a tiež som sa s tým riadne potrápila...blbne mi net..pa zajtra...potom môžme aj skypovať 😀

alika54
11. lis 2008

o.k. paa 😉

sassi
11. lis 2008

ahojte
kukam TV - ordináciu a pri tom čítam
začala som robiť kalendar, ale moc sa mi s tým nechce... prvotne nadšenie už opadlo, navyše mi blbne GYMP, musim stiahnuť inu verziu, alebo to blbne Vista
ja mam webku zabudovanú, takže konečne mam
ake mete skypemená - ja vam pošlem na IP ak chcete 😉

alika54
11. lis 2008

sassi aj ja chcem kalendar no este som sa do toho nepustila,,, 😒 ,,,na skype mam rovnaky nick ako tu 😉

alika54
11. lis 2008

hups,,som sa kopla stym nickom 😠 ,,,neplati

alex77
12. lis 2008

no cely den nikto? nejako to flakame kocky 🙂

anickaajanko
12. lis 2008

ahojte baby
no ozaj ani sem uz nepridete
ja som sa dozvedela sokujucu novinku
kamaratka rodila v marci maju chlapceka
a teraz som jej volala tak je v nemocnici a je v 5 mesiaci!
cakaju dievcatko, ma nizko placentu a krvaca
vobec netusila ze je tehotna sila

ja som bola vcera u doktora predpisal mi tu carezete antikoncepciu
900 Sk fuj

qetinka
12. lis 2008

no caute... 🙂 konecne večer....ešte decka ulozit a mam volno!!!! 😉 tešim tešim...anickaajanko...ta tvoja kamoska...no stava sa....je to sila ze???len nech je rychlo v poriadku...a moze byt doma s malinkým..dojcila ho? a mrchu mavala ci nie????ono aj ja som otehotnela ...necakane pocas plneho kojenia....

anickaajanko
12. lis 2008

ja som z toho sokovana
este pred 2 tyzdnami sme boli u nich aj s malym
a este moj muz vravi ze ake velke brusko jej ostalo ked sme prisli domov
mala mrchu taku nepravidelnu
este aj na vysetreni bola sono maternice uz bola v 2 mesiaci a ani tam to doktor nevidel
sila ozaj

ja som uvazovala ze nejdem brat tie tabletky ale teraz neviem

alika54
12. lis 2008

caute,,,no veru ja som kojila a dlho no bez antikoncepcie som to neriskla,,,po malom mi sestonedelie skoncilo asi po styroch tyzdnoch 😅 ,,,a potom veru sup rychlo nasadit antikoncepciu,,,istota je istota 😉 ,,,Anik a ty radsej sikovno zacni papat tabletky ja by som neriskla,,,aj ked po malej som antik. hned nenasadila no chranili sme sa 😉 ,,,az ked som skoncila s kojenim co bolo skoro po troch rokoch som si dala naplaste 🙂 ,,,a inac kde sa vsetky flakate??? 😀

sassi
12. lis 2008

no u nas v meste jedna porodila trojčatá ked jej starší syn mal 10 mesiacov 😉 a ešte mala 3-ročnu dceru
takže na kojenie sa absolutne neda spoliehať
ATK je drahá, ale dalšie babo je drahšie
no ked maš len jedno, ešte sa to da ... ale ked už maš doma dve ...

ja som kojila len 2 mesiace plno, takže som to vobec neriskovala a kym som kojila, brala som tiež Cerazette, potom Belaru - cenovy rozdiel minimálny ... no a teraz mam teliesko, už pol roka a som spokojna
aj medzi deťmi som brala Tri-regol , a vysadila som na jar jeden rok a tehotna som ostala za viac než rok, ale davali sme si nejaký čas ešte pozor, no snažili sme sa naostro 8 mesiacov 😒 už som myslela, že nebude babo, ale bolo 🙂

anickaajanko
12. lis 2008

no my sme mali sex este v sestonedeli 😅 nechranene odvtedy este parkrat ale hadam sa nic nestalo
a bez ochrany
na to carezete mam uz doma aj recept ale este som to vybrat nebola

ta kámoska ma sokovala
boli sme naraz spolu tehotne aj na SŠ a VŠ sme spolu chodili
a aj sme naraz spolu potratili skoro teda
ona bola o týzden dlhsie tehotna aj o tyzden skôr potratila
obidve vo stvrtok a este aj na tej istej izbe v nemocke sme lezali
po kyretazi

sassi a telesko kolko stalo
necitis to?

anickaajanko
12. lis 2008

ozaj
a vítam mony_ke v klube 😉

alika54
12. lis 2008

anik to ta obdivujem ze ste to riskli bez ochrany 😉

qetinka
12. lis 2008

sassi a kde byvas???

