Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
19. lis 2008

od kamosky z nemecka mi ich posiela ,vyjdu za 300,-u nas v detskom obchode su len na objednavku..sa necudujem ked im vyťali take ceny..ze jedno 550,...600,. no kde sme??dooost drahe...tie tri stovky sa daju..a su kvalitne... ma ich inac aj na MMB...len neviem id cislo ak ma napadne pozriem ti...muz isiel olivera uspat... nech si maly zvuka aj na neho...aby to potom v marci nebol iny šoking ked mama zmizne....

alika54
19. lis 2008

aha,,,ja kukam castro na mimibazare ale priamo princes pyzamka som nenasla,,,skusim ich este kuknut

qetinka
19. lis 2008

ja som pisala jej sestre...nech mi napise id cislo...lebo niekedy ona vybavuje za nu...a potom ti to sem hodim..ked mi to doje...a ked povies ze chces konkretne princes..zozenie ti...

qetinka
19. lis 2008

nechce sa mi to tam hladat je tam toho taaak vela....inac na mmb casto nkupujem...hlavne z hm...tiez skvele veci mavaju...a niekedy ked ide švagrina na sluzobku do nemecka tak mi tam pozrie to co chem...tam maju lepsi vyber ako na sk...

alika54
19. lis 2008

jej dik moc,,,,aj ja som si zvykla z mimi dost objednavat,,hlavne darceky 😉

qetinka
19. lis 2008

toto internetove nakupovanie,co??sila zenemusim behat po obchodoch.,..mne to uplne vyhovuje...aj darceky deckam z dracika som teraz takto objednala...bali pride domov na adresu a ked je domi v skolke tak to mam jednoduche..o nicom nebude vediet ,vsak jezisko donesie.. 🙂 som zvedava dokedy budeme na tom frcat...

qetinka
19. lis 2008

a ozaj kde su ostatne baby??

alika54
19. lis 2008

veru aj ja som si zvykla na tak pohodlne nakupovanie 😉 ,,,a veru kde sa vsetky zasivaju neviem 😀 ,,,ale asi kazda ma kopu povinnosti,,,

qetinka
19. lis 2008

asi..dominika teraz na mna vysla stym ze ju brusko boli 😒 snad to neni predzvest choroby..u nej vzdy ked je chora tak ju aj brucho boli..aj ked ma anginu...ja len ducham ze bude ok..idem ju ulozit babu moju jednu...

anickaajanko
19. lis 2008

sme okupkaní a uz s ocinkom hajkame
uz aj ja ficim na internetovom obchode co predtym nehrozilo
manzelovi som objednala darcek z MMB aj svokre svokrovi
este daco svagrovi a mame to

podarilo sa mi umyt 4 okna kym spikal v kociku
dlhsie nevydrzal ale nestihla som navarit
baby co takto varite
ja som z toho zhrozena to je hroza ked nevim varit

anickaajanko
19. lis 2008

qetinka ty sa trosku setri
aby si si neublizila
mas malu babiku pod srdieckom
treba oddychovat aj trosku
😉

alika54
19. lis 2008

boze baby,,,ste tak aktivne az sa hambim 😕 ,,,,anik a co pekne si objednala? dodaj mi inspiraciu,,,

anickaajanko
19. lis 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2753865
pyzamko snehulienka
fakt peknucke

anickaajanko
19. lis 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4014343
a daka ina princeznicka

juj preco ja nemam aj dievcatko

alika54
19. lis 2008

jej anik,,,ty si zlato,,,idem jej napisat ci ma aj mensie velkosti,,,ja potrebujem taku 110,,,

anickaajanko
19. lis 2008

ale su fakt chutnucke
a este bledunkomodre
strasne pekna farba
a este ked je dievcatko blondave 😉

Mangelovi addidasku supravu + mikinu
a kufrik na DVD

svokre a svokrovi uteraky 10 ks taku sadu, a tie makkucke predlozky alebo ako to nazvat
do kupelne tiez sadu
pred vanu, pred sprachac a pre WC

anickaajanko
19. lis 2008

tu ma mala vsetky princeznicky a je to dokonca 110

anickaajanko
19. lis 2008

no ideme hajat
bol po mna ocinko
ze im je smutno v postielke bezo mna 😉
tak musim k nim

papa babenky
sladko sa vybuvajte

alika54
19. lis 2008

dakujem anik,,a dobre sa vybuvajte 😉

sassi
19. lis 2008

NO MY OBLEčKO Už PRINCEZNIčKOVE NIE, ALE Z TEJ FIRMY, čO TU BOLI TIE LINKY NA PYžAMKA mame tričko, a je velmi kvalitne, ta potlač sa nevyprala 😉 robia to tuším madarská firma 😉
anicka ved aj chlapčenske overaliky s Macko Pu som videla, tiež zlaté
Alex doteraz spáva v overalikoch, mali sme z Cherokee, ale už su nam aj najväčšie 18-24 mes. malé, tak mame teraz TCM, a tie su super 🙂
No ja som písala celej firme ešte objednávku do Quelle, kedže mam taketo velke objednávky, daju mi zlavu a neplatia poštovne, tak všetci cez moje meno objednávaju, sa im to oplatí. Aj mne to vyhovuje, lebo dostanem body a za tie sa da vybrať darček. Naposledy som dostala mixer, a ten som potom nepotrebovala tak som predala na MMB a mala som par koruniek za to. Adspon tak sa mi vratia naklady na to, čo občas vraciam, alebo telefonujem. Už mi prišla ponuka aj na Profi-partner (niečo ako Quelle shop) ale neviem, či sa do toho mám pustiť 😖
Dnes som skonštatovala, že ja nemám ine nohavice ako z Quelle, ani rifle, len tričko občas kupim aj inde 😀 😀 😀

