Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

happykaty
27. zář 2006

To je super, že jste založily tohle téma, aspoň si tady ověřím to, co mi řekl doktor, že asi jediným problémem, proč nemohu otěhotnět, je moje XXL velikost. Teda napsala jsem to špatně, nechci si to tady potvrzovat, ale samozřejmě vyvracet!!! 😀

beruska80
27. zář 2006

iza: to je mi moc líto ☹ . Úplně Tě chápu, zklamání je hrozná věc. Ale musíš doufat!! 😉

katy: ahoooooj! 🙂 Vede se mi dobře, jen čekám, jestli dorazí ta mrška MS. Chtěla bych samozřejmě, aby už se neukázala. Ale musím čekat. Jestli to nevyjde, tak budu sice zklamaná, ale tragédie to není. Snažíme se teprve 1. měsíc.

Já taky mizím.... bohužel musím... ☹ 😠
Mám spoustu práce a šéfík odjel, takže jsem tu zůstala na všechno sama... ach jo 😢
Určitě se tu ještě dneska objevím... papa 🙂

1kaculka
27. zář 2006

Happy: to je totální blbost 😉 , my těm doktorům ještě ukážem 😀
Beruska: zatím ahojíííík 🙂

1kaculka
27. zář 2006

Happy: takže to umělý oplodnění se konat nebude a máš hubnout, nebo co?????

happykaty
27. zář 2006

Kaculka: No jasně, jen se do toho holky opřete, ať mám potom čím argumentovat 😀 😀 😀 Kačí, příští úterý na mě mysli, jdeme konečně na to!!! 😉

hanulik
27. zář 2006

Ahoj happykaty, jsem taky XXL, a opravdu si myslím, že to v tom není. My jsme se s přítelem snažili 4 měsíce a pak to vyšlo. I on je XXL. Doktor na mojí váhu neřekl nic, jen že on tu není od toho, aby mě za ní peskoval, ale aby bylo vidět, jak přibírám, jak se tvoří plodová voda atd. Takže jestli není Tvůj doktor magor, tak ... 😀

hanulik
27. zář 2006

Beruško, tak ať toho na Tebe není moc. Pa 😎

1kaculka
27. zář 2006

Kačko budu ti držet palce a určo se poštěstí 🙂 . Pak nám to popíšeš, jak to probíhá, nemám o tom ani páru.

Hanulik: správně, jen do nich, doktoři drzí 😀

happykaty
27. zář 2006

hanulik: Tohle mi řekl doktor, když byl manžílek na odběru "dětí", jestli jsou v pořádku. Byl to pěkněj magor, na férovku nám řekl, že jsme oba tlustí a že bychom s tím měli něco dělat, jinak že se to těžko povede. Možná že mám od té doby psychický blok a mám zafixováno, že dokud nezhubnu, tak se to nepovede... ☹

kaculka: To víš, že vás budu informovat 😉 Sama jsem na to zvědavá, hlavně mám i docela strach, aby se přece jenom nezjistilo něco, s čím se nebude moc nic dělat 😨

1kaculka
27. zář 2006

Hapy: Neboj, všechno bude v pořádku a vyjde to. Tfuj tfuj tfuj 🙂

Prosim tě, kdyby to záleželo na váze, tak nebude půlka národa rodit. Dneska modelky pomalu mizí a jsou většinou prostorovější.

happykaty
27. zář 2006

Kačí, asi máš pravdu, no uvidíme, jak dopadneme. Tak já musím jít makat, mějte se tu krásně, jsem ráda, že vás tu mám!!! 😉 papa

zuziq26
27. zář 2006

Ahoj Bambulky. Mam na Vas jednu otazku, prosbu o radu. Patrim tiez medzi moletky (aj ked posledny mesiac na sebe makam). Na bruchu mam dost velke materske znamienko v spodnej casti. A kedze planujeme mimi, neviete mi poradit, ci by sa to znamienko mohlo poskodit pri zvacsovani bruska? Resp. ako by to bolo v pripade cisarskeho rezu. Nemate s tym niekto skusenost? Budem Vam vdacna za radu.

hanulik
27. zář 2006

Happy, dobře to dopadne, neboj. 🙂 Moc Ti držím palečky. Zatím se měj.

1kaculka
27. zář 2006

Zuzig: tak to babo raď 🙂 , těžko říct, jak zneménko zareaguje. Zkus se obrátit na odborníky a probrat s nimi jeho odstranění. Nebo aspoň co oni na to.

hanulik
27. zář 2006

Zuzi, já si taky myslím, že na to Ti může odpovědět jen odborník. Ale osobně si myslím, že by jsi si ho měla nechat co nejdřív vyříznout. Mateřská znaménka jsou hodně nebezpečná.

1kaculka
27. zář 2006

Holky občas sem nakouknu, musim makat 😠 . Mám tu dost věcí co musim dodělat, protože mám hodně prodloužený víkend do úterka 😀

zuziq26
27. zář 2006

Baby, ked ja si ho praveze nechcem nechat vybart, pretoze sa bojim... ☹

hanulik
27. zář 2006

Zuzi, tak to si myslím, že pak už nebudeš muset mít strach.A navíc, Ty chceš rodit císařem?? Kačí, tak ať Tě to makání moc neunavuje. 😀

iza
27. zář 2006

TAK HOLKY...OPĚT NEJSEM TĚHU ☹ 😠

zuziq26
27. zář 2006

iza ale na buduci mesiac sa to podari!!!

iza
27. zář 2006

asi to hold budu muset začít nějak ovlivňovat...herdek....tzn PROSÍ O RADU aneb co děláte vy pro to, aby mimís byl 😉

zuziq26
27. zář 2006

iza ja nie som zastancom merania teploty a pocitania plodnych dni... podla mna to treba len skusat a nemat stale v podvedomi ze to chceme... co povies? v dobrej nalade to vyjde skor!

iza
27. zář 2006

zuzig : no doufám 🙂ale je to opravdu psychicky vysilující ☹

zuziq26
27. zář 2006

iza prave preto sa nesmies psychicky vysilovat... heh, ja ti radim a sama nie som tehu🙂 my este tak intenzivne neskusame, ale ak by to prislo, boli by sme stastni🙂

zuziq26
27. zář 2006

... ja sa len bojim toho, co mi doktor povie na moju vahu, ked to uz pride

zuziq26
27. zář 2006

iza a kolko mas rokov?

1kaculka
27. zář 2006

Holky ono se řekne nemyslet na to, ale copak to jde 😉 ? A já to mám ještě trošku zkomplikovaný nakloněnou dělohou, takže se naše spermijky musí více činit 😉 , aby to klaplo.
Zuzig: nejleoší je, když ti zhubnout radí taky oblý doktor 😀 , tomu říkám dobrá rada nad zlato 🙂

zuziq26
27. zář 2006

1kaculka: to sa ti stalo? 😲

iza
27. zář 2006

zuzig:no skoro28

zuziq26
27. zář 2006

1kaculka: vies, ja vas vsetky obdivujem, ze ste so svojou vahou take zmierene.. to ja mam z nej poriadne depresie... alke nastastie sa nutim nieco so sebou robit a chodim 2x do tyzdna cvicit (ale to neznamena, ze ma obcas neprepadne zravka 😀 )