Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

emjee
2. črc 2007

jahodenka • 29. jún 2007 o 09:08
ahojte pred tehotenstvom som vážila 94 kg, teraz mám 102 a som v 28tt. Nie je to vela? ako ste natom s váhou vy?

annika • 2d, 23tt • 29. jún 2007 o 09:21
Ahoj,Jahodenka!
Ja som mala pred tehom 86 kg a 175cm. Dnes mám 90 kíl,ale bruško mi zo dňa na deň zväčšuje, a som len v 23 tt.Chuť mám na všetko, ale snažím sa namiesto keksíkov dať radšej nejaké ovocie.Teraz to musím natierať s krémom, niekde som to aj čítala.

vanduska • 1d • 1. júl 2007 o 09:43
ahoj Jahodenka
ja som pred tehu vazila 79 kg a rodit som isla ako 105 kg. Moja lekarka sa na mna stale hnevala, ze vela priberam a ze budem mat tazky porod.Porod nebol az taky hrozny a po porode som zhodila ihned 15 kil. No, 15 mi este treba. Ja som pocas tehu pribrala aj 3 kg za jeden mesiac

martina1980 • 36tt • 1. júl 2007 o 10:39
Ahoj.Tak ja už pomaly finišujem a za celé tehotenstvo som zatiaľ pribrala 7kg.Z 96 na 103.

majka07
5. črc 2007

Jé tady jsem nějak dlouho taky nebyla 😀 😀 😀

lenka.s
10. črc 2007

Ahojte, rada by som sa k vam pridala ak mozem, tiez som xxxl, aj ked uz babo mam, ale planujeme aj dalsie tak v priebehu roka.
Pridam trosku k teme, mne moju velkost prinieslo prave snazenie o babo, hormonalne zmeny a dalsie ine okolnosti spolu s poporodnymi problemami mi pridali 40 kg

nanda
10. črc 2007

ahoj holky,to jsem rada ze s tema kilickama nejsem sama 🙂 .U prvniho prcka jsem zhubla o 15kg a hned jsem otehotnela.Pribrala jsem v tehu 12.5kg a uz jsem se toho nezbavila.V prosinci cekame miminko ja zacala na 91,5kg.Dneska mam o 3kg vic.Mam hruzu jak budu pokracovat.Jo mimco cekame po IVF,nejak nam to neslo a protoze nejsem nejmladsi tak jsem nechtela na nic cekat.

bianca
21. črc 2007

ahojte.Dako pusto tu 😨

majka07
21. črc 2007

bianca pusto tu je:o) Spíš se někdo ukazuje na diskusi snažilky a těhulky nad 90kg 😉

lenka.s
27. črc 2007

majka, rada by som sa pridala, ale taku diskusiu som nenasla ☹ ☹

akira
6. srp 2007

Ahojky holky, poradíte? Docela se bojím mít miminko. mám 170cm výšku a 110 Kg. Na divné pohledy lidí jsem si jakž takž zvykla i když mně to někdy štve, nemáte nějakou radu jak shodit 40 Kg? Ráda bych byla fit na mimi... Nevím jestli to jde, mám zpomalený metabolismus, sedavé zaměstnání a dědičnou dispozici. Ale zkusit bych to chtěla. A druhá věc, může moje váha nějak ohrozit mimi? Moc prosím o radu.

Katy

dendasek
6. srp 2007

Ahojky holky: az dneska jsem objevila vasi diskuzy, tak se pridavam do klubu. 😉

eli77
7. srp 2007

Ahoj baby, chcem vas vsetky povzbudit, ale aj mozno poradit 😉 ani ja sa neradim medzi stihlunke maminky a mam krasne a zdrave deticky, netvrdim, ze to je pravidlo pri kazdom tehotenstve kde je maminka pri tele, ale u mna to vyslo🙂 je pravda, ze posledne tehotenstvo bolo pre mna utrpenim...pravidelne som mavala vysoky tlak(najviac mi namerala doktorka v poradni230/150, za minutu bola pre mna sanitka a smer nemocnica ☹ !!!) ale to vsetko uz mam za sebou a z toho brutalne tazkeho tehotenstva sa nam narodila vytuzena dcerka...hotovy anjelik 🙂

anculka
23. pro 2007

AHoj Kocky, chcela by som obnovit tuto temu a pokecat s tehu nad 90kg.

