Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
22. črc 2008

takze teraz je tato tema miesto baculiek?

dorotaw
22. črc 2008

Ano je 🙂

emjee
22. črc 2008

ano - temu nechavam premenovat, mne to bohuzial premenovat momentalne nejde

mexx
22. črc 2008

No, takze Emjee povedala, ze temy zluci, ale nieco jej nefunguje, takze premenovanie necha na druhu adminku. Takze teraz sme tu vsetky doma, mozeme kecat do bezvedomia. 😉

alika54
22. črc 2008

waw,,,tak suprisne,,,aspon nas bude viac 😀

emjee
22. črc 2008

nazov temy je zmeneny 😉

dorotaw
22. črc 2008

Saska uz ti deticky spinkaju?

asitka
22. črc 2008

nooo...sa pridávam do klubu 😀

zelvatko
23. črc 2008

já se taky přidávám do klubu XXL.. od babiček jsem podědila snad to nejhorší co sem mohla..!!

siwike25
23. črc 2008

čaute baculky tak už som ,,PRVA" xixixixixxi-vidim že nas premiestnily ale to nevadi.Baby tak čo budete dnes varit?Hrozne počasie je vonku-bbbbbbbbbrrrrrrrrr až je zima.Je tu niekto?

andrissek
23. črc 2008

Taky se přidávám jestli můžu 😉

siwike25
23. črc 2008

Jej -kludne aspon bude sranda 😀 😀 😀

andrissek
23. črc 2008

siwike koukla jsem na fotečky,měli jste pěknou oslavu. Máš moc hezkého chlapečka 😉 .
U nás se slavil v sobotu 1 rok 😉

siwike25
23. črc 2008

oha dakuje aj ja som pozarala tvoje foto-peknučke su tvoje dievčence-hotove herečky 😀 😀 😀 .My sme oslavovaly tiež sobotu ale 2 roky.

siwike25
23. črc 2008

Andrissek jek si mam ten obrazok skopirovat a kam ho mam potom vložit?myslim tu animaciu čo maš v albume.diky

mexx
23. črc 2008

Caute zenule... 🙂 Neviem, ci len mne sa to tak zobrazuje, ale ukazuje mi stale stary nazov temy, a Emjee vravela, ze uz je zmeneny...tak by sme mali byt len "Baculky"...tak neviem... 😕

Co porabate takto zrana?

siwike25
23. črc 2008

To ti neviem povedat.Mne sa maly teraz zobudil 😀 😀

titkovamiriam
23. črc 2008

caute uz sa aj ja pridavam 😀

titkovamiriam
23. črc 2008

ja som na dnes varila morcacie masko dusene na parpike a paradajke k tomu tarhona,zeleninovy salat a polievku karfiolovu-mam to tak na dva dni 😀

sasenka
23. črc 2008

Ja dnes nevarím, idem k zubárke 😠 😖 😢 Tak sa nechám prekvapiť, čo mi navarí manželík...no ako ho poznám, tak vie len čaj, párek, pizzu z mrazáku a halušky 😀 😀 😀

mexx
23. črc 2008

Miriam mi narobila chutky... 😝 😉

Sasenka, tak sa nechaj prekvapit, mozno aj motyka vystreli a dnes to bude nieco vynimocne... 😉

sasenka
23. črc 2008

po 13 rokoch mna už nič neprekvapí 😀 😀 😀

andrissek
23. črc 2008

siwike tady je odkaz 😉 vyber si obrázek a pod ním je adresa kterou zkopíruješ 😉 . Potom ji v albech vložíš do políčka změň údaje 😉 😉 😉

andrissek
23. črc 2008
mexx
23. črc 2008

Sasenka, no este aby si nebola prekvapena, ako ta moze nieco prekvapit... 😀 😉

Tie animacie su cool, skoda, ze zatial nemam deti, aby som mohla santit v albumoch... 🙂

titkovamiriam
23. črc 2008

tych animacii tu je 😀 ,uz ale nemenim dala som len mena s datumami narodeni 😀
sasenka moj nevie ,,navarit,,ani to-keby to tak spravil pocitac to by bolo ine 😀

mexx
23. črc 2008

My sme to akurat s drahym rozoberali, ze ako je mozne, ze niekto povie, ze nevie uvarit vobec nic... Lebo ved taky caj alebo prazenicu by snad dokazal kazdy, si neviem predstavit, ze nie... 😕 Alebo aj take rezne, ved co uz je na tom tazke? 😕 Podla mna ludia len klamu, aby nemuseli varit, povedia, ze nic nevedia... 😅

siwike25
23. črc 2008

Andrissek ja som s toho totalny JELEN mne to tam neide 😀 😀 😀 😀 😀 .
Titkovamiriam awoj 🙂

siwike25
23. črc 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej už som došla nato super dakujem 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
23. črc 2008

SUPER foto animacia! 😀