Dobrú noc

qetinka
20. lis 2008

bre ranko...no mne sa nic dnes nechce...oli sa zobudil o pol 4tej a uz nespal...pred 5tou som si povedala ze rodic.povinnosti sa maju delit a sla som muza zobudit..ze ja chcem spat,nech ide k malemu 🙂 aspon hodinku apol som si sama pospala ...juuuj..musim to castejsie praktizovat... 😉 😉 dnes ocakavam balik z dracika..hadam uzpride sa tešim...a musim si ist kupit primalex a farbu...a idem teraz miesat temperami...ked chcem orange,a mam podklad.stenu zelenu..aku mam farbu pridat???neviete nahodou niektora??a nemam auto... 😖 vsade pešo..vsak pohyb mi nezaskodi..len casovo to je dlho...sasi...s sedia ti veloksti z qelle?v katologu to vsetko vypada super..a je ja taka kvalita???

sassi
20. lis 2008

no ja si objednávam z Quelle hadam 15 rokov a sice som par veci vrátila, ale ani nie tak kvoli kvalite, ako skor, že mi nesedel strih alebo velkosť. tak už teraz to tak poznám, že čo si možem objednať, že nemožem ak je písane priliehavy strih alebo bedrové. No ale s vrátením problem nie je, a kedže neplatím to poštovne, ani neprerobím (akurát na to poštovne späť 30,- ... ale to si vravím, že ked pojdem do ZA a nič nekupim, tak tiež preveziem...)

No ak chceš vyskúšať, niekde v okolí isto budete mať Quelle shop a tam si možeš objednať, a vyskúšať a ak ti to nesadne, možeš to neprebarť a neplatíš nič 😉

Inak objednávam si vrch 40/42 a nohavice a kabáty 42 alebo 44 (podla strihu a momentálnych kíl 😀 )

Kvalita je celkom dobrá, akurát sa mi zda, že zimne bundy su take lahšie, tenšie ... ale nam stačia, my aj tak viac-menej autom všade, a do velkych mrazov mam ine.

sassi
20. lis 2008

queti a to delenie rodičovských rolí, to treba, hlavne ked budete mať 3 detičky... lebo to sama neutiahneš, nech si zvyká
Moj manžel ... asi mam šťastie... k malemu vstáva aj teraz, niekedy sa ani ja nezobudím, a on k nemu vstane 🙂 teda nebudí sa každu noc už

anickaajanko
20. lis 2008

Sassi tak to si uz riadny VIP zakaznik
My mame v ZV Quelleshop tak ja chodim tam
ked mi to nesadne tak si to nevezmem
Malemu som vela objednala z toho Mimikatalogu
ked mu teraz v juli koncila platnost tak tyzden
pred ukoncenim dali vsetko za polovicu
tak aj hracky fisher price sme mali za polovicu
aj v januari bude taky vypredaj tak sa chystam

my sem sa vyclapkali vecer tak spikal ako dudok
aj teraz buvka od siedmej bol hore a teraz zaspinkal
kukali sme Dallas 😅

co idete varit
alebo mate navarene
ja uz dnes nieco musim
chudak moj muz
este ze maleho kojim
😎

qetinka
20. lis 2008

sassi,moj muz pomaha ako sa da..len v noci rad spi...a tvrdo....on kolko x nepocuje ze dominka place alebo mrnci a to je vedla nej..a ja ju z druhej izby pocujem a vstanem...ja mam taky tenky spanok...anicka ja akurat varim. hovadzinu..mne na cibuli s ryzou..bez oleja... a dusenu zeleninu...a oliverkovi vyvar...a viac masa som mu tam dala nech si ulozim potom aj do mraznicky..podla vysl.je anemicky..a zelezo teraz nemoze brat lebo mava teploty,to sa vraj vtedy nemoze tak som presla z kuracieho na hov.to ma viac zeleza... len cez vikend neviem co..asi svieckovu..ja ju robim ale bez smotany a riadne vela zeleniny davam..mi to tak mame radi 🙂 a knedlu nerobim ale kupujem... a v sobotu asi spenat...moc ma nebavi byt tolko v kuchyni...muza som spracovala ieme kupovat ale az po novom roku umyvacku..vkuse sa zažubavam s riadami....takto to dam do umyvacky a vecer pustim..rano vytiahnem... 🙂 juuuj sa tešim tolko casu ušetrim a na rozdavanie ho veru nemam...mate umyvacku??my sme to dlho odkladali lebo mame malu kuchynu..ale skratka chladnicka pojde na chodbu hned pri kuchynu a miesto chl.pojde umyvacka...

qetinka
20. lis 2008

oli spal skoro tri hodiny na balkone 😲 teraz sa najedol a brka po byte..vonku prsi ako odrapene...a fuči otrasny vietor...vidim to tak ze pojdeme len pre domi do skolky a cely den budeme doma...idem škrabat dole borduru...

alika54
20. lis 2008

ahojte,,,qetinka ja by som asi prvy nater dala radsej biely a potom by som tam supla tu oranzovu,,,a na umyvacku sa uz aj ja tesim ale to az do novej kuchyne 😉 ,,, inac vsetkym prajem krasny uprsany den 😀

anickaajanko
20. lis 2008

asi ano qetinka najprv bielu a tak
aj my sme spinkali na balkone ale len polovicu z toho co vy 1,5 hodinky
teraz sa hojda
vdaka Bohu ze som to kresielko od fiher price kupila tak sa tam vie zabavit
uz mam vsetky tie okna na verande umyte
hura

qetinka
20. lis 2008

a ja som zjedla skoro cely ananas 😲 boze ale bol dobry,z chladnicky,mate to radi??