Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
9. pro 2008

queti aj naša sa hra s barbinami, ale ich chce vyzliekať-prezliekať a tieto čo su "zo sérií" sa moc prezliekať nedaju - teda zakazala som, lebo ma 10 iných, čo sa prezliekať daju 😵
No a kupujem iba original Barbie, lebo všetky ine sa doničia rýchlo, vlasy sa im zožmolkuju a nedaju sa česať... 😖 Rosella bola preto taka draha, že to bola novinka, mame aj film a ešte aj penu do kupela v rosellovej flaške ...

Len jazdkynu mame Steffi, aj s konom a stajnou, autom a autom na prevoz kona, to som kupila v QUELLE vypredaji cele za 1000,-
Tento rok si Barbie želala tu morsku pannu, ale mne sa nepáči, a ani jej vlastne nie, len bola v reklame 😒 😠 A stojí 800,- tak sme sa dohodli, že kupime, ked to nebude novinka, trebárs na narodky, ak sa jej ešte bude stále páčiť.

Inak darčekov mam kopa, všeličo, aj taky krásny 3D puzzel Princezny, sponky, vonavku (ved už je velka slečna 😀 ) a aj nejaké oblečko, ju to poteší, rada sa parádi. Ešte jej možno kupim niečo z Littelest pet schop, alebo nejaké malé Fur real zvieratko.
Alex dostane tiež iba 1 auto a vysavač (oblubena vec) + nejaké oblečko

Anicka, to je ťažko s tou tvojou svokrou - ani z voza ani na voz ... 😕
A hrazdička je super vec, prave v tomto veku, ked babo začína vnímať, ked začne sedieť už je to zbytočne kupovať. My sme mali pri oboch deťoch a velmis a mi osvedčila, deti sa prehrali aj pol hodiny.

qetinka
9. pro 2008

sassi,ved ja som ostala milo prekvapena tou cenou...lebo vsade na net ked som ju obzerala stala 840,. a viac...takze som celkom rada ze som kupila celkom lacno...i ked musim zhodnotit ze su tie hracky dooost drahe....vseobecne...a ozaj ktora ste veriaca?myslim tak ze chodite do kostola a tak...

sassi
9. pro 2008

ja som veriaca, ale do kostola nechodím ... takže tak ... 😉

alika54
9. pro 2008

ahojte baby,,,tak kalendare konecne hotove a aj mi ich konecne prijala, teda po pravde mne ne ale segra sa prihlasila a jej to preslo bez problemov,,,no hlavne nech budu pekne,,,anik,,zo svokry si nic nerob-skoda slz,,,ver mi vravim z vlastnej skusenosti a s manzelom si vztahy vydiskutujte cim skor a dohodnite sa medzi sebov ako navstevy a tak,,ved vies- najlepsia svokra-ziadna svokra 😀 ,,,sassi u nas letia tiez barbi,,,teraz dostane snehulienku a aj trpaslikov, anabelu aj karolinku uz mame ale neako sa s nimi moc nehra,,,qeti,,,veriaca som,,no kedze som styri roky navstevovala cirkevnu skolu urobila som si svoj nazor na akoze veriacich a kostol z toho dovodu nenavstevujem 😒

alika54
9. pro 2008

a este sa musim pochvalit zajtra ma maly koncert z umeleckej,,tak som moooc zvedava 😉 ,,,a dufam ze sa mu skladbicka vydari 🙂

anickaajanko
9. pro 2008

aj ja som veriaca
katolicka
do kostola chodime ale len na vianoce a velku noc
a krsty a svadby a ked mame za starkych omsu inak nie
ale sme pokrstení a máme aj prijímanie a birmovku

najlepšia svokra je vraj 200 km daleko a uplne najlepsia 2 metre hlboko
este pred svadbou som si myslela ze budem mat najlepsiu svokru fakt sa mi zdala super
poznala som ju odmalicka
ale teraz
je strasne sporovliva nikomu nic nekupit nikomu nic nedat atd
vsetko je zbytocnost to mu este netreba ani to
ked som v lete koncila vs tak povie ze teraz uz internet zruste hadam to nebudete platit ked jej to k skole uz netreba
a v kuse opakuje ze by som mala strikovat a vysivat ze popri malom by som ich vraj mohla zaodiet

v zivote som ihlice nedrzala!

a nekupuj dupacky to si mozes aj ustrikovat alebo usit

alika54
9. pro 2008

Anik,,,tak nezacnes strikovat? 😀 ,,,ale ne,,,ja si uz len srandu robim 😉 ,,,nic ine mi neostava 😝

anickaajanko
9. pro 2008

no nezacnem
teraz som ju zase zacula ako nahovara janka aby mi pod stromcek kupil sijaci stroj ze aj oni prispeju
aby sme tolko neminali malemu na vecicky ked ona sedi doma a moze posit
😝

alika54
9. pro 2008

juj,,tak to je chore,,,,nasa este kedysi kym sme sa stretavali nekupila detom inu vec ako v ludovke,,,akoby iny obchod ako cinak a ludovka neexistovali,, a ked som nieco drahe tak skoda ne? ved naco kvalitnu obuv kupit ked sa da aj v sekaci xixi,,,a to nic proti sekacom-tam kupujem aj ja no kym su deti male podla mna musia mat kvalitnu obuv,,,

sassi
10. pro 2008

dobre ranko
ja som včera kukla serialy a šla spať, akosi mi je večer vždy zima a chce sa mi spať - od tej virozy 😒

