Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
2. kvě 2009

qetik kasli na chudnutie,,hlavne teraz je ze ma Nikolas kvalitne a dobre mliecko 😉 ,,,nasa Vikina veru musi mat posledne slovo,,hada sa uplne s kazdym,,,ked chce vie byt zlata no ked je nieco co sa jej nepaci beda nam 😅 ,,,a upistana je az hroza 😝

alika54
3. kvě 2009

bre ranko,,,Qetik dufam ze je u vas pekne bo odchadzame do zoo,,,,budem kukat zeleny kocik na prechadzke 😀 ,,,paaa a pekny den vsetkym

qetinka
3. kvě 2009

alika caf..pekne je slnko svieti... 😵 a nefuka ten blaznivy vietor...mi ked tak az pobede pojdeme ked sa chalani vyspia...
vcera jedna kocka hovorila ze cakala v rade na listky do zamku...vyse 5 hodin..a vysledok...pekne ...hej ale jej chalani sa báli... 😕
peknu nedelu...

asitka
3. kvě 2009

ahojte dievčatá....kvietok..aj náš matej je papulnatý...ale ked zvýšim hlas tak sa kus uvedomí...ale len nachvílu...potom to začne odznova....nooo...tak ma muž nasral ráno...že mám sto chutí odíst z domu a vrátit sa až večer...nech si to s detmi užije....a nech ho boh chráni...aby bol bordel doma, ked sa vrátim...lebo taký cirkus ešte nezažil...čo by som vystrojila....prečo sú chlapi v niektorých situáciach ako prvotriedny primitívni pakovia???? to ich to baví...či čo???? nooo...a práve emmka vyvalila celý balík keksov na zem...tak možem íst zbierat...dievčatá....mne vám je niekedy do plaču...ked sa to takto valí ...jedna hlúpost za druhou...fakt....noo...ali pekný dnik v zoo....kvietok....pohodu aj vám...a nechudni..malý ta teraz potrebuje...tú chvílu to prežiješ...a čo si kto myslí...ti može byt vieš kde....vieš...schudnút sa dá vždy...ale z obmedzeným myslením niektorých už nič nespraviš...tak si povedz...keby mal niekto nejaké priblblé pohlady...či pripomienky... 😀 taak...no a idem to pozbierat.--- 🙄

qetinka
3. kvě 2009

asitka...to ta musel muz poriadne vytočit... 😕 ☹
no,po kazdej burke slnko vyjde.. 😉
pišem jednou rukou aj to lavou...kojim nicolasa 😅
a sme sami doma...muz bral decka do kostola a ja ak stihnem pojdem za nimi...a potom k svokrovcom..na chvilku...

asitka
3. kvě 2009

nooo..tak ja som zobrala syna do terchovej...a boli sme sa vyčlapkat...a vybublinkovat v terchovci....normálne mi to dobre padlo.....muž sa tvári...akože mu krivdím...no uvidíme, dokedy ho to bude držat... 😀 mna už aj zlost prešla...ale držím formu 😀

ali...ako bolo????

alika54
3. kvě 2009

hojte,,,,bolo super,,,,v zamku sme neboli-moje deti su strachoputi 😀 ,,,oni sa aj rozpravkovych postaviciek boja 😅 ,,,inak su hrdinovia 😠 ,,,Asit ta to na striedacku co? mi sme sa dnes rano udobrili 😅 ,,,juj presne to poznam,,,teraz mam jebnik v celom byte,,som ich z vane vytiahla a uz su v posteli a ja idem to spust do kupelne vytriet 🙄 ,,,Vikina s vane skakala do vody 😝 tak asi tak to tam vyzera 😝

cukrik580
4. kvě 2009

ahoj babyyyyyyyy...aj my sme boli v bojniciach...v sobotu...s kamoskou a s jej muzom a s malou linduskou...

a baby??uz som 18DC a ovu nikde 😠 😠 😠

qetinka
4. kvě 2009

ahojte...
len rychlo..-cyukrik pockaj ešte ,co ja viem do 22DC,ona pride,, 😎
volam muzovi ze ci ideme do mesta spolu..ze kde chcem ist...ved prši.. 😲 a ja ze nie..sasitka uz vyslo slunce?vieti slnko 😲 😀 tu naozaj svietilo...a o par metrov dalej prsalo...sila...
lahla som si s chalanmi..na chvilku Boze ja by som spalaaaaa
🙄 🙄
anicka ako?
no vidim ze Bojnice su ozaj navstevovane.. 😀 😀
je tam krasne ze?
😉
asitka uz vyslo slunce? po burke,..?snad je uz ok...

qetinka
4. kvě 2009

pekne 😀 😀 😀 😀 😀 ked to budete čitat sa pobavite 😀 😀
posledna veta je aj na zaciatku.. 😀 😀
som skvela,ja viem 😉

anickaajanko
4. kvě 2009

no tak vsetky Boinice len ja nic

doma je to stale horsie
uz hladame podnajom
vystupnovalo sa to

dnes ma Branko 8 mesiacikov
este ze mam jeho

radsej necham tak lebo zas budem plakat

asitka
4. kvě 2009

kvietok??? na čo fičíš??? 😀 zmen dílera 😀 😀 😀 ale hej... 😀 😀 už sekáme zas dobrotu... 😀 😀 uvidíme dokedy 😀

anička nesmút...máš dobrého manžela a krásne bábo...a to je teraz tvoja rodina...aj ked viem, že od rodičov to bolí...to prejde neboj....

