Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

1kaculka
9. říj 2006

Ahojkyyy Hapíčku 🙂 , tak už jsi zdravá????
Já jsem dneska totálně ko, záda mám v troubě. Chtěla jsem včera vyrobit rekord v mytí oken a kompletním úklidu bytu. 😀

dagmarka1
9. říj 2006

ahojky holky, krásné pondělí a příjemné zařazení do prac.procesu nám všem přeji 😉
Hanuličku:já sem trošku pipka punčochatá, teď jak pročítám celou diskuzi od začátku, jsem si všimla, že otázky zjišťování ovu už tam proběhly mezi Tebou a Ivušenkou, sorry, jsem celá nepozorná po víkendu.pěkném, leč zatím brzkém-snažení. 😀

dagmarka1
9. říj 2006

teda ne uplně jako celou od začátku, ale asi 4 stránky dozadu, no nic jdu něco dělat, nebo som celá volako zmetena, zkrátka v pasti. 😅

happykaty
9. říj 2006

Teda Kaculko, že se nestydíš, takhle týrat svoje tělo 😉 Zdravá ještě moc nejsem, ale do práce jsem musela. Mám pocit, že se do svého kanclíku ani nevejdu - všude kolem se tu válí spousta práce 😝 Je to divný, ale nikdo za mě nedělal 😀 😀 😀

ivusenka
10. říj 2006

ahoj snažilky a těhulky, kdepak jste ??? Kačulko, doufám, že je ti už líp a tobě Katty přeju, aby sis ten svůk kamrlíček brzy vyčistila. Já se včera ještě dovolenkovala 😵 , byli jsme na výletě v Mariánkách a bylo tam nádherně

msunny
10. říj 2006

Ahojky holčiny. Můžu se přidat k vaší diskuzi? I když jak jsem tak koukala, tak je tady víc snažilek, ale hlavu vzhůru, ani se nenadějete a budou z vás určitě těhule! 😉

happykaty
10. říj 2006

ivusenka: Ahojky, no, snažím se, ale bude to chvilku trvat 😀 Taky nevím, kde všichni jsou, nějak nám ta diskuze vázne...asi se všechno snaží 😀 😉
msunny: Vítej mezi námi, neboj, nejsi tu jediná, máme mezi sebou už i pár těhulek 😉

ivusenka
10. říj 2006

Msunny, také tě vítám. Katty, nám VSÚ marodila měsíc, tak si asi umíš představit, jak teď jedeme na plné obrátky 😀

happykaty
10. říj 2006

Ivčo,tak to si představit dovedu 😀 Já byla doma týden a už teď mě posílají zase pryč 😀

ivusenka
10. říj 2006

Tak to znám zase já 😀 , když nám VSÚ dává haldy do skříně, v duchu ji proklínám a škrtila bych 😀

zuziq26
10. říj 2006

Ahojte, ako sa mate? Ja som na chvilu rozmyslala, ci radsej nejdem nakuknut do temy "Chudneme", ale rozhodla som sa ist sem, aj ked chudnut sa snazim... a co vy? ako ide snazilkovanie?

ivusenka
10. říj 2006

Zuzi, jestli chodíš do české diskuze "Hubneme společně" tak tam zrovna jsou takové ty 55 kilové, které mají mindráky, takže tam raději nechoď 😉

ka.te1
autor
10. říj 2006

Já budu tohle téma potřebovat víc až od příštího roku, teď ještě beru HAK, takže.....néé, že mně do příštího roku utečete 😉

ka.te1
autor
10. říj 2006

Taková blbinka, ale proč ne, že jo 😉
http://sweb.cz/svjet/plzak.html

msunny
10. říj 2006

ka.te1: Já mýslím, že Ti neutečem. Já brala taky HA a jaká je ze mě teď těhule! 😉

dudus
10. říj 2006

Ahojte všichni,hlásím nástup.Jsem snažilka-bohužel,xl-bohužel a přecházím z beremese,v sobotu jsem to podepsala-moc pěkně 😀 😀 😀

dagmarka1
11. říj 2006

dudus hodně štěstí na společné cestě životem 😎 ,pokud to správně chápu,byla svatba?! 😅

1kaculka
11. říj 2006

Čau holkyyyyy 🙂 , dneska už lezu jakštakš 😀 .
Tahle MS je nějaká divoká, od čtvrtka uplně pidi špinění a teprve včera se mi to pořádně rozjelo a pekelně mě bolelo břicho.

Ka.te: jsem si zkoušela ten výpočet a pořád mi vychází chlap, tak to jsem jednou na to zvědavá 😉

ivusenka
11. říj 2006

ahoj Dagmarko a kačulko, vítám Vás

1kaculka
11. říj 2006

Ahoj Ivuš, mám fůru práce, tak se sem podívám po 13 hodině, zatím páčko 😉

dudus
11. říj 2006

Dagmarko-díky za přání,svatba byla.Malá,tajná a hlavně krátká 😅

ivusenka
11. říj 2006

Kačulko, to jsme na tom stejně ☹ . Tak ať ti to jde pěkně od ruky 😀

msunny
11. říj 2006

ka.te1:Mě podle toho výpočtu vyšel taky kluk. Ale podle tátova počítání to bude holka, tak jsem zvědavá! 🙂

ka.te1
autor
11. říj 2006

1kaculka + msunny: Tak to jsem zvědavá, jestli se ten výpočet trefí. Pak musíte dát vědět, jestli nelhal 😉

ivusenka
11. říj 2006

Kate dívala jsem se také na tu tabulku, jenže přesné datum početí zatím nevím 😀 a vůbec zatím nevím jestli jsme byli tento cyklus úspěšní - dozvím se to o víkendu, kdy čekám MS, ale hrozně moc bych si přála, aby to vyšlo, tak držte palečky 😉

happykaty
11. říj 2006

Čus holky,
ka.te: Tak jsem to taky zkusila a už vím, prož je tam napsáno, že se to nedoporučuje pro manželské páry - vyšla nám vhodnost pouze na 19 % 😀 😀 😀
kaculka: Tak už se můžeš hýbat? Příště to s tím úklidem tolik nepřeháněj, ať se nestrháš 😉

ivusenka
11. říj 2006

ahoj Katty, tak už jsme z nejhoršího venku - myslím z těch pracovních povinností, VSÚ se hezky vyprazdňuje. Ale jak jsem stále v těch papírech, mám strašné ruce, hrozně vysušené bříška prstů a praská mi to ☹

zuziq26
11. říj 2006

Ahojte dievcata. Aky mate nazor na moju nasledovnu dilemu: Ako som uz spominala, patrim medzi moletky a v blizkej buducnosti planujeme babetko. Co by ste urobili - najskor trosku schudnut a potom otehotniet, alebo naopak: mat babatko a postavou sa zaoberat az potom? Vopred Vam dakujem za nazory a rady

ivusenka
11. říj 2006

Zuzi, co znemaná moletka ??, Jako že baculka ?? Víš, to víš že nejlepší by bylo nejdřív trochu zhubnout, ale nemá cenu se trápit, záleží na tobě, jak ty sama se cítíš

ivusenka
11. říj 2006

Zuzi, to víš, že já bych taky chtěla nejdřív zhubnout, ale to bych se mimča asi nedočkala nikdy 😀