No Anicka, možno ta tvoja svokra nie je až tak zla, len sa mi zda že ma troška staromodne nazory ☹
Ved sa to už ani neoplatí šiť a štrikovať
Nema každy na to talent a trpazlivosť a za paš šupov sa daju krasne veci vo vypredajoch a na MMB nakupiť, tak načo by som to robila? Navyše je to nemoderne, v štrikovanych svtrikoch chodiť 😒
Mne urobila 2 svetríky naša pani riaditelka zo školy pre maleho, kym bol malinky to nosil (to boli taka 68 a 80), bolo to zlatunke, ale teraz ked už chodí - no asi by som mu to už nedala...

Ja som sa na moju svokru tiež hnevala ... no proste som inak z domu naučená, na inu pozornosť ... ale už ma to prešlo, zbytočne sa rozčulovať niečim, čo aj tak nezmením ...
A tiež sa mi zdala pred svadbou ina 😒 no ale čo už ...
Zasa kedykolvek potrebujeme, možeme tam maleho nechať, aj na noc a aj malu vezmu aj na týžden v lete, vypekaju im, vyvarajú ... to zasa nemožem povedať... len tiež to tak nevedia, tie darčeky a podobne, a aj nemaju tolko penazí ako moji rodičia, ked svokor je chorý a už su obaja na dôchodku.
Moji rodičia obaja ešte pracuju 😉
No a chodievame tam už menej ako hned po svadbe, už len tak na príležitosť, vo sviatky, občas aj len tak ... no bolo obdobie, že som tam od jedu rok nebola 🤐

anickaajanko
10. pro 2008

bre ranko
tak to by asi neprezila keby som rok neprisla
nebola som 2 tyzdne a co bolo
isla som len k zubarovi na 1,5 hodiny
maly nakojeny spinkal tak ze ho bude kocikovat kym budem u zubara
a ona odmietla
raidne mi povedala nie ze ona sa boji byt s tak malym dietatom sama
a to ma 45 rokov

ani s nim neostala musela som ist za mojou mamou

qetinka
10. pro 2008

ahojte..tak oliverko zostava verny nocnemu budeniu sa....to bola len jedna krasna noc čo prespal 😖 domi je uz v skolke a mna caka varenie...dnes us treba cosi uvarit ale mne sa nechce 😖 spala by som...sassi to si rok u nich fakt nebola? 😲 dobre...štrikovane veci som ani ja nedavala...nepride mi to an i lacnejsie.,..ved ta vlna a čas ktory treba na to ...musim ist oliver mrnči..a cape ma po nohe...pa

sassi
10. pro 2008

no fakt rok, od vianoc do dalších vianoc, a a ni moj muž (teda možno bol v týždni, čo ja neviem)
som ich chcela vyprovokovať, či prídu oni .... neprišli 😕 🙄 🤐
Svokra u nas bola iba 1x, ked sa narodil maly, a to ju moj muž šiel doviezť a zasa odviezť ...
Ja chapem, že sa moc od svokra nepohne, ked on je imobilny, ale aj tak ... 🙄
keby chcela prisť, nemáme problem ju doviezť a zasa zaviesť autom

pre mna nemusí chodiť, ale kvoli deťom by občas mohla... no ako vravím, nejdem sa zaťažovať vecami, ktoré nemožem zmeniť 🤐

Ja dnes idecm urobiť jelitka s kapustou a zemiakmi, včera som kupila v Jednote, mali čerstve - tak mam obed aspon vymyslený 😉
Inak mne vobec nechutí varené, niekdy ani nejem, ked ńie je manžel doma ... a potom som hladna a vyjedam somariny 😒

qetinka
10. pro 2008

ja som sa pustla do francuzskych zem. oliverkovi dam varene zem,zeleniny a hov.maso...a polievka dnes nemusi byt..idem dnes zajednat postel deckam do izby..a keby ju tak maju skladom 🙂 by som bola moooc rada...nie cakat 6-8tt,vsak uvidime len aby bol oliverko dobry..nemem najmensiu chut sa snim natahovat...na rukach by sa nosil 😖 ale hadam pekne vydrzi v kociku..vcera bol zlaty..v meste mi hodinku spal a potom dalsiu hodinu sedel v kociku...moja svokra je dobra...nechodi ku nam..nema moc casu..len ked su oslavy narodenin a tak..ale zas keby jej poviem ze potrebujeme postrazit tak "bezevšeho"pride... v tomto su fajn..jedine co mi vadilo bolo ze sa starala a vzdy ma presviedcala vo vychoe deti..a v stravovani...ked mala domi 10 mes.sme tam boli na vianoce a si predstavte ze mi ju šli ju napchat majonezovym šalatom a udenym masom!!!!! 😠 razantne som so zvysenym hlasom pri stedrovečernej večeri zakazala taketo jedlo..no neviem ako vy ale podla ,mna to je absurdne...a hlaška ved bude mat o chvilu rok..neobstoji..ale uz si zvykla a jednoducho sa mi moc nestara...lebo vzdy si stojim za svojim a za kazdu cenu..a zelam si aby ma rešpektovali lebo ja som mama a su to moje deti...poradit si dam...ale vzdy urobimpodla svojho usudku..

