Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

ivusenka
8. lis 2006

Leon dneska čekáš MS že nebo jsem blízko viĎ ? Budu ti držet moc a moc palečky

majka07
8. lis 2006

Holky tady je sice jasno, ale mrazivo 😒

makalka
8. lis 2006

Ivuš, dneska by měla mrcha přijít. Zatím nic, BT 37,1°C ale ještě jsem netestovala, to nechám až na sobotu. Teda jestli to vydržím 😉
Opět mi nejdou vkládat příspěvky do snažilek 😠

msunny
8. lis 2006

Ahojky holčiny. U nás svítí sice krásně sluníčko,ale je ještě mlha a na nule. Ani se mi nechce nikam vylejzat. Ale musím za chvíli do nemocnice na kontrolní monitor,což je přes celý město.Tak doufám,že nezmrznem, nějak ještě nejsme připravený na zimu,co se týče oblečení☹
majka07-je super, že je všechno v pořádku,UZ je vážně nádhera a počkej až bude mimi větší! 😉

ivusenka
8. lis 2006

Leon, moc hezká teplota 😉

makalka
8. lis 2006

Ivuš, minule to bylo úplně stejné a nic z toho nebylo. Ty mé nepravidelné cykly 😖

makalka
8. lis 2006

Ahoj msunny,
tak to máš nejvyšší čas pořídit si nějaké teploučké oblečení 😉 Ta blbá zima už bude až do jara. Pošli nám sem na jih z tábora kousek sluníčka? Můžu se zeptat k jakému chodíš doktorovi?

msunny
8. lis 2006

makalka:Tak já to sluníčko zkusím nějak přemluvit,aby se podívalo i k vám. Chodím ke Šperlovi.
Co se týče oblečení, ráda bych vydržela do porodu s tím málem co mám... Nikde totiž nemůžu sehnat žádnou sloní kolekci 😒

iza
8. lis 2006

ahoj holky!
makal: teda...jen to nezakriknout..... 😵
msunny : uz se ti to mimi blizi co ? jake to je takhle ke konci? 🙂

majka07
8. lis 2006

msunny jj to věřím 😵 😵 😵 😵

msunny
8. lis 2006

iza:Nějak ani žádný změny oproti dřívějšku nepociťuju. Občas oteču, občas se zafunim,ale jinak nemám žádnej problém. Dokonce i spánek je v pohodě, až na to věčný vstávání na záchod,ale to je běžný 🙂

iza
8. lis 2006

msunny : tak to je bezva....drzim palce...
holky mejte se, upaluju k doktorovi pro ortezu...eh

makalka
8. lis 2006

msunny, povedlo se, už svítí i u nás. Díky 😉 Já jezdím k Dr. Šmrhové. Jsem s ní maximálně spokojená,ale mám to daleko.

iza
8. lis 2006

uf tak jsem zase tu...ja jsem oprvdu natvrdlo...myslela jsem ze je uz 10 😀

makalka
8. lis 2006

Izo, kéž by, byl by již pátek 🙂

msunny
8. lis 2006

Tak jsem přišla teď z kontroly z monitoru. Mimísek se na doktorův vkus asi málo vrtěl, takže v pátek nastupuju do nemocnice,prý jen na víkend, tak doufám, že dodrží slovo!

libi
8. lis 2006

Ahoj těhulky-snažilky xxl, já k vám jen tak nakukuju, jsem totiž taky pořádná těhulka 😀
Mady s tím oblečením tě úplně chápu, jsem v 28tt a pocházím od N.Jičína takže vím že je tam nemožné sehnat větší oblečení na těhulky. Doporučovala bych ti zajet si do Polska, v polském Těšíně na malém trhu není problém sehnat kalhoty se zvýšným pasem, osobně jsem si tam koupila skvělé pružné menšestráky už v 19tt a pořád jako-by se mnou rostly 😉 takže jsem šťastná že nemusím další kupovat.
Všechny maminky i zatím nemaminky zdravím a jste tady fajn parta 🙂 papa

iza
9. lis 2006

ahoj holky!!!
msunny : drzim palce at tam ten vikend prezijes, urcite bude vse v poradku 🙂
makal : porad nedorazila ?

