Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
14. říj 2008

sa mi kúsok vymazal 😕 No Henke som kúpila na maniny knižku 😉

titkovamiriam
15. říj 2008

ahojte!co vsetky robkate ja este precujem a tesim sa domov-vonku nic moc 😠

asitka
15. říj 2008

ahojte kočky...ako ste sa dnes mali,????

sassi
16. říj 2008

http://www.vunelasky.cz/index.php?page=soutez&t...

prosíííme zahlasujte nám a ešte nas aj uvidíte na foto, sa len tak nevidííííí

titkovamiriam
16. říj 2008

sasi daj pozor nech ta nebloknu!

sassi
16. říj 2008

prečo???

titkovamiriam
16. říj 2008

Ak das prosbu za hlasovania na inych forach,kukni modry konik-baby bloknu na mesiac

sassi
16. říj 2008

no to nie su adminkovia tu, to su policajti 😲

qetinka
19. říj 2008

Baby kde ste???vikendujete,čo??? 🙂ja som dnes nemusela varit 😉 boli sme na obede v čine....to je pohoda aspon jeden den nestravit pri hrncoch 😉

sassi
19. říj 2008

my sme boli oslaviť vyročie svadby v Polsku vo Wisle, je tam take niečo ako v Turčianskych Tepliciach, ale väčšie, no super bolo, a boli sme bez detí, tak som si odyychla naozaj 🙂

asitka
19. říj 2008

sassi...tíško ti závidím 😀 😀 a blahoželám k výročiu 😀 my máme zajtra... 😀

quetinka...ja keď som u našich...tak varí mamina...tak ma varenie obchádza 😀 a sa vytešujem jak malé malé mimino... 😀

sassi
19. říj 2008

no ani ja som nevarila, boli sme aj na obedík 😝 zato musím variť zajtra ☹ a neviem čo?

No a kolke mate??? my sm mali ôsme, a poznáme sa 13,5 r.

asitka
19. říj 2008

my zajtra 7dme...a poznáme sa 9... 😀

ja mám na zajtra segedín...čo mi mamina zabalila...takže...čo??? nevarííííííím 😀

sassi
19. říj 2008

hmmmmm.... dobrýýý nápad ten segedín 😉
mne svokra len vajíčka a koláč ☹

qetinka
19. říj 2008

BABYYY,segedin....mnam 🙂 ja mam nan chut uz dlhoooo,asi bude tento týžden to tak vidim....mne teraz skoro vobec nechuti sladke,ale slane....a zemiaky...na akýkolvek sposob....som ako pri dominike...s chutami ...a aj s tvarou...ako v puberte...toto bude dievka 🙂 inač gratulujem k vyrociu sassi,asitka...mi sme mali 5te vyrocie v auguste.,...a pozname sa 10 rok.

sassi
19. říj 2008

jejda, vy ste stihli 3 deti za 5 rokov...... , no mame čo dohánať 😀

qetinka
19. říj 2008

😀 no mi uz končime 😀 toto je posledne... 😉

sassi
19. říj 2008

no len sa nezariekaj 😀 😀 😀

qetinka
19. říj 2008

🙂 tri cisarske su na mna akurat tak dost...aj vela 😝

sassi
19. říj 2008

😲 no tak to maš pravdu a ešte aj take male odstupy... čo ti na to povedal Dr.?

qetinka
19. říj 2008

sassi,IP

asitka
19. říj 2008

no veru...krátke odstupy...a aj tretí ideš ma cisársky???

qetinka
20. říj 2008

bré ranko...dominika mala zas teplotu sťazuje sa ze ju hrdlo boli a ma nadchu... 😖 zas nejde do školky...oliverko mazatial len sople...asitka hej aj tento porod bude pansky 😀 😀

sassi
20. říj 2008

dobreé ránkoooo
ako sme sa vyspinkali?
Quetinka ako vidím, nič-moc, no to su take školkarske choroby, ako príde jesen, tak sa to začne ťahať ☹ ☹ ☹

alika54
20. říj 2008

ahojte kocky vsetky pozdravujem 🙂 ,,, prave som dorazila z rodicovskeho zdruzenia,,no bola to viac-menej plenarka tak skoda straveneho casu 😝 😅 ,,,tento tyzden dovolenkujem tak sa tesim aj ked dnes rano sme s drahym vyrazili do mesta a prisli sme o tretej domov 😠 ,,,co mate vsetky nove??? aky bol vikendik??? nam chata super vysla tak teraz k svojej spokojnosti mozem veselo prat a zehlit vsetky spinave povybalovane veci 😀 😝 ,,,

emily333
20. říj 2008

mirke vsetko naj k narodeninam 😀

alika54
21. říj 2008

cao baby,,,kdeze ste vsetky??? 😉 mne mangelik ochorel a aj vikina je je neaka soplava tak som ju dnes nedala do skolky ale zajtra uz pojde,je to v poho,,,a tak dnes obskakujem choroby a z vyletov velke prt 😖 😅 ,,, no dufam ze im bude lepsie 😕 ,,,tak vsetkym prajem pekny vecer 🙂

asitka
21. říj 2008

ali moja čaaau...nechcem ťa rušiť...keď máš polovičku doma... 😀 prajem skoré uzdravenie...a ozvem sa....na rp...pa moja...

graziela
21. říj 2008

Ahojte krasky,
trosku som sa vam tu votrela...nechcela som zakladat novu temu a asi by mi ju admini aj tak vymazali, lebo to by som sa skor mala hlasit na bazare...Chcela by som totizto ponuknut moje tehu oblecko, ktr. som nosila pocas mojho 2. tehu tehulkam s oblymi krivkami, velkosti 44 (XL)...Uz mam svoj albumcek zalozeny na mimibazare a nechcelo sa mi vsetko kopirovat este aj sem na bazar...Ak by sa nasla nejaka nastavajuca mamina, ktr. by mala zaujem, kludne sa ozvite, budem rada, ak oblecko este niekomu posluzi...Ja sama viem, aky je problem, zohnat bezne oblecko na moletnejsiu postavu, nie to este pre tehulku...
Nech sa paci, tu je link:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=66801

sassi
22. říj 2008

čaute, ja som včera bola u kamky, jej manžel otvoril vinko, tak som domov došla akosi neschopná písania 😀 😀 😀 Aby bolo jasno, mne stačí aj 1 pohárik, mne to hned stupa do hlavy 😖
ahojki graziela, no ja už tehu-oblečko nepotrebujem... našťastie 😀
Ja som to v tehotenstve riešila tak, že som si u čínana kupila 2 nohavice vo vel 50 a prešila som si to (zužila cez nohy a tak) a do pasa všila gumku vzadu a hotovo. No a mala som jedny tehu rifle, za 1200,- ... dobrá ceny, na to že som ich nosila necele 3 mesiace 😠 a tiež som ich predala za 300 cez MMB. Vtedy sa nosili tie bluzkove tuniky, takže to som mala tiež normalne z obchodu, nie vyslovene tehotenské.
Ja som v tehotenstve nepribrala nič, aj brušká som mala male, takže do skoro 6 mesiaca som nosila normalne svoje oblečko 🙂