Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

kalerat
30. zář 2006

Já jsem se taky pustila do gruntování, potřebuji uklidit komůrku, kterou už jsem dlouho neuklízela. Jenom se tam házely věci, který nejsou potřeba. Manžílka i psíka mám pryč, tak se tomu můžu věnovat.

kalerat
30. zář 2006

a v jak velkém bytě bydlíte teď a v jak velkém byste mohli bydlet?

hanulik
30. zář 2006

Já mám psíka na zahradě, přítel pomáhá kamarádovi na stavbě, tak je tu taky relativně klid. Jen se teď vrátila tchýně. Už zase totiž slyším, jak řve na svojí 79 letou matku, jesli je normální a že se jí zdá že jí hrabe. Doufám, že nikdy taková ke svojí mamince nebudu. 😒

kalerat
30. zář 2006

to je teda síla 😖

hanulik
30. zář 2006

No, přítelova teta už pár let nemluví se svojí dcerou, ale prohásila, že by nikdy neřekla to, co tahle vypráví o svém jediném synovi. Mém příteli. Proto jdeme pryč. Původně jsme si tu chteli předělat byt, ale v tohle se nedá žít. Dokonce jsem se dozvěděla, že byla u kartářky a ta jí řekla, že jsem se svým přítelem ještě z jiného důvodu. Tak o to mě teď nesnáší víc, protože si myslí, že chci tenhle barák. Ale kdybych šla po penězích, byla bych už dávno pryč.

kalerat
30. zář 2006

aha tak to chápu, taky bych šla pryč, protože toto není dobré pro výchovu dítěte.
Přeji ať vám byteček vyjde

majka07
30. zář 2006

Zdravím aj tady 🙂

hanulik
30. zář 2006

No bylo nám doporučeno, jesli chceme mimi vychovat, ať se odstěhujeme. Tak už se o to snažíme. 🙂

majka07
30. zář 2006

Hani to schvaluji 😉

hanulik
30. zář 2006

Díky. 😉

kalerat
30. zář 2006

ahoj majko

majka07
30. zář 2006

Kal jak se vede?

kalerat
30. zář 2006

maji docela to jde a jak se daří vám s hráškem?

hanulik
30. zář 2006

Mají, teď jsi mě navnadila. Taková štafetka. Mňam. 😉

kalerat
30. zář 2006

na štafektu, teda holky vy máte chutě 😀

hanulik
30. zář 2006

Jedla jsem naposled ráno. Chci vařit až večeři, až přijede přítel. Takže do té doby mám dietku, ale chutí moc. 🙂

kalerat
30. zář 2006

tomu věřím 🙂

majka07
30. zář 2006

Je sorry, kapku jsme tu stěhovali 🙂 a ještě budeme. Ale měla bych jít dělat obídek, nějak jsme v zálevu práce na něj zapomněli 😀 😀 😀

Kal nám se vede dobře, jen dneska mám takové větší nevolnosti, ale abych dělala ble to ne a ne...jen se houpe žaludek jak blázen. Jinak v pohodě. Miláčkovi se líbí jak mi narostly prsa 😀 😀 😀 no mně už moc ne 😀

Holky přeji hezký víkend, jdu pokračovat v práci a hlavně rychle udělat obídek, začínáme mít hladíka 🙂

kalerat
30. zář 2006

majko tak pá 🙂

hanulik
30. zář 2006

Měj se krásně, Majko. Já jsem se ještě neprokousala tím úklidem. Ale už mám pověšenou první pračku. Nějak se mi udělalo ble. Tak to zaháním jablkem. Trošku mi to pomáhá. Jak to jde Tobě, Kal?

kalerat
30. zář 2006

hani mě to jde docela dobře, už mám uklizenou tu komůrku, ale ještě mě toho čeká ufff tak šup do práce ať to mám brzo hotový 😉

muf
30. zář 2006

ahojte holky

ivusenka
30. zář 2006

Ahoj Muf, zdravím 😉

muf
30. zář 2006

ahoj ivusenko

ivusenka
30. zář 2006

Koukala jsem, že čekáte jednovaječná dvojčata, jak se Vám povedlo tolik štěstí ? Normální cestou ?

muf
30. zář 2006

ivus ano povedlo se nám to normální cestou 🙂 taky jsme oba dva pěkně koukali

muf
30. zář 2006

Nic loučím se musím jít odpočívat, sezení u počítače mě už nedělá přes to břicho dobře

kalerat
30. zář 2006

muf to je super,že čekáte dvojčátko, moc gratuluji 😵

ivusenka
30. zář 2006

Muf, tak to je opravdovské štěstí, přeju, aby se holčičky v pořádku narodily a dělaly Vám radost 😵

kalerat
30. zář 2006

teda dvojčátko, samozřejmě dvojčátka 🙂