Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

erika107
4. bře 2009

ahojcek babulky ako sa mate?

alika54
4. bře 2009

cao,,,spravy ja kukam,,,kuriatko uz mam upecene tak sedim a vegetim si 😉 aky si mala den?

erika107
4. bře 2009

no dost nanic :( utahana som ako kon dnes som musela ist 2 krat na prechadzku s malym lebo bol stale nervny takze mam kilometre v nohach.. a celkovo bol taky umrncany dnes :( ... a ty?

alika54
4. bře 2009

malej je lepsie len pokasliava tak dufam ze uz dobre,,,a inak v poho,,,

erika107
4. bře 2009

tak to je super teda 🙂 a uz ti isli spinkat?

alika54
4. bře 2009

Simonka doma nemam a vikina sa tu vala pri mne,ked spinka poobede tak ju vecer nemozme dostat tak skoro do postele 😉 ,,,a tebe drobec spinka?

erika107
4. bře 2009

jj prcek uz od siedmej haja 🙂 ... to je nas ritual do pol osmej musi hajat 🙂

alika54
4. bře 2009

tak mas vecer volny a mozes sa venovat drahemu co? 😉

qetinka
4. bře 2009

caute caute 😅 😀 😀 😀 jaj...poradna...no podavam hlasenie 😀 😀 😎
bolesti co mavam...vysledok ako viem-e...pracuje to pekne samo 😀 😀 😀 skratka krcok sa skracuje a otvara...
ale na porod to ešte neni 😕 🤐
termin budem vediet v piatok...
takze zase behat.... do nemocnice...ale tak..
alika cislo si hodim do tel. 😎 😉 🙂
a ozaj ...sme obaja s muzom chory... 😒 🙄 🙄 🙄 nadchu mame paradnu...deti zatial odolavaju...ale dokedy?

alika54
4. bře 2009

erika kukla som tvojho blond-fesacika 😉 ,,,,Qeti tak predsa sa drobcek pomaly chysta na svet 😉 ,,,tiez ste si mohli tu chorobu na inokedy vymysliet kurna,,,,rychlo sa poliecit treba 😉 ,,,

erika107
4. bře 2009

drahy je este v praci dojde az o pol deviatej .(

qetinka: tak ti prajem skore uzdravenie aby vam nadcha co najskor pominula

erika107
4. bře 2009

alika: no je to taky fesulko maly blondavucky teraz este dohadzujem neake fotecky co som ho dnes fotila 🙂 ... ale je to trdlo lebo nechce sa na fotkach usmievat :(

alika54
4. bře 2009

ved som kukala na ploche ze neake nove foto tam mas,,,treba pred neho neaku pol-rocnu fesandu postavit a budu usmevceky lietat 😉

qetinka
4. bře 2009

dik...snazime sa uzdravit...ale tak..poznate to 😲 😀
dnes som bola na tom CTG zazname ja som sa tak pobavila...maly stale utekal pred tymi "sondami" sestricka ho tam nahanala po bruchu stym 😀 😀 😅 😵 fakt mile to bolo... aj to trvalo pokym ho nasla...potom sa jej totiz tak schoval a zvrtol...ze nie a nie zachytit akciu...

alika54
4. bře 2009

qeti-veru riadny sibal z neho uz teraz je 😀 co ho maju co otravovat s neakymi hadickami ne? 😀

erika107
4. bře 2009

no ved vies v dnesnej dobe najst neaku babu aspon tu v okoli su samucky chlapci 🙂 xixxi...

qetinka: tak to musela byt zabava...ja ked som bola na 3D-cku tak maly mi cely cas spal a schovaval si tvaricku rucickami

alika54
4. bře 2009

kukate panelak? ja jo 🙂

qetinka
4. bře 2009

nie doktora hausa...

alika54
4. bře 2009

toho som tiez kedysi sledovala 🙂

anickaajanko
4. bře 2009

alika ja milujem panelak

no poradna super, vsetky deti dnu vrestali, a nas sa chichotal aj Dr mu vravi "Tebe sa tu nejak paci"

8,19 kg, 74 cm, 44 cm obvod hlavicky
+ potvrdenie na plavanie ZDRAVY MOZE CHODIT PLAVAT

bolo vela deti a nejako som sa pozabudla spytat ci zacat s prikrmami
sa len spytal ci sa kojime a ja ze ano a ona vyborne a nic
tak teraz neviem

boli sme aj v bambinku kupili sme si novu dudku, krasne topanocky a ciapocku

a vcera som sa vyburila a objednala z Nextu z Londyna novu letnu kolekciu
ked manzel zbada kolko ma z domu pozenie
zajtra zas plavame

pisala som vam ze je tam nove dietatko je den po Branikovi narodene
a s maminou sme spolu lezali na cakacke tak uz tam mame aj kamosov

qetinka
4. bře 2009

som od 5tej hore a dnes som nestihla ani zalahnut cez den...idem asi spat...ak zaspim....v halve mi trešti... 😠 😠 😠 oliver zacal jest puding na veceru..a neviem ci je to len tym alebo zhodou vsetkych okolnosti ..spava lepsie...

alika54
4. bře 2009

Anik ja by som zacala najprv len stavicky,,,tiez som do pol roka len kojila a potom som zacala stavicky a postupne zeleninka ,,,,Qeti chod si pekne lahnut nech sa trosku das dokopy,,,,Anik mas z nextu tiez tu anglicku stranku? alebo nieco ine,,,

qetinka
4. bře 2009

idem idem... ked sme pri tom ja som si od jedneho objednala veci z MMB,kokso toto som ešte nezazila....je neskutocny 😲 😠 pri x sme sa bavili o tovare posledny januar.tyz. a je prvy marcoví...no skratka..ten chlapik ma toho brutalne vela a absolutna to nezvlada....eurace som mu posielala pred mesiacom..dochadza mi trpezlivost... ze nech pockam ze 11.3 mu ma prist tovar z londyna... no skvele...skratka som napalena lebo som objednavala veci aj pre malu k narodkam a to jednoducho nestihnem...jej dat... ma ich v stvr. o tyzden....

qetinka
4. bře 2009

idem krpec ma tlaci strasne..pekny vecer prajem ...vsetkym 😅

anickaajanko
4. bře 2009

vybrala som si z nextovej www stranky tej anglickej a cez jednu pani na MMB
neplatila som zatial nic, bez zalohy tovar ma byt 14,3

alik ake stavicky definuj

qetinka drzkaj sa, sladke snicky

alika54
4. bře 2009

no zacala som s mrkvovou stavu asi inu nie,,,a potom myslim ze neaka dusena a rozmixovana mrkva,potom kalerabik,zemiak,,,no to vsetko postupne,,,,

anickaajanko
4. bře 2009

a tak ze tri dni mrkvu lebo tam mi vraveli aby si zvykol a na obed ano?

alika54
4. bře 2009

jojo,,,tak neako,,,staci zo tri- styri lyzicky,,,uvidis sama ako mu bude chutit,,,a o styri dni alebo tyzden skus tu mrkvicku udusit a rozmixovat a uvidis ako bude haminat 🙂 ,,,ja ti zajtra presne rozpisem ako a s cim mas zacat ano? uz si to moc nepamatam no kuknem na to a dam vediet 😉 ,,,pekny vecer prajem,,,,a sladke snicky 🙂

anickaajanko
4. bře 2009

aj tebe a dakujem, dobru 😉

cukrik580
5. bře 2009

cafte babulenky...zase nikto...