Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
26. bře 2009

v avione....C&A sa to tuším volalo...taký čierny...s opaskom..pekný...

qetinka
26. bře 2009

asitka aj ja chcem na seba nieco nove... ☹ ale na slona nic nemaju.... 😖
vsak hadam o par tyzdnou uz budem moct nieco na seba kupit...
dnes pobede bol nicolasko stale hore nie a nie spat..a stale by len na ciciku bol...uz som bola unavena ztoho...dalo sa ešteze si muz zobral potom oliverka k nasim...a dominika sa same pekne prehrala...
ked on tak papa ze potaha..zaspi....zase sa zobudi o nejakych 20 minut s revom zas hlada...zase trochu potaha...a dokolecka... keby sa tak rychlo neunavy a poriadne sa naraz napapa...ale hadam sa aj ktomu dostaneme... 😎
zajtra je uz piatok...nejako to ide rychlo...

qetinka
26. bře 2009

avion je fajn...ja tam rada chodim...kedy najblizsie sa tak tam dostanem?

asitka
26. bře 2009

mica...ked majú na mna...tak na teba isto 😀 😀 😀 tak o mesiac dva...možte íst..ked s malý nabehnete na svoj režim...v kočíku...v klude pobeháš 😀

qetinka
26. bře 2009

😀 😀 😀 hmmm,asit dik ale viem na com som 😠 😀 😀 😀
no ale zasadne bez oliverka....lebo to by bolo zaujimaveeee 😝 😕
ale tak uvidime...
moje dieta je nenormalne zmenene...olivera myslim...az tak ze vcera som siahla po "čistci" poznate ze?? neviem ci tomu verite a ci ste to niekdy pouzili...u nas to funguje...

asitka
26. bře 2009

nerozumiem...ale ked funguje...tak je dobre 😀

alika54
26. bře 2009

tak babule som bola mame nakupit v lidli a aj s Viki sme boli nakup zaviest a kedze je dedo zajtra doma Vikinka s radostou ostala s nim-tak sme doma len so Simonkom,,,Qetik poznam cistec,,,aj osobnu skusenost mam 😉 ,,,Asit to je bylinka,,,tak si sa bola elegante zaobliect co? supris,,,,

qetinka
26. bře 2009
https://www.youtube.com/watch?v=0ltAGuuru7Q


neviem ci poznate tohto chlapika..je uzasny ta pesnicka je SKVELA!!!momentalne moja najoblubenejsia.... on je sice strasne velky ale hlas ma skvely..teda bol...ten klip je z jeho pohrebu ☹
pozrite si to a napiste ci sa vam to tiez paci... 😉

asitka
26. bře 2009

jééééj...a čo s nou mám robit??? im odvar navarit...či ako??? 😀 vy ste iné strigy 😀 😀 😀 ali...ale nie..len som nemala poriadny jarný kabát... 😀

qetinka
26. bře 2009

no ja by som bola rada keby dominikachce byt u dedkovcov na noc...ale ani za svet..cecok jeden... 😀 😅 😖 uz od dnes rana ju sposobujem nech ideaspon na jednu noc na vikend tam...a nie a nie..ale zas ja ju nenutim ked nechce tak nechce...

qetinka
26. bře 2009

asitka nie strigy.. 😀 😀 u nas naozaj zabera..ked je maly urieknuty...ja mam taku skusenost ze keby mi to niekto rozprava..neverim...sama som zazila...a fakt zabera...

qetinka
26. bře 2009

dominika zaspala pri telke pri mne... 🙂 vsetky deti spa 😅 😅 😅 😵 uzasne..

asitka
26. bře 2009

kvietok...tak oddychuj...kolko vládzeš...ako vieš ale, že je urieknutý???

alika54
26. bře 2009

pekne to je,,,a ten spevak riadny bol,,,ale hudbicka super,,,,mne Vika tiez malinko ostane u nasich ona je taka nasa ritka,,,zato Simon by sa k nim aj prestahoval 😀 tak zakladame klub strig??? 😀 😀 😀

alika54
26. bře 2009

inac Qeti s tym kojenim sme natom pri Vikine boli rovnako,,,vecne na cicku zavesena 😀 ,,,a kdeze je Anicka??? ako bolo na plavani?

qetinka
26. bře 2009

😀 😀 jasne...alika jasne...
asitka ked dieta reve ako to nepoznas..az "hystericky"ci ako...a nic nezabera...cize nie je to hladom...bruskom atd... a nevies si dat rady..siahnes aj po tejto bylinke...a ked mu umyjes tvar...pripadne celeho......prestane revat..v tej sekunde...a ešte sa ti ten cistec potom aj zrazi....nie je o com..deti sa nevedia branit zlej energii..

alika54
26. bře 2009

Qeti a kde cistec kupujes?

asitka
26. bře 2009

a kde sa to dá zohnat????

qetinka
26. bře 2009

u nas je jeden panko ktory ma predajnu liecivych bylin...a je aj taky liecitel velmi vela ludi za nim chodi..ale da sa kuopit aj v lekarni...a aj na trhu...

alika54
26. bře 2009

ja mam este doma par byliek no neviem inac kde ho zohnat,,,

alika54
26. bře 2009

babulky dobru noc prajem,,,a tym babatkovskym obzvlast 😉

tasha8
26. bře 2009

dakujeme alika a dobru nocku babenky 😉

cukrik580
27. bře 2009

baby akurat pozeram a zistujmem...ze jedina snazilka xxl som tu ja...asi...ved vy uz seculinky mate deturence 😅 😅

anickaajanko
27. bře 2009

ahoj cukrik
neboj coskoro si medzi nami maminkami
😉

cukrik580
27. bře 2009

no uz asi ani nedufam...kaslem uz na to...nezatazujem sa...bud, alebo...

qetinka
27. bře 2009

ahojte cukrik si na dobrej ceste... 😉 prestat na to mysliet...ako hovoris vykaslat sa na to...a potom sa zadari...uvidis 😉 🙂
pekny den vam prajem..ja mam uz navarene obaja chlapci spia a dokoncila som objednavku zo vcera... obleciem decka na jar a leto... 🙂 😉

qetinka
27. bře 2009

kde ste? 😕
ja som zase sama s nicolasom..idem upiect na veceru deckam a muzovi babovku...
dnes som bola pre domi v skolke...po dvoch tt vonku aspon chvilku 😵
ani som nevedela ze uz je podbel 🙂 prvy tohtoročny...co som videla...teda mame aj doma..dmonika si natrhala domov... 🙂
aky ste mali den? ide vikend co planujete???

asitka
27. bře 2009

ahojte...ja mám na pláne svokrovcov...len neviem, či na cibulke...či na prírodno :O)) 😀 😀 😀

martao
27. bře 2009

cukrik580,
asi najlepšie je nemyslieť na to. Ja viem, mne sa to hovorí, ja mám 3 kúsky. Moja sestra čakala na bábo 6 rokov. Obdivujem ju za to, čo musela všetko vydržať aj s manželom. Všetky vyšetrenia, ktoré prešli. Keď už bol všetko vporiadku, tak sa na to už vykašlali. Malý Danko za chvíľu bude mať pol roka.

alika54
27. bře 2009

ahojte....krasny piatocek prajem,,vsak Asit? 😀 😀 😀 ,,,inac daj si na prirodno nebudu ti tak lezat na zaludku 😀 😀 ,,,majte sa krasotinky,, 😉