Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

leniik1
2. říj 2006

Ivuš našla na netu je to přesně embryo v 8 týdnu a má okolo 3 cm 😵 Jako ty moje taky má každé 3.2 cm. 😉

ivusenka
2. říj 2006

Tak ta fotečka je nádherná, už jsou vidět ručičky a prostě detaily 😵

leniik1
2. říj 2006

No přesně a takoví už jsou naši malí 😵 😵

hanulik
2. říj 2006

Koukala jsem už do spousty knížek a úplně jsem koukala, že už mají vyvynuté i vnitřní orgány. Teď už se prý budou jen zdokonalovat. 🙂

dromedan
2. říj 2006

Ahoj snažilky i těhulky. Zdravím všechny staré známé z nevěst xxl a ráda poznávám všechny nové xxl tady. Dnes jsme se vrátili ze svatební cesty, byla to pohádka. Chtěla jsem s váma holky pokecat a v našem témátku jsem vás nenašla, ale naštěstí jsem vás našla tady 🙂
My se tedy začneme snažit až příští rok, ale když vidím jak utekl čas do svatby, umím si představit jak rychle to uteče teď, tak myslím, že nic nezkazím, budu-li se informovat již teď. Všem těhulkám moc gratuluji a všem snažilkám moc držím palce.

ivusenka
2. říj 2006

Ahoj Dromedan, vítám tě tady. Kdypak jste měli svatbu ? Odkud jsi ?

dromedan
2. říj 2006

Jsem z Prahy a svatba byla 9.9.2006. Hned poté jsme odjeli na svatební cetu. Dnes jsem první den doma a v práci a vůbec se nejsem schopná zaklimatizovat. Svatba předčila mé nejtajnější sny a cesta také. Všichni mi říkali, že to bude můj nejhezčí den v životě a taky to tak bylo. Jen mám tošku depku, že teda to nejlepší v životě už je jako za mnou, jo? a co teď. Samozřejmě neblázním a vím, že to tak doslova není. Čeká nás celý společný život a snad i děti a tak, ale v tuhle chvíli jsem taková zaskočená. Vím, že na takovou dovolenou se dost dlouho nedostanem. Samozřejmě život není jen o dovolených, nechci abych tady vypadala povrchně, ale prostě je to takové zvláštní. Teď se moc těším na fotky a video ze svatby, které si jdu vyzvednout, protože ta svatba tak rychle utekla, že mi přijde, že se mi to snad jen zdálo.

ivusenka
2. říj 2006

Dromedan, chápu tě, po svatbě se mi také dostavilo posvatební smutnění, strašně mi bylo líto, že to tak uteklo a u svateb. videa jsem se lehce rozbrečela, ale už to přešlo, prostě to bylo něco tak nádherného, že to člověk nedokáže vstřebat a už je to za ním .... my měli svatbu 29.4. a kde jste byli na líbánkách ??

dromedan
2. říj 2006

Tak to jsem moc ráda, že mě někdo chápe. Připadala jsem si trochu jako blázen, že vlastně jsem měla to štěstí, že jsem prožila to co někdo nezažije za celý život a výsledek je, že jsem te´d trochu smutná. Na líbánkách jsme byli na Tenerife a zaprvé jsme moc potřebovali po pracovním a svatebním zápřahu oddech, ale hlavně jsme netušili jak to tam bude kouzelné. úplně jsme se do toho místa zamilovali. Nejsme totiž z těch co se rádi sluní u moře, ale máme rádi poznávání. Ten ostrov je tak nádherný, plný zcela protichůdných přírodních úkazů, no prostě doufám, že se tam jednou budeme moc vrátit. A jak se máš teď, neměla jsem možnost přečíst tuto diskuzi,tak nevím, jestli patříš mězi snažilky, či těhulky.

