Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

cukrik580
19. bře 2009

tash...to je v poho...kamoska zostala tehu po tyzdni...a bratranec tiez tak nejak po tristvrte rocku splodil synacika...teraz bude mat 7mesiacov zajtra...

tasha8
19. bře 2009

ved aj ja vravim naco s tym otalat 😀 ale nie, radsej s rozvahou...
a baby kde ste, haloo? 😲

miracko
19. bře 2009

Ahojte,
baby este som vas nestihla citat ale uz len podla nazvu temy sem na 100% patrim, dufam ze zapadnem, obcas vas sem pridem kuknut, aj ked momentalne nemam vela casu
Drzte sa 🙂

bokovka
19. bře 2009

erika no wed praveze ......ganekologycka povedala ze to mam riesit s obvodnou a ta ze nevie .......je toto FAKT moze? 😒

asitka
19. bře 2009

miracko vitaj 😀 😀

bokovka....ty máš parááádny nic 😀 😀

aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....taaaaaaaaaaaaaaaaaaaash.....cukriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik....anikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......kvietková nedala o sebe znat????? 😀 😀 ináč čaute lásky moje...jakož???? 😀 😀 😀

asitka
19. bře 2009

bokovka...ako tak čítam,...máš problém s tlakom...neviem, či si...či nie si tehu...ale ak aj si...tak gynekologička prvá...to musí riešit...a nie obvodáčka....treba ti dávat lieky na zníženie tlaku...to nie je sranda...a sú aj také...ktoré můžeš v tehu...s kvietkovou by sme ti o tom vedeli porozprávat....a fakt nerozumiem...čo to máš za excelentné dr...jednu aj druhú...že ani jedna ani druhá nevie.....vymen...ide o tvoje zdravie...nie o fazulky...a v tehu s tlakom nie sú srandy...može sa ti stat...že preležíš aj celý čas v nemocnici...ak si to takto ide ktosi pinpongovat.... 😕 🙄

asitka
19. bře 2009

a tuším si tu píšem sama so sebou...anciáááša 😀 😀 zajtra mám dovolenku...tak trochu viac počmáram.... 😀

ali ta de si??? 😕 😀

alika54
19. bře 2009

ahojte babule,,,Asit neako nestiham-mam toho v robote moooc,,,potom neskor mozno popisem,,,,pekny vecer paaaa 😉

asitka
19. bře 2009

ali...ja som dnes myslela, že ma asi trafí...ja som nestíhala jest...a tuším, keby mi bolo treba prdnút...tak ani to 😀 ...ooooookkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 len sa neprepracuj.....

asitka
20. bře 2009

toto je hrozné....kde ste všetky,,,???? 🙄

camelotka
20. bře 2009

ahojte babenky, smiem sa do vasej temicky pridat aj ja??? 🙂 🙂 😉 😉

tasha8
20. bře 2009

ajojte babiky 🙂
ako? my ideme do ZV na vikend tak piseme sa v pondeli 🙂 ale skontrolovat vas pridem 😀 tak nieze tu nic nebude dovtedy 😠 😎
páááá 😉

anickaajanko
20. bře 2009

Ahojte babenky

srdecne vitam bokovku (fakt super nick), camelotku a miracko (super vekovy rozdiel)

uvazujeme nad druhym malym ale miracko uz asi nedobehnem 😉

nam stale nevyliezol ten zub nespime, mne sa konecne hoji herpes,
plavanie bolo super plaval uz sam instruktorka si ho z ruky odrazila pod vodu a na 1,5 metra isiel pod a prisiel ku mne
ked ho odrazila som myslela ze ma porazi zlakla som sa ale pekne prisiel nad hladinu
obzeral sa a potom spustil taky plac ze az

ale to vraj z toho mojho HIIII
no ale schvalne som to nespravila

vcera sme mali navstevu bratanca z ciech je svokor sa vola VLK a byvaju Pod lesom 14
som sa smiala ked som im pisala pohladnice
dam foto do albumu z ich synom taky bol milu k Brankovi ma uz 2 rocky

camelotka filipko je zlate babo

camelotka
20. bře 2009

anickaajanko dakujeme za kompliment, no zlatucky sme asi iba na fotecke. inak vymyslame ako certici. aj branko je krasnucky. pekne velke kukadla ma. ako si to myslela s tym vekovym rozdielom???? hmmm 😵

