Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

makalka
26. zář 2006

Ahoj holky, i já patřím do kategorie XXL a zatím se snažíme. Připadá mi to nekonečné ...

danka1
26. zář 2006

ja by som sa asi bala bez vyskusania, hoci vyzeraju dost velke 😀 ved uvidime, popozeram este aj nejake obchody 🙂

danka1
26. zář 2006

makalka: tak prijemne snazenie 😀 ako dlho sa snazite?

katrin
26. zář 2006

danka, no neviem odkiaľ si, ale vedeli by sme sa dohodnúť.. 😉 ako chceš..

všetkým snažilkám prajem, aby boli čoskoro tehuľky 😵

danka1
26. zář 2006

ja som z Ba a Ty?

katrin
26. zář 2006

danka, BA 😉

zuziq26
26. zář 2006

Ahojte, mozem sa pridat aj ja?

danka1
26. zář 2006

🙂 tak ja Ti potom napisem cez IP ok?

dadka212
26. zář 2006

ahoj babulky...
ja som pred otehotnením zhodila nejaké to kilečko (12) 😎 , a potom mi drahý zahlási, že či neskúsime bábo tak si pekne priberám znova 😀 od začiatku som pribrala už 6 kg...no hlavne, že sme v pohode 😉

katrin
26. zář 2006

danka, OK.. 😉
keď už ste pri tom priberaní, ja som do dnešného dňa pribrala 7kg... a mám dve mimi v bruchu 😀 takže je to indi-vindi 🙂

zuziq26
26. zář 2006

tak my sa este len snazime, ale gula som poriadna - ale vstupujem si do svedomia a chodim cvicit 🙂

danka1
26. zář 2006

tak s dvomi v brusku je to v pohode 🙂

makalka
26. zář 2006

Danka, snažíme se od června.

beruska80
26. zář 2006

Ahoj holky,
přidávám se k VÁM. Rovněž patřím k XXL (no spíš XXXL 😀 ) a o miminko se snažíme cca 1 měsíc. Je mi 25 let a příteli 28 let (zatím nejsme manželé - v dohledné době ani neplánujeme. Mám trošku strach, že to bude problém vzhledem k mé "kulatosti", ale jak to tak čtu, nemusí to být pravidlo...
Snad se to povede brzo a pak těhu proběhne v pohodě. Bojím se však, jak to budu zvládat s oblečením, když teď jsem jako balon!! 😢
Všem snažilkám přeju hodně štěstí, aby se zadařilo brzo. A nastávajícím maminkám mnoho zdravíčka a trpělivosti. 😉

danka1
26. zář 2006

beruska: Tak budem drzat palce pri snazeni 🙂 Ja mam tiez obavy ze budem ako torpedo vo vyssich mesiacoch, ale tehotenske veci nastastie maju aj velke na mna 😀 Inak my sme sa zacali snazit a ja som otehotnela hned prvy tazden snazenia, takze som dokaz, že vysoka vaha nie je vzdy na prekazku 🙂

danka1
26. zář 2006

preklep: tyzden 🙂

beruska80
26. zář 2006

danka1: děkuji za podporu!!! 🙂
Třeba to vážně nebude tak strašné, věci na sebe si mohu přinejhorším ušít sama. S tou tloušťkou to bude horší, samozřejmě nějaká ty kilča nabudou, ale stejně se budu muset hlídat více než "hubené" těhulky. No, uvidím jak to půjde... 😉

hanulik
26. zář 2006

Ahoj beruško. I já jsem spíš XXXL a můj přítel taky. Myslím, že váha v tom nehraje podstatnou roli. Jsem teď měsíc a půl těhu a trvalo nám to tři měsíce. Čtvrtý se zadařilo. Což jsem zjistila, že je takový průměr. 😀 Takže chce to jen mít se pořádně a rádi. Jako my. A ono to půjde. Neboj. 😉

tessa
26. zář 2006

caute babule!
Tak ja uz sice mimi mam, ale som tiez XXXLka 😀 A nemala som ziadne problemy otehotniet ako bacula...oni prisli az pocas tehu...resp.na konci tehu...

beruska80
26. zář 2006

hanulik: děkuju moc, to je to co potřebuju-podporu a "ujištění", že to jde. 🙂 😉 Věřím, že se nám to podaří brzo!!!
Moooooc Ti gratuluji, ať mimísek pořádně roste a oba jste v pořádku! 🙂

danka1
26. zář 2006

tessa: ake problemy si mala v tehotenstve?

baruna
26. zář 2006

Také se hlásím k XL. Ještě na začátku roku jsem měla o 5 kg míň, ale nějak jsem se obalila a zaboha to nemohla dostat dolů. A v červenci jsem zjistila, že jsem těhotná. Myslím, že tělo se tak připravovalo na těhotenství 🙂

tessa
26. zář 2006

danka,
nadvaha sposobovala opuchy noh a zvysil sa mi krvny tlak...napokon som rodila s diagnozou preemklampsia...a musela som ist na cisarak...

beruska80
26. zář 2006

tessa: mě teda nepřijdeš zrovna jako XXXL-ka, neupsala jsi se??
Také by mě zajímalo, jaké problémy se vyskytly na konci těhu??

hanulik
26. zář 2006

No beruško, já mám dost velkou nadváhu, velikost oblečení 52. Jsem taková od mala a už s tím nic nenadělám. Oblečení budu asi řešit jen většími velikostmi, protože pro baculaté těhu, jsem žádný obchod nenašla. Čeho se děsím nejvíc je taková ta podprsenka na kojení, protože jí asi v mojí velikosti mít nebudou. ☹ Tessi, trošku se děsím, můžu se zeptat, jaký jsi měla problémy?

hanulik
26. zář 2006

Já zase pořád zvracím, takže už mám o 3 kg míň, než jsem měla před otěhotněním.

danka1
26. zář 2006

hm, hm, to som pocula tiez od viac zien ze ked mam nadvahu, tak budem mat problemy s tlakom a s opuchmi. Ale nechcela by som rodit cisarakom, najradsej normalne

tessa
26. zář 2006

babulky,
nechcem vas strasit...ale ono nadvaha fakt moze skomplikovat tehu...nie vzdy, to je jasne, ale ak vam napr. nabehnu bielkoviny v moci a opuchnu nohy, tak dopadnete ako ja...

A beruska,
mam velkost 50tku...takze XXXL urcite 🙂

hanulik
26. zář 2006

Já mám jen vyšší tlak. Vždycky jsem měla nízký, ale pak se přidaly starosti o babičku, problémy v práci a nějak to vyletělo. Teď jsem doma na neschopence, mám mít klid, tak snad to prý půjde dolů.