ivusenka
2. říj 2006

Když najedeš u každého na ikonku, zjistíš, jestli je někdo snažilka nebo těhulka. Já jsem snažilka - už od června

dromedan
2. říj 2006

Tak to držím palečky, ale červen byl nedávno, takže to je ještě dost času. Pořádně si teď užívjte snažení a moc ti přeji aby to bylo co nejdříve. Pa K.

happykaty
2. říj 2006

Ahojky holky, zaskočila jsem vás jen pozdravit 😉

dromedan: Kačko, vítám tě zpět ze svatební cesty a hlavně v realitě 😀 Je super, že jste si to pořádně užili!!! 😉

ivusenka
2. říj 2006

Ahoj Katty, nevěděla jsem přesně kdy mám na tebe tento týden myslet 5.10. nebo 3.10 ?

happykaty
2. říj 2006

Ivčo, zítra ve 14.00 jdeme na věc 😉 Ono se asi stejně nic dít nebude, asi nás čeká jen nějaký ten vstupní pohovor, ale budu ráda, když na mě budeš myslet 😉

ivusenka
2. říj 2006

Katty určitě budu myslet, tím spíš když vím i hodinu 😉 .Pak mi dej určitě vědět.

happykaty
2. říj 2006

Díky moc, určitě dám vědět! Tak se měj zatím krásně, já pádím domů. Zatím papa 😉

ivusenka
2. říj 2006

Už pádíš domů ?? 😲 V pondělí ? Kdy je do 17 hodin ??? 😲 Měj se moc hezky a držím pěsti 😉

happykaty
2. říj 2006

😀 My nemáme do 17.00, ale jen do 15.30 h. 😉 My máme úřední dny každý den, takže tu do pěti nejsme, jen ve středu máme do 16.30 😉 pá

ivusenka
2. říj 2006

Aha, tak v Příbrami bych chtěla pracovat 😝 .Držte se zítra 😉

marlenka56
2. říj 2006

ahojte babulky,
dromedan . gratulujem ku krasnemu kroku v zivote prajen vela lasky nech sa vzy milujete. Nech kazdy vas den stoji ze to. 🙂
ostatnym babaulkam prajem pekny dnik. 😉

hanulik
2. říj 2006

Ahoj Happykaty, zítra na Tebe budu taky moc myslet. Držím pěstičky!!! Dromedan, též gratuluji. 🙂

dromedan
3. říj 2006

marlenka, hanulik - děkuji moc. Happy, tak se držte, já vám alespoň držím pěsti.

bludi
3. říj 2006

Ahoj holky a Ivusenko.Píšu hrozně pozdě,protože nemám vůbec představu v kolik hodin Vás tady najdu.Ivusenko, doktor na mou váhu neřekl nic.ZATIM.Nemysly si, že jsem neměla nahnáno.Měla jsem z toho průjem týden předem a vyšší tlak jak jsem se cítila trapně. Oni spíš kontrolují kolik přibíráš v těhotenství,ale taky záleží na jakého doktora narazíš.Když je doktor alespoň trochu normální musí mu dojít, že by tě neměl stresovat když seš těhotná a diety taky nesmíš držet. Já teď dodržuju 6000kj denně.Poradili mi to na merylin lince a doktor mi to jen schválil.Prostě jen dávám mimču zdravé věci, nebo spíš ty co potřebuje. Zatím nenám ty neudržitelné chutě. Každý to má jinak. Moc ti držím palce a základ všeho je,aby ses nestresovala a stále na miminko nemyslela. JAk dlouho se snažíte?Jestli se můžu zeptat?jÁ MÁM TEĎ takový strach z 10.10.06, jdu na odběr krve kde zjistí jestli je naše miminko v pořádku. Mám opravdu hodně nahnáno.Taky doufám,že se mezi Vás nějak zapojím jste tu všechno super ženský.

