Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

dorotaw
1. říj 2008

Aj ja prajem pekne,sice uprsane rano 🙂 .Pri takomto pocasi sa asi nikomu nechce robit,aj ja som akasi dolamana 😒 ,vcera som tu mala masera tak ma riadne vymasiroval aledva zijem 😀 .Matko strasne kasle,ale Kubkovi je o cosi lepsie 🙂 .

sassi
1. říj 2008

ja som mala rano na navšeteve kamošku, tak som mala aspon veselo v tomto neveselom počasí
poobede berie manžel malého do ZA, lebo ja idem do školy na Radu rodičov, tak budem mať 2 hodinky len a len pre seba 🙂 🙂 🙂

alika54
1. říj 2008

cao kocky,,,,vonku je hnusne 🙄 a aj moja nalada o tom sveci 😖 ,,,ako sa mate???

titkovamiriam
1. říj 2008

celkom to ide ,kolega tu pre nas varil fazulovu/12ludi/ 😀 tak bolo pri obede veselo 😀 ,inak sa tesim domov v americkych receptoch dali recept na hruskovy kolac tak ho vecer spravim,chcela som au na vikend no spravim ho dnes a budu mat aj decka zajtra do skoly. 😀

alika54
1. říj 2008

teda,,,posli mi zo svojej energie 😉 ,,,mna dnes caka kopa zehlenia 😠 ,,,fuuj,,,

titkovamiriam
1. říj 2008

energie mam dost len mam stalo malo casu,odkedy som v praci niak sa mi skratili poobede a vecere ani nehovorim,minule zavaram a ze dve hodiny rano a mne koze sa ani spat nechcelo co som zhava do zavarania a varenia a potom desat hodin rano v robote a som zrela do postele 😀

marlenka56
1. říj 2008

ahojte babulienky ako sa máte? je tu niekto? 😕

marlenka56
1. říj 2008

kuk 😵

marlenka56
1. říj 2008

zase som tu sama ☹

marlenka56
1. říj 2008

tak nič majte sa krásne

marlenka56
1. říj 2008

a pekný večer vám všetkým prajem

alika54
1. říj 2008

jee,,,ahoj,,neodchadzaj 😉

sassi
1. říj 2008

ahojte
marlwnka vidim tam takého maleho štíhleho chrobáčika, to si ty???? 😉
ja som bola po zasadaní na večeru a pina coladu 😝 mňááááááám
a navyše s kamoškou a bez detí 😀 😀 😀

alika54
1. říj 2008

juj sassi,,,ako ti fajn bolo 🙂

sassi
1. říj 2008

ti poviem , viac ako fajne 😀

alika54
1. říj 2008

😉

asitka
1. říj 2008

čaaaaaaaaaute dievčatá...no som sa len včul sem dostala...ako ste sa dnes mali??? ja aj dobre...aj zle...susedia tuším prerábajú jadro a dávajú vstavané skrine do chodby...no rachot je tu taký, ako keby búrali celý vchod...už ma hlava z toho bolí...malá, čo mi raz zaspí...tak ju hned zobudia..no bytcica to istí mám dojem.....

ali seeervus moja...ako??? nevidela som ta na az....de sa flákaš??? či to ja??? bože neviem, dnes je nejak divný deň 😝

sassi
2. říj 2008

asitka, decko do kočíka a von, ale bo dojdi k nam 😀 u nas sa búra stále, z cviku nevyjdeš 😀 😀 😀

titkovamiriam
2. říj 2008

ahojte,mala som rano skolenie a za chvilu obed 😀 ,tak akosi nestiham-u nas je pod mrakom a obcas sprchne 😠

sassi
2. říj 2008

aj tu tak ☹

emily333
2. říj 2008

ahojte u nas svieti slniecko ale pofukuje vetrik 🙂

sassi
2. říj 2008

ahoj emily 😉
strácam prehlad, si u nas nová???
ak ano tak vitááááj

irenka21
2. říj 2008

v albu mám nové foto, ještě jsem zhubla další 3 kg.

sassi
2. říj 2008

irenka, my sa tu zaoberáme všetkým možným, len nie práve chudnutím ako takým... toto nie je tema o chudnutí, ale o tom, ako sa da aj vo velkosti XL a XXL žiť naplno a krásne... čím nechcem povedať, že sa nesnažíme vyzerať dobre ... 😉

alika54
2. říj 2008

caute kocky,,,ako sa mame? ja som chronicky nevyspata 😒 ,,,asitka ja som sa vcera odhlasila z aze a ty si sa prihlasila,,,neako sme sa obisli 😅 ,,,co nove??? ja sa idem s malym drvit basnicku bo mame taku straaaaaasne dlhu 😲 ,,,irenka perfektne si zhodila,,,mne sa zatial podarilo pat kg a akosi stagnujem,,no dnes mam opat len pitny den tak hadam pojde cosi dole 😠

asitka
2. říj 2008

alika...ťa vyhodím s klubu šarmantných aj s xl a xxl... 😀 čo to tu píšeš...ja tiež chudnem, ale len v mojich predstavách tuším 😀 hej...len ja som sa skôr nedostala....no tak sa učte...ja vypisujem papiere na krúžok tanečný a na angličtinu do škôlky pre syna 😀

sassi...šak som aj bola...ale prišla som a buchot ešte väčší...tak mám dilemu...či chodiť von 😀 čo raz prídem ešte viac trieskajú 😀 jéééééééééééééééééj...máš super foto

alika54
2. říj 2008

ale noo,,,ked dosiahnem tvoju vahu s chudnutim prestanem ok??? 😉

emily333
2. říj 2008

sasi som tu nova dufam ze nevadi 🙂

alika54
2. říj 2008

ahoooj emilly 😀

emily333
2. říj 2008

ahoj prave som skusala maleho z angliny ja sice nevim ani meke f ale tvarim sa ze rozumiem 😀