aliiiii...čau mica....ako krpci??? 😉

anickaajanko
4. kvě 2009

vcera sme boli u svokrovcov a svokra ho natlacila mastnou kacacou polievkou ma skoro porazilo
normalne mast nesla dole z tej plastovej lyzicky
ja som taku v zivote nejedla nie este jemu
sme hned s muzom do seba skocili
a vyslovene som jej povedala ze jedol ze si nezelam aby mu nieco davala
a ten moj maly krpec ju tak dusil ako keby 3 dni nejedol
tak bola hned na koni ze ved mu chutiiiiii

alika54
4. kvě 2009

hojte,,,,Asit v pohode,,,uz som aj Vikinu do umeleckej prihlasila tak od septembra nastupuje 🙂 ,,,Anicka moja mas to tazke,,,myslim na teba 😉 -bude fajn-raz,,,,,Qetik sak sme rozumeli co si napisala 😀

qetinka
4. kvě 2009

anicka tak toto pozname!a ešte malemu aj chutilo.... 😀
no je to na porazenie....ze?
hlavne sa drz moja....prejde to....trpka skusenost,ale bude lepsie...
asitka no fičim...na nedostatku spanku... 😕
kupila som si dnes boty 😉 konecne...
ešte kabelu nejaku novu...mam v plane... 🙂

anickaajanko
4. kvě 2009

joj baby dufam ze bude to ma drzi pri zivote

Qeti mne sa hrozne pacia tie velke fialove co teraz ficia ale sama nemam odvahu si taku kupit a nosit 😉

asitka
4. kvě 2009

kvietok...ved ja srandovala 😕 😉 ináč po mojom dnešnom 3 hodinovom nočnom spánku...tiež na tom nie som lepšie 😀

aliii...rp 😀 😀

anička...teraz sa to tuším na teba lepí z každej strany... 😒 ´

cukríííková...ako??? čakáme?? či nečakáme??? lebo ja tým vašim ovuláciam a podobným záležitostiam nerozumiem...tak neviem, či som pochopila... 😀

sašena nečíta???? opica jedna...verím, že hej...tak jej pozdrav posielam.... 😀 😀

anickaajanko
4. kvě 2009

aj ja aj ja sašenku zdravim

no cukrik ako
my sme sa snazili ale este som netestovala
aj stojku som robila
pri prvom sa to vyplatilo 😉

asitka
4. kvě 2009

teda ženy...ja ani neviem, ako sme druhé splodili...dodnes mi to nejde do hlavy....ale veru...pri prvom som už po pol roku snaženia hádzala testy o stenu....a raz som tak jeden zlostná, že nič išla zdvihnút...a aha...dve čiarky 😀 😀

qetinka
4. kvě 2009

asitka moja ja viem ze si srandovala... 😅
u nas prsi... domi.ešte nespi...ozaj preco si ty tak malo spala?

qetinka
4. kvě 2009

anicka no mozno to vyslo.. 😉 drzim palce... 🙂 juuuj,branko bude mat braceka alebo sestricku.. 😎

asitka
4. kvě 2009

a mna klby lámu...no des...nemám rada tieto zmeny počasia.... 😢 dobre dievčatá...idem ja hajat....sladké sny aj vám...aj drobcom.... 😉

qetinka
4. kvě 2009

🙂 aj ja idem skor ako moja mala...to je teda

anickaajanko
4. kvě 2009

sladke snicky 😎 😵

anickaajanko
4. kvě 2009

Baby videli ste LOVECKU SEZONU

ake to je?

mam moznost zohnat si to ale neveim ci je to dobre

dajte mi vediet ak ste to videli

asitka
5. kvě 2009

lovecká sezona je fajn....ale pre tvojho branka ešte nič moc.... 😀 teda, ak máš na mysli tú rozprávku kreslenú... 😀

ináč dobré ránko....dievčatá....mamičkám....pohodu z drobcami... 😀 a ali...nám práci čest 😀

anickaajanko
5. kvě 2009

no a pre mojho Janka - manzela

nam sa pacila Doba ladova a aj Madagaskar je to podobne

co by ste inac odporucali pre Branka co by ho uz zaujalo?

dajte mi vediet mam to moznost dnes objednat

alika54
5. kvě 2009

ahojte,,,Anicka ja by som pre maleho asi madagaskar,,,su tam krasne nakreslene zvieratka-skor pochopi,,,,samoska ze aj ostatne rozpravky su suprisne 😉 ,,,a ako dopadlo snazilkovanie??? daj nam vediet 😉 draheho mam v sluzbe tak som sama s detmi,,,ale idem riadit a zehlit 😝

qetinka
5. kvě 2009

anicka a co tak vcielka maja a krtko?
inak caute 😀 😅 muz bol dnes do vecera v robote...cely den som bola s deckami...ešteze neboli mrchavý... 😎

asitka
5. kvě 2009

branko je ešte maličký.....jeho tak teletubies...kde je vela farieb....ale v podstate rozprávky pre neho podla mna ešte vobec nie....nechápe ešte o čom to je....fakt len, kde je to pestrofarebné.....ako macko pooh...ja to vidím na našej emmke....kde je vela farieb....to registruje....a my máme tolko rozprávok a filmov, že by sme aj požičovnu tuším robit mohli 😀 😀

ináč videli ste pokoj v duši??? sme ho minule stiahli....bol to dobrý film...ale taký nedorobený.... 😕