Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

pajmou
30. srp 2010

Ahojte holky jsem tu správně u těhulek xxl? 😀

pajmou
30. srp 2010

Ahojte holky jsem tu správně u těhulek xxl? 😀
@gabriel01 Ahojky kvalitní je, ale nějkdy mají katalog jen pro starší ročníky 🙂 zkus www.buclounek.cz tam se vždycky hezky obléknu io věčerní šatičky

pajmou
30. srp 2010

@vejkadu A budou mi? 🙂pošli mi prosím míry hlavně přes stehna, co je to za materiál?Díky

vejkadu
30. srp 2010

@pajmou jeejda, už mi ich mamina zužuje. nikdo sa dlho neozval, no neskoro ☹

pajmou
30. srp 2010

@vejkadu To je škoda, tak ať dobře slouží 🙂

gabriel01
25. zář 2010

@pajmou Díky za radu. O téhle stránce jsem neslyšela takže kouknu🙂

pajmou
25. zář 2010

Jinak holky, těhu věci super v bonprixu 🙂

gabriel01
28. zář 2010

Já si objednávala v bonprixu šaty a přišly mi v jiné barvě, což mě pěkně naštvalo. Ale už dlouho přemýšlím nad tím, že jim dám druhou šanci🙂 Co máte dnes na oběd?🙂

pajmou
30. zář 2010

Ahoj holky, jak se vede??

cukrik580
24. říj 2010

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... ahoj baby, ak je tu este niekto kto si ma pamata, tak ak chcete, tak kuk 😀

tasha8
25. říj 2010

@cukrik580 jeee, mlada pani, aka vy ste boli krasna nevesta! Gratulieren! 🙂 😉

cukrik580
25. říj 2010

dakujem 🙂

janina52
25. říj 2010

ahojte su tu este nejake xxl snazilky?

cherry1981
28. říj 2010

Tak ja sa kvam pridavam, aj ked nie moc hrda nato, kedze pred tehotenstvom prvym som vazila 50 kg, pocas tehu som pribrala 30 😕 , co som po roku zhodila na 60 potom som otehotnela a znova pribrala 20 😕 a tie si doteraz rzim a to uz je peknych par rockov, ale furt sa snazim zhodit, a bojim sa ze budem mat aj problem koly tomu otehotniet. Furt si hovorim ze od zajtra zacinam, ale to od zajtra zatial nezacalo 😔 Ale chela by som aspon nieco kedze este pred 10 rokmi ci 11 som bola pri mojej vyske 165 uplne normalna vaha 😲

cukrik580
29. říj 2010

bohuzial aj ja...kiez by som mala aspon tolko ako ty cherry...

gerdusha
29. led 2011

ahojte, rada by som znova rozbehla tuto temu...rada by som nasla spriaznene XXL dusicky-snazilky...

erikasadek
30. led 2011

ahojte ja sa pridam na chvilku k vam dufam ze to ozije znova kedze pred prvym porodom som mala 55 kil a teraz ani na vahu uz nepozeram..
vzdala som to vsetky diety sveta co som za cely zivot vyskusala mi len pobabrali organizmus a za mesiac a pol idem na operaciu tak sa tesim konecne schudnem...
budem rada ak si budem moct s vami pokecat 😉

korona
31. led 2011

@erikasadek pred prvym porodem 55 ? Pockat, to jako tehotna s temi 55 kily, pred porodem ? nebo jeste pred tehotenstvim (Snad to je ten pripad 🙂)

erikasadek
31. led 2011

@korona 😀 rychlo pisem.. ked som otehotnela po prvy krat mala som 55 kil.. 😉 pred porodom isla vaha doslova vybuchnut ukazovala 90 kil.. 😠 ☹ 😀

korona
31. led 2011

@erikasadek uf to jsem se lekla 😀 To bys totiz byla ve spatny diskuzi.I kdyz myslim, ze anorekticka asi jen tak neotehotni...

erikasadek
1. únor 2011

@korona 😀 😀 😀 tak ver mi ze aj ked osm mala 55 kg nebola som stale anorekticka;. 😀 😀

korona
1. únor 2011

ja to pochopila. Anorekticka bys byla kdybys mela 55 PRED porodem ! 😀

erikasadek
2. únor 2011

@korona 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaj tak aj tale sialen sa najdu ze zijuna liste od salatu.. a potom s aboja ze ked zafuka vietor viac ako 30 km za hodinu ze ich odveje.. aj s bruchom; 😀 😀 😠 😠

makawi
17. bře 2011

ahojte chcela by som sa spytat ci neviete nahodou ako dlho po antibiotikach Zmax sa mozeme snazit otehotniet ? vdaka

sitrunamelissa
31. črc 2011

Ahoj holky,
jsem tu spravne u XXL tehulek? 🙂 Dneska mi vysel pozitivni test, takze jsem tak 5 tt. Nosim velikost 44. Mate nekdo nejake tipy, nebo rady jak se stravovat v tehotenstvi a jak cvicit abych "extremne" netloustla, ale zaroven abych neublizila mimi?

dolphinek
7. srp 2011

Ahojky holky,chtěla bych se k vám přidat...chodíte sem nějaká? Dnes mi po měsíčním snažení vyšel pozitivní těhutestík,tak hledám partu lidiček,kde budu moct vše s někým probrat.

ichthyska
9. led 2012

@dolphinek AHOJ gratulujem k tehulkovaniu to je super ze sa vam to tak rychlo podarilo mi sa snazime uz dlho a zatial nic ☹

dolphinek
9. led 2012

Ahojky...děkuji moc. Jak dlouho už se snažíte?

ichthyska
9. led 2012

@dolphinek n oje tazko povedat ale dost dlho

dolphinek
9. led 2012

@ichthyska A řešíte to sami nebo s gynekologem?