Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
1. led 2009

som trochu nevyspata
šli sme až o 4:00
a maly o 6:30 hore
ale ešte s nami vydržal ležkať do pol osmej

boli sme u kamošov a bolo super
maleho sme vzali, Heni zostala u našich

asitka
1. led 2009

ahojte dievčence a všetko doobré vám v novom roku prajem...a hlavne veeeeľa zdravíčka...pre všetkých....dospelých aj detičky....

my silvestrovali doma....a kedže mi všetci zaspali....tak som nový rok vítala sama ☹ aj mi smutno bolo....ale ked som ich nevedela zobudiť..t.ak čo som mala robiť... 😉

anickaajanko
1. led 2009

ahojte dievcata
aj ja zelam vsetko len to najlepsie hlavne zdravie detickam a aj rodicom, vela euracov, lasky, spokojnosti, porozumenia vsetkeho pocom srdce tuzi

asitka detto
vecerali sme o siestej s nasimi potom sme boli s manzelom a malym uz len sami zaspala som a zobudila som sa napolnoc
manzel prec pustal svetlice a isiel si pripit a ja sama lebo som sa bala maleho nechat v postielke ked prvykrat pocul take buchanie tak som si aj pofnukala

dufam ze nebude platit ako na novy rok tak po cely rok
dnesok sme cely stravili u svokrovcov lebo svokor mal dnes narodeniny bolo tam gratulantov a gratulantov
mali je tak vyvarovany a vynoseny ze az normalne ho vecer odtalo co bol unaveny
spi ako dudok

sassi
1. led 2009

naš sa na buchanie petard vobec nezobudil, ani min. rok ... ani Heni sa nikdy nezobudila, ked bola menšia
posledne 3 roky už bola hore do polnoci, tento rok vraj do 2:00 😕 ale neva, dospala rano 🙂

maly spal sam v izbe, ale mali sme baby-vysielačku, aby sme ho počuli
aj tak sme ohnostroj len odsledovali z okna

alika54
2. led 2009

vsetko naj.v Novom roku,,hlavne moooc zdravicka stastia a veeeeela lasky 🙂 🙂 🙂 ...

alika54
2. led 2009

vikina sa mi tak priserne bala strielania ze som nic z ohnostroja nevidela 😒 ,,,plakala a pritom minuli rok uplne v poho,,simon s bratrancovym synom strielali do pol druhej a spat sli o stvrtej rano 😝 ,,,no a o deviatej uz boli vyspinkany do ruzova 🙄 ,,,ale hlavne ze sa im pacilo,,,,

qetinka
2. led 2009

ahojte 🙂 decka nam konecne spia,len to miminčo v bruchu ma roašambo 🙂 ,planujeme ci nepojdeme zajtra do tatier na par dni...veci mam zbalene zachvliku tak rano uvidime...ale šla by som,...uz len koli detom a snehu..nech si uziju... 😉 idem hladat nejake priatelne ubytko...

sassi
2. led 2009

alika dakujem za prianie
do tatier - to musí byť super, nech vam to vyjde

aj ja by som šla, ale maly sa dnes obaril polievkou na nožičku, takže marodujeme ☹ ☹ ☹

asitka
4. led 2009

ahojte dievčence...kde ste sa všetky vytratili???? 😉

barbaraknm
4. led 2009

Aj ja vam prajem vsetko dobre do Noveho roka!! 🙂

anickaajanko
4. led 2009

ahoj babenky
tak maly sa nam vytesuje z noveho roku 2009 a zaumienil si zmenit sa
je ako certik
len by sa nosil
reve zacal kvakat, stipat,
je to sila ako sa denne meni

sme z neho hotovi

no co hovorite na euro?
ja som bola v piatok na poste 30 min som stala v rade a to bola len jedna predo mnou
ale najprv tam dala kopu listov ktore jej zuctovala v sk
ona si to preratavala na tej euro kalkulacke zle ju pocula tak jej to nevyslo
potom chcela vidiet vsetky kolky a vyratovala si kolko a akych si vezme ked potrebuje za 4 000
potom sa s nou skriepila lebo to chcela odtrhnute z druhej strany s tym bielym pasikom
nakoniec ta chudera za prepazkou bola z nej taka vystresovana ze jej nevydala 50 centov ale len 5
tato zacala po nej plestat ze ci nevie pochopit rozdiel medzi 0,5 a 0,05
no hroza
bola som este v dvoch obchodoch ale stacilo mi
kazdy si to ratal pretoze mu vydali v eurach a platil v Sk no na nervy

barbaraknm
4. led 2009

To budu este riadne zmatky,kym sa do toho dostaneme 😝 a hlavne obchodnici 😀 .

sassi
4. led 2009

my sm e dnes boli v ZA a platili sme všade korunami - a v pohode
ale v Carefoure aj Baumaxe maš na lístku, kolko ti ma vydať v € - takže žiadne velke počítanie nebolo
my mame obchod zatvorený do 12.1., ideme urobiť poriadok, vymalovať a treba všetko oceniť
a tiež nazbierať drobaky na vydávanie

Inak u nas začal novy rok urazom ... Alexko si na seba stiahol horucu polievku a obaril si nožičku 😢
zajtra ideme na preväz na chirurgiu 😒
Anicka, nejdu mu zubky?

