Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
9. bře 2009

😀 😀 😀 ja som to nesledovala,,,,no ale teraz musim 😀 ,,,moj mangel s krpatou su uz hodku v obchode-som zvedava na ten nakup 😅 -ale mangel v podstate vzdy dobre nakupi 🙂

asitka
9. bře 2009

no moj mangel je so synom tiet už hodinu v maxe...ale pokial viem...matej sa šiel vyskákat na trampolíny...a manžel asi štandy obzerá...či mamičky oblbuje 😀 😀 😀 čiže furt si na tom lepšie 😀 😀

alika54
9. bře 2009

vidis v tom maxe sme este neboli,,,a vies ty ci on v tescu neake maminy neobdivuje? teda toho mojho myslim 😀 😀 😀 ,,,ale ved nech si poobzeraju ne? sak aj mi budeme obzerat 😀 opacne pohlavie,,,

asitka
9. bře 2009

jáááj...vieš...ale ked mi to máme tažké...ked aj pekný kus chlapa očumujem...s dvoma detmi v tesnom závese...vykrikujúcimi...tak len pokrúti hlavou...že kriste pane a toto čo???....ale ked chlap ide s dvoma detmi...tak ženské híkajúc.....jeeej...ten je skvelý, starostlivý....úžasný...aj ja takého chcem 😀 😀 😀

alika54
9. bře 2009

tak to mas stopercentnu pravdu,,,,aj ja sa za takym ocinkom otacam 😀 😀 😀

alika54
9. bře 2009

a ty nasi uz dorazili,,,a rychlo cikat tak v topankach a moj cistucky hajzlicek je uz passe 😝

asitka
9. bře 2009

no vidíš to...jaká nespravodlivost...to jak...chlap si vrzne...je borec...žena si vrzne...a je z nej ku...a.... 😀 och...no povedz mi...kde je tá spravodlivost??? 😀 😀 ....mám pustené správy....ale nejak to radšej nesledujem...lebo by ma ešte hlava rozbolela...sa na panelák celkom teším....tuším sa ti rysuje nová nevesta

😀 😀

tasha8
9. bře 2009

ked sa zapojim do debaty..naj je ked si myslia ze my nevieme ze sa kukaju 😀 haha, nam zenam nic neunikne...zato my sa vieme tak kukat aby si to nik "nepovolany" nevsimol, ehm 😲 no co, pozerat sa neni zle, musime mat pestry obzor 😎

asitka
9. bře 2009

tasha...tiež som nenápadne kukla...máš chutného tatina 😀 😀 😀 😀 😀 ja len pre ten pestrý obzor 😀 😀 a nebi maaaaaaaaaaaaaaaa 😀

asitka
9. bře 2009

aj jakubko malinký je chutnučký 😀 škoda, že je mladší od mojej...mohla už mat frajera 😀

alika54
9. bře 2009

aj ja cakam na panelak,,,,aku nevestu mas na mysli???? 😕

asitka
9. bře 2009

šak esmeraldu 😀 ja bola do toho chooooseeeho celá oná...bože píšem...jak keby som na čomsi fičala 😀 😀

alika54
9. bře 2009

jaaaaaaaaaaj,,,a neficis????neviem na com slapete ja na nete 😀 😀 😀

asitka
9. bře 2009

na tureckom mede 😀 som zožrala už pol kelímka 😀 😀 aby ste si nemysleli...že nejakého jogurtového...trt...to má hádam aj 0,75...ak nie viac 😀 😀 mi bude zléééééééééééééééééééééééééééééééééé 😝

tasha8
9. bře 2009

asitka diky 😉 len skoda ze vlasy nema 😒 , to sa potom obzeram po tmavovlasych vlasachoch 😲
a dakujem, neva ze ma Emma menej, to uz dneska nie je problem a to je zanedbatelny rozdiel 🙂 to nie ako Zdena s Brankom, ju bavi stale varit a jeho papat 😀 😀

asitka
9. bře 2009

ok...beriem ta za svatku 😀 či tak nejak si to svokry medzi sebou nadávajú 😀 joj...keby mna bavilo varit....to by bolo...lebo mojho muza baví jest...a to je tak zlá kombinácia 😀

alika54
9. bře 2009

teda,,,,,ste pekne malym partnerov nasli,,,tak Asit mohli by sme Mateja s Viktoriou zoznamit ne? vekovo sedia 😅 😀 ked uz Emmusu si slubila Jakubkovi 😀

asitka
9. bře 2009

moja...šimonko je už velký chlap...to moja bude ešte v pieskovisku koláčiky piect...ked tvoj ti frajerku domov dovedie 😀 viktorka je výborná...beriem...no...ja to mám poriešené 😀 😀 😀 aj svatky som si vybrala...no komu lepšie ako mne??? 😀 😀 😀 😀

alika54
9. bře 2009

tak ja uz len Simonovi frajerku vybrat-no ked vsetky tu len babatka mate,,,Sassi mala Heni osem-rocnu 😀

asitka
9. bře 2009

kvietková má dominiku 4 ročnú 😀 😀

alika54
9. bře 2009

vidis,,uz pat-rocnu,,,,tak si to musime s kvietkovou vybavit 😀

asitka
9. bře 2009

to ako keby už bolo....to budeme potom všetky rodina.... 😀 😀

asitka
9. bře 2009

micuš idem...chlapi konečne došli....pekný večer...dobrú noc..a zajtra práci čest 😀 😀

ahojte dievčatá.... 😉

alika54
9. bře 2009

super,,,,tak prve zoznamenie budu deturence v lete v tych bojniciach mat ok??? 😉

alika54
9. bře 2009

pa pa Asit tak si to zajtra v tej praci uzi 😀 😝 ,,,aj ja budem 🙄 ,,,,

alika54
9. bře 2009

pekny vecer vsetkym,,,Anicka postradame ta 😉 ,,paaaaaaa 😉

tasha8
9. bře 2009

joj aspon ma clovek zabavu tuto, super baby, poparime deti 😀
a co to, ake Bojnice?? tam uz som daaavno nebola, to už je pěkných řadu let...
tak dobru dievcata

asitka
10. bře 2009

tasha....bože...vždy ti chcem napísat tashka.. 😀 ale vyznieva to ako igelitka 😀 😀 a meno tvoje neviem...tak necem urazit... 😀 v Bojniciach chceme v lete spravit stretko nás xxliek...aj s detičkami 😀 takže sa chystaj...hej??? 😀

ali...keby len deti... 😀 😀 ale aj my 😀 😀

no a hor sa do práce... 😀 pekný den dievčatá....

anička je kde??? fláka to tu... 😀

a kvietkovej pekný den tam do porodnice... 😀

tasha8
10. bře 2009

a coze tak skoro asitka? mali uz buntosili?
kludne mozes, Tashka, mi vravi vela ludi, som Nataša takže pohodka 😀
a jee, to by bolo mile, akurat sa s drahym dohadujeme ze kam v lete na dovo, ze ci aj k moru al. radsej kvoli malemu len na SVK, neviem... 😕
tak pekny den vsetkym 🙂

qetinka
10. bře 2009

caute caute 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
som domaaa! 😅 ešte ako kinderko...
v nedelu idem naspat... a v pondelok rodimeeee 😝 🙂
pekny den vsetkym....