Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
25. únor 2009

cukrik....alik....kopec jak sa patrí...a mne v polke za plnej premávky zdochne auto...no rozkopala by som ho...ešte nikde neviem zohnař taký hák na odtiahnutie....lebo ja tam mám nejaký šrób...a lano je hrubé...nedá sa ani odtiahnut...no viete čo dievčaatá....asi fakt začnem peši chodit....no...musím sa ukludnit...toto mojej kráse neprospieva 😀

a vy ste sa ako mali???

cukrik580
25. únor 2009

no aj tak neviem kde su pliesovce...hmm...beriem, ze je chora, ale asi by som sa ozvala skor na jej mieste...ja mam fajn zubarku...fakt tam rada chodim...ZATIAL 😎

cukrik580
25. únor 2009

asit...uz celkom fajn...prave riesim dilemu, kedy mam ovu, lebo som z toho hlienu jelen...a ze kedy sa mame s drahym tulkat 😀 😀 😀

erika107
25. únor 2009

ahojcek kocky idem si vas precitat 🙂

asitka
25. únor 2009

jaj moja...tak týmto čarovným veciam ja nerozumiem.... 😀

anickaajanko
25. únor 2009

medzi zvolen a krupinou

vsak aj ja si myslim

asitka pianko zhlboka dychaj lebo to fakt uskodi
my sme boli u zubara teda pred jej dverami
a potom na pohrebe svokrovi zomrel bratranec tak sme boi vsetci

erika107
25. únor 2009

no vidim ze aj vy ste mali dnes akcny den ako ja 🙂

cukrik580
25. únor 2009

ani ja...to kukam na jednej stranke, ale dnes mi to nejak nemysli, tak to asi necham na zajtra alebo sa potulkam aj dnes aj pozajtra a bude mi dobre 😝

cukrik580
25. únor 2009

co nove erika?ako bolo dnes?

erika107
25. únor 2009

cukrik: treba pracovat stale na drobcekovi 🙂 ixixix ja som k malemu dosla nahodne 🙂 xixixi sice sme sa pokusali uz 3 mesiace ale dosiel ako dar z nebicka 🙂 ani sme o nom nevedeli 🙂 bol inkognito 🙂 xixxi a dokonca ani dr. na sone ho nevidel az po 12 tt mi povedal ved vy nemozete mat mrchy ste tehotna 🙂

cukrik580
25. únor 2009

no to by mne tiez mohol...xi...pupok na to mam uz niekolko rokov, akoby som tam dakoho schovavala 😀

erika107
25. únor 2009

dnes sme mali narocny den uz od rana ... najprv sme boli na rehabkach tam znicila maleho sestricka xi az mu vsetky sopliky povyletovali 🙂 ... potom sme leteli pre vysledky do predcasniackej poradni tam nas moc nepotesili lebo maly ma zle imunologicke vysledky tak nam nasadili probiotika .... potom sme isli k obvodacke na ockovanie proti pneumokokom ... maly si troska mrnkol a potom sa vyceril na sestricku 🙂 ... a este nam dala masticku lebo maly ma na ramienku taky suchy fliacik tak na premastenie nam dala neakku mliecnu mast... nepouzivali ste ju babulky??? neviem ci ma byt v ladnicke alebo nie :( .... a pootom aby toho este nebolo malo som letela vybavit rodinne aby som dostala 🙂 od noveho mesiaca 🙂

xixixi vies my vacsejsie mame problem s otehotnenim to mi povedal aj lekar 🙂 a co ti meskaju?

qetinka
25. únor 2009

ahojte 🙂
asitka viem si ta zivo predstavit 😀 😀 😀 🙂 😉
mne sa to chvala Bohu ešte nestalo..ale mam muza automechanika...a skveleho 😉 😅
pocuj a ozaj sa nerozčuluj lebo to skodi pleti..budes mat aj vrasky 😀 😀 😀 😅 😔
ja viem mne sa to povie... 😖
na poradni sa dalo... ešte o tyzden ,na krv..a potom do špitala..na prietoky a CTG a dohodnut si datum 😎 😎 😎
cukricek ja som velokedy vedela presne kedy mam ovu..mna tak boleli vajecniky ze som ani chodit poriadne nemohla... 😲 😝
decka su v pyzame,konecen ešte ich uspat..vtedy su najkrajsie 😎 😀 😀 😀 😵

cukrik580
25. únor 2009

nie...ale asi mam dnes ovu...alebo zajtra alebo niekedy... 😀 😀 😀 😀 😀 mam tu taky clanok, ale som z toho jelen, ze ked mam ten hlien ako vajecny bielok, ze kedy mam ovu a teda, ze kedy je najsamlepsie sa teda tulkat...