anickaajanko
4. led 2009

neviem kukala som ale nic nevidim
myslim ze by uz mohol mat aj v 4 mesiacoch?
dnes sme mali
kupila som tu kefku ci ako to nazvat na prst tak sa mu to pacilo ze mi nechcel pustit prst
je aj nervozny a budieva sa uz 4 noc o piatej a nechce spat uz potom
teplotu nema merala som mu viackrat

asitka
4. led 2009

anička jankovie malinkému všetko naj k 4mesiačikom :O)))

sassi
4. led 2009

no nam sa vyklubali okolo 6 mes
ale bolí to už skor
ja som davala Babydent

asitka
4. led 2009

nám sa prerezáva 3tí....no veselo.... 😖

sassi
4. led 2009

my už mame všetky okrem posledných stoličiek
a tiež sme si užili
naš mal vždy tak... dlho nič, a potom 2-4 naraz 😒

anickaajanko
4. led 2009

juj tak aby som sa bala
asitka 😉 dakujeme pekne

asitka
4. led 2009

nám sa tie horné prerezávajú...a má to tam chúda pekne zdurené........ 😕

qetinka
5. led 2009

ahojte baby,konecne tu mame sneh 😉 beriem okolo obeda deti von nech sa vyjašia... 🙂 ocino nam uz do roboty chodi...juuuj ako si lahko clovek zvykne ked je doma...zas budeme cele dni sami 😒 ale tak ked to inak nejde...ze??zuby..anicka oliverko a aj domi mali prve dva spodne zubky v 4 mes.a 3 tt...a oliverkovi to ide rad radom..ved to tu podchvilkou spominam...a teraz uz vyse tyzdna hnackuje...tak som dala dietu a uplne vylucila mlieko...a ide nam uz prvy ocny....stolicky tie prve mame uz vsetky vonku..mam kamosku co jej chlapec v roku nemal ni jeden zub.. 🙂 no a mi mame o chvilku komplet .. 🙂

alika54
6. led 2009

ahojte kocky,,,pozdravujem vsetky 🙂 ,,,deti som nechala u nasich a ja sa uz pripravujem na zajtra do prace 😒 ,,,a tak mi dobre doma bolo 😅 ,,,vianoce za nami no mi stromcek nechceme lebo o tri tyzdne nam pride ocinko a on chce strasne stravit stedry vecer s nami tak som mu slubila ze si este jedny vianoce spravime ked sa vrati,,,a inac kde ste vsetky???? nik tu akosi nepise,,,, 🙂 🙂 🙂

asitka
6. led 2009

ahojte dievčatá....

kvietková...môjmu synovi vyšiel prvý zub keď mal rok a pol.... 😀 a také ich má krásne... 😀

a mňa tiež zub bolí....zubárku mám krsnú...ale bojím sa ísť sadnúť do kresla 😖 😕

ináč zavináč.....

ali ty sa máš...ešte jeden štedrý večer....aj ja chcem...ešte zo dva 😀

gerdusha
7. led 2009

ahojte baby, som tu prvykrat, som snazilka XXL. chcem sa vas spytat, ci ste niektora z Vas /najma z tych uspesnych UZ mamiciek/ mali problemy s VELMI nepravidelnym menzesom. Mne sa stava, ze jeden mesiac meskam tri tyzdne, potom tyzden, potom aj dva mesiace...Mala niektora z Vas podobne problemy a napriek tomu ste otehotneli?

alika54
7. led 2009

cauko baby,,tak prvy den po dlhej dobe v praci som prezila,no som neaka nachladnuta,nadcha a kychanie ma navstivili,,,hlavne ze od poslednej choroby sa pcham imunoglukanom,,,deti som vykupkala a su zalahnute pred telkou bo zajtra skola 😝 ,,,Simon nariekal ze on chce byt este u babky a Vikina co tam mohla este ostat nariekala ze chce ist s maminkou domov a do skolky 😀 ,,,no jeden lepsi ako druhy 😀 ,,, Gerdusha-ahoj,,,ja osobne ti neviem poradit,,,,,ked som cakala prve babo bola som stihla 😅 ,,,pri druhom uz ne ale menstruaciu som mala pravidelnu,,,si sa radila s lekarom?

gerdusha
7. led 2009

Ahoj alika, rozpravala som sa s lekarkou, povedala mi, ze treba upravit hmotnost, aby sa mi menzes upravil, ale vieme, ze to ide dost tazko, i ked som na jar zhodila 27 kg, teraz som cca 13 nabrala, no znova dietujem, jednoducho SNAZIM SA...este sa snazime asi 4 mesiace, viem, ze este nie je cas stresovat, no predsalen, chcem sa spytat, ci mate niektora podobne skusenosti.

alika54
7. led 2009

jeeeeej,,,aj ja chcem 27 dole dat 😝 😝 😝 ,,,pri malej som mala nadvahu no ostala som tehu hned na prvy krat,,,

sassi
7. led 2009

no ja som mala pri 1. aj pri 2. rovnako kíl pri otehotnení a mala som problemy pri 2. otehotnieť... ale meška mi chodila pravidelne
a ako chudneš?

gerdusha
7. led 2009

chudnem vdaka 90-dnovej diete

sassi
7. led 2009

no to som si tiež stiahla
aj sa mi pozdáva, tie jedlá vyzeraju jedlé
a kolko si to držala? ked si schudla tak vela 😉