makalka
9. lis 2006

Msunny držím pěstičky 😉
Holky jsem 32DC, teplota 37,1°C, MS zatím nikde. Ale předesílám, že to nemusí nic znamenat, protože mám nepravidelné cykly

ivusenka
9. lis 2006

Leon, budu ti moc držet palečky 😉 😉

makalka
9. lis 2006

Ivuš, já vím, že na mě myslíš, jsi hodná 😉 Budu hned informovat

zuzu_z
30. lis 2006

ahoj holky, přidávám se do diskuse... já jsem před těhu vážila strašně moc, tak jsem zhubla skoro 30 kg a teď se mi to vesele vrací. Snažím se jíst zdravě, ale před tím týrané tělo si žádá své a miminko taky. Přeju vám, aby se vám těhu brzy podařilo. Jsem opravdu XXL... byla jsem na sebe pyšná, že jsem dokázala zhubnout tolik, ale bylo to stále málo (před zhubnutím jsem měla přes 130kg☹ ) Teď jsem těhotná a z toho mám obrovskou radost, ALE: na každém ultrazvuku se trápím, protože mě doktoři vždycky svýma poznámkama málem rozbrečí. Miminko není přes ty "tukové zásoby" vůbec dobře vidět, takže pohlaví se nedozvíme, ale na tom by až tak nezáleželo. Horší jsou ty kecy a moje doktorka mi doporučila přibrat v těhu max.6kg. Jsem v 24tt a mám 4,5kg nahoře ale za jakou cenu!!! Jím žitný chleba, ovoce, zeleninu, papám vitamíny pro těhulky, musím pravidelně cvičit a na sladké nebo maso se skoro nesmím ani podívat... připadám si jako na dietě pořád... jsem ráda, že jsem našla tuto diskusi a všechny vás tímto zdravím a vzkazuji: NEDEJTE SE!!! Hodně štěstí, držím pěsti...😉

saima1
30. lis 2006

Páni k jakým to chodíš lékařům, že jsou na tebe tak zlý. Zasloužíš pochvalu za to supr hubnutí před těhotenstvím. 🙂 To je přece známka,že ti na miminku záleží a že jsi ochotna pro lepší těhotenství něco udělat.Neuvěřitelné 😲 Vydrž a z jejich řečí si nic nedělej, jsi šikula 😉

happykaty
30. lis 2006

zuzu_z: Ahojky, nic si z toho nedělej, už se mi taky stalo, že měl doktor kecy kvůli "plnýmu břichu sádla" atd, ale naštěstí nejsou všichni stejní. Chodíme na umělé oplodnění a doktorům jsem tam vysvětlila, že na hubnutí mám ještě spoustu času, ale na otěhotnění mi už moc nezbývá - tak mi dali za pravdu. 😉 Tak se drž a kdyžtak se přijď vypovídat sem, když tě někdo bude trápit, dělám to taky tak 😀

iza
30. lis 2006

a herdektak to se teda fakt bojim jit k doktorovi...aby mi rikal ze pro sadlo neni kam videt ach jo...

majka07
30. lis 2006

Holky ne všichni doktoři jsou takový, asi bych já osobně změnila doktora. Zatím su se s tím nesetkala dokonce su to sama nadhodila a doktoři mě podpořili, v těhu se nesmíme stresovat 😉

happykaty
30. lis 2006

Majko, tak to máš super doktora. Já už o změně uvažuju dlouho, ale bohužel nemůžu žádného sehnat. Nejradši bych zůstala v CAR, ale mám strach z toho dojíždění... 😠

majka07
30. lis 2006

S těma doktorama je to těžký 😒

zuzu_z
1. pro 2006

holky díky za podporu... já mám moji gyndr skvělou, až na její UTZ z roku raz dva, kde pro jistotu nevidí nic kromě srdeční akce, takže to si moc neužiju, ale ta je v pohodě... vypadá totiž podobně jako já, akorát už po dětech 😀 Horší je to ve fakultce, kam se chodí na vrozené vývojové vady, odběry atd - tam si hlavu nelámou. Byla jsem tam na dětské fetální echo kardiologii, kde mi pořád opakovali, špatná echogenita, to přes ty vaše špečky, a nakonec se zjistilo, že s miminkem nic není, tak se mi ulevilo... držím všem pěsti...😉s doktorama je to těžký tak jak tak, ale máte pravdu, že by neměli stresovat. Každopádně už vím, že rodit do fakultky nepůjdu... a takovým řečem jako že baculky mají těžší porod - tak to vám potvrdím v březnu nebo dubnu...😉

libi
2. pro 2006

zuzu mi doktor taky v nemocnici brblal, že vše nevidí jako u štíhlých....docela mě ty jeho poznámky překvapily, u prvního neměl připomínky a pak ani u porodu (císařský řez) asi měl zrovna špatný den 😝
Naštěstí můj gyndař je starší pán a je v pohodě, nic proti mým kilům nemá 😉 Vždy si říkám, hlavně ať je mimi v pořádku!!! Držím pěsti u porodu 🙂 😉 Jo a baculkám se rodí většinou holčičky 😉 😉