bludi
3. říj 2006

Dromedan,teď tě snad trochu uklidním.My jsme se brali 23.4.2004.Bohužel jsme na žádnou svatební cestu nejeli.A to ještě dodám,že jsme ani jeden v životě nebyli u moře nebo v zahraničí 😒Začali jsme stavět baráček,aby jsme měli,kde bydlet. Takže jen do práce vydělat korunky na úvěr a po práci makat na našem domku.Po svatbě mi taky bylo smutno.Předtím to bylo období očekávání a toho jaké to bude dál a pak se vše stalo a já byla zklamaná. Teď už bydlíme, nemáme to samozřejmě dodělané, ale teď se těšíme na našeho drobečka.Teda jestli to bude drobeček, když jsme s Pájou takoví sumíci,ale bude náš.Takže hlavu vzhůru spousta štěstí a překvapení tě ještě určitě čeká.

dromedan
3. říj 2006

bludi - děkuji za milé povzbuzení. To je právě to, také je to pořád jen práce, také přestavujem, takže penízky nazbyt nejsou a na vysněné svatební cestě jsme byli vlastně jen díky zlatým rodičům, kteří nám ji dali jako svatební dar. No a to je právě to, teď zase vidím jen tu práci a dost horkou finanční situaci. Ale depka už mě přešla. Včera jsme byli na návštěvě kamarádů a jejich 15dení holčičky a to mě moc potěšilo. Bludi - držím palečky aby odběry dopadly dobře a pevně věřím, že miminko bude v pořádku.

bludi
3. říj 2006

Díky za podporu určitě dám vědět jak vše dopadlo. Musíme si říkat, že ta práce pořád pro něco je, jinak se z toho zblázníme viď. Je dobře, že jste byli na tak krásné svatební cestě. Máš to krásnou vzpomínku na celý život. Já se taky budu snažit šetřit, aby naše děti nedopadli jako my dva a aspoň se někam podívaly. I když kolem baráku je pořád c o dělat a platit a platit. Ale je to takové moje přání.Uvidíme co nám život připraví.

happykaty
3. říj 2006

Ahojky děvčata. Tak mám za sebou první návštěvu kliniky reprodukční medicíny. Trošku mě zarazilo, že pan doktor vypadal mladší než já, ale byl sympatický 😀 Mám za sebou vyšetření a ultrazvuk, mezi 2.-5. dnem cyklu tam musím znova na odběry krve, pak 10.-12. den na zjišťování ovulace, pak průchodnost vejcovodů (docela mě překvapilo, že to nedělají jako jinde laparosokopií pod narkozou, ale jen normálně přes ultrazvuk) a pak se uvidí. Buď nás bude čekat IUI a nebo (když se to nepovede), tak IVF. Docela to tam frčí, žádné zdržování a tak to má být. Jsem zvědavá, jak všechna vyšetření dopadnou. Všem vám moc děkuju, že jste na mě mysleli!!! Určitě vás budu informovat, jak to bude pokračovat dál. Tak zatím hezký večer, papa K. 😉

1kaculka
4. říj 2006

Ahoj holkyyyyyy, jsem zpět z prodlouženého víkendu 🙂 .

Happíčku na tebe jsem včera usilovně myslela, tak ať ti to dobře dopadne.

Jinak, než se tim prokoušu, tak přibila mezi námi nějaká čerstvá těhulka 😀 😉

ivusenka
4. říj 2006

Katty, děkujeme za zprávičku. Budu držet palce, aby to tak frčelo i dál a miminko k Vám přilétlo co by dup 😉 . ahoj Kaculko, chyběla jsi tady, aspoň teda mě 😵

1kaculka
4. říj 2006

Jééééééé Ivuš děkuji, taky mi bylo bez Vás smutno 😵 . To jsi mě hnedka po ránu potěšila.

Teda mám fůru práce a nevim co dřív a k tomu ještě ode dneška zaučuju novou sekretářku, páč já už budu dělat jenom účto. Už se na to těšim, protože mi odpadne spousty (pro mě) zbytečný práce.