Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
28. bře 2009

😒 asitka neblazni... 😖

qetinka
28. bře 2009

a kontrolna otazka..aj nejaka bolest?vyzaruje ti niekam?do lavej ruky? do chrbta???

asitka
28. bře 2009

no...teraz je dobre...ale už dva krát mi taká vlna bolesti v strede hrudi prišla...neviem, či mám málo tekutín...či čo..či som len unavená...alebo ma fakt infartk obchádza 😕

qetinka
28. bře 2009

asitka tak napit sa ...nealko 😀 😉 a odychovat..šup šup..najepsie rovno spat...
inac ak by ti bolo blbo..a bolest ti bude vyzarovat ako som spominala tak sa radsej chod ukazat na pohot.nech odtocia EKG...JA SOM NAZORU ZE RADSEJ ZBYTOCNE AKO neskoro.. 😉

qetinka
28. bře 2009

ono nie je dnes vynimocne mat IM v 30tke...to nemaju len stary ludia.. 😒 😖

asitka
28. bře 2009

do chrbta mi to ide...ale to prejde...takýto stav...som dva krát mala...aj ked som bola tehotná...a prešlo to...nemožem íst ešte spat...mám tu tých svokrovcov... 🙄

qetinka
28. bře 2009

🙄 🙄 🙄 kokso! aby som nemohla ist do postele ked chcem a doma mna by porazilo...mozno mas z chrbticou nieco..
moja len vydrz ale radsej si chod lahnut skus im taktne povedat ze si velmi unavena a potrebujes si ist lahnut..to sa asi neda.ze? 😖

qetinka
28. bře 2009

bru noc 🙂

cukrik580
28. bře 2009

dobru, dobru

alika54
29. bře 2009

dobre ranko,,,Anicka moja krstna mala s tym nechtom na nohe stale problemy,,,ja ti zistim co je nato najlepsie,,,viem ze jej par-krat museli strhavat necht 😖 ,,a nepomohlo to 😠 ,,,Asit uz si to vykopala? povedz sak sa cas posuval ze vela hodin je 😝 ,,,a problemy mozes mat aj z chrptice,,,ta dokaze narobit sarapatu,,,alebo z tej navstevy 😅 🙄 ,,,,

alika54
29. bře 2009

Qeti punky styl=nadhera-drobec maly 🙂 🙂 🙂

qetinka
29. bře 2009

🙂 alika dik.. 🙂
varim a odbiehgam podchvilkou maleho kojit...zavislak 😀 😅
a som sama doma ešte chvilku ...
tu uz mrholi....ja sa neviem dockat toho pekneho pocasia co slubuju...

anickaajanko
29. bře 2009

qetinka velmi je zlaty Nikolasko taky maly vlasacik
nas ma 7 mesiacov pomaly a ma menej vlaskov

Alik prosim zisti
peknu nedelu vsetkym

asitka
29. bře 2009

ahojte dievčataáááá.....kvietok...tak bolesti prešli...a fakt, neviem z čoho to bolo....aliiii...šak som presne ten argument hodila do placu...že šak sa čas posúval...to už je tolko hodín...a oni, že heeej...tak mi ideme... 😀 tak išli....

prajem vám krásnu nedelu dievčatá....a krpcom pohodu a dobrý spánok...ja som akurát jaštericu moju malú okúpala...lebo sa tak zababrala...že až och...nooo...varit nemusím...lebo mám ešte zo včera....už len vyvetrat poriadne...a upratat....aby tu ani vánok po nich neostal 😀

tak hojte dievčatááááááááááááááá

qetinka
29. bře 2009

😀 😀 😀 asitka ty milujes svojich svokrovcov 😀 😀

asitka
29. bře 2009

😀 😀 neboj...ono je to obojstranné 😀 😀 😀 aj manžel mi bol vďačný...že som to tak zariadila...lebo svokor bol výnimočne protivný....neviem...či sa dal očkovat predtým, než sem šli...ale šlo mu 😀 😀 😀 ja už som imúnna...len manžel už bol nervný....tak bol aj rád 😀 😀

