Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

hanulik
28. zář 2006

Teď jsem koukala na to album. Děti, to je špica. 🙂 No a zrovna přišel můj přítel a říkal, že Ti to moc slušelo. Ve svatebních šatech. 🙂 Jak se snažíte dlouho? Teda jestli se můžu zeptat. 😉

kalerat
28. zář 2006

hani děkuji moc, začali jsme se snažit od svatby tzn. od dubna.

kalerat
28. zář 2006

ale vlastně jsem od té doby měla jenom 2 cykly, od 17. 7. jsem to ještě nedostala. Příští týden jdu na ultrazvuk

hanulik
28. zář 2006

Takže nejspíš už taky těhu, tak to gratuluju. Nechci to zařiknout. 🙂 Vydržela jsi to docela dlouho. To Tě obdivuju! Já jsem to měla dostat ve středu a už další pondělí jsem byla netrpělivě u doktora. Vzal mi krev a ve čtvrtek jsem byla na prvním ultrazvuku. Mimi mělo 3 mm, ale bylo to nejkrásnější, co jsem kdy viděla. Asi jako každá máma. 🙂

kalerat
28. zář 2006

No tím si právě nejsem jistá, bude to podle mě nějaká porucha, či co. Test jsem si dělala, ale mohlo být na něho brzy. Na další test jsem velkej srab. Takže to nechávám na ten ulz. Dneska začalo mírné špinění, ale zatím nic, tak jsem z toho zmatená

hanulik
28. zář 2006

Jako že jsi na něm dvě čárky nenašla? Já už jí měla teda hned první den vynechání, ale hodně slabou. Vyzkoušela jsem pak ještě další tři a na všech byla jen ta slabá. Záleží to totiž na počtu hormonů, které začne mimi vylučovat. Špinila jsem zatím jednou, ale hrozně hrozně slabounce, že to nebylo skoro vidět. Co žaludek, nemáš nějaký problémy?

kalerat
28. zář 2006

Test byl negativní. Tak nevím. Žaludek mě zlobí hlavně večer, ale dnes mě bylo špatně odpo. ale jak říkám těhotenství to nepřikládám

hanulik
28. zář 2006

No ale to zpoždění je teda už docela dlouhý. ☹ Mě zlobí žaludek celý den. Je jedno, jestli je 8 ráno nebo 11 večer. Mimuško asi vůbec nechodí spát. Ondra říká, že se tomu nesmím divit že to hold bude divoch. Pořád mu domlouvá, ať nezlobí maminku. Moc moc moc Ti držím palečky, je to fakt krásný pocit. 🙂 I když je mi blbě, užívám si to těhu. I když bych občas do všeho nejradši kopla.

kalerat
28. zář 2006

děkuji uvidíme jak to všechno dopadne. Já jsem takový vynechání ještě nikdy neměla tak nevím.
ani nevíš jak moc bych si to přála 😵

hanulik
28. zář 2006

Věřím Ti. Já jsem už taky dlouho toužila po miminku, ale neměla jsem stabilního partnera. Teď vím, že tohle je ono že s ním chci být a budovat rodinu. O to víc jsem ráda, že už čekáme. Víš takový ty sny jako teď mimi, někdy v budoucnu svatba, malý domeček někde na vesnici. Taková pohoda. 🙂

kalerat
28. zář 2006

jo to je super. Kolik ti je?

hanulik
28. zář 2006

Nedávno mi bylo 23. A Tobě?

kalerat
28. zář 2006

všechno nej k narozkám. Mě je 27

hanulik
28. zář 2006

Díky. 🙂 No, tak to už je taky nejvyšší čas na první mimi. 🙂 Nemyslím to zle ani ironicky. Nám teda všichni říkají, že jsme měli ještě pár let počkat. Příteli je 25.

kalerat
28. zář 2006

no to je, tak uvidíme kdy se zadaří. Napřed se musí srovnat cyklus

kalerat
28. zář 2006

Dobrou noc 🙂

majka07
29. zář 2006

Krásné ráno 🙂

ivusenka
29. zář 2006

Ahoj Majko, te´d jsem se vrátila od žen. doktora, docela mě potěšil, protože podle stěrů poznal, že jsem těsně před ovulací. smál se, když jsem řekla, že to vím že už na ovu netrpělivě čekáme, protože měříme teplotu a on se smál a říkal, že na to jdeme vědecky 😀 Jinak jsem prý na 100% v pořádku a pokud se nebude stále dařit, tak prý k němu mám přijít v březnu a začal by vyšetřovat proč se nám nedaří. jsem ráda, že mi potvrdil, že ovulace probíhá, protože to je hodně důležité.

majka07
29. zář 2006

Ahojky Ivu, to je super 😉

danka1
29. zář 2006

Ahojte, dobré ránko 🙂

majka07
29. zář 2006

ahoj dani 😉

ivusenka
29. zář 2006

Holčiny, už se zatím vypojím, mám hodně práce - konec měsíce, možná po poledni se tu objevím. 😉

majka07
29. zář 2006

Já za chvilku taky poběžím 😉

danka1
29. zář 2006

jeee ja som mala robotku trosku a teraz tu uz nikto nie je 😢 tak pridem pozriet neskor 🙂

tretulka
29. zář 2006

ahojte babenky, mozem potvrdit, ze vaha nemusi byt az taky problem pri otehotneni, problemy mavaju aj chude 😉 . Nam sa to zadarilo na druhy mesiac snazenia, pocas tehu som nemala problemy, ku koncu mi puchli nohy, ale to bolo aj tymi horucavami. Chcela som rodit prirodzene, ale kvoli nepostupujucemu porodu - otvorila som sa v podstate bez bolesti na 7cm, ale nemala som kontrakcie, darmo ma ladovali infuziami s oxytocinom 😀 , mi robili cisarsky. Ked mi dr. povedal, ze ide "brusit noze" az mi slzy vyhrkli, ale hlavne je to, ze maly je v poriadku a ja vlastne tiež 🙂

ivusenka
29. zář 2006

Tretulko, mějte se s maličkým dobře, ať roste jako z vody 😉

kalerat
30. zář 2006

ahojte všichni, přeji vás hezký den 🙂

hanulik
30. zář 2006

Ahoj Kalerat, promiň, že jsem tuhle tak bez rozloučení odpadla, ale normálně jsem tu usla. 😅

kalerat
30. zář 2006

Hani vůbec se neomlouvej já to chápu 🙂

hanulik
30. zář 2006

Jsem teď nějak K.O. Ale poslední 3 dny je mi celkem dobře, takže jsem se dneska pustila do gruntování. 🙂 Už to tady bylo jak nechci ani říct kde. Víš, z čeho mám hroznou radost? Zítra se jdeme podívat na byt. Je bratrance mýho kluka a nechal by nám ho za cenu inkasa. Plně vybavený. Tak jsem zvědavá. Tady se to už nedá vydržet.