Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

cukrik580
28. únor 2009

to tu nikto nebol?????
eriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...no konecne sme sa k tomu dopracovali vcera... 😝 😝 😝 tak teraz budem napata este asi dva tyzdne..ach jo...myslite, ze som mohla mat ovu 11 dni po zac.MS?to ma tak teraz napadlo...lebo podla toho vajecneho bielku som mala asi v stredu...jeziiiis...ja som z toho idiot...neriesim radsej... 😀

qetinka
28. únor 2009

bre ranko.. 🙂 a pekny den 😉

cukrik580
28. únor 2009

ahoj kvetinka

anickaajanko
28. únor 2009

ahojte
no ja ťava som sa dala robiť pirohy, mangel chcel z kila múky!!!!!!!!!!!!!!!
už nad tým cestom aj plačem

qetinka
28. únor 2009

🙂 ahojte,anicka si si dala....roboty... 😉
aky ste mali den?oliverko spal dnes strasne malo...nejaky "skvely" susedia robia jadro...tak mame o zabavku postarane 😠 😠 😠
domi ta vobec nespala..tak ratam a pevne dufam ze do 19.30 tu bude ticho...
a dnes by som chcela ist von 😅 s kamoskou trochu medzi ludi...potom sa tak skoro nedostanem nikam...bez deti...
asitka ako?
opatrovatelka je ok?

erika107
28. únor 2009

Ahojcek babulky

anicka tak to si si dala riadnu robotu... ja neviem robit pirohy mohla by si hodit recept 🙂 .. a mohla by si hodit na kostovku 🙂

qetinka: no maly dnes bol hrozne hnusny neviem ci to bolo v ovzdusi ale akurat ked som mala vela roboty mi stale plackal tak som ho musela nosit na rukach ☹ ...

cukrik: tak ako dopadla vcerajsia noc?

anickaajanko
28. únor 2009

ahojte
asitka, qetinka, alika
tak ta kamoska ma babo, tak nevydrazala do mojich narodiek aj ked mala na ne termin
tak dnes 13.00 hod
50 cm, 2,9 kg
meno ELIŠKA

mne sa to nepaci ale co uz

aby boli aj cukrik a erika v obraze
tak kamoska sa podarilo otehotniet ked mala 3 mesacne babo a dnes porodila dievcatko
syncek bude mat 7,3 rôčik tak ma o zábavu postarané

uz sa tesim ked ich pojdeme pozriet

Erika co som sa cudovala je to lahke robila som ich treti raz ale nikdy viac s kila muky som len valkala a valkala a furt som mala cesto

1/2 polohrubej muky, 1 cele vajce, 4-5 zemiakov uvarenych v slanej vode, 1 dcl vody, 1 ČL soli, toť vše
z toho len vyrobuješ cesto
rozdelíš si ho na 3
vyvaľkáš na plát cca 2 cm a do polovice lekvar ja robim male pirohy takze male rozostupy ale svokra trikrat tolke
prikryt druhou polkou

a prstami pocupkat aby nevybehol lekvar vo vode a pokrajat na stvorceky

a dat varit do osolenej vody ked vyjdu na hladinu vybrat

a hned na take horuce hrst cukru krystaloveho a 2 maku

cukrik580
28. únor 2009

ahoj eri...uz som pisala...noo...konecne bolo...uvidime ...o dva tyzdne testnem...v piatok 13. a uvidime...ak to vyjde, tak 13-tka bude moje stastne cislo...

anicka nezavidim...ja som robila minule z pol kila a stacilo mi...inak u nas maju teraz v kauflande za par korun a su vyborne, lepsie ako domace...ale to su slane...na sladko ani nerobime ani nepapame...toto su bryndzove s pazitkou a vselijake prichute, ja robim zemiakovo bryndzove...mnam..by som si aj dala

inak ta tvoja kamoska...no pekne...ako to zvlada zatial...aj moja teta to mala tak podobne..sesternica sa narodila 31.07. a bratranec 18.08. na dalsi rok...a zvladla to celkom...

anickaajanko
28. únor 2009

cukrik a ty by si co radsej ako prve
dievcatko ci chlapceka

akurat mi poslali prve foto Elišky je naaaaaaaaaadherna

cukrik580
28. únor 2009

ja by som chcela dievcatko a raz ma na ulici stretla jedna ciganka a povedala mi ze budem mat dievca a potom chlapca a dost veci, ktore mi povedala, tak zatial vyslo...tak neviem...

anickaajanko
28. únor 2009

mne tiez vestila aj ked som odmietla
bolo to kratko po potrate tak mi povedala ze sa nemam bat ze do roka budem tehotna a ze budem mat syna

a tak aj bolo

cukrik580
28. únor 2009

no...mne vtedy povedala, ze som strasne smutna, a pritgom som sa na nu smiala a co ja viem co a presne mi povedala co citim a tak...ja som tiez nechcela...ona bola ceska a chodila po slovensku...to som bola prvacka na strednej, cize asi 6 rokov dozadu

cukrik580
28. únor 2009

a povedala, ze budem mat dievcatko a potom chlapca, nejak kratko potom...no uvidime...takze by som chcela Mišku a Miška...no uvidime

anickaajanko
1. bře 2009

ahojte
cukrik
krasne Misko a Miska
drzim palce

videli ste ceny plienok v madarsku ?
no sila

http://www.tesco.hu/akcio.php?oid=Tb2f3b573d997...