alika54
29. bře 2009

tak si to mala Asit huste 😀 😀 😀 ,,,aky bol vikendik? Anicka nepotesim ta,,,,nepomohlo jej nic,,,vraj jej to uz styri krat strhavali a nepomohlo,,,ona tvrdi ze viac by si to nedala robit,,,a neaka lalia v alkohole na to trosku pomaha 😕 ,,,,Qeti ako deticky? som dnes chcela krpcom neake bundy kupit na jar a nula bodov,,,v tulipe vobec nic 😝 ,,,asi musim zalovit na nete,,,a Anicka dnes som stihla na posledny den tie pohladnice,,,krasnucku mi urobila 😉 a ostatne babule ako sa mate???????

qetinka
29. bře 2009

caute...oliverka muz uspava..dominika tu pozera H20...ideme vrkoce robit...ze chce mat kucerave vlasy 🙂 😅
nicolasko dnes od pol druhej nespal..len jedol a potom plakal...zaspal az po kupani o 18tej...snad bude dobra noc...inac esteze som bola sama doma bez deti...som sa od maleho nemohla ani pohnut...
mam dilemu...nemam nic pre polovicku...a ma narodky v utorok.. 😒 😖 nemam ani kedy do obchodu ist...od maleho sa mi neda ani pohnut... nieco budem musiet vymysliet...

alika54
29. bře 2009

Qeti aj mi kukame h2O 😀 ,,,skus neaku kamosku poprosit aby ti nieco pre draheho kupila? a ved nakoniec on to isto pochopi 😉 ,,,vie ze sa sama od deti nepohnes,,,

qetinka
29. bře 2009

ja viem ze pochopi,uz som sa mu strazovala ze nic pre neho nemam...
a ze nevadi a tak ze nic nepotrebuje-.................................... ale mne samej to neda..nic mu nedat??? 😲 ono nieco vymyslim...ale zas nie je to jednoduche ja milujem originalne darceky...nie klasiku..nejake obyc tricko ci kosela.. 😒
to musi byt nieco super..
cely den tu prsi...
dnes sme poskladali kociar...

alika54
29. bře 2009

vcera bolo pekne,,,neboli ste uz na prvej prechadzke?

qetinka
29. bře 2009

alika neboli a u nas teda ani vcera pekne nebolo..pod mrakom a fukal otrasny vietor...ale uz v tyzdni ideme... 🙂

alika54
29. bře 2009

u nas bolo celkom fajn,,,no dnes prsalo cely den 😝

bokovka
29. bře 2009

ahoj ahoj kocky zlate ak to nie je tajne kolko kg ste mali pred porodom a kolko ste pribrali pocas TH? ja mam teraz cez 85 a bojim sa ze v tehu to nezvladnem ☹ diky

asitka
29. bře 2009

bokovka...zvládneš to v pohode...niektoré ženy v tehu ešte schudnú....ak sa nebudeš držat hesla...že traba jest za dvoch...tak to v pohodičke zvládneš...ja som teraz pri malej pribrala nejakých 9 kg...a to som v porodnici...aj źo stresov zhodila 11...na takéto dilemy nemysli...hlavne, že bude bábo zdravé...ty sa potom dáš nejak doporiadku.... 😉

ináč som unavená...ešte žehlím...a pojdem sa okúpat...a zalahnem a do rána sa dúfam neprebudím 😀

pekný večer vám..dobrú noc... 😀

alika54
29. bře 2009

pridavam sa k Asit,,,bokovka to je v poho,,,neries to 😉 ,,,ja som sa tiez bala nech pri malej moc nepriberiem lebo ked som ostala tehu som mala 80kg,,,prve tri mesiace som chudla-az mi dr nadala ale v poho,,,dokopy som pribrala 9kg,,,Asit vypni zehlicku a chod spat,,,,dobru noc vsetkym 🙂