erika107
25. únor 2009

no tak cukricek co tu este robis hybaj pod perinku s mangelom pracovat na babetku 🙂

cukrik580
25. únor 2009

ano kvietkova...som myslela, ze dnes umriem na lave vajco...ja tak volam vajecnik a krize som myslela, ze kym dojdem domov ani nebudem mat...som sa ledva hybala...ach jo...

cukrik580
25. únor 2009

mangela este nemam 😝 a priatel je u nadejnej svokruse....takze to znamena, ze ju mam dnes? do kelu, asi mu cinknem, ze sa budeme tulkat dnes...doleti aj na rakete...xixi 😀 😀 😀

erika107
25. únor 2009

cukrik: tak nadejneho manzela hned zavolaj domov 🙂 xixiix svokrusa pocka 🙂 ...

cukrik580
25. únor 2009

no skusaju opravit auto...ale uz tyzden prevodovku zhanaju..xixi...maaaarne... 😖

erika107
25. únor 2009

juj juj tak to ti neporadim lebo ja poriadne neviem ani co je prevodovka 🙂 xixixi ja som do auta blbec 🙂 🙂 🙂

cukrik580
25. únor 2009

dala by som si nieco....................................................asi si dam mandarinku...alebo citron...to mam za jedno...aj tak je to rovnako kysle...mozno ten citron aj menej...date si ???

erika107
25. únor 2009

bleee teraz sa mi chlupky jezia to akoze chces citron len tak papat bez medu? 😕 😕

viete co? o chvilku uz nebudem moct prispievat tu kvam do diskusii :( musim chudnut :( lebo mam zlcnikove kamene a doktorka mi povedala ze musim schudnut ☹ ☹

cukrik580
25. únor 2009

ale s nami v kontakte mooozes byt...zalozime nove forum...xxl a schudnuta erika 😎 volal drahy, ze ho mamca zavezie okolo osmej domov...tak sa budem chystat pomaly...papam tie mandarinky, ale ten citron by bol asi sladsi..xixi

erika107
25. únor 2009

tak to by bolo zaujimave 🙂 pomenovanie 😉 ... tak to mas potom dobru nastavajucu svokrusu...tak peknu noc prajem 🙂

cukrik580
25. únor 2009

ona je taka svojska, ale v samej podstate je to ozaj supis cloviecik...si celkom rozumieme...jedine, co ma na nej stve je, ze strasne krici, ked sa rozculi...a toho sa ja bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim...

cukrik580
25. únor 2009

alebo erika a jej xxl-ky ma teraz este napadlo..xi

erika107
25. únor 2009

cukrik: tak bud rada ze len krici... ja tu moju svokrusu vobec ale vobec nemusim ... som si prinej dost uzila ... ked niekomu povies ze cakas babo a on ti nato povie TO STE SI NEVEDELI DAVAT POZOR!!!! tak tym dnom u mna ako clovek skoncila ... je to smutne ale co sa da robit 😖

cukrik580
25. únor 2009

no som zvedava, co povie ta moja nadejna, ak by sa teda postastilo...a kolko mas rokov?ja este nemam ani dvadsatdva a nasi by sa potesili...

erika107
25. únor 2009

no ja mam tento rok 25 🙂 aj moji rodicia boli hrozne radi lebo obaja surodenci maju rodinky len ja poskrabecek som stale nic nenosila domov 🙂 ... ty miluju krpca nadovsetko len svokrovci mam pocit ze sa pretvaruju 😒

cukrik580
25. únor 2009

no ja som jedinacik...a majko ma dvoch bratov, najstarsi ma rodinu a stredny s nimi nezije od malicka je s otcom v kanade