Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

majka07
1. lis 2006

To hodně lidí by mi tolik netipovali 😀 😀 😀 a manžílkovi je 25 😉

iza
1. lis 2006

holky je fakt ze taky moc nechapu proc jsou dve diskuze...
majko tobe je tricet , tak to bych vazne netipla a uz vubec ne ze manzovi je 25 🙂 no ja ale vek vubec u lidi neodhadnu...
tak holky s pravdou vem? kolik vam je ? 😉

majka07
1. lis 2006

izi už je to tak 🙂

majka07
1. lis 2006

Holky loučím se, hrašulkovi se už poloha v sedě nelíbí 🙂

ivusenka
1. lis 2006

Izo, také je mi 30 jako Majce

iza
1. lis 2006

tak to bych take netipla 🙂 me je 28(teda bude koncem listopadu)

iza
1. lis 2006

majko : papa

ivusenka
1. lis 2006

No za 4 měsíce už budu slavit 31 ☹ tak aspoň doufám, že už s mimískem 😵

iza
1. lis 2006

ivus : JASNE ZE S MIMISKEM!!!! 😵

ivusenka
1. lis 2006

Izo díky 😵 . Někdy propadám takové beznaději, že to je hrozné a jindy tady zase utěšuju snažilky jak můžu. Takové výkyvy nálad jsem ještě nikdy neměla

iza
1. lis 2006

no treba to neco znaci... 😉 je uz se zacinam pomalu uklidnovat,ael taky na me padaly desny chandry....ted jsem zkoncila mS a tak hura do snazeni...BT merit nebudu jen bych se stresovala uf...

ivusenka
1. lis 2006

Izo taky už nebudu měřit, manžel se sice divil, když jsem mu to oznamovala, ale prostě to nezvládám. Izo tak úspěšné snažilkování 😉

iza
1. lis 2006

diky.....uvidime 🙂 ....stejne mam pocit ze pokud se budeme snazit tak nejak ob den tak to mereni opravdu neni potreba...drzim nam vsem palce.....hlavne aby ti ted nedorazila MS 🙂

ivusenka
1. lis 2006

No určitě dám vědět, čeká mě ještě 10 dní napětí, ale teď byl manžel nemocný a teploty byly také divné, takže tomu moc nevěřím 😒

iza
1. lis 2006

herdek to pocasi prinasi jen same neprijemnost...ty nemoci umej pekne zavarit...ja mela zanet prudusek a myslim, ze jsem diky tomu v rijnu neovu...uf
ale treba bude u vas vse OK!!! hlavne se nestresovat...a do vanoc uz bude mimi na ceste 🙂

makalka
1. lis 2006

Holky chválím vás. Když vás měření stresuje, je super, že měřit nebudete! Snažte se obden tulit a ono to přijde. 🙂

makalka
2. lis 2006

Holky, koukám nikde nikdo 🙂

ivusenka
2. lis 2006

Leon, jenom já nakujuju 😉

ivusenka
2. lis 2006

mělo to být správně "najukuju" 😝

makalka
2. lis 2006

Já myslela, že pilně pracuješ 🙂

ivusenka
2. lis 2006

To jsem pracovala, teď mám svoji chvilku 😀

makalka
2. lis 2006

To Ti schvaluji. Občas je třeba vydechnout a zpříjemnit si den 🙂

ivusenka
2. lis 2006

No kdybych měla na stole stohy papírů apod. tak bych sem nedokázala jít. jsem workoholik, nemám klid v duši, pokud neodejdu z práce s čistým stolem 😀

happykaty
3. lis 2006

Ahoj holky snažilky, chci vám jen poradit, abyste si nechali od doktora napsat kyselinu listovou a v lékárně si koupili vitamin E - už mi to potvrdili dva doktoři, že to pomáhá. Měli by to brát oba partneři. Dokonce mi doktor řekl, že asi 50 % potratů je z toho, kdy žena měla té kyseliny listové nedostatek. Takže zkusit se má všechno, ne? Éčko se dá normálně koupit, ale ta kyselina je jen na předpis. 😉

mady
3. lis 2006

Happykaty kis.listová se dá normálně kopit v lékarně. Má se užívat tak 2-3 měsíce před plánovaným otěhotněním (což mi vyšlo) a pak první 3. měsíce těhu. Je to proti vadám roštěpu.Takže před otěhotněním jsem jedla svoji kys.listovou a pak mi ji doktorka napsala. Je ale silnější. Stačila 1 tabletka a té co jsem kupovala já jsem musela brát 3 tabletky. 😉

hanulik
3. lis 2006

Ahoj Happykaty. Chci jen malinko poopravit Tvoji informaci. 🙂 Snad se nebudeš zlobit. Kyselina se dá koupit i normálně. Zrovna stojí přede mnou na stole. Já mám teda tablety. Je jich tam 60 a stojí 32,60. Alespoň v naší lékárně. Ve všem ostatním Ti musím dát za pravdu. I vrozené vady jsou z nedostatku kyseliny, takže to zřejmě postihlo i mě. Vloni jsem měla zánět dásní a ten je tomu taky připisován. Nechci nějak špatně apelovat na mého gynekologa, ale docela mě štve, že mi o ní vůbec neřekl. Dozvěděla jsem se o ní až z těhle diskuzí, kdy už bylo celkem pozdě. Těhotná by měla její příjem v prvních třech měsících zdvojnásobit, jen vás chci varovat. U někoho to může mít silně projímavé účinky. 😅 Vlastní zkušenost. A prý není špatný baštit i při snažení vitamínky pro těhu, ale na to se názory dost liší. Jinak my jsme se doma dohodli, že necháme přejít jeden cyklus a opět se zařadím mezi vás, snažilky. 🙂

mady
3. lis 2006

Ahojky všem těhulkám!včera jsem si chtěla koupit těhu kalhoty a na mě něco sehnat děs. Jsem z toho nešťastná. Nenávidím jídlo. Jsem jak bečka a to mám před sebou ještě polovinu. Nechtěla jsem lacle a nakonec na sebe nic jiného ani neseženu 😀 jó místo prsa vel. E už mám F. Před 14 dny jsem si koupila podprdy a jsou mi jž malé. Takže pokud si budu muset každej měsíc kupovat nové tak si to fakt hodím 😀

happykaty
3. lis 2006

Hanulik: Tak to se omlouvám, mě včera řekl doktor, že mi jí musí napsat, že je jen na předpis, tak v tom má asi holt bordel 😀 Jinak samozřejmě díky za opravu 😉 a přeju, aby se zase brzy zadařilo.

hanulik
3. lis 2006

No, možná Ti doktorka napsala tu co Mady. Možná že když je silnější není už volně dostupná. Mě v lékárně dala tuhle. Jinak děkuji za přání. Dřív jsem nechtěla o dalším ani slyšet, ale ono je to jediný, co mě z toho dokáže dostat. Přítel už by byl za to taky moc rád. Pořád mi říká, že chce, abych už zase byla těhotná.

1kaculka
3. lis 2006

Nazdárek děvčata 😉 , mám jeden ¨dotaz - tak 4 měsíce baštim calibrum baby plan a myslíte, že se k tomu můžu dokrmovat kyselinou listovou? Já jen abych to s těma vytamínama nepřehnala 😀