Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
27. bře 2009

aliiiiiiiiiiiiii...nemožem sa ti votriet na návštevu...??? 😀 😀 budem dobrá...aj deti zabavím...len ma tu s nimi nenechávajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🤐

ivuss01
27. bře 2009

ahojte, prepacte, ze som sa ku vam vtrela, ale chcela by som ohladom urieknutia, aj moja bola urieknuta, a poradili mi vyutierat malej tvar rubnou stranou sukne co som mala pri urieknuti oblecenu, alebo cimkolvek inym /to je ta strana, co sa nosi na tele, ja som nevedela ktora to je, / ....pomohlo,malu som nakojila, to mi vzapati vyvratila, potom vypila par glgov a spala 3,5 hodiny v kuse alebo kamoske pomohlo, ked malej ofukla tvar dvoma zhasnutymi zapalkami /myslim tym dymom/ potom jej spala 4 hodiny v kuse, ja som to zo zapalkami neskusala,
este raz mi prepacte 😔

martao
28. bře 2009

Dobré ránko,
ja na urieknutie normálne verím. Odporúča sa utrieť očká s ocikanou plienkou. Malý má na ručičke červenú stužku. Ešte sa robí, že dieťaťu olízneš očká- to zabralo nám.

anickaajanko
28. bře 2009

ahojte no strasna noc budi sa uz tretiu noc kazdu 1,5 hodiny
uz som ako stena biela vyhadzana nervozna
a este sa mi aj koza popri nechte na nohe otvorila krvaca mi to a hnisa
hnusne to boli a to som chcela ist s kocikom vonku ale nic neobujem ☹

vikend k bratovi mal meniny gratulovat
k svokrovcom a do Europy

qetinka
28. bře 2009

no ja mam tiez skvelu noc za sebou..maly pytal kazde hodinu jest 😕
nic moc....a teraz placeme....zacinaju u nas asi koliky...brusko tvrde..napina sa...place...uz davam aj espumizan,,,,mam v zalohe este sab simpelx a infacol....chuda moje brusko ked boli takeho malinkeho cloviecika... 😖 ☹
muz zobral decka von..aspon oliver sa vyspalporiadne doobeda a ma fajn naladu..zatial...

asitka
28. bře 2009

ahojte dievčatá...a pohodovú sobotu...a drobcom kludný spánok.... 😉

tasha8
28. bře 2009

ahojte baby 🙂
dnes je pekne i ked troska fuka tuto u nas pri Karpatoch..maly spi hadam uz od 14.30, aj MM spi, v noci mali "sluzbu" a ja som spala, tak som zvedava dokedy budu spat, ale maly uz bude asi zachvilu hore...dnes sme aj nakupovali, klasika potraviny a aj daco na seba 😀 tak sa tesim, este schudnut zopar deka 😀 a k zivotu uz nic nepotrebujem...
no a co jaj chcela som sa opytat baby ake mate autosedacky take vacsie uz od vajicka, nech sa inspirujem...viem je tu taka tema ale spytam vas, nece sa mi to citat 😲
pápik 😉

asitka
28. bře 2009

😀 😀 mica..najlepšie je zbehnút do obchodu...a nech ti poradia...aj aby to nebola nenormálna cena...aj aby sedelo sa drobcovi dobre...a bezepčná...lebo čo človek...to iný názor...a rozhodnút sa musíš aj tak sama 😀 ináč to si na tom dobre...že schudnút zopár deka....ja by potrebovala hoooooodne deka...až kila 😀 😀

anickaajanko
28. bře 2009

ahojte
tashy my sme uz kupili tu od 0-18
chcela som v ramci setrenia od 9-36 ale ta sa neda polohovat a maly este nemoze sediet v 90 stupnoch
tato je az do 4 rokov kupili sme ju na nete od tohoto pana a je super
maem presne tuto aj farbu
http://www.babybazar.sk/nova-autosedacka-0-18kg...

ani postovne nebolo drahe a prisla v pohode domov s navodom
je to rakuska vyroba Bambino world 😉

qetinka
28. bře 2009

http://autosedacky-okbaby.mimishop.cz/detail.ph...
ja som akurat tento tyzden objednala pre dominiku presne tuto...ja doraz kladiem na kvalitu...a toto je to najlepsie co som nasla....a dali sme si strop 5000,.
pre oliverka mame po dominike babysafety...naniu...do 18kg.... a pre maleho vajco 😎

alika54
28. bře 2009

ahojte,,,Asit dakujeeeeeeem krasne,,,som si dnes nasla 🙂 ,,,a ako si prezila? alebo este prezivas? vsak sa zbal a prid 😉 ,,,juj babule nech vam ty drobci spinkaju lepsie 😉 ,,,inac k autosedacke mi sme mali vajicko a teraz mame tu do 36kg a da sa postupne rozobrat aj na podsedak 😉 pekny dnik prajem,,,

qetinka
28. bře 2009

anicka a co mas s prstom na nohe?

alika54
28. bře 2009

Qetik,,,ako drobec,,uz neboli brusko? Anik aaaaaaau,,,,ako noha?

tasha8
28. bře 2009

diky diky baby 🙂 anicka ta vyzera celkom fajn, este pokukame a uvidime, tiez som si myslela ze tu 9-36 kedze mame velke dieta 😀 ale zase predsa len, ten sklon je nanho este velky...
a asit no tak ked uz nie kg tak aspon deka 😀 aj mala ryba je ryba 😀 😀 a hovorim ze ja uz asi prestanem zrat komplet, bo naposledy som sa odvazila a cakala som menej, nie viac 😠 😠

anickaajanko
28. bře 2009

ze vraj sa mi vrasta necht
ze by mi ho strhli chirurgicky na chirurgiu umrtvia od kolena
ale to mi povedali vsetci co im to robili ze to je strasna bolest ze s potom neda chodit aj za rok ale krv sa tam vali

alebo pliesok vlozit
ale ja som bojko

boli ako fras

manzel mi to dezifinkoval rožovkou skoro som plafon bozkala

qetinka
28. bře 2009

alika nie je spokojny...davam mu espumizan a asi mu robi problem ze jem cerstve pecivo...chleba..skusim vynechat...

