Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sasenka
22. srp 2008

ja sa tiež teším na škol. rok, sice aj vioac práce, ale aspon ma Heni zamestnanie a nevymýšla tolko 🙂 Bude to dosť nabité, lebo 3x do týždna ma hudobku (spev a gitaru), 1x počítam PC krúžok a ešte chce na mažoretky. Takže to vychádza na každý den nejaká činnosť.
Alexko dostal v noci teplotu, vysokú nad 38,5 tak neviem čo to má, asi zuby, on vždy teplotuje vtedy. A zajtra mame isť na Káju Gotta ( www.velkytresk.sk) tak neviem ako pojdeme, ak bude chorý 😒

dorotaw
22. srp 2008

Cauko,dufm ze to Alexkovi prejde!Na nedelu hlasia burky ☹ .Chalani spia ja idem cosi uvarit a zavesit pradlo.

sasenka
24. srp 2008

My sme si včera užili koncert v Terchovej na amfíku napriek prehánkam bola tam Jana Kirschner, no nič moc, okrem starých hitov som nič nepoznala, tie nove po AJ ma take divné, Peter Nagy bol uplne špicový, dobre to bavil, no a Helenka Vondráčková dala samoš Dlouhá noc a Sladké Mámení 😀 Kája Gott je proste božský, ale vidno na nom už ten vek, ale aj tak je to zážitok, asi ho už nikdy neuvidím naživo 🙄 no a končilo to super ohnostrojom podla hudby - také niečo som fakt ešte nevidela 😲 ...krááásaaa

Prišli sme o piatej a začalo to o 18:00 a skončilo po 23:30 😵

Inak sedeli sme v 2 rade, hned za novinármi, takže uplne super výhľad, kamka skákala ako antilopka ponad lavičky, aby chtila miesto 😵

dorotaw
24. srp 2008

Ahojte zienky,pocasie sa nam pokazilo,u nas prsi aj sa ochladilo 😒 .Saska,vidim,ze sa ti vystupenie pacilo. 🙂 A co Henka,uz je z dovolenky doma?

sasenka
24. srp 2008

ešte nie až v ztorok v noci majú prílet do Blavy, manžel po nich pojde

cikyta
24. srp 2008

Ahojte!Prosím vás,neviete mi poradiť?...Kedy sa dostáva materská knižka?.....Dakujem a pekný večer.

dorotaw
24. srp 2008

ja som dostala MK, ked som bola v 6 tyzdni 🙂 .

sasenka
24. srp 2008

moj mi dal až po sone v 11 tt. ale ja som išla až tak neskoro, tada šla som v 9.tt a on mi to pripravil potom na to sono, a pri Alexkovi tiež nejako tak

dorotaw
25. srp 2008

Caute babenky,pred chvylkou sme prisli z vonku,chalani sa riadne vyblaznili 🙂 .Teraz som ich vykupala a lezia v posteli a piju kakauko.Dufam,ze rychlo zaspia.Este sa stavim 🙂

sasenka
25. srp 2008

ahoj, aj my sme práve prišli pred polhodinou, sedeli sme s kamoškou (Erikou) u nas na dvore. Chalani sa tiež vybláznili, ved tak aj vyzerali, všetko do práčky a decko rovno do vane 😀
Zajtra ma prísť už Henka 😉 tak sa tešííííím

dorotaw
26. srp 2008

Cauko Sasenka,preco si zrusila svoju fotku?

titkovamiriam
26. srp 2008

ahojte uz som tu chvilka nebola no vidim ze ste vela nepopisali-ja mam od stvrtka dovolenku a aj cely dalsi tyzden tak si dufam este s deckami uzijem slniecka 😀

siwike25
26. srp 2008

Ahojte babulky davnno som tu nebola ako sa my tu mate?došla som pozriet čo tu mate noveho,ale asi nič 🙂 🙂

hettie
26. srp 2008

siwike a kde si bola? dovoelnkovala si?

titkovamiriam
26. srp 2008

nic moc nove a ked tak jedna smutna sprava:zomrel Michal Docolomansky ☹

hettie
26. srp 2008

kedy??? dnes??? to je škoda, mala som ho rada 😢

titkovamiriam
26. srp 2008

o 11,00 😢

siwike25
26. srp 2008

Hettie nie 🙂 len som sa sem nevedela dopracovat,mangel mal dovolenku a nebolo ani kedy. 🙂
Titkovamiriam čo?kedy? ☹

hettie
26. srp 2008

už som si to prečítala na zoznam.sk ☹

siwike25
26. srp 2008

a čo sa mu stalo?

hettie
26. srp 2008

mal rakovinu, asi plúc, lebo zomrel na oddelení pneumologie, mal 66 rokov

siwike25
26. srp 2008

tikokso ☹ ,to je sila ,bol to dobry herec 🙄

dorotaw
26. srp 2008

Hettie,uz sa ti vratila Henka z dovky? 🙂 .Je mi luto,ze Misko zomrel,mala som ho rada,bude nam chybat.Ale zivot je aj o tom ☹ .Smutne

titkovamiriam
26. srp 2008

😔 😢 😔

dorotaw
27. srp 2008

Caute zienky,este par dni a zacne skolsky rok 🙂 .To bude zase frmolu,ucenie z detmi.Sice mne to este nehrozi 😀 .Starkeho vcera zobrala zachranka do nemocnice 😢 .Ma velke mnozstvo vody v plucach.

titkovamiriam
27. srp 2008

ahojte!

starky nech sa drzi

mne zajtra zacina dovca a cely tyzden-hura a skola co uz,len nech michal uz skonci zakladku-na strednej je super!!!!

dorotaw
27. srp 2008

Mam vas pozdravovat od Sasenky,uz tu nebude pisat,lebo ju uplne zrusili. 😠

titkovamiriam
27. srp 2008

skoda no co uz takto asi tato tema zanikne,alebo tu budeme dve tri.a co vlastne take stalo ze je uplne zrusena,do akej temy sa pridala?,ze je nepohodlna ☹

dorotaw
27. srp 2008

ani neviem,ale jeto sproste,ze sa robia taketo veci 😖

titkovamiriam
27. srp 2008

jasne - tak sa zatial maj,dufam ze mojej dovolenke to tu bude fungovat 😀 - doma net nemam uz by boli synovia savislaci ☹