vojkina
23. pro 2007

Tady na té diskuzi to "žije víc":
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
🙂

pascalka
26. pro 2007

Ahoj babenky. Myslim, ze velmj dobre zapadam do Vasej skupiny. Ja som XXL a na konci tehotenstva. Uz dokonca prenasam. Pribrala som 13 kg a som ako slon. Ale nam sa zadarilo do 3 mesiacov. Nebojte vsetko chce svoj cas. Drzim palce 😉 🙂 .

zoya1
26. pro 2007

ahojte kočky. Aj ja sa zaraďujem do skupiny XXL, ale po novom roku idem chudnúť 😝 . Ešte som po pôrode neschudla ani kilo - tak dúfam, že teraz to vyjde.

m311293
27. pro 2007

Ahoj kočky, dobrá zpráva, před druhým těhotenstvím jsem vážila 98 kilo, nepřibrala jsem ani kilo, když jsem porodila měla jsem 88 kg ( syn vážil 5,20) po 3 měsících pravidelného kojení jsem vážila 80 kg. Je to 5 let a držím se tak na 86, ale chybí pevná vůle.

evitkamalicka
27. pro 2007

cafte baby,
no ja som tiez taka riadna XXL snazilka s tymi mojimi 86 kg a som zvedava kolko priberiem ked budem tehu, ale myslim ze to nie je ziaden problem ked je zienka taka spravna buclata, lebo nam sa to podarilo hned na prvy raz

pascalka
27. pro 2007

Ahoj evitka. Ja som tiez XXL a do troch mesiacou som otehotnela. Myslam,ze zalezi vela od plodnych dni,lebo moj manzel chodi na tyzdnouky a ked som si teraz spatne vyratala plodne dni,tak raz mal 3dni volno a prave vtedy som otehotnela 😀 Takze moj zaver myslim,ze ak niesu tam ine problemy vaha nieje rozhodujuca 😉 Inak moje segri boli riadne bucky a po porode vsetky zhodily ovela viac. Inak ja som pribrala 13 kg a som nenormalne naliata vodou... Uz nech sa nasa bambulka narodi. Vsetkym Vamdrzim palce nech nas pribuda.

kikinela
12. bře 2008

Ahojt aj ja by som sa tiež rada pridala ,som poriadna xxxl tehulka som v 19 tt ale pred rokom a pol som potratila,malo to byt prve tak somm sa aj bala že už sa mi to nepodari a ani neviem kedy ani som nič neratala a som najštastnejšia na svete ,zatial som shodila 7 kg a budem musiet sa snažit aby som nepribrala max.možno 3 kg,a k tomu mam aj teh.cukrovku,a čo ma najviac štve že mi nieje vidno vobec bruško iba plavacie koleso ☹ ☹ ☹

bianca
12. bře 2008

ahojte.Mozem k Vam?

kikinela
12. bře 2008

No podla mna ano ale budeme tu asi iba my dve lebo nikto tu nejako sa nedostavil 🙂

bianca
12. bře 2008

asi sa prestahovali do ceskej temy.Uvidime 🙂

bianca
12. bře 2008

preco si nedas mimi do pasu?

kikinela
12. bře 2008

No naposledy tu boli v decembri ,asi všetky schudli ☹ 😀 ,alebo nemame xxl tehulky...

vikinka81
12. bře 2008

Ahojte pridam sa do klubu, nech nie sme same 🙂

kikinela
12. bře 2008

bianca nerozumiem mysliš m,na?ja ešte nemam miminko čakam ho, už je na ceste 😀

kikinela
12. bře 2008

no ja som tam nemala uvedene kedy čakam tak naopsledy u lekara to bolo 7 augusta,po velkej noci idem na ultrazvuk a už sa veéééééééélmi tešim ,na miminkohadam už aj povedia čo to bude 😀

vikinka81
12. bře 2008

Baby, poznate niaku dobru dietku 🙂

kikinela
12. bře 2008

vikinka ty sa snažiš o mmiminkko?kolko maš kgaž tak velmi potrebuješ zhodit?

vikinka81
12. bře 2008

Ano snazime sa, kg zatial neviem ale asi 88 kg, a chcem dat dole 10-15 kg. Ano chcem zhodit to je moj ciel. JA cvicim kazdy den 1 hodku, a snazim sa menej papat,ale akosi to nechce ist, skor sa mi svalstvo spevnuje a tie tuky nechcu ist dole