qetinka
30. bře 2009

bokovka neboj sa 🙂 ak tak teraz ešte ucelne a racionalne chudni....pokym nie si tehu...ja som mala pri poslednom start na 86kg...pri vyske174sm...a dopracovala som sa na ....prekrocila som otrasne trojciferne cislo...co ti poviem.. 😕 🤐
no a som dva tt po porode..mam dole zatial 10kg....v nemocnici som nechala 7kg.... a caka ma ešte aspon 20kg... 😎 a potom budem vypadat uz aj ako clovek 😀 😀 😀 😎
inac nicolas ma riadnu koliku... vnoci jedol kazdu hodinu...nechcela som mu ani dat...ale stale hladal....pocucka a zaspi..zobudi sa a zas..no kolotoc kojenia....dufam ze sa coskoro uvedomi... 🙂 😉
takze som bola 8 x za noc hore.... 🙄 kavu som si nedala lebo nechce spavat...ale to asi koli tomu brusku...zhaname infacol....zevraj je najlepsi...mate niektora skusenosti???
no espumisan nic moc...sab simplex detto...
nejem nic co by mu mohlo robit problemy...a ked kazdu chvilku cucka...mam pocoit ze mam malo mlieka..ale to je psychike....lebo mlieka je dost...to viem ale pre istotu so m volala muzovi nech nabehne a kupi vineu...u mna zabera a sackove caje na mlieko...
no a aby som sa dostala kveci co som chcela 😀 😀 nicolas place a oliverko tiez...zaberak...beham od jedneho k druhemu...nenormalne vela roboty....oliverkovi dat papat..do toho sa pokandil..dva x sa stihol v kupelni vycurat na zem..somarciny robil...strepal sa z postle... ulozit na spanie ho trebalo..nicolas reval...no rozdvojit sa mi neda... ☹ snad sa to coskoro uklepe... a nabehneme na nejaky slusny rezim..ono ved som doma len"len" 10 dni...takze o systeme zabehnutom nemoze byt ani reci...ale snad coskoro...
teraz obaja spia...idem aj ja 😎 😔 pekny den vsetkym.. 😅

anickaajanko
30. bře 2009

prosim poradte, uz som zufala, maly sa zacal budit v noci kazdu hodinu
cez den nespi vobec
ja uz som sama vyrazka a vacky mam ako Derick od vycerpania
kedy sa dava kasu?
myslite ze mu moze byt mlieka malo

je zatial len naobed zeleninku momentalne zemiak s mrkovu
tak polku necelu z toho maleho Hipp pohariku

poradte lebo ja uz nevladzem

tasha8
30. bře 2009

Ahojte baby 🙂
qeti teda klobuk dole pred Tebou ako to vsetko zvladas 😉 a k tej vahe, ja mam este o 4cm viac ako Ty, takze ja som sa tiez dopracovala k trojcifernej vahe 😀 ale do dvoch tyzdnov som dala to, com nabrala pocas tehot., cize 22kg...to teraz aj tych desat bude nadludsky vykon 😖
no a anicka isteze skus kasu, vsak Branko ma uz dost mes. a kludne moze...bud co sa robi z vodou alebo s mlieckom, malo by ho to zasytit, minimalne na par hodin, ak sa postasti tak aj celu noc moze prespat, ale skor ta prva varianta...nasemu to dost pomohlo, on sice nie je ziaden spachtos uz od narodenia, ale po kasi vedel spat aj tie tri, obcas styri...a to uz je ozaj lepsie ako kazdu hodinu byt hore...

anickaajanko
30. bře 2009

a o kolkej mu ju mam dat?

kojim tak posledne ma byt kojenie
kolko by mal spapat

tej zeleninky je dost viac mi nechce

ja uz fakt nevladzem

zas place

su dve hodiny a od siestej spal 15 minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!