Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

hanulik
27. zář 2006

Ono to prostě k těhu patří. Bude to znít blbě, ale já si užívam i tohle. I když to mám od rána do večera. Holky, já jsem strašně dlouho tomu svýmu říkala, že se nechci vdávat, až jsme spolu zůstali jen tak žít. Ono to nebylo ani tak svatbou, i když ten papír mi tohle štěstí fakt nepřinese, ale mám strach, že na svojí sloní postavičku neseženu šaty. Navíc mi bude hrozně trpný se ptát, jestli nemají něco na mojí velikost.

ivusenka
27. zář 2006

Beruško, neboj, svatební šaty určitě jednou budou mít, není to tak hrozné, akorát se musí začít dřív hledat a projít více salonů. kaculko, mě se moje šaty moc nelíbily, nebylo na nic absolutně nic ozdobného, prostě byly strašně jednoduché, žádné vyšívání apod. akorát jen ten kabátek byl jediný trochu ozdobný. Ale nakonec posloužily dobře.

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš: mě se zase ty tvoje šatičky líbili, právě proto, že byli tak jednoduchý. No a sekli ti, to je důležitý, né?
Hanulik: neboj, šatičky určo budou. A ani se nemusíš ptát jestli mají tvojí velikost, oni ti ženský poradí sami od sebe. 🙂

ivusenka
27. zář 2006

Hanulíku neboj, není to trapný, vždyť to přece zažíváme pořád i když si jdeme na sebe něco koupit normálního. Já mám docela dobré zkušenosti poslední dobou s obchodem HASSO, mají tam vždycky něco i na mě 😉

hanulik
27. zář 2006

Dík holky. Potěší to. Když jsem bloumala na bereme.cz, zjistila jsem, že se vůbec dají sehnat i větší velikosti. Jedna známá si byla docela nedávno kupovat oblečení. Není macína, jen trošku při těle. Potřebuje reprezentativní oblečení, tak jí potěšilo, že se na ní hned ve dvařích prodavačky (vel.36) zhnuseně podívaly a rovnou jí řekly, že na ní nic nemají, ať přijde, až zhubne 20 kg.

beruska80
27. zář 2006

kaculko a ivusenko: snad to takový horor nebude. Se teprve uvidí. Ještě se nevdávám, takže času dost. A až to nadejde, prošmejdím všechny dostupné salony a určo si vyberu (doufááám..) 🙂 🙂 .

hanulik
27. zář 2006

Ivušenko, já v kamených obchodech oblečení nenakupuju. Objednávám si ho jen z katalogů. Líbí se mi, že tam mají i moderní oblečení na mladý holky.

ivusenka
27. zář 2006

Hanulíku, tak to je síla, To bych okamžitě ty prodavačky vyhodila 😠 Beruško, vybereš na 100 % neboj. beruško a jak dlouho se snažíte o mimčo nebo jsi už těhu ???? 😲

ivusenka
27. zář 2006

Když v těch katalogách je to pohodlný, moderní, ale strašně předražený a většinou to padne blbě aspoň takovou zkušenost mám s Quelle

1kaculka
27. zář 2006

To je fakt holky, hadry sice mají pěkný, ale ty ceny 😝 . Taky jsem si kolikrát něco objednala, ale byl to kus hadru a ještě jsem v tom vypadala jako hastroš. Jsem rafši, když si to oblečení můžu vyzkoušet. Mě vyhovuje C&A, velkej výběr, ceny ujdou a fakt pěkný a moderní oblečení.

hanulik
27. zář 2006

Je fakt, že to oblečení je docela drahý. Já mám zase špatnou zkušenost s Otto. Dneska jedine Neckerman nebo Petrklíč. Ale ten je cenově ještě horší, takže odtud mám jenom společenký oblečení. Vím, že v mém okolí jsou dva obchody s nadměrným oblečením, ale zatím jsem neměla odvahu. Tak se děsím, jak budu řešit těhu oblečení, protože to se v maxi vel. nevyrábí.

ivusenka
27. zář 2006

C a A také jsem slyšela samou chválu na tenhle obchod, holky od nás z práce tam jezdí, ale až do Prahy, Ale teď se má začít i tady u nás stavět nějaké velké obchodní centrum, kde C@A má být, tak se už těším

beruska80
27. zář 2006

hanulik: tak to je síla...takovýhle přístup k lidem (zvlášť zákazníkům). Já bych ty prodavačky poslala bez studu rovnou do pr....! 😅 😀 Přeci každý je nějaký a jestli nemají zrovna potřebné velikosti, není těžké sdělit to normálně a bez urážek. Na jednu stranu mě to ani nepřekvapuje. Některé prodavačky jsou pěkné "jagizny"!!! 😖
Já nakupuju oblečení různě. V obchodech i přes net.
Ivuš, šatičky jsi měla pěknééé.. 😉 Alespoň dle mého názoru. Preferuju jednoduchost a eleganci. Mě by stejně moc zdobené šaty nesedly, připadala bych si jako "bombonek". 😀 Ale hodně záleží na vkusu. 🙂