tesco fialove u nas cez 300 teda 10 eur
tam 6
no pekne

cukrik580
1. bře 2009

no...sak u nas je vsetko drahe...hlavne, ze aj platy a vsetko mame najnizsie...co narobis...

alika54
1. bře 2009

ahoj babule,,Qeti ako vyrazila si si niekam? Anik ta kamoska bude mat zaberak ale isto je z babatka stastna,ked budu deticky starsie budu sa moct spolu hrat,ako Branko? zdravucky? Asit a ako sa drzkate vy? mi sme boli u nasich cely vikend ujo oslavoval 60-tku tak neaka akcia bola,Vikina mi vsak ochorela teplotuje a pokasliava tak zajtra s nou ide drahy ku doktorke,Simiho som nechala radsej aso segrou nech neochorie lebo mi ho v utorok berie kamoska na Liptou na chalupu a mi by sme mali vo stvrtok ist za nimi-ak mi da veduca volno 😅 -dufam ze jo 🙄 ,,,,

anickaajanko
1. bře 2009

Alika Vikinke skore uzdravenie
Branik troska po tom plavani kaslal ale teploty nie chvalabohu
v stvrtok zrusili plavanie dezinfikovali bazen ale asi by sme ani nesli ked kaslal
ale teraz v utorok uz pojdeme

ujo ide zajtra do toho tesca v Madarsku tak som si dala kupit 4 eura na baliku
medzi Misko a Brankom je polroka presne a aj medzi Brankom a Eliškou bude polroka
tak aspon bude mat kamosov
tak Šimonko ma riadny vylet, Vikinke bude luto
Liptov chalupa aj chcem
😒

alika54
1. bře 2009

Anik je to riadny rozdiel za tie plienky,,,Vikine ani luto nebude bo ona by bez maminky nikam nesla a ja by som ju ani nepustila 😅 ,,,ved pojde s nami a nato sa uz tesi,,,,aky je vlastne rozdiel medzi tymi kamoskinimi detmi?

qetinka
1. bře 2009

ahojte 🙂
bola som vonku vcera..a bolo fajn...
teraz ma tak boli chrbat...krpček stale pcha nozicku pod prave rebro 🙂 😅 😒
decka nam spia...konecne.,...

anickaajanko
1. bře 2009

Miško bude mať rôčik teraz 7.3
a Eliška sa narodila včera takže bez 8 dni rok

qetinka pozor už to máš zapár
ta kamoska dostala bolesti vecer o desiatej ale ze len taky tlak do chrbta a rebier
a o stvtej v noci uz bezali
mala sa narodila az o jednej poobede cisarskym

qetinka
1. bře 2009

anicka to fakt ze len take bolesti zo zaciatku... 😕 no od rana som mala do pobedia bolesti ako pri kramoch.,...ale tak ešte sa nic nedeje... 😉
preco mala cisarsky?

alika54
1. bře 2009

juj Qeti aby si nam este chvilku vydrzala 😉

qetinka
1. bře 2009

🙂 ešte alika aspon do stredy..to buem ukonceny 37tt..tak fajn,,no a najlepsie do 38tt..ale tak bude ako ma byt....

alika54
1. bře 2009

juj,,,tak to fakt uz mozes zacat odpocitavat 😉

anickaajanko
1. bře 2009

no lebo Miško musel byť cisárskym bol o 3 tyzdne skor boli tam nejake problemy
a kedze to bolo do roka tak skoro
tak nebolo vhodne aby mala normalny porod
pri tlaceni by jej mohlo porusit stary rez

qetinka ja som mala v 42 tak len pekne ešte počkaj

qetinka
1. bře 2009

cakam...cakam.. 🙂 len isto viem ze mna nenechaju cakat do terminu..koli x okolnostiam...a v konecnom dosledku kôli tomu aby sa jazva zbytocne nenatahovala....takze tak..v stredu sa mozno dozviem kedy...
anickma ty si rodila spontan.?

qetinka
1. bře 2009

idem si lahnut...pekny vecer...vsetkym 🙂

alika54
1. bře 2009

veru len nech pekne babatko vydrzka,,,,ale zas ked nam tu kazdy vecer nepodas hlasenie budeme vediet ze sa cosi deje a pravdepodobne sa pytal drobec uz na svet 😉 ok musim ist k Vikine do izby lebo pozera pata a mata a ja si musim lahnut k nej ,,,a to stale mami a preco urobili to a preco to,,,same preco preco preco,,,Asit kdeze si??? babule pekny vecer prajem,,,paaaaaa

anickaajanko
1. bře 2009

alika to este kuka telku?
ved je vela hodin, sup do postielky

normalnymi cestami ale s vyvolavackou v 42 TT
rano mi ju dali ale porodila som az 00,40
to uz ma mali rano zapisanu na dalsiu

tu tabletku co sa zavadza a hnusne to bolelo

no aj mne uz oci klipkaju ale dokukam Dr. Quinnovu davaju na JOJ+

sladke sny vsetkym

asitka
1. bře 2009

čaute dievčatá...nečítala som vás...snád to nabudúce dobehnem....ale kvietkovej pohodové čakanie prajem...šak čakáme poctivo s tebou 😀 ....aničkajanková...aliiiii....cukríková....vám tiež pekný týžden celý...neviem, kedy sa sem zas dostanem 😀 😀 😀 hojte dievčatáááá 😀