qetinka
10. pro 2008

a zas apropo svokra...ja som zas rada a poviem to narovinu ako vychovala mojho muza..on je
skvely..flexibilny..uprace,pomoze ozehli ked treba..a detom sa venuje...fakt dobre vychovany...a ja som ho zasvetila aj do kuchyne..takze sem tam uvari a musim povedat ze dobre...

qetinka
10. pro 2008

alika potom s apochval aky bol koncert 😉 mi dnes ideme zajednat listky na koncert nedvedovcov...naši oblubeny..teda ich hudba... sa tešim....konecne niekde pojdeme spolu s muzom sami...bez deti 😉 🙂

sassi
10. pro 2008

alika aj my mame zajtra koncert - Heni ma zo zboru, tak mame obe zajtra kulturu 😀 😉

anickaajanko
10. pro 2008

aj ja chcem kulturuuuuuuuu 😉

sassi
10. pro 2008

budeš mať, ked bude mať Branko viac rokov 😀
My teraz každy týžden daky večierok, vystupenie, koncert ... 😵

sassi
10. pro 2008

o týžden vop štvrtok mamme mikulaša v mojej práci a potom aj posedenie ... zasa kultura 😀 😀 😀

anickaajanko
10. pro 2008

😔

asitka
10. pro 2008

čaute dievčatá....ako sa máme??? darčeky nakúpené??? poradte, čo svokrovcoM???? ale pozor....svokra nepoužíva kozmetiku, voňavku, nenosí hodinky, ani iné doplnky...oblečenie sa jej netrúfam, ....nenosí peňaženku...ani kabelky....nepýtajte sa ma kde má peniaze....vždy som ju videla len s nejakou taškou silonovou... svokor je o čosi na tom lepšie... 😀

sassi
10. pro 2008

no my sa vždy skladáme a kupujeme niečo do domácnosti, sme na to 3 rodiny 😉
Ale ked sme sa neskladali, kupila som im postelne prádlo, lebo to čo maju ostatne je z čias Kráľa krčaha, no a ak sa tento rok nebude skladať, kupujeme asi nove uteráky + osušky

anickaajanko
10. pro 2008

ja som kupila cez net uteraky sadu 4 uteraky 2 osusky a 2 male uteraciky
a ten kupelnovy set pred WC pred sprchu a pred vanu
a este ten kalendar s malym

asitka
10. pro 2008

to sme im už minule....aj nové hrnce...aj novú sadu tanierov s pohármi a neviem, čo to tam ešte všetko bolo....aj vysávač....ale manžel tuším spomínal, že majú starú rýchlovarnú kanvicu...tak hádam to a ešte čosi....

alika54
10. pro 2008

ahojte,,,koncert dopadol super,,,simon bol zlaty nepomylil sa a aj pekne spieval 😉 ,,,asit a co tak jej kupit novu silonovu tasku 😀 ,,,

asitka
10. pro 2008

ali.... 😀 😀 😀 Simonko je šikovnýýýýý... 😀 a ozaj...ako u dr??? už ste dobrííí???

alika54
10. pro 2008

u dr? stale ziadne pozitivum,,,zajtra rano ideme na krv k reumatologicke tak sa aspon dozviem ci mu to prekliate ASLO kleslo,,,inac nic nove,,,berieme antibiotika potom kontrolne odbery,cakanie na vysledky,opat lieky a tak,,jeden kolotoc 😠 ,,,ako sa drzite? co krpci? darceky okrem svokry mas vsetky???

asitka
10. pro 2008

cez víkend ideme na okružnú...nz...svokrovcov odbaviť...niečo po ceste kúpime...brat ten už odišiel do Kyjeva...aj s rodinkou...tak tam sme sa darčekovali....cez víkend...minulý....a naši chcú nový stolík ku gauču....lebo kúpili novú sedačku a tento stolík im nepasuje...tak to bude taký spoločný...a ešte krsniatko v ba pozrieme...a to sa sesternica sťahovala do nového....tak jej niečo...čo si vyberie kúpime do izbičky.....a my tým, že sme kupovali auto...tak len deťom nejaké darčeky...naši kúpia aj mne aj manželovi...tak predsa len čosi pod stromčekom si aj my nájdeme....
😀

asitka
10. pro 2008

a ináč...zajtra držím pršteky...aby všetko dobre dopadlo....