Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

vlastulka123
27. led 2012

Ahojte kocky, kazda z vas pise, ze ma XXL.....no je to aj niekto taky, kto ma nad 100 kg a podarilo sa mu otehotniet?

ichthyska
29. bře 2012

@dolphinek ahoj zatial nie ale chystam sa

dolphinek
29. bře 2012

@vlastulka123
@ichthyska já měla přes 100 kg a otěhotněla jsem naprosto v pohodě a rychle

slucky
30. bře 2012

Úžasné těhotenské rifle od Nextu - 44

Ahoj holky, chtěla bych Vám nabídnout, pokud by někdo měl zájem, těhotenské rifle z Nextu
Koupila jsem si rovnou 2 velikosti a do téhle asi nedorostu. Tak je škoda, aby mi ležely ve skříni.
Původní cena 28 liber (asi 840,-)
Jsou skvělé, vypadají jako normální úzké rifle( ale nejsou zas úplně obtáhnuté) a jsou moc pohodlné, hlavně tím, že ten pás na bříško není až pod prsa.
Materiál je dostatečně pevný a poddajně pružný
Anglická velikost je 16L (prodloužená délka, tak na 175cm)
Nabízím za cenu:
650 Kč

P.S. na reálné fotce jsem já v těch menších

ichthyska
28. čer 2012

@dolphinek to je super ja stale nic ☹

1velrybka
23. srp 2012

Ahoj, přidávám se ke snažilkám XL, je tu někdo?

ichthyska
27. zář 2012

@1velrybka ahoj ja som tu🙂

monyliny
21. říj 2012

Ahoj děvčata.já měla u obou dětí kolem metráku.Otěhotněla jsem hned na poprvé bez ochrany 🙂 Tak že ve váze to není 🙂 Rodila jsem a měla šílených 125kg 😀 na sále museli mít ze mě radost 🙂 Ale já byla holka šikovná,pomalu o mě nevěděli a zmákla to stejně jako atletka 😀

ichthyska
29. lis 2012

@monyliny ahoj a mala si dake zdravotne problemy?

monyliny
30. lis 2012

@ichthyska Ahoj,neměla.jen takové ty klasické v těhotenství-málo železa a tak .Jo a měla jsem trochu problémy se srdíčkem,ale trpěla jsem na nízký tlak,tak prý je to normální,musela jsem na sebe dávat větší pozor 😉 Proč se ptáš,Ty máš nějaké zdrav.problémy? ☹

sarin
30. lis 2012

ahojte kolko kil musim mať aby som sa mohla pridat? 🙂 A tesim sa ze aj bacule mozu byt tehule.. My sa zatial len snazime 🙄

ichthyska
2. led 2013

to je super ze si nemala ziadne

maciatko248
15. led 2013

Ahojte holky
@ichthyska @sarin
pridavam sa k vam pozeram ze tu moc nekecate ale rada by som obnovila danu temu 🙂
rok 2011 som mala mimomaternicove otehotnenie a pribrala som 20 kg a uz mam pekne nad 100kg a nedari a nedari sa...tento mesiac som bola na odporucanie v Care a privitala ma doktorka s tym ze problem bude v mojej vahe...potom zacala riesit moj HP a ze pojdeme na prefuk vajcovodu jedneho ktory mam. Tak som z toho zostala aj trosku sklamana ze rovno vidi chybu len v mojej vahe...ale trosku som aj stym pocitala ze urcite mi na to nieco povedia. tak som zacala cvicit ale vobec to neni jednoduche rozhybat tak tazke telo 😅

sarin
15. led 2013

@maciatko248 ahoj no mne tu este nikto nenapisal.. 🙂 ja vazim 70 kg a mam 166 cm a ideme s muzom do tretieho snaziaceho kola..

maciatko248
15. led 2013

@sarin myslis 3 cyklus?