qetinka
28. bře 2009

sa nudim... 😀 😀 😀
idem asi nejaku teplu veceru zbuchat nasim..muz zobral zase decka von na smykalu do hypernovy...

qetinka
28. bře 2009

a dnes ide oslavovat...syna...uz ma partiu obvolanu... 😒 😠 😝
aj ja chcem ...ist medzi ludi..ale tak tolerujem..ved sa snazi a pomaha mi ako sa da...fakt sa zvrta... 😅
inac reci ludi nemaju hranic...volala mi kamoska ze mi gratuluje k malinkej 😀 😀 😀 😕 ze nam vyslo dievcatko..a ja ze hej???? 😲 a to mas odkial? mi mame chlapca nicolasa... 😀

qetinka
28. bře 2009

pridala som dneska foteneho nicolaska 🙂 😉 😎
kuk 😅
co varite zajtra???

tasha8
28. bře 2009

qeti 😀 tak to ozaj no comment
a anicka moj ml.brat si s tym uzil svoje 😢 naj bolo ze prva doktorka mu to len "preliecovala" repikovym kupelom a nic nepomohalo, isiel k dalsiemu doktorovi, ten mu tie zarastene miesta odcvikaval, ale to tiez nic moc, nechcem strasit ale museli mu ten necht strhnut 😖 😖 bolest jak svina, ale zase zeby nemohol chodit alebo krv, take desne to nebolo, len ako mu ten necht rastol, no a sa bal aby mu na nohu dakto neslapil 😒
no a gol bol ked sa mu to po case vykotilo aj na druhej nohe 😲 to musel byt velmi rad 😢

asitka
28. bře 2009

teda dievčatá...ked čítam...aké možu byt problémy s nechtami...tak nechápem... 😒 ou...na bud týžden fičím na pedikúru.... 😀

zajtra nevarím..ostalo mi z dnes 😀

anickaajanko
28. bře 2009

tasha ani nestras sakra to boli

ja som nalozila mäsko do pripravy
horcica,koreniny a tak uz je to v chladnicke s ryzou a hranolkami
ideme bratovi gratulovat okolo polstvrtej tak vecera bude tam

miracko
28. bře 2009

Ahojte baby, dakujem za privitanie aj ked som sa tu dost dlho neukazala...
Quetika aj ty mas taký malý rozdiel medzi detmi 😀
Asitka a ty si žilinčanka...ja som sa dnes slávnostne rozhodla že od pondelka chudnem, ešte sa zajtra dožeriem, lebo mame 4 Miroslavov - otec, svokor, manžel, syn ale od pondelka idem nato tak mi držte palce..ma to č´štve sa oteplieva a ja som ako masina, ked som sa videla na fotke spred 3 rokov, už tam som bola teliesko ale teraz 😔 .....no coment, mam metu 30kg 😲
Tak mi držte palce

asitka
28. bře 2009

miračko...som ...na vlčincoch bývam...možme niekedy dat rande na pieskovisku 😀 a ked mna zbadáš...tak si budeš jak solný stlllp pripadat tenunku 😀 😀 😀 jáááj dievčatá...chudnút si chodte do inej témy...tu si xlkujeme...a xxlkujeme...a xxxxxxxlkujeme.... 😀 😀 tak...a hotovo..

aliiiii.....šak ta rada...to preto...oneeee....zajtra ráno odchádzajú...tak to tu už nejak vydržím..dúfam.... 😀

qetinka
28. bře 2009

miracko..no mam... 😀 😅
ako riesis prechadzky vonku...aky mas kocik?
asitka vlcince su tam pri bille aleob pri metre...to su asi solinky,ze? sem tam sa v ziline mihneme 😀 najblizsie zaciatkom maja..ideme k segre..nase krstniatko bude mat 2 roky...
ozaj asitka napis mi do ip kde to robis teda alebo co robis..ked mas tolko prace a chodis aj na sluzobky.. 😅
deckam som navarila puding... oliverko zaspava s ockom a domi sa tu uz uklada pri telke...

qetinka
28. bře 2009

ja mam na zajtra kura vytiahnute..asi ho ale len na rychlo hodim do rury 😀 pecene je fajn a nemam stym roboty 😀 😀
rano som pelomila jeno veeelke cislo..na vahe...asitka mi nechudneme 😀 😀 😀 😀 mi akoze... 😀 😀 😀

tasha8
28. bře 2009

anicka ale zase odvtedy to ma poriadku a no problemo..asi sa s tym neoplati prplat a treba razne zakrocit 🙂 a neboj, hadam to nemas az take akutne..
miracko fuuu a ani to dako vela? ja tak 15 a budem spokojna a uz aj desat ma potesi, nebudem proti
😀 raz sa mi to podarilo, ale to teda nebol moc zdravy sposob chudnutia a teraz aky som pozitkar si to ani neviem predstavit 😀

qetinka
28. bře 2009

pozerali ste pocasie?

qetinka
28. bře 2009

sa ma ale oteplit 🙂

asitka
28. bře 2009

mám nejaké tlaky v strede hrude...také nepríjemné...ma šlak asi trafí