camelotka
20. bře 2009

no tak babenky, kde ste????? 😢 😢

asitka
20. bře 2009

camelotka...vitaj....malý je celý tato tuším 😀 ....ináč ty si akože xxlka??? 😀 😀 😀 😀

camelotka
20. bře 2009

asitka, dakujem za privitanie. to kazdy vravi, ze je cely tata. no mam aspon vyhodu, ze keby prislo k rozvodu, nezaprie, ze je jeho syn (xixixi). jasne, ze som. a hlavne po porode. stale sa snazim zhodit tie nadbytocne kila, no akosi sa im u mna paci

asitka
20. bře 2009

nevyzeráš na foto... 😀 aj moj malý je celý tato... 😀 a dcéra sa už tiež potatieva.... 😀 😀 ono sa tak krásne detičky menia 😀

to ja sa snažím chudnút stále...akože.... 😀 😀

camelotka
20. bře 2009

no teda podla fotky by som ani nepovedala, ze potrebujes schudnut. aj skusas dajake dietky??? ja som si uz stihla kupit aj stroj na cvicenie, z reklami vibratone, no akosi sa tomu nedari. tak ja uz naozaj neviem.
Inak velmi pekne mena ste dali svojim detickam

asitka
20. bře 2009

dakujem 😀 ale ja riadna ritaňa...ked zatrasiem ráno...ešte večer sa natriasa 😀 😀 😀 ja tak nárazovo dietujem 😀 😀 a niekedy sa podarí to udržat...ale po druhom porode sa nejak neviem prinútit...je to des.....ale začala som aspon občas do posilky chodit....nech mi svaly nezlenivejú uplne 😀

camelotka
20. bře 2009

Ja som tiez planovala chodit do posilky, no kedze som sa do Piestan pristahovala a skoro nikoho tu nepoznam, tak samu by ma to nebavilo. ozaj, ako dovolenkujes?
aka dietka sa ti osvedcila??? 🙂 🙂 😅 😅 😅

asitka
20. bře 2009

vieš čo...asi oddelená strava....a cvičenie pri tom..fakt....ja som raz za mesac aj týžden schudla 14 kg...takto...ale to som sa učila aj na štátnice...tak boli aj nervy...možno aj preto...ale myslím, že to je taká normálna...že sa aj naješ....len nekombinuješ tie jedlá...ktoré sa jednoducho nesmú....a raz som schudla že som len obedy jedla...ale obed som si vybrala fakt, aký som len chcela aj s polievkou...a schudla som...ako prvé dni boli des...ale potom si žalúdok zvykol...a pohoda...a hlavne treba občas pocvičit...ja chodím do posilky len preto, že nám ju spravili priamo vo firme...čiže v kancli nahodím cepláky...zveziem sa na prízemie...a možem si zacvičit...ale vacšinu tam aj tak prehaluzím s kolegynami...a cvičím tak plážovo... 😀

camelotka
20. bře 2009

prave idem s malym von, no hadam este vecer by sa dalo pokecat. tak zatim papa

anickaajanko
20. bře 2009

asitka
ze riadna ritaňa...ked zatrasiem ráno...ešte večer sa natriasa 😀 😀 😀 😀

som sa dnes konecne natriasala

camelotka do roka uz nestiham kedze branko ma uz polroka
ale sama neviem ci chcem druhe

asitka
20. bře 2009

anička....ono je najlepšie...ked sa to vyrieši samo 😀 my sme neplánovali druhé....a na dovolenko...asi slniečko viac svietilo....a more lákalo...a ako suvenír sme si z chorvátska emmušk doniesli 😀

asitka
20. bře 2009

píšem jak madar :O)))

bokovka
20. bře 2009

dakujem vsetkym za privitanie 🙂

alika54
20. bře 2009

ahojte,,,no piatocek supr,,,,zajtra ideme na detsku party tak mame o program postarane 😀 ,,,,hlavne deti,,,juj som tak unavena z az,,,co nove? vidim ze sa tu ide chudnut a planuje sa druhe babo 😀 ,,,dnes by mali aj Qetik domov s drobcom pustit,,,som zvedava na kvietok malinky 😀 ,,,, madarik jak si travila volny den? krpci su uz zdravy?

alika54
20. bře 2009

ahojte vsetky nove babule 😉

qetinka
20. bře 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 🙂 🙂 🙂 som tu ziva a dorezana 😀 😀 😝 😝 idem stiahnut nejake fofo a hodim do alba...alika dosla ti potom ta sms??? si nevedela ze som to ja,ze?