1kaculka
27. zář 2006

Petrklíč je taky dobrej, ale předraženej 😖 . Asi se dáme na kurzy šití a něco si budeme muset spíchnout sami 😉 . Hihi, docela mě to pobavilo, já jsem totiž na tohle šikovná jako hrábě 😀

ivusenka
27. zář 2006

Holky, to víte, že když jsem je měla vracet ty šatičky do půjčovny, tak jsem si to obrečela. ještě ten večer před vrácením, jsme se s nimi i s manželem romanticky rozloučili 😵

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš: fakt, tak to by bylo z Chomáče kousek. Taky musim pro oblečení jezdit do Prahy do C&A, to je jediný nejbližší 😒

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš: 😀 😀 😀 , tak si je třeba můžeš zase půjčit na roční výročí svatby

hanulik
27. zář 2006

Ivuško, já bych taky chtěla jen obyčejné šatičky, jako jsi měla Ty. V jednoduchosti je síla. No já a šití, to by dopadlo!!!! 😀 Mám štěstí, že přítelova babička je švadlena a zašívá mu kalhoty, který má každou chvíli roztrhaný.

hanulik
27. zář 2006

Hmm, romantické rozloučení? 😀

ivusenka
27. zář 2006

To vypůjčení na výročí už navrhoval manžel, no aspoň by jsme se mohli pořádně vyfotit venku, protože svatební den nám pěkně propršelo, venkovní focení se moc nekonalo ☹ , jenže všude ve svateb, salonech chtějí při vypůjčení vědět datum - termín svatby a nechtěla bych si připadat jako blázen 😀 hanulíku, Kačulko i beruško, děkuju za pochvalu šatiček, krásně voněly 😵 Kačulko marně hledám na bereme se tvoje album........

beruska80
27. zář 2006

Ivuš, těhu ještě nejsem (bohužel ☹ ). Snažíme se necelý měsíc, takže nemám zatím stresíky.

C&A chválím, mám odtud pár kousků a max. spokojennost. Chodím spíš sportovněji oblečená, takže nakupuji většinou džíny, trika, mikiny. Neckermann má sice hezké oblečení, ale ty ceny jsou děsné. Raději se spolehnu na jistotu a věci zkouším. 😉 Pak je docela v poho Takko, Cherooke (teď si nejsem jistá správným názvem - mají to v hypermarketech TESCO).

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš: tak si ty alba setřiď podle datumu svatby a hledej 8.7.06

ivusenka
27. zář 2006

Beruško, držím palce, aby těhu bylo co nejdřív, já si vždycky obrečím první den, kdy mrcha MS přijde, ale jinak jsem v pohodě. hanulíku rozloučení se svateb,. šaty bylo moc romantické, pustili jsme si doma hudbu, která nám hrála při svatbě - při prvním tanci a doma jsme si to zopakovali, jenže nezůstalo jen u toho tancování a postupně se odkládalo, odkládalo..... 😀

1kaculka
27. zář 2006

Beruš: jo Cherooke je taky fajn, Takko občas. Myslim, že se brzy ten trend pro baculky rozjede a budou to prodávat na každém rohu. Vždycky mě štvě, když na tričko napíšou XXL a když to vezmu do ruky tak je to tak velikost S na barbínu 😀

beruska80
27. zář 2006

Ivuš, díky 🙂
Kačulko, tak to souhlasím. Výběr je větší a trendy se promítly i do větších velikostí. Dřív to bylo úděsné, jak pro starou-mladou. Co se týká těch velikostí, tak s tím taky někdy zápasím. Občas mám pocit, že už nedělají rozdíly v šířce ale délce. Některé věci mám L, jiné XL a nebo taky XXL. To si nevybereš, proto je nejlepší si oblečení přímo zkusit. Hodně se to zkresluje a na číslování se nedá vůbec splehnout. Taky dost záleží na střihu a materiálu. 🙂

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš: našlas 😅

1kaculka
27. zář 2006

Beruš: Přesně, taky mám něco L, XL a něco XXL. Člověk se na to nemůže spolehnot. Ale jak říkají rákosníci XXXXXL 😀

ivusenka
27. zář 2006

Kačulko, ještě ne, vlezle mi do toho práce ☹

ivusenka
27. zář 2006

Kačulko, už jsem našla, máte moc pěkný baráček(nebo ho mají spíš tvoji rodiče ??? nevím, byl na první fotce, moc krásný) a mě se právě líbí ty tvoje čšaty, protože jsou nápaditě zdobené, moc ti to slušelo, byla jsi krásně učesaná

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš: děkuji, česala mě kamarádka, je vyučená kadeřnice. Jinak baráček je našich a my s manžou by jsme měli kupovat příští rok pozemek a začneme taky se stavbou. 6ivot v paneláku mě ubíjí.

Holkyyyyy musim končit. Mám dovču a budu v práci až ve středu, bude mi bez vás smutno. Mějte se krásně a užijte si prodloužený víkend 😉

Snažení 3x hurá 😉