Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
2. říj 2008

tak to muselo vyzerat zaujimavo 😀 😀 😀

sassi
2. říj 2008

asitka .... dííííkes, foto vzniklo v hoteli Golebiewski, te to v PL,a le zo ZA asi 80 km a kráááásnéééééé - kuk na www.golebiewski.pl , isto 1000% lepšie ako Turčianske, teda na vybláznenie aj na welness

čaf, emily, samoš že nevadí, ved ja som rada kedsa rozrastáme 🙂 (teda nie som rada, ked sa ja osobne rozrastám 😀 )
a neva že ty nevieš ani mäkké F, šak hlavne že on vie, nie? 😀 😀 😀

hehe, už by sme si mali tie vahy porovnať, ale radšej IP ako takto verejne 😔 Ale jak sa tu najde nejaká 55-kilová, čo si myslí, že ma šunky, tak som potom v keli.....

asitka
2. říj 2008

čo...ja poznám aj jednu 48 kilovú, čo si furt myslí aká je tučná...no či som jej nepovedala, že už je trápna... 🙄

sassi kuknem....možno aj zbehneme....len keď jašterica trochu podrastie....neviem, či by mi ju do bazéna pustili

asitka
2. říj 2008

ali 😀 😀 moja...tak sa začni kvalitne prežierať...aby si ma dobehla 😀 😀

emily...vitaj 😉

alika54
2. říj 2008

asitik moja,,,svoju vahu radsej nahlas ani nepoviem a to mam par kil uz dole 😠 😠 😠 ,,,,,

asitka
2. říj 2008

ali...garantujem Ti, že na mňa nemáš 😀 😀 a čo sa mračíš??? šak oni zlezú....nemboj...ideme chudnúť spolu? 😲 😀

sassi
2. říj 2008

hehe, si založte chudnucu temu, tu je spolok "šťastne XL-kových" 😀 😀 😀

teda ja od posledného váženia šťastne XXXL-ková 😀 😀 😀

Asitka, pustia, neboj, normálka, nikto to nekontroluje, a je tam supersky, ja chcem isť ešte raz, ale sa vywelnessovať bez krátkeho, to tak na striedačku, raz s detvákmi, raz sami (teda Heni je v poho, ta mooože isť kludne 😅 )

alika54
2. říj 2008

asit,,,jasan,,,podme nato 😀 ,,,ja som dnes len pila a kupila som si neaku šitnu paradajkovu stavu a skoro som sa zgrcla 😝 😝 😝 ,,,vraj po paradajkach pojdu kg dole 😅

asitka
2. říj 2008

sassi...šak mi len v duchu XXXLkovania...budeme chudnúť...neboj....Lkáčky z nás nebudú... 😀

alika54
2. říj 2008

😀 😀 😀 na L-kacku,,, by ma museli zavriet do hladomorne 😀

sassi
2. říj 2008

no to by som FAKT rada vedela tie váhy 😀

asitka
2. říj 2008

ali...ty na to ideš drasticky...a to sa takto nesmieeeeeeeeeeeeeee 😀 šak ťa ešte deti potrebujú 😀 no...podumajme...ako by to šlo menej drasticky....nejak normálne...nech nie sme nervozne z hladovania...bo to by bolo na prd...a sassi nám bude tlieskať do ritmu...ked budeme drepy robiť 😀

sassi
2. říj 2008

no keby že spoločne, sa tiež dam na mierne chudnutie, ale z rýchleho mam JO-JO efekty a to som potom ešte Xovejšia

asitka
2. říj 2008

no vidíš...len fakt, nech to nie je nič drastické....lebo ja potom dostanem žravku, keď 3 dni nejem....a je to v prdeli ľudovo povedané...a môžem začať nanovo...ináč ja raz schudla tak, že som jedávala len obedy...ale tie poriadne...polievka aj druhé...bez obmedzenia... a fakt, že som schudla...asi by sme to mali nejak tak...že raňajky, obed...a večer nič...ale zopár brušákov a drepov...na rozhýbanie....ja neviem...šak povedzte aj vy...nejde ani asi tak o to...aby sme enormne schudli...ale aby sme sa cítili lepšie...a keď sa nám po dvoch, či troch týždňoch trošku žalúdky scvrknú...môžme rozmýšlať, čo ďalej 😀

alika54
2. říj 2008

sassi nechci to vidiet radsej 😝 😝 😝 ,,tu vahu myslim 😀 ,,asit ja teoriu ovladam,,,zdravo sa stravovat a pod. ale viem ze ked sa nenastartujem drasticky tak to bude na prt 😠

sassi
2. říj 2008

no ja som min. rok po operácii mala fajne stiahnutý žalúdok, 3 mesiace som na sladke ani nekukla .. ale už sa roztiahol, a riadne 🙄

asitka
2. říj 2008

zdravo sa stravovať, je čo???? 😀

sassi
2. říj 2008

no to je "nejaká dedina" 😀 😀 😀

alika54
2. říj 2008

noo,,,vela ovocia zeleniny,,,masko na prirodno,,, 😅

sassi
2. říj 2008

to robáím, a kilečka na mna aj tak skáču 😖 Ale ja popri tom ešte aj čokoladky, mňamky... 😔

asitka
2. říj 2008

bože moja...a ty sa týmto trápiš??? 😀 😀 😀 ako je dobré veľa ovocia a zeleniny...ale šak nie sme kravy...aby sme len nejakú zelenú onú prežúvali 😀

sassi
2. říj 2008

ja mam opečenovú a chlesterolovú dietu
som tomu Dr. povedala, ked som to prečítala, že to si možem tak trávy nakosiť ...

alika54
2. říj 2008

😀 😀 😀

alika54
2. říj 2008

tot joo,,,no vies ja len pre mangelovu radost 😝

asitka
2. říj 2008

moja...ja som raz dr povedala..že to sa môžem rovno na lúke uviazať o strom a pásť sa jak krava.... 😀

alika54
2. říj 2008

a co dr nato??? 😨

asitka
2. říj 2008

nič...mlela si svoje....a to bola tlstejšia než ja....a šak čo...nejak bolo...nejak bude....tiež som mala zvýšený cholesterol...a dala mi taký zoznam čo nemôžem....tak perto som jej tak...

sassi
2. říj 2008

no ale fakt, tie 2 papiere ked porovnáš, to čo jedno povoluje a tak ta druhá zakazuje a naopak 😖 tak ale snažím sa, lebo ked zjem zakázane, je mi blbo, žlčník nemám, takže mi mastné a chleba netrávi dobre ☹
No a pojdem na krvne testy, lebo ten cholesterol mi vyskočil až po operácii, vraj sa to stáva ...

ja som v znamení býka, sa možem tiež pásť 😀

alika54
2. říj 2008

na cholesterol je dobry lecithin 😅

asitka
2. říj 2008

no dnes to aj tak dievčatá dnes neporiešime...idem ja ta....ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a dobrúúúúúúúúúúúúúú noc. 😀