anickaajanko
12. lis 2008

ozaj sassi
dakujeme za tip na ten sab simplex
kupili sme to v lekarni a malemu to zabera
dokonca mu to aj chuti
nemusime tak zapasit ako pri vigantole

a aj cajik som si kupila dnes
akurat som si ho uvarila
ale neskutocne cierne to v tej salke vyzera
😉

qetinka
12. lis 2008

ta kocka u vas mala teda "pozehnanie"...no ja tbl.antiku vobec nie...nemozem....a teliesko mi pride uplne nieco cudzie v tele...a zas ja mam naj kamošku ktora otehotnela popri braniu tbl.antikoncepcie a brala poctivo....nevynechala....a zadarilo sa....ono nic nie je 100%...

anickaajanko
12. lis 2008

ja som si fakt myslela ze kojenie a tak skoro po porode ze sanemoze nic stat
a dufam ze sa ani nestalo

je mi to az blbe ale neviem ako by som to zvladla
keby som mala male a za chrbtom este jedno ani nie rocne
aj pri Brankovi si poplacem
obcas ma chyti riadna depka z neschopnosti
a to som mamina necelych 10 tyzdnov

qetinka
12. lis 2008

anicka a kedy ma tvoja kamoška termin???

anickaajanko
12. lis 2008

maly sa im narodil 7.3.08 termin mali 22.3.
a teraz maju 8.marca
a ja mam v ten den narodky

alika54
12. lis 2008

anik,,,to nepis,,,neschopna???? v ziadnom pripade ne,,,si predsa super mamina 😉 ,,,kazda mamina ma niekedy taky den-blbec,,,to bude fajn 😉

sassi
12. lis 2008

anicka, 2. dieťa sa zvláda ovela lahšie, ale aj ja som mala prvý rok po malej des, že keby som otehotnela, si to hodím 😀
to teliesko mam hormonálne, Mirena a vyšlo 6000,- . Je na 5 rokov a vobec ho necítim, niekedy manžel, cíti tie vlákna, teraz už ani nie, ale na začiatku, po zavedení
no ked sa to preráta na tabletky, vychádza to lacnejšie ako tabletky
ja tabletky nechcem jesť, mam problemy od operácie žlčníka s pečenovými testami, občas vyskočia, takže to nechcem ešte viac zaťažovať

aj ja poznam prípad otehotnenia s tabletkami, ale v kombinácii s inými liekmi, nezabrali ... ja ked som brala tabletky, tak som napr. nikdy nejedla antibiotiká, lebo rušia učinok ...
aj na to je to teliesko lepšie, lebo sa toto nemože stať, nezabudeš ho a posobí aj pri žaludočných problemoch a podobne
aj ked 100% nič nie je, ale toto je velmi bezpečné 😉

qetinka
12. lis 2008

anicka to asi chytilo kazdu sem-tam..nie???ja napriklad sa mi raz stalo ked bolo oli malinky ze strasne ale strasne reval...a dlhoooo a sama doma s detmi...dominika uz neviem prečo ale tiez revala....a tak som revala aj ja....a potom som volala muzovi nech pride hned domov....som bola unavena a strasne nevyspata a psychicky na dne...ja si myslim ze stymto pocitom sa asi kazda stretla,nie,?,priznajte sa 🙂

sassi
12. lis 2008

no to aj moj muž prišiel domov o 15:30 a namiesto šťastnej mamičky a ružového uzlíčka našiel doma vzlykajúcu trosku v nočnej košeli a uvrieskané decko 😀

anickaajanko
12. lis 2008

aj dneska ked tak strasne plackal pre koliku
som myslela ze sa zblaznim nakoniec som plakala s nim
otehotnela som na VS takze hned z prace a skoly
medzi 4 steny a som len s malym zmena
ucit sa byt maminou
keby som aspon varit vedela
ale snazim sa

aj ja silne uvazujem nad tym telieskom
ale mazel by chcel medzi detmi rozdiel len 1,5 -2 roky
a to sa mi neoplati

deticky by sme chceli dve
strasne by som este chcela dievcatko
s tou kamoskou sme si planovali ze naraz a oni takto necakane
6 000 nie je az tak vela ked preratas na tie tabletky

naplaste sú spolahlive?

alika54
12. lis 2008

qetinka priznavam sa 😉 ,,,hlavne ked boli deti mladsie,,,

qetinka
12. lis 2008

a je to pravda druhe mimi sa znasa lepsie..a ako je to s tretim?? 😀 😉 to uz budem profička... 😀 a anicka ta tvoja kamoška to bude mat fakt do roka....ale zvladne.....da sa to...ako sa citi???je ešte asi šokovana,ze?,a asi zmetena?ja si teda myslim...aspon ja som boila trochu "trochu" mimo ked som zistila ze dalsie mimi...a kratko po SC...atd...