sarin
16. led 2013
cukrik580
16. led 2013

jaaaaj baby...tak prave sem patrim...ja uz ani neviem, ci snazime alebo ci cakame alebo ci vzdavame alebo co...minuly rok som schudla desat kileciek a ako som dva mesiace bola PN, a do toho vianoce...no skoro vsetko naspat...teraz znova drzim mnou upravenu dukanovu dietku a dnes je 10. den a mam minus rovnych 6kileciek...tak dufam, ze sa mi podari schudnut co najviac a pripadne budem rada, ked budem musiet dietku prerusit kvoli babatku ;) drzim vam vsetkym pasticky...my si nedavame pozor cca 5 rokov a stale nic, ale ono to raz pride, verim tomu... 🙂

ichthyska
22. led 2013

@maciatko248 ahoj problem s vahou mam aj ja ..........ale musim ti povedat kamoska ma 130 a tehulkuje bez jedineho zdravotneho problemu.....tak ja uz fakt neviem ..........

ichthyska
22. led 2013

@cukrik580 vitaj 🙂)))))) aj ja sa snazim schudnut ale nie je to take lahke ....☹(((((( vsetky diety su kratkodobe treba zmenit zivotny styl a to je veru tazke .........ale musime sa snazit koli babatenku

ichthyska
22. led 2013

@cukrik580 URCITE TO PRIDE TREBA VERIT 🙂

strawberry17
22. led 2013

ahojte, aj ja som xxxxl mamicka 🙂

cukrik580
23. led 2013

@ichthyska ale dukanka je na cely zivot, vobec to nie je kratkodoba zalezitost 🙂

maciatko248
23. led 2013

Ahojky Holky 🙂
@ichthyska tak to je potesujuca sprava 🙂 ja stale verim ze to neni len o tej vahe 😅 ale doktori tvrdia opak 😝
ale dala som sa na zdravu vyživu uz 14 den a mam 2 kg dole
@cukrik580 dukanova je to o bielkovinach ak si dobre spominam...kamaratka tiez pri tom krasne zhubla ale ked prestala tak pocase sa jej to vratilo...nehovorim hned ale po 3-4 mesiacoch tak ja neviem 😅

sarin
23. led 2013

fuha 130 kg a bez problemov tak to je normalne povzbudzujuce.. Ono asi pri tehulach to az tak nevadi ako pri pocati...Kedze kila na vyse moze sposobit PCO vraj.. ale ked ovulujeme tak si nemyslim ze to ma naky dalsi vplyv..

cukrik580
24. led 2013

@maciatko248 mne sa po minulom roku vratili az po cca 6 mesiacoch asi 6 kil...ale bola som PN a bola som dva mesiace len na gauci a v chladnicke :DDD takze to nebolo tym...a to som sa nedostala ani do tretej fazy...a cez vianoce dalsie dve kilecka 😒

asitka
28. led 2013

jéééjo...tu to ešte žije? dlho som tu nebola 🙂 cukrik...jak sa máš? vidím, že si ostala verná... 🙂

cukrik580
28. led 2013

@asitka ahoooooooj :D verna ani nie, ale nasla som to tu opat po sto rokoch ;) ako sa mas? 🙂

cukrik580
28. led 2013

@asitka akurat som ochoretaaa :/ dajaka chripka ma zmohla...som nakupila tonu ovocia...tak uvidime...dostala som tie trojdnove antibiotika...

asitka
31. led 2013

@cukrik580 tie som mala aj ja minule...celkom dobre mi zabrali...ale o týždeň som bola chorá zas 🙂 teraz u nás všetci chorí....a mňa už tiež začína kašel obháňať...takže tiež žujem ovocie a zeleninu...ale myslím, že to jedno v tomto chrípkovom období...máme sa fajn...čo ty? ostatné baby tu už poriadne dlho neboli...musím ich sfúúúknuť na facebooku 🙂 😀

cukrik580
31. led 2013

@asitka veru, sfukni :D zabrali aj mne...mna toto uz stihlo druhykrat, tak uz si treti neprosim, kamaratka ma synacika 20 dnoveho a uz ho strasne chcem vidieeeet, tak uz musim byt zdrava :D som ho pestovala, ked mal 6 dni 😵 😵 😵 chrustik...jajha,....aj ja uz by som prijala veru :/